Finansmana Nasıl Ulaşırım?

Başlayalım

Girişiminize Hızlı, Kolay, Teminatsız ve Faizsiz Finansman Sağlayın ve büyüme hızınızı artırın!

 

Kayıt Olun

E-postanız ve Mobil Telefonunuz ile kolayca ve ücretsiz Üye olun. Girişimci Kayıt Formunu doldurup Profil/Güvenlik sekmesinden E-Devlet doğrulamanızı yapın. Artık bir kampanya başlatmak için hazırsınız.  

 

Kampanya Başlatın

Kampanya Başlat sayfasına gidin ve formları doldurmaya başlayın. Sizden istenen bilgiler doğru ve eksiksiz şekilde formlara girin. Tahmin istenen alanlarda gerçekçi tahminler yapın. İstenen bilgiler yasal bir zorunluluktur. Bu kampanyanın mini bir halka arz kampanyası olduğunu unutmayın! Hazırladığınız bu kampanya ile girişiminizi yeniden keşfedeceksiniz. Yatırımcılar girişiminize yatırım kararı verirken bu bilgileri dikkatle okuyacaktır. Formları doldururken zaman zaman sol menüde bulunan Önizleme butonunu tıklayarak Yatırımcıların kampanyanızı nasıl göreceğini bakın ve düzeltmeler yapın. Kampanya formlarınız hazır ise Onaya Gönder butonu ile incelenmek üzere bize gönderin. Formları doldururken ihtiyaç duyacağınız tüm eğitim ve hizmeler bizim ve çözüm ortaklarımızca sağlanmaktadır. Gerekirse yardım istemekten çekinmeyin.

 

Girişiminizi Zirveye Taşıyın

Kampanyanız Yatırım Komitesi tarafından yayınlanması için uygun bulunduktan sonra sizinle bir Kampanya Toplantısı yaparak yayın hazırlıklarına başlarız. Kampanya Öncesi, Kampanya esnasında ve Kampanya Sonrasında yapılacak iş ve işlemler planlarız. Ulusal ve uluslararası TV, Radyo, Gazete, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama mecralarında PR ve Tanıtım faaliyetleri yürütülerek yatırımcılar pay arzınıza davet edilir. Ayrıca özel yatırımcı görüşmeleri organize ederiz.

Kampanya süresi sona erdikten sonra talep edilen fon toplanmış ise Merkezi Kayıt Kuruluşu sizi yormadan ve hiç bir imza vs. işlem/prosedür gerekmeden size yatırım yapanları kayıt altına alır. Size vereceğimiz bilgiler ile şirketinizi kurar (kampanya öncesi şirketinizin olma zorunluluğu yoktur) veya mevcutta şirketiniz varsa değişiklikleri yaptırırsınız. Tüm Prosedürler yerine getirilir getirmez fon Takasbank tarafından Girişim Şirketinize aktarılır ve siz de girişiminizi zirveye taşımak için çalışmaya başlarsınız.

 

Daima Yanınızdayız

Kampanyanızın ve girişiminizin başarılı olması için iştirak şirketlerimiz ReINVeS Angels Melek Yatırım Ağı ve ReINVeS Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonumuz ile kampanyanızdan pay alarak Girişim Şirketinize doğrudan yatırım yaparız. Bu sayede sonraki dönemlerde yapacağınız yeni yatırım turlarında hem yanınızda ve destekçiniz, yatırımcınız oluruz. Ayrıca sahip olduğumuz global yatırım networkümüze Girişim Şirketiniz için yatırıma çağrılar yaparız. Çözüm ortaklarımız ile başarılı olmanız için tüm olanaklarımızı seferber ederiz.