Videolar

Kampanya Videonuz, kampanyanız için verdiğiniz tüm verilerden önemlidir. Yatırımcılar ilk olarak hazırladığınız videoyu görecekleri için diğer detaylara bakmalarını bu video sayesinde sağlayabileceğinizi unutmayın. 

Bir kamera karşısına geçerek projenizi kendi ağzınızdan samimi bir şekilde 2-4 dakikalık bir video ile anlatınız. Birden çok deneme yaparak en uygun bulduğunuzu önce ilgili video platformuna (youtube, vimeo gibi) yükleyiniz ve daha sonra linkini alarak sayfaya ekleyiniz. 

Videoda kısaca kendinizi ve takımınızı tanıtıp projeniz/girişiminiz hakında bilgiler veriniz. Ne yapmak istediğinizi ve nereye ulaşmak istedğinizi belirtip, yatırımcılara çağrı yapınız. Bunun için ikna edici ve nazik cümleler kurunuz. Kitleler size ve projenize/girişiminize güven duymalıdır. Video kaliteniz yüksek olmalıdır. Özellikle kampanyanız için dijital pazarlama yapılacağından iyi hazırlanmış bir video son derece önemlidir. Video hazırlama konusunda yardıma ihtiyacınız olursa Kampanya Danışmanınız size partnerlerimizden birini önerebilir.

Diğer Başlıklar

Hala Yardıma İhtiyacınız var mı?

Bize Ulaş