Nasıl Yatırımcı Olunur?

Başlayalım

Girişimleri keşfetmek, yatırım yapmak ve başarılarına ortak olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Keşfedin

E-postanız ve Mobil Telefonunuz ile kolayca ve ücretsiz Üye olun. Yatırımcı Kayıt Formunu doldurup E-Devlet üzerinden doğrulamanızı yapın. Artık tüm kampanyalara erişebilir, girişimcilere soru sorabilir, daha fazla bilgi/belge talep edebilir, toplantı isteyebilir ve Güvenli, Hızlı ve Kolay bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. 

 

Yatırım Yapın

Kampanyadan hisse/pay almak için yapacağınız sadece kampanya sayfasından Yatırım Yap butonuna tıklamak. Açılan sayfadan 1 TL'den başlayarak Yatırım Tutarınzı seçin veya kendiniz belirleyin. Ödeme Yap butonuna tıklayıp Risk Bildirim Formunu okuduğunuza/kabul ettiğinize dair kutucuğu işaretleyin. Ödeme yapmak için EFT veya Kredi Kartı seçeneklerinden size uygun olanı belirleyip güvenli bir şekilde ödeme işlemini sonuçlandırın. EFT ile ödeme yapacaksanız size gönderilen e-postada bulunan bilgileri açıklama kısmına yazmayı unutmayın.

 

Başarıya Ortak Olun

Kampanya süresi sona erdikten sonra Merkezi Kayıt Kuruluşu sizi yormadan ve hiç bir imza vs. işlem/prosedür olmadan yatırımınızı adınıza kayıt eder. Kampanya'da talep edilen fon toplanamaz ise yaptığınız yatırım kesinti olmadan hemen iade edilir. Girişim Şirketi, kampanya sayfasında şirketi ile ilgili güncellemeleri sürekli paylaşır (yasal zorunluluk) ve siz de yatırımınızı takip edebilirsiniz. Belli periyotlarla Girişim Şirketinin durumu hakkında bizden zaman zaman e-posta alırsınız veya dilerseniz Girişim Şirketi ile doğrudan temas da kurabilirsiniz. Yaptığınız yatırımları hem e-devlet uygulamasında hem de platformumuzdaki profil sayfanızda görebilirsiniz. Küçük miktarlarla daha çok girişime yatırım yaparak bir portföy oluşturan yatırımcıların daha çok kazanç sağladığını unutmayın!