Sizeandme Yazılım Anonim Şirketi
Amerika pazarında operasyonlara başlamak ve global pazarda hızla büyümek için yeni yatırımcılarımızı arıyoruz.

Dijital Deneme Kabini bir Teknoloji Projesidir

Tekstil , Yapay Zeka ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B’dir

138.9%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 2.150.000
 • ₺ 2.987.070

1382 Yatırımcı Pay Aldı.

80 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Sizeandme Yazılım Anonim Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: TKXS13
Kampanya Kapanış Tarihi: 17.06.2022
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı, girişimin yatırım turuna fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile birlikte katılarak 200.000 TL eş finansman ile yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 18 Nisan Pazartesi saat 10:00 itibari ile ilk 10 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir.

Bu kampanya 10 iş günü ile sınırlıdır. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortaklar Ataberk Taçar, Kamran Balayev, Ömer Tanrıverdi, Nagihan Şengöz ve Umut Şeşen'in paylarından oransal olarak dağıtılacaktır.


Neden Size&Me'ye Yatırım Yapmalısınız?

 • Dijitalleşme çağının içerisindeyiz. Sürekli ilermek için ise sürece ayak uydurmalı ve adapte olmalıyız . Size&Me deneme kabinlerini günümüz yüksek teknolojisi ve yapay zeka ile dijitalleştirerek çağa bir dijital ürün daha kazandırıyor. Bu ürün ise hem sürdürülebilir hem de karşılıklı kara dayanan bir değer önerisi sunuyor. Nedir bu değer önerisi?
 1. Firma müşterileri online alışverişlerde farklı markalarda, farklı koleksiyonlarda ve farklı ürün çeşitlerinde bedenini mağazalara ve deneme kabinlerine gitmeden güvenilir ve doğru bir şekilde öğrenebilirse satın alma eğilimi artar.
 2. Doğru bedenle alınan ürünler iadelerin en büyük sebebi olan beden uyumsuzluğu sebepli şekilde iade edilmez. Düşen iadeler operasyonel masrafları büyük oranda düşürür.
 3. İade gitmeyen ürünler müşteri memnuniyetini arttırır; bu da marka değerini yükseltir.
 4. Tüm bunların yanında ise müşteri memnuniyetini yüksek tutmak amaçlı firmalar tarafından üretilen fazla ürünlerin (sipariş geldiğinde ya da iade sonrası yeni ürün alındığında hızlı gönderim sağlanabilmesi ve stok sorunu yaşanmaması için)üretiminde israf edilen doğal kaynakları iadeleri azaltıp firmaların üretim fazlası yapmamasını sağlayarak koruyabiliriz.
 5. Aynı zamanda iade gelen ve gelmeyen ürün arasındaki karbon salınımı farkının 2 katlık bir fark olduğunu düşünecek olursak bir hayli doğa dostu bir projede birlikte olmuş oluruz.
 • Kazandırdığımız bu ürünün pazarı ise pandemi gibi günümüz şartlarıyla en büyük büyüme gösteren e- ticaretin en büyük pasta dilimlerinden biri olan giyim sektörü. Bu ne demek? Aslında Size&Me çok büyük bir pazara çok büyük karlılık getirecek bir iş modeli demek.
 • İş modelinin global olması ve global dahil tüm rakiplerinin Size&Me'den daha ileride ve yenilikçi olmaması ise Size&Me'ye bu sektöre kazandırılacak bu değerin liderliğini verebilir.
 • Bir sektörün globalde liderliğine oynayan bir firmanın ise sürekli büyümesi ve talep görmesi kaçınılmaz olacaktır.


Neden Kitle Fonlaması ile Yatırım Almak İstiyoruz?

 • Biz Size&Me ekibi olarak girişimimizi bu kültür üzerine kurguladık: hızlı, kaliteli, doğru.

Kitle fonlaması ile yatırım almak bize her açıdan hız kazandıracak. Sadece ihtiyacımız olan ateşleyici finansalı değil; aynı zamanda yüzlerce yatırımcımızın bize güvendiğini göstererek çalışmalarımızda daha hızlı işbirliklerine de koşacağız. Size 2 kişinin güvenmesi ile 1000 kişinin aynı konu özelinde güvenmesi ekip motivasyonu açısından büyük fark yaratır. Motivasyon verim getirir. Verimle kaliteli ve doğru işler ortaya çıkar. Bu biçimde çıkan işlerin ise büyümesi ve kazandırması kaçınılmazdır.


Yatırım Sonrası Kısa, Orta ve Uzun Vadede Neler Yapmak İstiyoruz?

2021'in mart ayında 1 milyon dolar değerleme ile ilk yatırımımızı alarak şirketimizi kurup, hızlıca büyütmüştük. Yeni alacağımız yatırımımızla da birlikte;

 • Kısa vadede halihazırda Türkiye'de süreci devam eden işbirliklerini tamamlamak, elimizde daha büyük bir data havuzuna sahip olmak. Sahip olduğumuz rakamlarla daha büyük firmalara daha güçlü şekilde ilerlemek istiyoruz. Bunu yaparken eş zamanlı olarak ekibimize kalıcılaşacak derecede alanında yüksek kabiliyetli yeni ekip arkadaşları dahil edeceğiz.
 • Orta vadede hem büyüttüğümüz yüksek kabiliyetli kemik ekibimizle , hem edindiğimiz işbirliklerinin verdiği marka gücü ile, hem de yeni değerlememizin işbirliğine gireceğimiz firmalara vereceği daha yüksek ciddiyet ile global anlaşmalarımızı yapmaya hızla başlamak istiyoruz.
 • Uzun vadede ise kısa vadede Türkiye'de hedeflediğimiz gücün tüm dünyada (özellikle stratejik lokasyonlardan başlamış şekilde) hakim olmasını ve elimizdeki çözümleri hem mükemmelleştirmeyi, hem de yeni çözümler üreterek tekelleşmeyi hedefliyoruz.


Size&Me Nedir?

Size&Me online giyim alışverişinde beden uyumsuzluklu iadeleri minimize etmek için farklı yapay zeka çözümleri sunan bir yüksek teknoloji şirketidir. Bu çözümler metaverse'te öncülük edecek avatar oluşturma ve giydirme konseptlerini temel almaktadır.


Çözümlerimiz Neler?

FAST, ACCURATE ve META adında 3 farklı çözüme sahibiz.


FAST Çözümümüz:

FAST çözümü ile %80 doğruluk oranında ilerliyoruz. Bu çözümde entegre olduğumuz markanın ürün sayfasında "Bedenimi Bul" ifadesi ile bir pop-up çıkarmaktayız. Ardından 4 basit adımda slim-regular- oversize bedenlerini kullanıcıya sunmaktayız. Bu adımlar ilk ekranda cinsiyet, boy, kilo parametrelerini öğrenme, sonrasındaki 2. ve 3. ekranda (üst beden ürünü ise) dar normal geniş olacak şekilde göğüs ve bel tipi seçimi, son olarak da yaş seçimi ile bedeni sunmaktayız. Bu çalışmayı Size&Me bünyesinde yapılmış 200.000 farklı insanın datası üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Bu datalar 50 çeşit ürün tipi üzerinde geliştirilmiştir. %80 doğruluk oranı ise markaya yapılan entegrasyon sonrası markaya özel tutulan datalar ile ilerlenerek geliştirilmektedir.


ACCURATE Çözümümüz:

ACCURATE çözümü ile %98 doğruluk oranı sağlamaktayız. Bu çözümümüz kameradan ölçü çıkarma teknolojisini sunmaktadır. Kullanıcı yine aynı tasarımda bedenimi bul ifadesine bastıktan sonra eğer web üzerinden işlem gerçekleşiyorsa QR ile mobile yönlendirme sağlanarak, mobilden gerçekleşiyorsa anlık bir şekilde devam ederek kullanıcıdan alınan izinlerle kamerası açılıyor. Açılan kamera doğru açıyı aldıktan sonra sesli komutlar ile kullanıcıyı bir figüre sığdırıyor ve hızlı bir şekilde 6 farklı (boyun, göğüs, bel, basen çevresi, kol ve bacak uzunluğu) ölçüleri bahsedilen doğruluk oranında ölçülüyor ve ürün sayfasına geri yönlendirilip yine bir pop up ekranında ölçülerle beraber slim- regular- oversize için alınması gereken bedenler sunuluyor.


META Çözümümüz:

META çözümü ise ACCURATE çözümünün tamamlayıcı çözümü denilebilir. Bu çözüm en temel tanımı ile kullanıcıların kıyafetleri üzerlerinde görmesini sağlama üzerine ilerlemektedir. ACCURATE ile çıkarılan vücut ölçüleri 3 boyutlu modelleme ile birleşiyor ve kullanıcıya özel kendi avatarı yaratılıyor. Sonrasında kullanıcı incelemiş olduğu ürünleri avatarı üzerinde beden beden deneyebiliyor ve sıcaklık haritası ile sıkan ve bol gelen yerlerini inceleyebiliyor. Bu çözüm kullanıcılara şu bedeni almalısınız ifadesinden ziyade inceledikleri ürünün üzerilerinde nasıl durmasını istediklerine karar verecekleri bir geliştirme sağlıyor.


Bugüne Kadar Anlaşma Yaptığımız ve Çalıştığımız Müşterilerimiz Kimler?

 • Les Benjamins
 • BSL
 • B3ANTLP
 • TheSelfOfficial
 • Kampüs Giyim
 • JimmyKey
 • Yargıcı
 • EzraTuba

Girişim Şirketi Tarihçesi

Bugüne kadar neler yaptık?

 • Pandemi ile artan e-ticaret hacmi ile birlikte kendi problemlerimizden de yola çıkarak iş modelimizi oluşturduk.
 • Mayıs 2020 yılında fikir olarak ortaya çıkışı sonrası pazar araştırmaları, çevre feedbackleri ile ürünümüzün ilk MVP'sini yayınladık.
 • Ardından yapay zeka temellerini atmak ve yazılım süreçlerinin başında bulunmak üzere kemik ekibimizi Kasım 2020'de tamamladık.
 • Ardından yapılan idari, teknik ve tasarımsal geliştirmeler sonrası ilk yatırım turumuza çıktık. Bu yatırım turunda Hikmet Tanrıverdi (2008-2018 İHKİB Yönetim Kurulu Başkanı) ve Fatih Şengöz' ün yatırımı ile Mayıs 2021'de 1 milyon TL yatırım aldık.
 • Yatırım ile şirketleştikten sonra çalışmalarımızı Kolektif House Levent lokasyonunda sürdürürken, bir yandan da ekibimizi büyüttük.
 • Teknoloji üzerinde yapılan geliştirmeler sonrası tekstil firmaları ile görüşmelere başlayıp ilk anlaşmalarımızı imzaladık. Elde edilen veriler ile gördük ki ortalama olarak firmaların iadelerini %40 oranında düşürmeyi başardık.
 • 8 Müşteriyle çalıştık, 13 Müşteriyle görüşüyoruz.
 • Müşteri memnuniyeti ve rekabet ortamında zirveye yerleşme hedefiyle silikon vadisinden senior AI danışmanları ile çalışmaya başladık.
 • Size&Me olarak her geçen gün müşterilimize daha iyi hizmet sunmak ve iadeleri daha da düşürmek için çözümlerimizi geliştirmekte, revize etmekteyiz. Bu da marka anlaşmalarımızın hızını artırmaktadır.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Size&Me online giyim alışverişindeki en büyük iade problemi olan beden uyumsuzluğunu çözmek için farklı yapay zeka çözümleri sunan bir yüksek teknoloji girişimidir. Çözümlerin en öne çıkanı marka kullanıcılarının kameradan alınan ölçüleriyle onlara özel vücut avatalarını tasarlamamız; ve baktıkları ürünleri beden beden bu avatarlar üzerinde denetebiliyor olmamızdır. Yıldan yıla e-ticaret hacminin büyüyüşüne şahit oluyoruz. Bu hacim içerisinde ise en büyük paya sahip sektörlerden birinin tekstil sektörü olduğunu görüyoruz. Tam bu noktada kendimiz için en hızlı büyüyen sektörlerden birinin en büyük payının en büyük problemini çözüyoruz diyebiliriz.Size&Me temelindeki yapay zeka teknolojisi ile kendini sürekli olarak geliştirecek şekilde tasarlanmıştır. Sunduğu çözümlerini süreç içerisinde sürekli olarak türetmektedir. Aynı zamanda sunulan çözümlerimizi kolabre markalarımızın ihtiyaçlarına göre şekillendirebilmekte ve geliştirilebilmekteyiz. Son olarak çevreci politikamıza çok önem veriyoruz. üm doğal kaynaklarımız tükeniyor. Tükenen bu kaynaklarımıza karşı ise sorguluyoruz. Nerede bilerek, nerede fark etmeden hata yapıyoruz? Bilerek yapılanları kınıyor, fark etmeden yaptıklarımıza karşı farkındalık yaratmak istiyoruz. Biliyor muydunuz? Bir tişörtün tarlada yetiştirilen pamuğundan son kullanıcıya ulaşana kadarki süreci içerisinde 8000 litre su harcanmakta. Bu verinin daha üzücü tarafı ise iade oranlarına karşılık müşteri memnuniyetini başka unsurlar ile yüksek tutmak isteyen markalarımız fazladan ürün ürettiriyor. İadelerin en büyük sebebinde düşüş yaratmak bu fazla ürünleri azaltmak ve en büyük doğal kaynaklarımızdan birini korumak demektir.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Ataberk Taçar
Ataberk Taçar
Co- Founder& CEO
Kamran Balayev
Kamran Balayev
Co- Founder& CTO
Umut Şeşen
Umut Şeşen
CIO
Ahmet Talha Karataş
Ahmet Talha Karataş
Full Stack Developer
Abdullah Himmet Özcan
Abdullah Himmet Özcan
Senior AI Consultant
Utku Can Akbay
Utku Can Akbay
Jr. AI Developer
Eda Su Sever
Eda Su Sever
Social Media& Brand Manager
Seher Şahin
Seher Şahin
SEO Blogger
Gamze Çoban
Gamze Çoban
SEO Blogger
Takım Üyesi

Ataberk Taçar

Co- Founder& CEO

Boğaziçi Üni. Uluslararası Ticaret bölümü 3.25 GPA. Üniversiteye geldiğim ilk dönem kurumsal hayalinde olan birisi olarak hazırlık sınıfımda işletme kulübünde girişimcilik ile tanıştım. Kişiliğimin ve hayallerimin bu konseptte olduğunu gördüm fakat başka şeyler de deneyerek bu düşüncemden emin olmak istedim. Üniversite dönemi boyunca çeşitli iş tecrübelerim oldu. İlk sene Matematik dersinde ders birincisi olarak sadece 3 ve 4. sınıfların başvurabildiği asistanlığa çift diploma MIT mezunu Matematik hocamızın talebi ile asistan oldum ve 2. sınıf boyunca alt dönemlere haftada 2 saat ders verdim. Bu esnada bir girişimde çalıştım. Ardından 7 ay boyunca Çin'de mal ürettirip Amerika'da sattım. Operasyonları Türkiye'den yürüttüm. Sonrasında sadece son sınıf kabul alan PwC'den 3. sınıf başında kabul aldım ve 7 ay da burada çalıştım. PwC ile birlikte Size&Me'yi de yürütüyordum. Size&Me'nin operasyonları için PwC'den ülke partnerinin referansı ile ayrıldım ve Size&Me ile devam ettim.

Takım Üyesi

Kamran Balayev

Co- Founder& CTO

YTÜ Bilgisayar Müh. 2022 mezunuyum. Üniversitenin ilk senesinde web programlama ile ilgileniyordum. Skylab kulübünde 1 dönem Teknik Danışman olarak görev aldım ve sonrasında 1 dönem de Web programlamaya giriş dersinin eğitmenliğini yürüttüm. Daha sonra yapay zeka alanı ile tanıştım ve kariyerime bu yönde devam etme kararı aldım. 

Ara ve Bitirme projemi yapay zeka alanında yaptım. Baykar Savunma Sanayi şirketinde görüntü işleme ekibinde 1 dönem yaz stajı yaptım. Aynı yaz yine farklı bir Yapay Zeka şirket olan CBOT’ da staj yaptım. Daha sonra burada Junior AI Developer olarak çalışmalarımı sürdürdüm. Bir gün kendi işimi yapmak hayali ile çalışırken benim için güzel bir fırsat doğdu ve bunu değerlendirmek için işi bırakma kararı aldım. Sonrasında Size&Me ile kariyerime devam ettim.

Takım Üyesi

Umut Şeşen

CIO

Boğaziçi Üni. Ingilizce öğretmenliği bölümü 3.58 GPA. 2018’de Helsinki ve Harvard üniversitelerinin internette yayınlanan dersleri aracılığıyla web development öğrenmeye başladım. 2019’da ise internet üzerinden Avrupa ülkeleri ağırlıklı müşterilere freelance iş yapmaya başladım. 2020’de 6 ay boyunca Israil merkezli Singular firmasına freelance olarak sürekli iş yaptım. Aynı sırada, Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Merkezi’nin mobil uygulaması için katkıda bulundum. 2021 Aralık ayında ise freelance iş yapmayı bırakıp, Size&Me ile devam ettim.

Takım Üyesi

Ahmet Talha Karataş

Full Stack Developer

9 aylık bir süre boyunca Size&Me bünyesinde çalışmaktadır. Düzce Üni Bilgisayar Müh. son sınıf son dönem öğrencisidir.

Ahmet Talha Karataş Size&Me olarak sunduğumuz Fast ve Accurate çözümlerindeki arayüzün kodlanmasında ve Shopify App geliştirmede görev almıştır. Ekip yöneticisi Umut Şeşen’ in yönlendirmeleri ile Fast çözümümüzdeki pop up ekranının sıfırdan tasarlanması ve kodlanmasına yardımcı olmuştur. Daha sonra üründe güncelleme yapmak adına kullanılan teknolojide değişiklik yapılmasına karar verilmiştir ve bu kısımda da Ahmet Talhaya görevler verilmiştir. Ürünün bir önceki teknoloji ile yapılan versiyonunun yeni teknolojiye yükseltilmesi ve bir kaç ekstra güncellemelerin ve eklemelerin yapılmasında görev almıştır. 

Accurate çözümü için arayüz tarafında ilk günden itibaren bir çok güncelleme yapılmıştır. Umut Şeşen’in yönlendirmeleri ile ek güncellemeler, bug ların tespit edilmesi ve düzeltilmesi, tasarımsal eklemelerin yapılması gibi görevlendirmeler yapılmıştır.

Takım Üyesi

Abdullah Himmet Özcan

Senior AI Consultant

Abdullah Himmet Özcan Yapay Zeka alanında uzun sene çalışmalarını sürdürmüş, yurt dışı ve yurt içinde farklı şirketlere danışmanlık vermiştir. 


Size&Me olarak sunduğumuz çözümler ile ilgili düzenli toplantılar yaparak çalışmaların gidişatını konuşup yol haritalarının oluşturulmasında teknik ekibimize destek vermektedir.

Ek olarak, gerekli noktalarda kodlama kısmında da görev almaktadır. Şu an aktif olarak performans arttırma çalışmalarına destek vererek sonuçların analiz edilmesi ve çıktılara göre gerekmesi durumunda yeni yol haritasının çıkarılması , teknolojilerde değişikliklerin yapılması kısmında projemize destek vermektedir.

Takım Üyesi

Utku Can Akbay

Jr. AI Developer

ITU- Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği son sınıf son dönem öğrencisi.

Utku Akbay Size&Me olarak sunduğumuz Accurate ve Fast çözümlerimizin yapay zeka kısımlarında görev almaktadır. 

Çözümlerimizin arka planında bir çok farklı yapay zeka algoritmaları çalışmaktadır. Kamran Balayev’in ve Danışmanlarımızın yönlendirmeleri ile beraber algoritmalarımızın performansını en üst seviyeye çıkartmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Takım Üyesi

Eda Su Sever

Social Media& Brand Manager

Non-Fungible Jr. Art Director

Creatiful Minds

Social Media Marketing Intern

Istanbul.com

Müşteri Deneyimi Stajyeri

Multinet

Boğaziçi Üni- Felsefe

Universidad Autonoma de Madrid- Felsefe (Erasmus)


Boğaziçi Üniversitesi son sınıf son dönem öğrencisi Eda kendi bölümü haricinde üniversite hayatı boyunca iş deneyimi kazanmış ve bu deneyimler sonunda hangi konularda daha iyi olduğunu keşfedip o alanlarda ilerlemiştir. Bu alanlar tasarım ve sosyal medya yönetimidir. Kendisi yukarıda gözüken firmalarda yaptığı stajlar sonrası Size&Me'nin tam da iyi bir sosyal medyacıya ihtiyaç duyduğu dönemde girişime katılmış, hesaplara yeni bir kimlik kazandırmış ve organik takipçilerimizi arttırmak üzere stratejiler geliştirip uygulamaya koymuştur.

Takım Üyesi

Seher Şahin

SEO Blogger

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret öğrencisidir. Kendisi freelancer olarak Size&Me ile çalışmaktadır. Aynı zamanda dijital pazarlama ajası Anneysen'de de iş tecrübesi bulunmaktadır.

Takım Üyesi

Gamze Çoban

SEO Blogger

Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 3. sınıf öğrencisidir. Kendisi Size&Me'ye freelance destek vermektedir. Aynı zamanda 2 farklı yerde daha çalışmaktadır. Bunlardan birinde PR asistanlığı ve Jr. editörlük görevini üstlenmektedir.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 2.150.000
Ek Fonlama
₺ 430.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
1.382
Alınan Toplam Yatırım
₺ 2.987.070
Pay Arz Oranı
% 5
Ortalama Yatırım
₺ 2.161
En Yüksek Yatırım
₺ 200.000
Nitelikli Yatırımcı
80
Nitelikli Yatırım Oranı
% 44,39
Fonlama Başlangıç
18.04.2022
Fonlama Bitiş
17.06.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı