Atronmac Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
ATRONMAC büyüme aşamasına geçiyor BIST hedefindeki yolculuğuna üretim kapasitesini arttırarak devam ediyor

Atronmac 2 Global Büyüme bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Denizcilik , Endüstriyel Otomasyon , Enerji , Havacılık , Makine, Teçhizat, İmalat , Robotik , Savunma Sanayi ve Yenilenebilir Enerji Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2C’dir

86.2%

47 Gün 8 Saat 44 Dakika

  • Hedeflenen Fonlama
  • Alınan Yatırım
  • ₺ 15.000.000
  • ₺ 12.924.088

1553 Yatırımcı Pay Aldı.

434 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Yatırım Yap
ATRONMAC MAKİNE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Fonlamaya Sunuldu
Kampanya Kodu: XFS7ZE
Kampanya Kapanış Tarihi: 02.08.2024
Lokasyon: Bursa
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

Ön talep toplama süreci tamamlanmış olup 2.234 yatırımcı toplam 18.634.548 TL ön talep bildirmiştir.


Önemli Bilgilendirme

  • Yatırım turumuz 4 Haziran 2024 Salı günü saat 10:00 ‘da başlayacak ve 2 Ağustos 2024 Cuma günü saat 23:59’da sona erecektir. Toplam kampanya süresi 59 Gündür.
  • Bu kampanyada asgari yatırım tutarı 100 TL olarak belirlenmiştir.
  • Yeni yatırım turunda arz edilen paylar kurucu ortaklar Kubilay Baydar ve Sedat Yemni’nin paylarından karşılanacak olup, sermaye artırımından kaynaklı olarak mevcut ortaklarımızın pay oranlarında herhangi bir sulanma (azalma) yapılmayacaktır. 

Ön Talep Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Ön Yatırım Talebi oluşturarak yatırım turunda en az bildirdiği ön talep tutarı kadar yatırımı kampanyanın ilk 20 gün içerisinde yapan yatırımcılarımıza yatırım tutarlarına verilecek paylara ek olarak %10 İlave Bedelsiz Pay verilecektir. Bu kampanya 20 gün ile sınırlı olup, 23 Haziran Pazar akşamı 23:59'da sona erecektir.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım Turumuzun başlama tarihi olan 4 Haziran 2024 Salı saat 10:00 itibari ile 5 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yatırım yapan yatırımcılarımıza ön yatırım talebi yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın %20 İlave Bedelsiz pay verilecektir. Bu kampanya 5 iş günü ile sınırlı olup, 10 Haziran Pazartesi akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar kitle fonlaması yatırımcıları haricinde kurucu ortaklardan oransal olarak dağıtılacaktır.


Örnek 1: 1.000 TL* ön talep bildiren yatırımcılarımıza, kampanyanın başladığı ilk 5 iş günü içerisinde 1.000 TL veya üzerinde yatırım yapması halinde %10'i ön talep bedelsizi olmak üzere toplamda %30 fazladan pay verilecek ve 1.300 TL'lik pay sahibi olacaklardır.

Örnek 2: 1.000 TL* ön talep bildiren yatırımcılarımıza, kampanyanın başladığı ilk 5 iş günü sonrasında yatırım yapması halinde %10 ön talep bedelsizi verilecek ve 1.100 TL'lik pay sahibi olacaklardır.

Örnek 3: Ön talep bildirmemiş yatırımcılarımıza, kampanyanın başladığı ilk 5 iş günü içerisinde 1.000 TL* veya üzerinde yatırım yapması halinde %20 fazladan pay verilecek ve 1.200 TL'lik pay sahibi olacaklardır.

*1000 TL temsili olarak verilmiştir. Yatırımcılarımız minimum tutar olarak belirtilen 100 TL yatırımın üzerinde olacak şekilde diledikleri yatırımı gerçekleştirebilirler.

Atronmac - Fabrika Yapan Fabrika

ATRONMAC, kullandığımız Otomobillerden, geçtiğimiz köprülere, havacılıkta kullanılan uçaklardan, denizlerdeki gemilere, savunma sanayinde üretilen tanklar, kara araçları ve benzeri pek çok alanda üretim yapabilmek için Metal Endüstrisinin ihtiyaç duyduğu sac işleme makinelerinin müşteriye özel tasarımlarda ARGE ve Üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda bu makinelerin servis, yedek parça ve bakım hizmetlerini de vermektedir. Yurtdışı satışları ile de ihracatçı statüdedir.

 

Temel ürün gamımızda Lazer Kesim Makinaları, Abkant Büküm Makinaları, Sac Makaslama Makinaları, Plazma Kesim Makinaları, Oksijen Kesim Makinaları bulunmaktadır. Sıralanan ürünlerin hem yurtiçi hem de yurtdışındaki tüm satışları döviz bazlı yapılmaktadır.

 

Şirketimizin ürettiği makineler, fabrikaların içini dolduracak kadar ağır tonajlı ve büyük ebatlı olduğu için, markamız yatırımcılarımızın takdiri ile “Fabrika Yapan Fabrika” fahri unvanı edinmiştir.

İlk Yatırım Turundan Sonra Yapılanlar

ATRONMAC, 2022 yılında kurulmuş genç bir firma olmasına rağmen kurucularının 30'dan fazla ülkede 100'den fazla makine üzerindeki 15+ yıl profesyonel kariyer tecrübesini en iyi şekilde kullanmış, 2022 yılında başladığı ARGE ve Tasarım çalışmalarını, başarılı bir Kitle Fonlama Süreci yürüterek 2084 adet yatırımcısı ile 2023 yılı içerisinde ~1.000m2’lik gerçek bir fabrika ortamına taşımış ve derhal üretime geçerek ilk ürünlerini üretmiştir. Yine 2023 yılı içinde Teknoloji ve Sanayi Bakanlığından ~8.700.000 TL tutarında Yatırım Teşviki ve ~195.000 TL KOSGEB’den hibe alınmıştır. (Ayrıca yeni kampanyamızda toplanacak fon büyüklüğüne bağlı olarak, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı’nın özel bir programına başvurularak teşvik miktarının ~100.000.000 TL ‘ seviyesine yükseltilmesi planlanmaktadır.)

 

Üretilen ürünler hem yurt içine hem de yurt dışına pazarlanmış, yurt içindeki sektörün en önemli olan BUMATECH fuarına katılmış, ürünlerini sanayinin profesyonelleri ile buluşturmuştur. Bugün ATRONMAC tarafından üretilen makineler hem Türkiye'de hem de Avrupa'da çalışmaktadır.

 

Şirketimiz kuruluşundan bu yana Katılım Finans ilkelerine uygun hareket etmek için çaba göstermiş olup; aldığı siparişler ile 2023 yılını ~1.034.000 USD sipariş ile kapatmıştır. Bu rakam Mayıs/2024 itibariyle ~1.542.655 USD tutarına ulaşmıştır. Şirketimiz ikincil pay piyasasında en çok işlem gören firmalardan biri haline gelmiş olup, pay fiyatı performansı ile de yatırımcılarını sevindirmiştir. Son kapatılan bilanço döneminde, hem demirbaşlarını hem de stok malzeme miktarını arttırmış, geçmiş dönem zararlarını da kapatarak 2023 yılında toplamda ~1.2milyon TL kar açıklamıştır. Genel Kurul Sonrasında daha evvel açıklanan temettü politikasına göre kar dağıtımları yapılacaktır.

Pazarımız Hakkında Kısa Bilgiler

TÜİK verilerine bakarak, kendi ürettiğimiz alanlarda geçmiş yıllara göre Türkiye'nin ihracat rakamlarının;

  • Optik Metal İşleme Tezgahları başlığında 200.000.000 USD rakamının üzerinde,
  • Presle Metal Şekillendirme başlığında da 250.000.000 USD rakamının üzerinde seyir ettiği gözlemlenmektedir.

Makine İhracatçıları Birliği'nin verilerine bakıldığında;


Global Makine Pazarı: 6,1 milyar USD

Kendi iş alanımız olan Türkiye 5 yıllık ortalama ihracat verisi: 450.000.000 USD

5 yıl içerisinde kendi firmamız üzerinden hizmet verebileceğimiz hedef: 30.000.000 USD

Satış Hedeflerimiz

Bu veriler ışığında ve kendi planlarımıza istinaden, 5 yıl içerisinde Türkiye'deki ihracata ait pazar payı içerisinden %6 (~30milyon USD) bir pay edineceğimizi tahmin ediyoruz. Bu bilgilere ilave olarak C.B. 8044 sayılı Kararnamesi ile Uzakdoğu menşeili makinelerin ithalatına ilişkin getirilen ek gümrük vergilerinden dolayı, müteakip yılların yerli üreticiler açısından daha da iyi geçeceğini düşünüyoruz. Burada stok hazırlıklarını iyi yapan firmaların bu konuyu fırsata dönüştüreceğini tahmin etmekteyiz. Bu bizim 2. bir kitle fonlaması düzenlememiz için oldukça büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Neden Yeni Bir Yatırım Turu Düzenliyoruz?

ATRONMAC ‘ta tek bir amacımız var: Şirketimizi halkın fabrikası haline getirmek... Onun da yolunun Borsa Istanbul ’dan (BIST) geçtiğine inanıyoruz. Bu sebeple kendimize 5 yıllık bir stratejik plan geliştirdik. Türkiye’deki büyük rakiplerimizin 50+ yılda yapamadıklarını, yatırımcılarımızın da desteğini arkamıza alarak 5 yılda yapmayı hedefliyoruz. Yeni kampanyamız ise şirketimizin üretim imkanlarını genişletmek, Avrupa & ABD 'de şubeleşmek ara hedeflerini desteklemek için sunulmuştur.

 

Şirketimizin BIST’te listelendiğini görmek, hem bizler için hem de eminiz ki yatırımcılarımız için büyük bir gurur kaynağı olacağı gibi, ülkemiz için önemli bir değer oluşturacak, hisseleri daha geniş bir mecrada işlem göreceği için hisse performansı itibariyle yatırımcılarımızın da sevindirecektir. Şirketimizi büyütmek bizler için ne kadar önemli ise yatırımcılarımızın yaptıkları yatırımın karşılığını alabildiğini görmek yine bizler için o kadar önemlidir.

5 Yıllık Stratejik Planımız

İlk kampanyamızın içerisinde iken modellediğimiz stratejimizde milat noktasını 2023 yılındaki ilk fabrikamıza taşınmamızı kabul ederek, 5 yıllık bir strateji planı hazırlamıştık. Bu plana göre hedeflediğimiz maddeler aşağıdaki gibi özetlenmiştir:

 

2022: İlk Yatırım Turumuz (TAMAMLANDI)

2023: İlk Fabrikamıza taşınmamız ve üretim başlangıcı (TAMAMLANDI)

2024: İkinci Yatırım Turumuz

2024: Önemli demirbaş yatırımları

2024: Üçüncü ve Son Yatırım Turumuz

2025: ATRONMAC-GmbH Almanya Şube Kurulumu

2025: TR Fabrika Arazi Yatırımı

2025: BIST – Girişim Sermayesi Pazarında listelenmek

2026: TR Yeni Fabrika İnşaatı

2026: ATRONMAC-US Amerika Şube Kurulumu

2028: BIST – Yıldız Pazarda listelenmek

Fon Kullanım Planı

Satış potansiyelimizi maksimumda kullanmak ve şirkete kar olarak döndürebilmek için alacağımız fonun önemli bir kısmı, bir önceki kampanyamıza da benzer şekilde Üretilecek Ürünlere Malzeme ve Hizmet alımı şeklinde harcanacaktır. 


Yeni siparişleri daha kolay yetiştirebilmek ve karlılık oranlarımızı arttırmak adına en ciddi kalemlerden biri makine-demirbaş yatırımları olacaktır. 


Yapılan bu yatırımları destekler tarzda bir kısım yeni personel alımı için maaş desteği ile gelişen pazarlama & nakliye ihtiyaçları doğrultusunda yine demirbaş niteliğinde bazı araç alımları ön görülmüştür.

Neden Yatırım Yapmalısınız?

İlk Yatırım Turumuzdan da tecrübeli olduğumuz üzere, farklı yatırımcılarımızın farklı beklentiler içerisinde olduğunun bilincindeyiz.

 

Yatırımlarında uzun vadeli getirileri hedefleyen yatırımcılarımız için İlk Kampanyamızda açıkladığımız düzenli temettü dağıtımı politikamızı geliştirmiştik. Ancak genç bir şirket olduğumuz ve büyümeyi ön plana çıkarmak için her sene net dağıtılabilir kar miktarının önemli bir bölümünü şirketi geliştirmeye ayırmayı hedeflemiştik ve o şekilde devam ediyoruz. Elbette şirketimizi yeter derecede geliştirdiğimizde ise BIST Yıldız Pazara girmek için müracaatta bulunmak istiyoruz ki böylece yatırımlarında sabır gösteren yatırımcılarımızın ödüllerinin daha büyük olabilmesini amaçladık. Güncel Halka Arzlara katılan Borsa Yatırımcılarının en büyük şikayetinin -yüksek talep sebebiyle- yeterli lot alamamaları olduğunun farkındayız. Kitle Fonlama Sistemi sayesinde, yatırımcılarımız Halka Arz aşamasından daha evvel pozisyon alarak bu engeli aşabileceklerdir.

 

Öte yandan yatırımlarında daha orta vadeleri seçen yatırımcılarımızı da unutmadık. Bu sebeple şirketin piyasa değerinin hızlı artışını destekler tarzda, şirketimiz hisselerine arz-talep oluşacağı pazarlara giriş yapabilmek için stratejik plan yaptık. Orta vadeli en büyük hedefimiz BIST ‘in Girişim Sermayesi Pazarına giriş yapmaktır. Böylece orta vadeli yatırımlar hedefleyen yatırımcılarımızın, olabildiğince yüksek çarpanlar ile aldıkları payları satabilmelerini ve kar realizasyonu yapabilmelerini istiyoruz.

 

Özetle, şirketimizin büyümesini bir kazan-kazan ilişkisi olarak görüyor, tüm yatırımcılarımızın yatırımlarına değer katmak için çaba sarf ediyoruz. “Yarının fırsatlarını bugünden yakalamak için” sizleri ATRONMAC ’da yatırıma davet ediyoruz.

Girişim Şirketi Tarihçesi

2021/TEMMUZ: Kendi ürünlerini geliştirmek için başlatılan ARGE & Tasarım çalışmaları

2022/HAZİRAN: Atronmac Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanlı şirket kurulumumuz

2022/EKİM: Kitle Fonlama Metoduyla şirket paylarının halka arz edilmesi

2022/ARALIK: Kitle Fonlama sürecinin 7.800.000 TL ile başarılı olarak tamamlanması

2022/ARALIK: Ödenmiş sermayenin girişimciler tarafından 1.000.000 TL arttırılması

2022/ARALIK: Anonim Şirket dönüşümü

2023/OCAK: Yeni ortakların (2084 kişi ve kuruluş) MKK sisteminde kayıt ettirilmesi

2023/OCAK: İlk fabrikamıza taşınmamız (1.000m2 kapalı alan)

2023/OCAK: Fabrika ortamının üretime hazır hale getirilmeye başlanması

2023/MART: Ankara ilinde irtibat şubemizin açılması

2023/MAYIS: Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan yatırım teşvik belgemizin alınması (~8.700.000.-TL)

2023/MAYIS: Kosgeb Destek programına kabulümüz ve hibe onayı (~195.000TL)

2023/AĞUSTOS: Romanya ile ilk ihracat anlaşmamız

2023/ARALIK: Bursa / Bumatech fuarında stand açılması ve ürünlerimizin sergilenmesi

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

ATRONMAC, Metal Endüstrisinin ihtiyaç duyduğu sac işleme makinelerinin imalatlarını yapmakta olup temel ürün gamları Lazer Kesim Makinaları, Abkant Büküm Makinaları, Sac Makaslama Makinaları, Plazma Kesim Makinaları, Oksijen Kesim Makinaları 'dır. Bu makinelerin standart ölçülerdeki tasarımları firmamızca hazırlanmış olup, müşteri isteği doğrultusunda özel makinelerin tasarımları da firmamız bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca üretimi yapılacak makinelerin yedek parça ve servis hizmetleri sunulmaktadır.


Gelir modelimiz ile ilişkili olarak yukarıda sıralanan ürünlerin hem yurtiçi hem de yurtdışındaki tüm satışları döviz bazlı yapılacaktır. Bu sebeple firmamızın finansalları yerel enflasyondan en az düzeyde etkilenmektedir.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Kubilay Baydar
Kubilay Baydar
Yönetim Kurulu Başkanı, Girişimci Ortak
Sedat Yemni
Sedat Yemni
Genel Müdür, Girişimci Ortak
Turgay Turunç
Turgay Turunç
Mali ve İdari İşler Müdürü
Metin Uluca
Metin Uluca
AR-GE Müdürü
Bülent Işık
Bülent Işık
Lazer Bölüm Müdürü
Levent Meşe
Levent Meşe
Atölye Şefi
Sabriye Arslan
Sabriye Arslan
Danışma Kurulu Üyesi - Mali & İdari İşler
Turan Bilener
Turan Bilener
Danışma Kurulu Üyesi - Serbest Muhasebeci & Mali Müşavir
Prof. Dr. Cemal Çakır
Prof. Dr. Cemal Çakır
Danışma Kurulu Üyesi - Mühendislik
Mümin Çağlar
Mümin Çağlar
Danışma Kurulu Üyesi - Tasarım & Üretim
Barış İşeri
Barış İşeri
Danışma Kurulu Üyesi - Avukat, İşeri Hukuk & Danışmanlık
Takım Üyesi

Kubilay Baydar

Yönetim Kurulu Başkanı, Girişimci Ortak

Özel sektörde çalışmaya öğrencilik hayatının içinde başlamış olan Kubilay Baydar, profesyonel kariyerindeki 12 yıl üzeri zamanı hem Bursa ilinin hem de Türkiye'nin alanında en büyükleri arasında sayılan ve sac işleme makinaları imalat faaliyetinde bulunan firmalarda çeşitli sorumluluklar almış ve yöneticiliklerde bulunmuştur. Bununla beraber son üç senedir yine kendisinin kurmuş olduğu aynı sektörde faaliyet gösteren bir ithalat & ihracat firması aracılığı ile pek çok sac işleme makinasının temini ve servis hizmetlerinde faaliyet göstermiştir. Kendisinin edindiği tecrübeler ve iş bağlantılarına istinaden aynı alanda ve üretici konumunda faaliyet gösterecek ATRONMAC Makine Sanayi isimli şirketin 2022 yılı itibariyle kurulumunu gerçekleştirilmiştir. Şirket 2023 yılı itibariyle başarılı yürütülen bir Kitle Fonlaması ile Anonim Şirket haline dönüştürülmüştür. 1985 doğumlu Kubilay Baydar, evli ve iki çocuk babasıdır.

Takım Üyesi

Sedat Yemni

Genel Müdür, Girişimci Ortak

Metal Sektöründe; otomotiv, döküm, makine imalatı ve endüstriyel otomasyon alanlarında Bursa ilinde sektörün en bilinen ve Türkiye'nin en büyük ihracatçıları arasında sayılan pek çok firmada 14 yılı aşkın süre ile çeşitli görevlerde ve yöneticiliklerde bulunmuştur. Son iki yıldır gelişmekte olan firmalar için iş yönetimi ve finans kaynakları geliştirme alanlarında danışmanlık vermektedir. 16 yıllık profesyonel kariyeri içerisinde otomotiv sektöründe hizmet veren iki firmanın kurulması ve bir firmanın da geliştirilmesi faaliyetlerinde de bulunmuş, 2022 yılı itibariyle ATRONMAC Mak. San. 'ne Genel Müdür görevi ile katılmıştır. 1983 doğumlu Sedat Yemni; Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur, evli ve tek çocuk babasıdır.

Takım Üyesi

Turgay Turunç

Mali ve İdari İşler Müdürü

2004 Yılından bu yana Gümrükleme ve Lojistik Operasyonları ile beraber dahilde işleme hariçte işlemleri ile uzmanlaşmış, farklı firmalarda çalışmış ve yöneticiliklerde bulunmuştur. Aynı zamanda Ulusal ve Uluslararası Teşvik & Hibe Programlarında iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibidir. 10 yıllık dış ticaret operasyon tecrübesinin sonrasında makine sektöründe dış ticaret satın alma ve operasyon yöneticisi ve yurt dışı müşteri temsilcisi olarak iş hayatına devam etmiştir. 2023 Yılında ATRONMAC Ekibine Mali ve İdari İşler Müdürü olarak katılan Turgay Turunç evli ve bir çocuk sahibidir.

Takım Üyesi

Metin Uluca

AR-GE Müdürü

Makine İmalat Sektöründe 15 yıldan fazla tecrübe ile farklı firmalarda görevler almış ve yöneticilikler yapmıştır. 1982 doğumlu olan Metin Uluca, Dumlupınar Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. Sac İşleme Makineleri sektöründe, yeni ürün geliştirilmesi ve tasarımı, projelerin süreç yönetiminin sağlanması, proses ve hammadde standartlarının belirlenmesi, üretilecek makinalarda maliyet ve kalite optimizasyonu alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Şirketin üretim gamında olması planlanan abkant büküm ve makas kesim makinelerinin, AR-GE / Tasarım faaliyetleri ile yapılacak makinelerin imalatlarının yönetilmesi görevlerinden sorumlu olacaktır.

Takım Üyesi

Bülent Işık

Lazer Bölüm Müdürü

Elektronik Branşında tahsil hayatı ile hem Teknik Öğretmen hem de Mühendis unvanlarını kazanmıştır. 15 yıldan fazla süre ile Makine İmalat Sanayinde çalışmış ve kendisini özellikle Lazer Kesim Makinelerinin Servis ve Bakım faaliyetlerinde geliştirmiştir. ATRONMAC A.Ş. bünyesine 2024 yılında Lazer Bölüm Müdürü olarak katılmıştır.

Takım Üyesi

Levent Meşe

Atölye Şefi

Makine İmalatı ve muhtelif sektörlerde 37 yıllık üretim tecrübesi ile sektörde pek çok makinenin üretimi, bakım ve servis hizmetlerinde çalışmış olup 2023 yılında ATRONMAC Makine A.Ş. 'ne Atölye Şefi olarak katılmıştır.

Takım Üyesi

Sabriye Arslan

Danışma Kurulu Üyesi - Mali & İdari İşler

Sabriye ARSLAN; 25 yılı aşkın özel sektör tecrübesi ile mali ve idari işler, finans yönetimi görevlerinde çalışmıştır. Pek çok şirkette C-Level Executive görevleri almış ve farklı firmalara Danışmanlıklar vermektedir. Aynı zamanda Bursa Genç Girişimciler ve Yöneticiler Derneğinde (BUGİDER) gönüllülük esaslı projelerde çalışmakta olup, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yetkilendirilmiş 2. Düzey Lisansı bulunmaktadır. Mali ve İdari İşler konularında ATRONMAC 'ın strateji toplantılarına Danışma Kurulu Üyesi katılmakta ve desteklemektedir.

Takım Üyesi

Turan Bilener

Danışma Kurulu Üyesi - Serbest Muhasebeci & Mali Müşavir

2014 Yılı Sakarya Üniversitesi ÇEKO mezunudur. Mesleğe 2016 yılında YEŞİM TEKSTİL AŞ. 'de finans uzman yardımcısı konumunda başlamıştır. 2016 yılında SMMM staj başlatma sınavını kazanmış sonrasında çeşitli muhasebe ofislerinde ve şirketlerde çalışmıştır. 2020 eylül ayında kendi Müşavirlik Ofisini açmış ve o tarihten bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Muhasebe, mali, vergi, finans danışmanlığı, kdv iade süreçleri ve diğer danışmanlıklar konusunda aktif hizmet vermektedir. Şirketimizin Genel Muhasebe Hizmetleri ve Mali Müşavirlik Hizmetlerinin yönetimindedir. Aynı zamanda Resmi Kurumlara müracaatlarımız ile Teşvik ve Hibe Programlarında Sahadaki operasyonların yönetiminden mesuldür.

Takım Üyesi

Prof. Dr. Cemal Çakır

Danışma Kurulu Üyesi - Mühendislik

1982 yılından bu yana Uludağ Üniversitesi, Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Kendisinin özel sektör ile birlikte yürüttüğü tamamlanmış ve devam etmekte olan pek çok projeleri mevcuttur. Kendisi de aynı zamanda bir Makine Mühendisi olan Prof. Dr. Cemal Çakır, özel sektörden hiçbir zaman uzak kalmamış, akademik araştırmalarıyla akademisyenliği ve özel sektör tecrübeleri ile de profesyonelliği birleştirmeyi başarmıştır. CNC Takım Tezgahları ve programlama alanında deneyimleri bulunmaktadır. ATRONMAC 'ın geliştirdiği ve geliştireceği ürünlerde, bilgisayar destekli tasarım, tasarım doğrulama, üretim ve diğer mühendislik teknikleri alanlarında yürütülen çalışmalarda teknik danışmanlık desteği vermektedir.

Takım Üyesi

Mümin Çağlar

Danışma Kurulu Üyesi - Tasarım & Üretim

Sac İşleme Makineleri sektöründe 55 yılı aşkın profesyonel tecrübesi bulunmaktadır. Üretim ve tasarım doğrulama alanlarında kendini yetiştirmiş ve Bursa ilinde bulunan Baykal Makine San. ve Tic. A.Ş. şirketinden emekli olmuştur. ATRONMAC üretim hatlarındaki makinelerin planlanmış üretim programına göre çalıştırılması, üretilen ürünlerimizin planlamaya göre akışının takibi ve genel atölye koşullarının koordinasyonu konularında şirkete katkı sağlayacaktır.

Takım Üyesi

Barış İşeri

Danışma Kurulu Üyesi - Avukat, İşeri Hukuk & Danışmanlık

2015-2020 yılları arasında BeyKem Avukatlık Bürosu'nda avukat olarak çalışmıştır. İş Hukuku ve Kamulaştırma Hukuku alanlarında danışman avukat olarak çalışmıştır. 2020’den bu yana İŞERİ HUKUK & DANIŞMANLIK ‘da Kurucu olarak Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 15.000.000
Ek Fonlama
₺ 3.000.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
1.553
Alınan Toplam Yatırım
₺ 12.924.088
Pay Arz Oranı
% 8
Ortalama Yatırım
₺ 8.322
En Yüksek Yatırım
₺ 355.820
Nitelikli Yatırımcı
434
Nitelikli Yatırım Oranı
% 46,89
Fonlama Başlangıç
04.06.2024
Fonlama Bitiş
02.08.2024
Yatırım Yap
Yatırım Tutarı
₺ 1.000
₺ 5.000
₺ 10.000
₺ 20.000
₺ 50.000
₺ 100.000
Yatırım Yap
Yapacağınız ödemeler fonlama sonuna kadar İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş.'nde saklanacaktır.
Ödemeyi yapacağınız kredi kartı veya banka hesabı kendi adınıza olmalıdır.
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı