GÜRLER GLOBAL MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Yerli Üretim Türkiye'nin İlk Hidrolize Proteinli Bebek ve Devam Sütü

Türkiye'nin Bebek Devam Sütü bir Üretim Projesidir

Tarım, Gıda ve Tekstil Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

134%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 24.000.000
 • ₺ 32.153.229

3247 Yatırımcı Pay Aldı.

577 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

GÜRLER GLOBAL MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: EKXMVF
Kampanya Kapanış Tarihi: 18.11.2023
Lokasyon: Düzce
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

Kampanya öncesi yapılan ön talep toplama sürecinde 4.638 Yatırımcı 39.635.346 TL Ön Yatırım Talebi bildirmiştir.

Çok Önemli Bilgilendirmeler:

 1. Bu kampanyada minimum yatırım tutarı 1.000 TL olarak belirlenmiştir.
 2. Bu kampanya 30 gün ile sınırlıdır.
 3. Bu girişim katılım finans ilkelerine uygun hareket edeceğini taahhüt etmektedir.
 4. 5 - 7 yıl içerisinde borsaya kote olma hedefi vardır.
 5. 2. yıldan itibaren her yıl düzenli olarak temettü ödeme hedefi vardır.
 6. Kampanya başladığında arz edilecek paylar 24 Milyon TL karşılığında %10.2 olacaktır. %20 ek fonlama hakkı kullanılmayacak olup kampanya %100 fonlama hedefine ulaştığında yeni yatırımlara kapatılacaktır.
 7. Ön talep bildiren yatırımcılarımız yatırım turu başladığında ilk beş (5) gün içerisinde EN AZ bildirdiği ön talep tutarı kadar yatırım yapmaları durumunda kampanyada verilecek diğer %15 bedelsiz paya ek olarak %15 bedelsiz pay alacaklardır. Bildirilen ön talep tutarından fazla yatırım yapılması durumunda fazla tutar için diğer %15 bedelsiz pay hediyesinden istifade edilecektir.
 8. fonbulucu LIC (Lead Investor Club) üyeliği için ön başvurusunu tamamlayan, kampanyada ön talep bildirmiş ve en az 30.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza tüm hak ettiği bedelsiz paylarına ek %2 fazladan pay verilecektir.

Örnek : LIC üyeliği için ön başvurusunu tamamlayan ve 30.000 TL yatırım yapan yatırımcımıza tüm bedelsizlere ek olarak 600 TL fazladan pay verilecektir.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 19 Ekim Perşembe saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %15 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 15 Kasım Çarşamba akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu Ömer Gürler'in hisselerinden dağıtılacaktır.

bebehum Nedir?

 • bebehum, Türkiye’nin ilk hidrolize proteinli bebek maması ve devam sütü üreten Gürler Global şirketinin markasıdır. Gürler Global şirketinin 2. markası olan bebegen markası ise bebek ve çocuk mağaza ve tekstil ürünleri üretmektedir. Hali hazırda 44 ülkeye ihracat yapan bebegen markası başarılı fonlama sonrasında girişim şirketinden ayrılacak olup mevcut fonlamaya çıkan şirketimizin %100 iştiraki olarak faaliyetlerine devam edecektir. Dolayısı ile yatırımcılar hem bebegen hem de bebehum markalarının sahibi ana şirketimize (Gürler Global) ortak olacaklardır.
 • bebehum, bebek mamalarında kullanılmak üzere protein ve hidrolize protein üretimi ile bebeklerin sindiriminde özel bir ürün üreten Türkiye'de ilk yerli marka olarak pazara çıkmaktadır. Bir diğer önemli husus ise mamada kullanılan yağ tozunun da ilk defa firmamız bünyesinde üretilmesidir.

Neden bebehum?

 • Türkiye'de bebeklerin sindiriminde özel bir ürün olan ve mamalarda hidrolize protein kullanan ilk yerli marka bebehum'dur.
 • Üretim maliyetleri açısından yurtdışı menşeili ithal edilen ürünlere göre fiyat rekabeti ve avantajı vardır.
 • bebehum ürünlerinin tamamı yerli üretim ve şirket bünyesinde gerçekleştiği için pazarda tedarik anlamında avantajlı bir konumdadır. Birçok firma Türkiye'ye ithal ve sınırlı kotalarla geldiği için yıl sonu stok ve tedarik sıkıntısı yaşamaktadır.
 • bebehum Türkiye'de üretildiğinden hammadde ve üretim de dahil olmak üzere tüm analiz ve testleri Türkiye'de üniversite ve kabul görmüş uluslararası akredite laboratuvarlarda analiz edilmektedir.

Neden Bize Yatırım Yapmalısınız?

 • Hali hazırda 44 ülkeye ihracat yapan bebegen markasına ve şimdiden 3 ülkeye ihracat yapmış ve yoğun talep alan bebehum markasına yatırımcı olma imkanı.
 • Yaptığımız yatırımlar sonucunda üretim kapasitemizin artmasıyla birlikte karımızı düzenli olarak yatırımcılarımızla paylaşarak yatırımcılar için kısa vadede sürekli pasif gelir üreten bir şirkete ortak olma fırsatı sağlamayı hedefliyoruz.
 • Bebek ürünleri ihtiyaçları hiçbir zaman bitmediği için sürekli büyüyen ve sürdürülebilir bir sektör olması ve insan nüfusunun hızla artması ile hem yerel hem de global pazarda yüksek talebin olması.
 • Türkiye'de sadece birkaç firmanın üretebildiği bebek maması ve bebek devam sütünü üreten nadir firmalardan birisi olması.
 • Sağlıklı nesiller yetiştirmek için bu sektörde yurt dışı bağımlılığını en aza indirecek ülkemiz ve milletimiz için güvenilir ve stratejik bir ürüne olan ihtiyacı karşılamak adına yatırımcılarımızla birlikte büyüme imkanı.

Bugüne Kadar Neler Başardık ?

 • İstanbul İFM'de Helal Expo fuarına katılım sağladık. Birçok ülkeden müşteriler ile verimli görüşmeler sağladık.
 • Karadeniz ihracatçılar Birliği organizasyonu ile Etiyopya'ya iş heyeti ile ikili iş görüşmelerine katıldık ve firmalarla görüşmeler sağladık.
 • Birçok ülke ile ticari görüşmelerimiz devam ediyor. Bunlardan bazıları Gana, Gine, Etiyopya, BAE, Pakistan, Bahreyn, Nijerya, Rusya, İngiltere vb.
 • Bebek devam sütü ile ilgili ilk ihracat Gine ülkesine gerçekleştirildi. Ardından K.K.T.C ye ihracat gerçekleştirildi.
 • Bu proje kapsamında Ar-Ge teşvik ve desteklerinden yararlanıldı.
 • Birkaç ay gibi kısa sürede 10.000 kutu üzerinde mama satışı gerçekleştirildi.
 • Kampanya ön talep aşamasında uzun vadeli bir ihracat anlaşması kapsamında ilk sipariş olan yaklaşık 1.484.210 USD değerinde 800.000 kutu mama satışı gerçekleştirildi.

Gelişim ve Büyüme Stratejileri

Satış hacmimize paralel olarak tesis kapasitesini büyüterek Türkiye’de katma değerli üretim yapan ilk 500 firma arasında yer alınması planlanmaktadır. Uzun vadeli hedefler arasında borsaya kote olarak üretim kapasitesinin ve dolayısıyla satış hacminin globalde faaliyet gösterebilecek bir konuma taşınması hedeflenmektedir.

Kısa, Orta ve Uzun Vadeli Hedefler

Kısa Vadeli Hedefler

 • Yurt içi ve yurt dışı satış ekibi oluşturmak,
 • Siparişlere bağlı olarak üretim kapasitesini artırmak,
 • Profesyonel çalışma ekibi oluşturmak.
 • İlk yıl en az 200 Milyon TL ciro hedefine ulaşmak

Orta Vadeli Hedefler

 • Üretim hatlarını, büyüme süreciyle birlikte tam otonom hale getirmek,
 • En az 50 ülkede distribütörlük vermek,
 • Türkiye'de öncü globalde güçlü bir firma olarak pazar payını genişletmek

Uzun Vadeli Hedefler

 • Türkiye'de ilk 500 şirket arasına girebilmek,
 • 5. yıl sonunda şirketin en az %30 unu halka arz etmek,
 • Ulusal ve uluslararası bir marka haline gelmek,
 • En az 100 ülkeye ihracat yapıyor olmak.

Girişim Şirketi Tarihçesi

2016 - Gürler Global Mağazacılık San ve Tic. A.Ş. unvanıyla kurulmuştur.

2017 - bebegen markası ile e-ticaret faaliyetiyle iş hayatına başlayan firma, mağazacılık faaliyetlerine de başlamıştır.

2019 -  İlk ihracatını gerçekleştirsen bebegen yıllık ortalama 300.000 - 500.000 parça ürün üretim (fason) ve satış kapasitesine sahiptir. bebegen markasıyla da bayilikler verilmeye başlanmıştır. Yemen’de ve Kıbrıs’ta yurt dışı bayilikler de yer almaktadır.

2020 - Tekstilde ihracat yapılan ülke sayısı 44’tür. Online satış kanallarıyla, pazaryerleri ve yurt dışı e-ihracat olmak üzere satış ağı geniş bir yelpazede yer almaktadır.

2022 - Gürler Global’in ikinci markası olan bebehum markası ile bebek sütü, bebek devam sütü alanında Türkiye'de yerli mama üreticisinin yok denecek kadar az olması nedeniyle yeni bir iş fikri oluşturarak Ar-Ge projesine başlandı. Yılın sonuna doğru Ar-Ge projesi tamamlandı ve onaylandı. Ar-Ge projesinin kabulü ile gıda mühendislerinin istihdamı ile ekip oluşturuldu. Helal Expo fuarında birçok potansiyel iş ortağıyla iş geliştirme süreçleri yürütüldü.

2023 - İlk üretim Ankara'da private label olarak İpekyolu firması ile başladı. Ocak ayında başlanılan üretimin ilk satışları Şubat ayında gerçekleştirildi. Yurtdışı katılım gösterilen ilk fuar Etiyopya'da gerçekleştirildi ve yerli üretim bebek maması dünyaya tanıtıldı. Nisan ayında ilk makine alımları gerçekleştirilerek üretim firma içine çekildi. İlk ihracatlar Gine ve KKTC’ye gerçekleştirildi. ISO 22000 HACCP, ISO 22716 ve HELAL belgeleri alındı.

2023 Ekim - İlk büyük ölçekli ihracat anlaşması yapıldı. Her ay tekrarlanmak üzere ilk parti olan 1.484.210 USD değerinde 800.000 kutu mamanın satışı gerçekleştirildi.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Gürler Global, bebegen ve bebehum markalarına bünyesinde bulundurmaktadır. bebegen markası bebek, çocuk mağaza ve tekstil ürünleri markasıdır. bebehum ise bebek maması, bebek sütü ve bebek devam sütü üretimi yapılan markasıdır. Proje kapsamında danışmanlık aldığımız akademisyenlerimizin yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonucunda en verimli teknikler kullanılarak oluşturulan peynir altı suyu proteini ve proteinin hidrolizi ile bebek mamalarında kullanılması ile bebeklerin sindirimi daha kolay, biyolojik yararlanımı yüksek ve alerjik hassasiyetlere uygun yapıda bebek maması üretimi sağlanmaktadır. Hidrolize protein tekniğini kullanan ilk yerli firma başarısını gösteren ve bu başarısını ihracat yaparak tüm dünyaya yaymak için faaliyetlerine devam eden firma Türkiye'nin en büyük bebek maması, bebek sütü ve devam sütü üreticisi olmayı hedeflemektedir.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Ömer Gürler
Ömer Gürler
Lider Girişimci / Kurucu / Yönetim Kurulu Başkanı
Arda Bayrakdar
Arda Bayrakdar
Üretim Mühendisi
Züleyhan Baran
Züleyhan Baran
Danışman / Dr. Öğretim Üyesi
Halil İbrahim Uğraş
Halil İbrahim Uğraş
Danışman / Prof. Dr.
Tarık Aziz Abu Rumman
Tarık Aziz Abu Rumman
İhracat Sorumlusu ve Uluslararası Satış Yöneticisi
Tuğba Ünsal
Tuğba Ünsal
Satış Pazarlama - Müşteri Temsilcisi
Beyza Çakır
Beyza Çakır
Muhasebe Sorumlusu
Burcu Çakır
Burcu Çakır
Üretim Personeli
Takım Üyesi

Ömer Gürler

Lider Girişimci / Kurucu / Yönetim Kurulu Başkanı

Gürler, 19 Mayıs Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. İlk iş hayatına 2006 yılında İstanbul'da ihracat yapan ilk 500 de yer alan bir firmada muhasebe departmanında işe başladı. 2007 yılında ise aynı fabrikanın yaklaşık 1000 kişi çalışan Düzce tesislerinde İdari ve Mali işler Müdürü olarak 8 sene görev yaptı. Bu süre boyunca firmada işveren vekilliği görevini de üstlendi. 2016 yılında ise kendi firması olan Gürler Global A.Ş.'yi kurdu. 2018-2020 yılları arası da Düzce'de TÜMSİAD İl Başkanlığı yaptı. 2020 yılından itibaren ise TÜMSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Takım Üyesi

Arda Bayrakdar

Üretim Mühendisi

Gürler Global Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş. de Ar-Ge mühendisi olarak görev almaktadır. Selçuk Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunudur. Yüksek Lisansını halen Kimya bölümünde devam etmektedir. Toplu yemek sektöründe proje yürütücülüklerinde bulunmuş, birçok Ar-Ge faaliyetlerinde görev almıştır. Bu Ar-Ge faaliyetleri Gıda Takviyeleri, Kozmetik alanında gerçekleşmektedir. Şu an da Gürler Global Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş. de Ar-Ge laboratuvarında bebek ürünleri ile ilgili ürün geliştirme ve üretimiyle ilgilenmektedir.

Takım Üyesi

Züleyhan Baran

Danışman / Dr. Öğretim Üyesi

Düzce Üniversitesi Akçakoca MYO’da öğretim görevlisi olarak görev almaktadır. Lisansını Gaziantep Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Doktorasını 2017 yılında Sakarya Üniversitesinde bitirmiştir ve hali hazırda doğal ve bitkisel ürünlerde çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu süreçte birçok projeye katkı sağlamış ve yayın gerçekleştirmiştir. Gürler Global Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş. firmasında bebek maması ve devam sütü projesinin başlangıcından bu yana teknik hususlarda projeyi desteklemiş ve halen daha desteklerini sürdürmektedir. 

Takım Üyesi

Halil İbrahim Uğraş

Danışman / Prof. Dr.

1997 yılında Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi, Kimya Öğretmenliği lisans bölümünde tamamladıktan sonra üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü, Kimya Anabilim dalında yüksek lisans programını 2000, doktora programını ise 2003 yılında tamamladı. Doktora sonrası 2004-2007 yılları arasında Balıkesir Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü’nde Yardımcı Doçent Doktor olarak görev yaptı. Ardından 2007-2008 yılları arasında Yardımcı Doçent Doktor olarak Giresun Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümünde görev yaptı. 2008 yılında ise doçentlik unvanını alarak, Giresun Üniversitesinde görevine devam etti. Bu süre zarfında, Giresun Üniversitesi Fındık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü görevini gerçekleştirdi. Giresun Üniversite’nin Merkezi Araştırma Laboratuvarının kurulumu için Kalkınma Bakanlığına 4 milyon lira bütçeli projenin yazımı ve laboratuvar kurulumu çalışmalarını gerçekleştirdi. Türk Patent Enstitüsü Giresun Üniversitesi sorumluluğunu yürüttü.

Takım Üyesi

Tarık Aziz Abu Rumman

İhracat Sorumlusu ve Uluslararası Satış Yöneticisi

Gürler Global'de Uluslararası Satış Danışmanı olarak görev almaktadır. Daha önce Suudi Arabistan’da Kredi Kontrol Müdürü olarak görev almış ve burada birçok başarıya imza atarak hem lojistik süreç planlamasını hem de satın alma planlamasını hayata geçirerek 2016 yılı başında kurulan Satınalma Departmanının temellerini atmıştır. Halen çalışmakta olduğu Gürler Global firmasında ise yurtdışı müşterileri ile iletişim ve iş geliştirme süreçlerinden sorumludur.

Takım Üyesi

Tuğba Ünsal

Satış Pazarlama - Müşteri Temsilcisi

Gürler Global Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş. firmasında Satış Danışmanı olarak görev almaktadır. Lise eğitimini Düzce Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Giyim bölümünde tamamlamış ve Lisans eğitimini de Düzce Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde tamamladıktan sonra birçok firmada satış danışmanı olarak görev almıştır. 

Takım Üyesi

Beyza Çakır

Muhasebe Sorumlusu

Gürler Global Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş. firmasında muhasebe sorumlusu olarak görev almaktadır. Lise eğitimini Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Lisans Eğitimini Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Maliye Bölümünde bitirmiştir. Birçok firmada farklı görevler üstlenmiştir ve 2020 yılından bu yana Gürler Globalde muhasebe sorumlusu olarak görevini devam ettirmektedir.

Takım Üyesi

Burcu Çakır

Üretim Personeli

Gürler Global Mağazacılık San ve Tic. A.Ş. de üretim personeli olarak görev almaktadır. Lise Eğitimini Düzce Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Çalıştığı firmalarda müşteri temsilcisi olarak görev almış ve 2020 yılından bu yana Gürler Global Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş. de çalışmaktadır ve üretim personeli olarak görev almaktadır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 24.000.000
Ek Fonlama
₺ 0
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
3.247
Alınan Toplam Yatırım
₺ 32.153.229
Pay Arz Oranı
% 10,20
Ortalama Yatırım
₺ 9.902
En Yüksek Yatırım
₺ 500.000
Nitelikli Yatırımcı
577
Nitelikli Yatırım Oranı
% 55,14
Fonlama Başlangıç
19.10.2023
Fonlama Bitiş
18.11.2023
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı