Nasıl Yatırımcı Olunur?

NASIL?

 

Başlayalım

Girişimleri keşfetmek, yatırım yapmak ve başarılarına ortak olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Keşfedin

E-postanız ve Mobil Telefonunuz ile kolayca ve ücretsiz Üye olun. Profilinizde Güvenlik & Girişler bölümünden E-Devlet doğrulamanızı yapın ve Yatırımcı Kayıt Formunu doldurun (standart yatırım limitiniz yasal olarak yıllık 250.000 TL dir. Bunu 1.000.000 TL 'ye kadar artırmak isterseniz gelir beyanı alanına gireceğiniz tutarın %10 'u limit olarak anında tanımlanır. Nitelikli ve kurumsal yatırımcılar için yatırım limiti uygulanmaz).
Artık tüm kampanyalara erişebilir, yatırım yapabilir, soru sorabilir, daha fazla bilgi/belge talep edebilir, toplantı isteyebilir ve Güvenli, Hızlı ve Kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. 

 

Yatırım Yapın

Kampanyadan hisse/pay almak için yapacağınız sadece kampanya sayfasından Yatırım Yap butonuna tıklamak. Açılan sayfadan Yatırım Tutarınızı seçin veya kendiniz belirleyin. Ödeme Yap butonuna tıklayıp Risk Bildirim Formunu okuduğunuza/kabul ettiğinize dair kutucuğu işaretleyin.

Ödeme yapmak için EFT veya Kredi Kartı seçeneklerinden size uygun olanı belirleyip güvenli bir şekilde ödeme işlemini sonuçlandırın. EFT ile ödeme yapacaksanız size gönderilen e-postada bulunan kodu açıklama kısmına eksiksiz ve doğru yazmayı unutmayın.

 

Başarıya Ortak Olun

Kampanya süresi sona erdikten sonra Merkezi Kayıt Kuruluşu sizi yormadan ve hiç bir imza vs. işlem/prosedür olmadan yatırımınızı adınıza kayıt eder. Yatırımlarınızı ve limitinizin güncel halini e-yatırımcı uygulamasından izleyebilirsiniz.
Kampanya'da talep edilen fon toplanamaz ise yaptığınız yatırım hiç bir kesinti olmadan hemen iade edilir. Girişim Şirketi, kampanya sayfasında şirketi ile ilgili güncellemeleri sürekli paylaşır (beş yıl boyunca yasal zorunluluk) ve siz de yatırımınızı takip edebilirsiniz. Belli periyotlarla Girişim Şirketinin durumu hakkında bizden zaman zaman e-posta alırsınız veya dilerseniz Girişim Şirketi ile doğrudan temas da kurabilirsiniz. Yaptığınız yatırımları her zaman platformumuzdaki profil sayfanızda görebilirsiniz. 
Küçük miktarlarla daha çok girişime yatırım yaparak bir portföy oluşturan yatırımcıların daha çok kazanç sağladığını unutmayın!