Atronmac Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Endüstriyel Sanayide kullanılan sac işleme makinalarının, yerli ve milli imkanlarla imalatını hedefleyen bir üretim girişimidir.

Atronmac Sanayi Girişimi bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Elektrik-Elektronik , Endüstriyel Otomasyon , Makine, Teçhizat, İmalat , Otomotiv , Robotik ve Savunma Sanayi Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B’dir

131.1%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 6.500.000
 • ₺ 8.520.391

2084 Yatırımcı Pay Aldı.

259 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Atronmac Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: 5TWPWY
Kampanya Kapanış Tarihi: 09.12.2022
Lokasyon: Bursa
Girişimin Aşaması: Ticarileşmeye Hazır Ürün

Proje Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı'nın da yatırım turuna katılmasıyla birlikte, fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu toplamda 1.000.000 TL eş finansman ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 10 Ekim Pazartesi saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 4 Kasım Cuma akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar ortaklar Kubilay Baydar ve Sedat Yemni'nin hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır.


Bedelsiz Pay Güncelleme:

Yatırım turumuzda bedelsiz paylar için ilk 20 iş günü süresince yatırım yapmış olan yatırımcılarımızın kampanyamız %100 hedefine ulaşana kadar yatırım tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %20 yerine %35 olarak uygulanacaktır. İlk 20 gün sonrasında kampanya %100 hedefine ulaşana kadar yapılan tüm yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortaklar Kubilay Baydar ve Sedat Yemni'nin hisselerinden dağıtılacaktır. Önemle duyurulur.


Önemli Duyurular:

1- Şirketimiz hali hazırda 1.000.000 TL sermaye taahhütü ile kurulmuş olup, yatırım turumuz sonrasındaki finansal kapanış işlemlerinde 1.000.000 TL kendi öz kaynaklarımızdan şirketimize sermaye olarak aktarılacak olup, yatırımcılarımız da bu sermayeye ortak olacaktır.


2- Yatırım sonrasındaki finansal kapanış işlemleri ile birlikte, Bursa'da makine ithalat/ihracat ile iştigal eden bir firma ile yapılan anlaşma doğrultusunda, ilgili şirketin makine alım potansiyelli tüm müşteri portföyü ile ön siparişlerinden oluşan entelektüel sermayesi, bedelsiz olarak Atronmac Mak. San. ve Tic. A.Ş. ünvanlı firmamıza transfer edilecektir. Müşteri portföyü transfer edilen firmanın, Atronmac ile aynı alanda faaliyet göstermemesi anlaşma ile garanti altına alınacaktır. Anlaşma bilgisi fonbulucu yetkililerine gönderilmiş olup, başarılı Kitle Fonlaması sürecine müteakiben şirketimiz iştirakçileri ile de kampanya sayfamızdaki güncellemeler kısmından paylaşılacaktır.


Atronmac Hakkında

Makina & Metal sektörlerindeki kurumsal tecrübelerini, sektörün ihtiyaç duyduğu sac işleme makinalarının imalatında kullanmayı hedefleyen, hem satış hem satış sonrası süreçler ile müşterinin her zaman yanında yer alan, kalite ve güvenilirlikten ödün vermeyen üretim esaslı bir girişimiz.


Vizyonumuz

Rekabetçi koşullar altında kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden, dünyaca kabul gören standartlarda tasarım, ürün ve imalat tecrübelerini kullanan yapımız ile hem yerli piyasa hem de global piyasada söz sahibi olmak ve ilk beş firma arasına girmek.


Motivasyonumuz

Farklı alanlarda kendini geliştirmiş olan yetkin ekibimizin gücüne ve bununla beraber üreteceğimiz ürünlerin çoğunluk ile yurtdışına ihraç edilmesini planladığımız için döviz gelirlerimiz ile hem ülkemizin hem paydaşlarımızın kazanacağına inanıyoruz.


İş ve Gelir Modelimiz

Üretim tarzımıza uygun bir fabrika kiralamak suretiyle, ürün/üretim modeli kısmında belirttiğimiz makinelerin üretim, montaj ve devreye alma süreçlerini firmamız bünyesinde yürüterek müşterimize kendi projelerini üretebilir şekilde makine teslim etmek, kullanıcı eğitimlerini vermek ve bakım, onarım ve yedek parça konularında hizmet vermek.


Tüm makine satışlarımız istisnasız döviz üzerinden olup, sipariş ile müşteriden yaklaşık %30 civarında avans ödemesi alınacaktır. Kalan ödeme, müşterinin siparişi hazır olup fabrikadan teslim edilmek üzereyken tahsil edilecektir.


Bugüne Kadar Olan Çalışmalarımız

İş ortaklarımızla birlikte bugüne kadar 50+ adet lazer ve 100+ adet abkant büküm makinasını müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yurtdışında özel olarak dizayn edilmesine, satın alma süreçlerine aracılık yaptık ve bu makinaların gerekli devreye alma, yedek parça temini ve servis ihtiyaçları konusunda faaliyetlerde bulunduk.


Bununla beraber tasarım ofisimizde son 15 aydır kendi ürünümüz olacak makinelerin Ar-Ge ve tasarım çalışmalarını yürütmekteyiz ve standart özelliklerde olan makinelerimizin tasarım süreçlerini tamamlamış bulunmaktayız. Ekibimiz şu anda ürünlerimizin detay parçalarının imalat resimlerini oluşturmaktadır.


Bilhassa yatırımcılarımız açısından şeffaf, kolay anlaşılabilir ve denetlenebilir olması bakımından; 3 yıldır ticari faaliyetini sürdüren mevcut ithalat & ihracat firmamızın yanında, ayrıca üretim faaliyetlerimizin yürütüleceği yeni firmamızın kurulumunu da 2022 haziran ayı itibariyle tamamladık. İş planımıza, know-how'larımıza ve iş gücümüze güveniyoruz. Artık üretime hazırız...


Yetkinliklerimiz

Makine İmalat Sanayi ve Otomotiv Sanayi başta olmak üzere pek çok üretim sektöründe, toplam tecrübesi 15 yılın üzerinde olan Kurucu Üyelerimiz ve güçlü ekibimiz ile aşağıda temel düzeyde yazdığımız tüm başlıklarda yetkinliklerimiz mevcuttur.

 • Metal endüstrisinde müşterinin ihtiyaç duyduğu parçayı işlemek için gerekli olan işe özel makinelerin tasarımı
 • Tasarımı tamamlanan makinelerin imalat resimlerinin oluşturulması ve üretim hatlarında imal edilmesi
 • Üretim ve çalışma toleranslarına dikkat edilerek detay parçaların ve elektrik ve elektronik ekipmanların montaj işlemi,
 • Montajı tamamlanmış makinelerin seri üretime alıştırma ve test işlemlerinin yapılması,
 • Final kalite onayını almış makinelerimizin müşterimize sevk edilerek kendi adresinde devreye alınması ve operatör eğitimlerinin verilmesi
 • Müşterilere satış sonrası hizmetlerin sunulması (bakım, onarım, yedek parça temini vb.)


Ön Siparişlerimiz

Aldığımız ön siparişlerimiz aşağıda listelenmiştir.

 • Türkiye, Kocaeli ilindeki Güven Lazer Sac İşleme San. ve Tic. Ltd. Şti. firması için 1 adet ATRON 8025 Quattro 15 kW lazer kesim makinesi ve 1 adet ATRON 8H 480 ton Hidrolik Abkant Pres (430.000 Euro + KDV)


Temettü Politikamız

Tüm pay sahiplerini memnun edecek bir kar dağıtım politikası belirlemek firmamızın önceliklerinden biri olacaktır. Bununla beraber pazar rekabetimizi güçlü tutmak için firmamıza yatırım yapmamız, üretim alanımızı ve kapasitemizi büyütmemiz, çağın gerektirdiği teknolojiyi yakalayacak Ar-Ge çalışmalarına kaynak ayrılması gerektiğinin de bilincindeyiz. Bu doğrultuda firmamızın temettü dağıtımı için aşağıdaki politikayı kullanmayı hedefliyoruz.


Dağıtılabilir Kar Paylaşım Oranları:

 1. Sene: Pay sahiplerimize %10, Ar-Ge'ye %2, Yatırıma %88.
 2. Sene: Pay sahiplerimize %15, Ar-Ge'ye %3, Yatırıma %82.
 3. Sene: Pay sahiplerimize %20, Ar-Ge'ye %4, Yatırıma %76.
 4. Sene: Pay sahiplerimize %25, Ar-Ge'ye %5, Yatırıma %70.
 5. Sene: Pay sahiplerimize %30, Ar-Ge'ye %6, Yatırıma %64.

Bunlarla beraber şu anda hiçbir yasal zorunluluğumuz olmamasına rağmen;

 • Kendi adımıza ülkemizdeki girişimciliği desteklemek,
 • Çeşitli sektörler ile iş ortaklıkları ve bağlantıları geliştirebilmek,
 • Şirketimizin farklı alanlara yatırım yaparak gelir çeşitliliği kazandırılması ve daha da önemlisi,
 • Ülkemizden edineceğimiz gücü, çalışıp çoğaltarak tekrar ülkemize geri kazandırmak

motivasyonları ile öncelikli olarak yayına çıktığımız fonbulucu.com üzerinden yayınlanacak projelerde gelecekte kazanacağımız gelirler ile kurumsal yatırımcı olarak iştirak etmek istiyoruz. Bu sayede paya dayalı kitle fonlaması ekosisteminin geçici değil kalıcı bir üyesi olmayı amaçlıyoruz.


EXIT Politikamız

Yatırımcılarımıza temettülere ek olarak exit imkanı sunabilmek bizim için çok önemli bir şirket politikası olacaktır. Bu sebeple paylarını satmak için bizlere talepte bulunan yatırımcılarımıza, avantajlı exit imkanları sunabilmek için dönemsel olarak çalışmalarda bulunacağız.


Sosyal Sorumluluk

Kurumların büyüğü küçüğü olmadan ülkeye her alanda faydalı olması gerektiğine inanıyoruz. Sosyal sorumluluk pek çok kurum tarafından maalesef atlanılan bir konu. Umarız bizimle beraber bir alışkanlık haline gelir. İlk önce faaliyet göstereceğimiz şehir olan Bursa'dan başlamak üzere, gücümüz yettiğince sonrasında Türkiye genelinde faydalı olacak sosyal sorumluluk projelerinde yer almak istiyoruz. Önceliğimiz çocuklarımız olacak ve yardımlarımızı ihtiyaç sahibi olduğunu duyduğumuz değil, bire bir olarak gözlemlediğimiz çocuklarımıza bizzat ulaştıracağız.


Neden "Paya Dayalı Kitlesel Fonlama" ile yatırım almak istiyoruz?

Rekabet etmek istediğimiz firmalar, kendi marka değerlerini iyi noktalara getirmiş olan sektörün en büyükleri ve dolayısıyla bizim de hedeflerimiz büyük... Ticari kaygılara düşmeden müşteri odaklı olmak ve yüksek marka değeri oluşturmak bizim için para kazanmaktan daha önemli. fonbulucu.com'un bizim için fonlamaya aracılık eden bir kurumdan daha fazlası olduğunu düşünüyoruz. Projemizin buradaki web portalı üzerinden yayınlanması bizlere;

 • Türkiye geneli içerisinde firmamızın hızlı bir tanıtımının yapılabilmesine,
 • Hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılarımız aracılığı ile iş bağlantılarımızın gelişmesine,
 • fonbulucu.com'un kendi iş bağlantılarına kolay erişim sağlamamıza,
 • Başarılarıyla ülkemizin en üst düzeyinin elinden ödül almış bir kurum haline gelen fonbulucu.com'un iş planı denetiminden ve filtrelerinden geçen, onaylanmış bir firma olarak ülke içinde firma tanıtımı imkanına erişmemiz,
 • fonbulucu'da listelenmiş ve listelenecek üretim ve teknoloji tabanlı girişimlere ürün ve hizmet sağlama potansiyeli ve kümelenme ortaklıklarının geliştirilmesine imkan tanıması,
 • Mevzuat gereği SPK denetimiyle erken karşılaşacak firmamızın arzu ettiğimiz kurumsallık edinimi konusunda hız kazanması,
 • Sadece kendimize değil ülkemize ve yatırımcılarımıza da faydalı olabilmeye vesile olması, (ihracatlarımız ile ülkemizin dış ticaret açığının azaltılmasında kendi ölçeğimiz ile rol alacağız)

olanaklarını sağlayacaktır.

Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Mekanik, elektronik ve yazılım alanlarında sektörce kabul görmüş güvenilir ürünler ve üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar kalite kontrol süreçleriyle müşteri memnuniyetini garanti altına almayı hedefleyen bir yaklaşım ile otomotiv, savunma ve üretim sanayindeki projeler için demir, çelik, alüminyum vb. levha sacların istenilen şekillerde kesimini sağlayan sac işleme makinalarının Türkiye'de yerli imkanlar ile üretilmesi;


Üretilmiş bu makinaların müşterinin kendi sahasında devreye alınması, zaman içinde ihtiyaç duyulabilecek servis ve yedek parça taleplerinin karşılanması ana faaliyetlerimizdir.


CNC makinaları nedir ve ne işe yarar? Biz hangi türde çalışmalarda bulunacağız?

Otomobil, ticari araç, havacılık ve uzay araçları, savunma sanayinde kullanılan kara araçları vb. pek çok üründe kullanılan, genellikle ürüne şeklini veren gövde ve bu gövdeyi saran malzeme aksamına sac ismini veriyoruz. Otomobil örneğinde otomobilin dış gövdesi ve bu gövdeyle birlikte otomobilin motorunu, sürücü kısmındaki koltukları vb. kısımları taşıyan ancak ürünü üzerine plastik ve kumaş aksam giydirildiği için kullanırken bizim göremediğimiz aksamların çoğu sac malzemelerin kaynak edilerek birleştirilmesinden yapılmaktadır. İşte fabrikalarda bu saclara çeşitli şekilleri veren makinelere ise sac işleme makineleri diyoruz. Sac malzemeler pek çok endüstrinin vazgeçilmez hammaddesidir. Sacları işlemenin teknolojik olarak pek çok yolu vardır. Firmamızın ilgilendiği alanlar optik teknoloji (lazer ve plazma) ile kesim, kesilip ebatlanmış sacların ise doğrusal bükümlerine imkan veren abkant büküm preslerinin imalatıdır (Üzerinde çalıştığımız başka makineler de var, bunları tamamlandıkça zaman içerisinde duyuracağız).


Yatırım Sonrası Gelişim Planı

(İlk yıl içerisinde yapılacaklar)

 • Alacağımız yatırım ile firmamızı Bursa sanayi bölgelerinden birinde başlangıç olarak 1.000 m2 üzeri bir fabrikaya taşınacağız ve fabrikanın ihtiyaç duyduğu bazı yardımcı tesis ekipmanlarının satın alımları ve kurulumları yapacağız.
 • Fabrikamız kurulum aşamasında iken, ürünlerimizde kullanılacak ve dışarıdan temin edilmesi gereken hazır ekipmanların ve malzemelerin siparişlerini vereceğiz.
 • Fabrikada öncelikle üretim, montaj, otomasyon, devreye alma ve kalite, dış ticaret, satın alma ve muhasebe alanlarında çalışacak yetkin personelin istihdamını gerçekleştireceğiz.
 • Fabrikada üretime başlamak için gerekli yasal izinlerin alınmasına müteakip ilk siparişlerin üretim sürecine başlanılacaktır.


(Beş yıl içerisinde planlananlar)

 • Bursa sanayi bölgelerinden birinde kendi arsamızı satın almak suretiyle şirketin kendi mülkü olacak yeni bir fabrikaya sahip olmak ve kira sözleşmelerinden gelebilecek belirsizliklerin önüne geçmek
 • Rakipler ile her anlamda rekabet edebilecek yeterli bir ölçeğe ulaşmak
 • Kendi teknolojilerimizi geliştirerek müşterilerimizin kendi yatırım dönüş sürelerini kısaltabilecekleri uygulamaları hazırlamak
 • Global olarak ilk tercih olacak bir marka haline gelmek

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Ürün gamlarımızda ilk hedefimiz, müşterilerimizin kullandıkları rakip makinelerde yaşadıkları sorunları analiz ederek, kendi özgün tasarımlarımızda bu zafiyetleri azaltmak ve mümkünse ortadan kaldırmaktır.


İlk etapta üretmek istediğimiz ürün grupları şu şekilde sıralanabilir :

 • Lazer Kesim Makinaları
 • Abkant Büküm Makinaları
 • Sac Makaslama Makinaları
 • Plazma Kesim Makinaları
 • Oksijen Kesim Makinaları


Bu makinelerin standart ölçülerdeki tasarımları firmamızca hazırlanmış olup, müşteri isteği doğrultusunda özel makinelerin tasarımları da firmamız bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir.


Ve ayrıca üretimi yapılacak makinelerin yedek parça ve servis hizmetleri sunulacaktır.


Gelir modelimiz ile ilişkili olarak yukarıda sıralanan ürünlerin hem yurtiçi hem de yurtdışındaki tüm satışları döviz bazlı yapılacaktır. Bu sebeple firmamızın finansalları yerel enflasyondan en az düzeyde etkilenecektir.


Piyasada Tespit Ettiğimiz Sorunlar :

Müşteri ziyaretlerimiz ile;

 • Genelde sektörde marka oluşturmuş firmaların, satış öncesi projelendirme ve tekliflendirme süreçleri ile satış sonrasındaki yedek parça temini ve servis hizmeti verilmesi konularında yetersiz kaldıkları gözlemlenmiştir.
 • Kobi ölçekli rakiplerimizin ürünlerinin çoğunlukla özgün tasarımdan ve kronik problemleri gidermekten uzak oldukları, bilindik tasarımların kopyalanıp sadece para kazanmak üzerine yapılan girişimler olduğu gözlemlenmiştir.
 • Satış fiyatlarını aşırı düşük profilde tutan firmaların ise yukarıda bahsedilen süreçlerde yetersiz oldukları gibi, müşterilerine kalitesizlik kaynaklı çok fazla zaman ve mali kayıp yaşattıkları gözlemlenmiştir.
 • Yeni makine siparişi vermek isteyen müşterilere, 6 ayı bulan teslim sürelerinde teklifler verildiği ve firmaların bu sürelere uymak için de pek gayret göstermedikleri gözlemlenmiştir.


Çözümlerimiz

Firma politikamız gereği önceliğimiz müşterimiz... Bu sebeple;

 • Satış sonrası servis hizmetimize gelen talebe aynı gün içerisinde cevap verilmesi ve sorun analizi
 • Analiz sonrasında uzaktan müdahalenin yetersiz kaldığı durumlarda, derhal servis personeli gönderilerek sorunun müşterinin adresinde çözümlendirilmesi (yurtiçi 24 saat ve yurtdışı 48 saat içerisinde)
 • Yedek parça ve sarf malzeme stoklarının kendi bünyemizde ve yeterli miktarda tutularak müşterilerimize bakım veya arıza kaynaklı duruş yaşatılmasının önüne geçilmesi
 • Makine üretiminde ve tesliminde ara mamüllerin stok tutulması yöntemi ile müşterilerin yeni siparişlerini kısa sürede üretip sevk edebilmek
 • Tekliflendirme sürecinde müşteriyi iyi dinlemek, beklentisini iyi analiz etmek ve işine uygun en doğru makineyi almasını sağlamak

Değer Önerilerimiz

Müşteri memnuniyet odaklı anlayışımız ile, müşterilerimizin bizden satın aldıkları makinelerde en yüksek verim ile kendi faaliyetlerine devam edebilecekleri, arıza ve bakım prosedürlerini düşünmek zorunda kalmayacakları bir firma politikası geliştirmek ve uygulamak istiyoruz.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Kubilay Baydar
Kubilay Baydar
Yönetim Kurulu Başkanı
Sedat Yemni
Sedat Yemni
Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür
Fatih Tekişer
Fatih Tekişer
Lazer Üretim Müdürü
Metin Uluca
Metin Uluca
Abkant ve Makas Üretim Müdürü
Esra Kopuz
Esra Kopuz
İnsan Kaynakları ve Muhasebe Uzmanı
Av. Bülent Gül
Av. Bülent Gül
Danışma Kurulu Üyesi - Avukat, KARA&GÜL Avukatlık Ortaklığı
Prof. Dr. Cemal Çakır
Prof. Dr. Cemal Çakır
Danışma Kurulu Üyesi - Mühendislik
Mümin Çağlar
Mümin Çağlar
Danışma Kurulu Üyesi - Tasarım & Üretim
Sabriye Arslan
Sabriye Arslan
Danışma Kurulu Üyesi - Mali & İdari İşler
Takım Üyesi

Kubilay Baydar

Yönetim Kurulu Başkanı

Özel sektörde çalışmaya öğrencilik hayatının içinde başlamış olan Kubilay Baydar, profesyonel kariyerindeki 12 yıl üzeri zamanı hem Bursa ilinin hem de Türkiye'nin alanında en büyükleri arasında sayılan ve sac işleme makinaları imalat faaliyetinde bulunan firmalarda çeşitli sorumluluklar almış ve yöneticiliklerde bulunmuştur. Bununla beraber son üç senedir yine kendisinin kurmuş olduğu aynı sektörde faaliyet gösteren bir ithalat & ihracat firması aracılığı ile pek çok sac işleme makinasının temini ve servis hizmetlerinde faaliyet göstermiştir. Kendisinin edindiği tecrübeler ve iş bağlantılarına istinaden aynı alanda ve üretici konumunda faaliyet gösterecek Atronmac Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin 2022 yılı itibariyle kurulumunu gerçekleştirmiştir. 1985 doğumlu Kubilay Baydar, evli ve iki çocuk babasıdır.

Takım Üyesi

Sedat Yemni

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

Metal sektöründe; otomotiv, döküm, makina imalatı ve endüstriyel otomasyon alanlarında Bursa ilinde sektörün en bilinen ve Türkiye'nin en büyük ihracatçıları arasında sayılan pek çok firmada 14 yılı aşkın süre ile çeşitli görevlerde ve yöneticiliklerde bulunmuştur. Son iki yıldır gelişmekte olan firmalar için iş yönetimi ve finans kaynakları geliştirme alanlarında danışmanlık vermektedir. 16 yıllık profesyonel kariyeri içerisinde otomotiv sektöründe hizmet veren iki firmanın kurulması ve bir firmanın da geliştirilmesi faaliyetlerinde de bulunmuş, 2022 yılı itibariyle Atronmac Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesine genel müdür görevi ile katılmıştır. 1983 doğumlu Sedat Yemni; Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur, evli ve tek çocuk babasıdır.

Takım Üyesi

Fatih Tekişer

Lazer Üretim Müdürü

Özellikle makine imalatı ve metal sektöründe 12 yılı aşkın bir süre ile farklı firmalarda görev almış ve yöneticiliklerde bulunmuştur. Lazer kesim makinelerinin imalatı konusunda bilgi ve tecrübe sahibidir. Aynı zamanda son 2 yıldır lazer makineleri konusunda danışmanlıklar vermektedir. 1988 doğumlu olan Fatih Tekişer, Afyonkocatepe Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği mezunudur. Lazer kesim makinelerinin imalatı konusunda bilgi ve tecrübe sahibidir. Şirketin üretim gamında olması planlanan lazer kesim makinelerinin, yapılacak iş planlamasına göre imalatının yönetilmesi görevinden sorumlu olacaktır.

Takım Üyesi

Metin Uluca

Abkant ve Makas Üretim Müdürü

Makine imalat sektöründe 15 yıldan fazla tecrübe ile farklı firmalarda görevler almış ve yöneticilikler yapmıştır. 1982 doğumlu olan Metin Uluca, Dumlupınar Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. Sac işleme makineleri sektöründe, yeni ürün geliştirilmesi ve tasarımı, projelerin süreç yönetiminin sağlanması, proses ve hammadde standartlarının belirlenmesi, üretilecek makinalarda maliyet ve kalite optimizasyonu alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Şirketin üretim gamında olması planlanan abkant büküm ve makas kesim makinelerinin, yapılacak iş planlamasına göre imalatının yönetilmesi görevinden sorumlu olacaktır.

Takım Üyesi

Esra Kopuz

İnsan Kaynakları ve Muhasebe Uzmanı

Bursa 1988 doğumlu olan Esra Kopuz, pek çok sektörde İnsan Kaynakları Uzmanı ve en son şube yönetimi görevlerinde çalışmıştır. Media Markt, Burkon Turizm ve Kongre Acentesi, Çeyza AVM, Exact Systems, Sonax Cnr Diamond şirketlerinde yer almıştır. Atronmac'ta İnsan Kaynakları ve Muhasebe Uzmanı görevi ile katılacak olup, şirketimizde personel özlük işleri, şirket ön muhasebe ve kurumsal ilişkiler görevlerini yürütecektir.

Takım Üyesi

Av. Bülent Gül

Danışma Kurulu Üyesi - Avukat, KARA&GÜL Avukatlık Ortaklığı

1974 Artvin doğumlu olan Av. Bülent GÜL, 1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1996 yılından bu yana Bursa Barosuna kayıtlı olarak avukatlık görevini sürdürmektedir. Danışmanlık hizmetleri, iş hukuku, şirketler, sağlık, ticaret, fikri mülkiyet, idare ve vergi, medeni hukuk, alacak takibi ve ceza hukuku alanlarında çalışmaları bulunmaktadır. Atronmac'ın ulusal ve uluslararası mecralarda yapacağı sözleşmelerin hukuki açıdan tanzimi, yurt içinde veya dışında gelişebilecek diğer hukuksal konuların takibi ve çözüme ulaştırılması alanlarında hizmet verecektir.

Takım Üyesi

Prof. Dr. Cemal Çakır

Danışma Kurulu Üyesi - Mühendislik

1982 yılından bu yana Uludağ Üniversitesi, Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Kendisinin özel sektör ile birlikte yürüttüğü tamamlanmış ve devam etmekte olan pek çok projeleri mevcuttur. Kendisi de aynı zamanda bir makine mühendisi olan Prof. Dr. Cemal Çakır, özel sektörden hiçbir zaman uzak kalmamış, akademik araştırmalarıyla akademisyenliği ve özel sektör tecrübeleri ile de profesyonelliği birleştirmeyi başarmıştır. CNC takım tezgahları ve programlama alanında deneyimleri bulunmaktadır. Atronmac'ın geliştirdiği ve geliştireceği ürünlerde; bilgisayar destekli tasarım, tasarım doğrulama, üretim ve diğer mühendislik teknikleri alanlarında yürütülen çalışmaların teknik danışmanı konumunda olacaktır.

Takım Üyesi

Mümin Çağlar

Danışma Kurulu Üyesi - Tasarım & Üretim

Sac işleme makinaları sektöründe 55 yılı aşkın profesyonel tecrübesi bulunmaktadır. Üretim ve tasarım doğrulama alanlarında kendini yetiştirmiş ve Bursa ilinde bulunan Baykal Makina San. ve Tic. A.Ş. şirketinden emekli olmuştur. Sac işleme makinaları sektöründe 55 yılı aşkın profesyonel tecrübesi bulunmaktadır. Atronmac üretim hatlarındaki makinelerin planlanmış üretim programına göre çalıştırılması, üretilen ürünlerimizin planlamaya göre akışının takibi ve genel atölye koşullarının koordinasyonu konularında şirkete katkı sağlayacaktır.

Takım Üyesi

Sabriye Arslan

Danışma Kurulu Üyesi - Mali & İdari İşler

Sabriye Arslan, 25 yılı aşkın özel sektör tecrübesi ile mali ve idari işler, finans yönetimi görevlerinde çalışmış son görevi itibariyle ERTONA Textile & PET Recycling şirketinde CFO olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Bursa Genç Girişimciler ve Yöneticiler Derneğinde (BUGİDER) gönüllülük esaslı projelerde çalışmakta olup, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yetkilendirilmiş 2. düzey lisansı bulunmaktadır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 6.500.000
Ek Fonlama
₺ 1.300.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
2.084
Alınan Toplam Yatırım
₺ 8.520.391
Pay Arz Oranı
% 12
Ortalama Yatırım
₺ 4.088
En Yüksek Yatırım
₺ 700.000
Nitelikli Yatırımcı
259
Nitelikli Yatırım Oranı
% 49,23
Fonlama Başlangıç
10.10.2022
Fonlama Bitiş
09.12.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı