NATURİGA GIDA SANAYİ VE LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye'nin süper gıda ve sağlıklı atıştırmalık markası dünyaya açılıyor. Global pazarlarda hızla büyümek için yatırımcılarımızı arıyoruz.

Yeni Nesil Beslenme Sanatı bir Üretim Projesidir

Diğer ve Tarım, Gıda Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

125.6%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 5.000.000
 • ₺ 6.278.687

1384 Yatırımcı Pay Aldı.

155 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

NATURİGA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: 4BCC4E
Kampanya Kapanış Tarihi: 07.10.2022
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Proje Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı'nın da yatırım turuna katılmasıyla birlikte, fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu toplamda 300.000 TL eş finansman ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası


Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 8 Ağustos Pazartesi saat 10:00 itibari ile ilk 15 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %25 fazladan pay verilecektir. İlk 15 iş günü sonrasında, fonlama rakamı %100'e ulaşana kadar yapılan yatırımlarda yatırımcılara %15 fazladan pay verilecektir. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu ortaklardan Yılmaz Kekeç ve Tuba Yapıcak'ın paylarından oransal olarak dağıtılacaktır.


Neden Naturiga'ya Yatırım Yapmalısınız?

 • Şirketimize yatırım yapacak tüm yatırımcılarımız, yatırım turunda aldıkları aynı hisse oranı ile İngiltere'de kuracağımız şirketimizin de ortağı olmuş olacaklar.
 • Süper gıdaları tüketmenin doğal, yenilikçi ve kullanışlı bir çok yolunu sunan, sağlıklı büyüyen, çok kanallı yapıya sahip, küçük bütçelerimize rağmen ciro ve marka bilinirliği olarak ciddi yol almış bir markayız.
 • Şu anda Macrocenter, Carrefour Gurme ve Hiper mağazaları, Metro marketler ve ülke genelinde 350'den fazla organik ve doğal ürünler satışı yapan noktada sağlıklı ve glutensiz beslenme tutkunları ile buluşuyoruz. Yıllara göre ciro ve adet büyüme özeti:

2019 yılı toplam cirosu 500.000 TL (16.000 adet)

2020 yılı toplam cirosu 1.855.000 TL (56.400 adet)

2021 yılı toplam cirosu 4.000.000 TL (116.000 adet),+42.000 TL net kar

2022 yılı 30 Haziran itibariyle toplam cirosu 2.790.000 TL (68.000 adet),62.000TL net kar

 • 2022 sonunda 7,9 milyon TL ciro (yeni eklenen ürünlerin baz artış etkisi ve yeni kanallar +ihracat gelirlerinin başlaması ile birlikte) ve +100bin TL üzerinde net kar beklentimiz bulunuyor.
 • Süper gıda sektörü dünyada rekorlar kırarak büyümeye yıllardır devam ediyor! Global süper gıda pazarı 158 milyar doları aştı ve 2026 yılında 209 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Biz de global pazarlarda ciddi bir büyüme hedefliyoruz!
 • Önce İngiltere ve Almanya olmak üzere tüm Avrupa ve sonrasında da ABD & GULF pazarlarında online ve offline kanallar ile büyümeye hazırız.
 • Global pazarlarda yer alan ve bu büyük pazar ekonomisinden pay alabilen bir marka olmak için yatırımcılarla buluşmak istiyoruz!
 • Süper besinlerin doğal vitamin ve minerallerin ana kaynağı olmasıyla ve artan iyi yaşam bilinciyle tüketiciler artık "süper gıda" tanımlı besinlere ve daha sağlıklı bir beslenme düzenine bilinçli bir geçiş yapıyorlar. Bu yüzden Naturiga' ya dahil olmak için gerçekten heyecan verici bir zaman!
 • İlk ihracat adımlarımızı atmaya başladık ve büyük bir dünyanın kapılarını henüz araladık ve SİZİN de bu harika yolculukta bizimle olmanızı, süper gıdaların gücüyle herkes için daha iyi bir beslenme düzenine ulaşma yolculuğumuzda bize katılmanızı umuyoruz!


Neden Kitle Fonlaması ile Yatırım Arayışındayız?

Naturiga olarak şimdiye kadar büyük pazarlama kampanyaları ve bütçeleri ile bugünlere ulaşmadık. Kulaktan kulağa yayılan ürün ve müşteri hizmeti kalitemiz ile ürünlerimizi kullanan kişilerin deneyimlerini memnuniyetle paylaşmaları sayesinde bugünlere ulaştık. Kitle fonlaması büyümemizi destekleyebilecek ve global pazarlarda hızlı ilerlememizi sağlayacak önemli bir adım olacak. Bunu sadece yakıt olarak ihtiyacımız olan finansmanı bulabilmek değil, binlerce kişinin dahil olduğu bir tanıtım ve güçlenme fırsatı olarak da görüyoruz.


Yatırımcılarımıza Ürünlerimizi Hediye Ediyoruz!

 • 2.500 TL ve üzeri yatırıma: 5'li Goodbye Gluten atıştırmalıkları, 3 çeşit granoladan oluşan "Glutensiz Atıştırmalık Seti"
 • 5.000 TL ve üzeri yatırıma: Glutensiz atıştırmalık seti + 3 çeşit fonksiyonel karışımımızdan(Organic C, Organic Green ve Organic Turmeric Blends) oluşan "Süper gıda tanışma paketi"
 • 10.000TL ve üzeri yatırıma: Süper Gıda Tanışma paketi ve 3 Çeşit Protein Karışımı içeren "Süper Set" hediye edeceğiz.
 • 25.000TL ve üzeri yatırıma ise Süper Set + Org. Kabuksuz Kenevir Tohumları + Org. Glutensiz Yulaf Ezmesi ve Org.Kakao Tozu içeren "Mega Set" hediyemiz olacak.

Girişimimizin Kısa Tarihçesi:

 • Naturiga bitkisel ve sağlıklı beslenme misyonu ile yola çıkmış, 2019 başından beri Türkiye'de faaliyet gösteren bir süper gıda şirketidir. Süper gıdalarımızın tüketilmesi kolaydır ve sadeliği, sağlığa giden bir yol olarak değerlendiren geniş, ekolojik bir döngünün parçasını oluşturur.
 • 6 süper besin tozu ile başladığımız girişimimiz 2019 yılında 16.000 paket ürün satışı ve oldukça sınırlı bir dağıtım ağı ile 500.000 TL ciroya ulaştı.
 • 2020 yılında modern kanalda ilk ürün listeleme Macrocenter mağazaları ve Carrefour Gurme mağazaları ile devam etti.2020 yılında 56.400 paket ürün satışı ile 1.855,000 TL ciroya ulaşıldı. 2020 yılı sonunda ise www.naturiga.com kanalının soft açılışı yapıldı.
 • 2021 yılında Metro marketlere listelenen ürünlerimiz 20 çeşide ulaştı.2021 yılı birçok ilkleri yaşadığımız bir yıl oldu ve 116.000 paket ürün ile 4.000,000 TL ciroyu aştık ve 3. yılımızı 42.000TL operasyonel net kar ile tamamladık.2021'de ayrıca İlk yerli fuar katılımımız olan Exponatura fuarına katıldık ve iki farklı ihracat müşterisi ile tanışarak el sıkıştık.
 • 2022 yılında "goodbye gluten" isimli mini atıştırmalık grubumuzun lansmanını yaptık ve Nisan ayı sonunda 33 çeşit ürüne ulaştık. Nisan 2022 yılında ilk yurtdışı fuarımıza Londra'da katıldık ve yeni atıştırmalık serimizden bir ürünümüz "en iyi yeni atıştırmalık" ödülünü kazandı. Bu sayede İngiltere pazarında ürünlerimizin satışını yapmak isteyen kanallar ile tanışma şansı elde ettik.
 • K.K.T.C' ye ilk satışımızı 2022 yılı ilk çeyreğinde gerçekleştirdik.
 • İlk test ihracatımızı Haziran 2022'de Glutensiz Granola serimiz ile Almanya'ya yaptık ve 3.000 € gelir elde ettik. Ana sipariş ihracatına ise Ağustos ayında başlanacak.
 • Almanya'daki büyük ihracat müşterimiz ile de Ağustos ayında sözleşme imzalıyoruz.
 • 2022 yılı sonunda 40 çeşit ürüne ulaşmış 6,8 milyon TL Türkiye ve 1,051 milyon TL ihracat satışı ile 7,9 milyon TL ciroya kendi kaynaklarımız ile ulaşacağız.

Ürün ve Kanal Kırılımı

4 farklı kategoride 33 çeşit ürün sunmaktayız. Aralık 2022 itibariyle ise 40 çeşit ürüne ulaşacağız. Ürün kategorilerimiz aşağıdaki başlıklarda toplanabilir;


1-Tek içerikli ürünler(Single ingredients)

2-Amaca yönelik tasarlanmış fonksiyonel süper gıda karışımları ve bitkisel protein karışımları

3-Kahvaltılık ürünler (Granola ve Hızlı Kahvaltı Karışımları)

4-Glutensiz ve Sağlıklı atıştırmalıklar


Tüm ürünlerimiz vegan ve glutensiz beslenmeye uygundur, katkı maddesi, koruyucu, kıvam vericiler ve ilave şeker içermez.

Güncel olarak 5 ana satış kanalımız bulunmaktadır;

-E-ticaret kanalımız olan www.naturiga.com

-Modern ticaret kanalı (Macrocenter, Carrefour Gurme ve Carrefour Hiper mağazaları, Metro Toptan Marketler),

-2 bölgesel distribütör aracılığıyla geleneksel ticaret kanalında 350'nin üzerinde organik ve doğal ürünler satışı yapan marketler ve satış noktaları

-Horeca (toptan satış)

-Yurtdışı pazarlar ;

(KKTC'de distribütör aracılığı ile satış,

Naturiga markalı ve private label ürünler ile Almanya pazarı)


Ürünlerimiz ve Müşterilerimiz Hakkında:

Süper gıda tozlarımız ve amaca yönelik tasarlanmış fonksiyonel karışımlarımız insan vücudunun can attığı mikro besinlerle doludur ve besin değerlerini koruyacak şekilde kurutulup paketlenirler.

Kolay kullanım şekilleri ve yüksek besin değerleri ile iyi beslenme tutkunlarını cezbetmek için hazırlandılar.

Ürünlerimiz geniş bir ihtiyaç aralığına yanıt verebilmektedir.


Oldukça Geniş Bir Müşteri Segmentine Hitap Etmekteyiz;

-Glutensiz beslenen kişiler

-Sporcu beslenmesi ihtiyacı olan ya da enerji verici ve yüksek protein içeren besin ihtiyacı olan kişiler

-Çeşitli sebeplerle bağışıklığını güçlendirme amacı taşıyanlar

-Çoklu besin alerjilerinden mustarip kişiler ve anne-çocuk pazarı

-Detoks veya bir diyet programını destekleme ihtiyacı olanlar

-Hayvansal protein kaynaklarına alternatif arayanlar ve vejetaryen / vegan beslenme tercihinde bulunanlar (B12, peynir ikamesi vb.)

-Yoğun iş ve yaşam programları nedeniyle sağlıklı öğün alternatifleri ve atıştırmalıklar arayanlar

-Ekstra enerji ve odaklanma ihtiyacı hissedenler

-Endüstriyel tarımdan veya kişisel ihtiyaçlardan kaynaklanan besin eksiklikleri için genel beslenme desteği arayanlar (protein, vitaminler, mineraller ve antioksidanlar) ve bu ihtiyaçları için laboratuvar yapımı vitamin ve beslenme haplarından kaçınanlar.

-Naturiga olarak 1 yaşından büyük hemen her bireyin beslenmesine uygun bir ürünümüz mutlaka vardır.


Bizi Öne Çıkaran Avantajlar:

Naturiga'nın sektörde öne çıkan avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 • Türkiye pazarında süper gıdalar sektörüne erken giren bir marka olarak ve büyük süpermarket zincirlerinde listelenen ilk süper gıda şirketiyiz, bu kanalda marka bilinirliğimiz oldukça güçlü pozisyondadır.
 • İşletme sabit maliyetlerinin düşük olması nedeniyle çoğu kategoride fiyat avantajımız bulunmaktadır.
 • Yüksek kaliteli ve çekici tasarımları bulunan ambalajlarımız ve güçlü bir marka imajımız bulunuyor.
 • Küçük ve efektif hareket etmemizi sağlayan, Tarım bakanlığından onaylı kendi paketleme/karışım/dolum alanımız bulunuyor, bu durum daha düşük dolum maliyeti ve üretimde esneklik kazandırıyor.
 • Glutensiz Granola üretimini ve iki çeşit atıştırmalığı sadece bize hizmet veren bir gıda işletmesinde fason olarak kendi geliştirdiğimiz, bize ait olan reçetelerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.
 • Şirket kurucusu Yılmaz Kekeç 20 yıl boyunca şirketlerde Tedarik Zinciri Yönetimi alanında üst düzey yönetici olarak deneyimlidir. En iyi hammaddeye, en iyi koşullarda sahip olma ve üretim konusunda şirkete ciddi bir avantaj sağlamaktadır.
 • Şirketin pazarlama, ürün geliştirme ve yeni pazarlardan sorumlu hissedarı olan Tuba Yapıncak'ın uluslararası bir şirkette Genel Müdür pozisyonunda deneyimi, stratejik planlama geçmişi ve "Bütünsel beslenme uzmanlığı eğitimi" bulunuyor. Sahip olduğu teknik bilgiler, dünyadaki trendlere en uygun gelişme ve ürünleri hızla Naturiga operasyonuna entegre edebilmeyi,

Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Yatırım Sonrası Kısa ve Orta Vadedeki Planlarımız;

2022'in Haziran ayı itibarıyla Almanya pazarına private label ilk test ihracatımızı yaptık.

Ayrıca Almanya'da bulunan bir distribütör aracılığı ile kendi markalı Glutensiz Granola serimizi 3000'den fazla satış noktasına ihracata başlıyoruz. Yeni alacağımız yatırımımızla da birlikte özetle;

 • Almanya pazarına yılda iki yıl içinde 140-200 bin paket arası granola hacmine ulaşacağımız ihracat için altyapımızı güçlendirmeye, istihdam artışına ve gerekli üretim ekipmanlarını almaya odaklanacağız.
 • 2022 sonbaharında İngiltere pazarına fonksiyonel karışımlarımız ile online kanalda giriş yapacağız
 • Tüm operasyonumuzu sade ve güçlü hale getirmek için üretim, depo ve ofis alanlarımızı tek ve daha geniş bir çatı altında toplayarak gelen talepleri karşılayabilecek şekle ulaşmayı hedefliyoruz.
 • Uluslararası pazarlarda ürün satışının kolaylaşması için gerekli sertifikaların alınmasına odaklanacağız.
 • Start-up ruhu ile her şey ile ilgilendiğimiz küçük ekibimize alanında uzman kişiler ekleyerek, daha güçlü, kurumsal ve etkin bir yapıya kavuşacağız.
 • 1 yıl içinde gıda mühendisi, pazarlama uzmanı, saha satış yöneticisi ve üretim alanında istihdam artışı sağlayarak, şirket yönetim ekibinin özellikle yeni pazarlarda stratejik büyüme ve inovasyon odağını artıracağız.
 • Şimdiye kadar katıldığımız 1 yerel,1 global fuarda önemli gelişmelere imza attık. Güçlü gıda fuarlarına katılmak için bütçemizi artırarak, potansiyel müşteri havuzumuzu global olarak genişleteceğiz.
 • Müşteri bağlılığının devamı için internet sayfamızın altyapısını güçlendirerek gerekli pazarlama adımlarımızı atacağız.

PLANLARIMIZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN DETAYLAR:

Naturiga gıda kendi üretimi olan sağlıklı atıştırmalıkları ile ilk ihracat taleplerini almaya başladı.

 • Almanya ve İngiltere pazarları için marka patent başvurularımız yapılmıştır.
 • Kendi markamızın ilk uluslararası distribütör anlaşmasını EXPONATURA 2021 fuarında bağlantı kurduğumuz ve Almanya'da faaliyet gösteren Bavarian Sweets GmbH ile yapıyoruz.

Bavarian Sweets şirketi ile ortak hedefimiz, Almanya'nın REWE,SPAR,EDEKA gibi büyük perakendecilerinde listelenecek şekilde yaklaşık 3000 satış noktası için ilk ihracat siparişlerine başlayıp Q4 2022 ‘de Almanya pazarına giriş yapmak.

Bu anlaşma ile tahmini yıllık 140-180 bin adetlik paketli granola ihracat hacmine ulaşılması planlanıyor.

 • İlk fason granola üretim anlaşması ise Almanya'da faaliyet gösteren HAELTHY DEVELOPMENT GMBH ile Haziran 2022 'de tamamlandı ve test siparişi gönderildi. İlk sipariş için yıllık yaklaşık 35-50 bin adet granola paketi fason olarak üretilecek.
 • Q4 2022 'de İngiltere ofisinin açılması ve ilk etapta Amazon UK ve www.naturiga.co.uk kanalları ile pazara giriş planlanıyor.
 • KKTC için TRIPLES E-TRADING LİMİTED ile distribütörlük anlaşması yapıldı. KKTC ürün dağılımı Q1 2022'den itibaren başladı.
 • Zengin ve çekici içeriklerle daha fazla kişiye ulaşmak için e-com ve dijital medyaya yatırım planlarımız bulunuyor. Dijitalleşmenin önemini göz önünde bulundurarak, e-ticaret kanalımızın altyapısını güçlendirmek, Naturiga severlerin her türlü karmaşık beslenme bilgisini basitçe elde edebileceği ticari bir site yapısı elde etmek ve özellikle yakın çevre ülkelerden gelen yüksek talebi yönetebilmek için e-ihracat kanalında da operasyona başlamayı hedefliyoruz.
 • Yeni distribütörlerle tanışmak, B2B kanalında genişlemek ve ihracat kanalını büyütmek için yerel ve uluslararası fuarlara katılımlara devam edilecek.
 • İlk uluslararası fuar rezervasyonu NOPE Londra 2022 'de yapıldı (3-4 Nisan 2022)
 • 3-4 Nisan'da gerçekleşen NOPE London fuarında yeni nesil atıştırmalık serisi olan GOODBYE GLUTEN lansmanı yapıldı ve bu seriden olan bir ürün, Avrupa En İyi Yeni Atıştırmalık Kategorisi ödülüne layık görüldü. GOODBYE GLUTEN serisinin üretim ve dağıtımına odaklanılacak.
 • Uzman marka elçileri(diyetisyen ve fitoterapi doktorları) ile çalışarak daha fazla müşteriye ulaşmak için pazarlama yatırımlarının güçlendirilmesi ve Youtube kanalının açılması planlanıyor.
 • İhracat odaklı büyüme ve global pazarlarda güçlü rekabet için geri dönüştürülebilir paket yatırımı ve gerekli global sertifikalara başvurulması planlanıyor (BRC sertifikası)
 • Katıldığımız Londra fuarından sonra Amerika'da faaliyet gösteren distribütörlerden talep almaya başladık. Fon alımından sonraki 2.yılımızdan sonra ABD ve GULF bölgesi ülkelerine giriş planlanmaktadır.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Türkiye'nin lider süper gıda şirketlerinden biri olarak ,yaratıcı, rekabetçi sağlıklı atıştırmalıklar üreten ve hem Türkiye'de hem de global pazarlarda satışını yapan çok kanallı bir B2B ve B2C şirketi olma amacındayız.

Türkiye merkezli şirketimiz, fonlama sonrası güçlendirilecek üretim ve pazarlama altyapımız ile mevcut ihracat taleplerini karşılayarak döviz geliri ile daha sürdürülebilir bir şekilde büyüyecektir.


-Şu anda faaliyet gösterdiğimiz Ümraniye'de bulunan ofis + toz karışım ve dolum alanımız ile gelirlerimizin önemli bir kısmını oluşturan ve ihracat potansiyeli yüksek olan ürünlerimizden Glutensiz Granola ve Tohum kraker üretimimizi yapan Art'n Bread firmasının üretim ekibi bünyemize katılacaktır. Böylece, fonksiyonel karışımlarımızın üretimi ile sağlıklı atıştırmalıklarımızın üretimini ve ofis + depo faaliyetlerimizi aynı çatı altında toplayacağız.


Üretim ve depolama kapasitemizin artışı ile birlikte hem mevcut 2 ihracat müşterimizin taleplerini hızla karşılayabilecek, hem de yeni ihracat müşterileri için gerekli kapasite seviyesine ulaşacağız.


Hali hazırda İngiltere'de Tesco, Sainsbury's gibi büyük market zincirlerine ürün satışı ve dağıtımı yapan SHS-Sales şirketi (www.shs-sales.co.uk) ile "goodbye gluten" ürünlerimiz ve hazır kahvaltılık karışımlarımız için büyük tonajda çalışma hazırlığına başladık. Ürünlerimizi deneyerek beğendiler ve satın alma fiyatı ile lojistik maliyet taleplerini geçtikleri noktaya geldik.


Türkiye merkezimize bağlı olarak ilk yurtdışı ofisimiz İngiltere'de açılacak olup, bu hamle ile hem Avrupa, hem de ABD pazarlarına girişimizi sağlayacak, hem de dünyanın en yenilikçi süper gıda hammaddelerine ve satış ağımızı geliştirebileceğimiz büyük distribütörlere ulaşımımızı kolaylaştıracağız.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Yılmaz Kekeç
Yılmaz Kekeç
Kurucu ve Genel Müdür
Sibel Ekmekçioğlu Kekeç
Sibel Ekmekçioğlu Kekeç
İnsan Kaynakları, İdari İşler ve Kalite Yönetimi
Halil Koçak
Halil Koçak
Operasyon uzmanı
Tuba Yapıncak
Tuba Yapıncak
Hissedar (Ürün Geliştirme, Pazarlama ve yeni pazarlar)
Takım Üyesi

Yılmaz Kekeç

Kurucu ve Genel Müdür

1977 doğumludur. Deniz ulaştırma ve İşletme mühendisliği eğitimi almıştır. Tedarik zinciri operasyonlarının çeşitli kademelerinde yöneticilik tecrübesi edindikten sonra DHL firmasında P&G ve BAT gibi büyük müşterilerin tedarik zinciri operasyonlarını yeniden dizayn etmiş ve operasyonlarını yönetmiştir. Süreç iyileştirme projelerine önderlik etmiştir. Daha izlenebilir ve daha esnek tedarik zinciri operasyonları için ERP sistemleri ve ekipler kurup yönetmiştir. Yaklaşık 20 yıla varan kurumsal iş tecrübesinin 7 yılı süresince Tchibo Türkiye yönetim ekibinde tüm tedarik zinciri operasyonlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak çalışmıştır. Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Naturiga bünyesinde tedarik zinciri operasyonları, distribütör ve iş ortakları yönetimi, proje ve iş geliştirme yönetiminden sorumlu genel müdür olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Sibel Ekmekçioğlu Kekeç

İnsan Kaynakları, İdari İşler ve Kalite Yönetimi

1978 doğumludur. İstatistik bölümü mezunudur, toplam kalite yönetimi üzerine master eğitimi bulunmaktadır. Uluslararası bir lojistik şirketi olan Panalpina World Transport şirketinde 17 yıl boyunca idari işler ve insan kaynakları operasyonlarından sorumlu kıdemli müdür olarak görev almıştır. Naturiga bünyesinde insan kaynakları, satış firmasının saha operasyonlarının denetlenmesi, idari işler ve toplam kalite yönetimi uygulamalarından sorumlu olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Halil Koçak

Operasyon uzmanı

1988 yılı doğumludur.İktisat mezunudur.Çeşitli şirketlerde ön büro hizmetleri, muhasebe ve saha operasyonlarında çalışmıştır. Evli ve 1 kız çocuk babasıdır. Naturiga bünyesinde müşteri taleplerinin karşılanması, lojistik operasyonlar, fatura ve gider takibi, ön büro hizmetleri, satış destek süreçlerinde sorumlu olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Tuba Yapıncak

Hissedar (Ürün Geliştirme, Pazarlama ve yeni pazarlar)

1977 doğumludur. Üniversite yıllarında Inditex ZARA şirketinde part time satış danışmanı olarak başladığı perakende kariyerinde ilerleyen yıllarda ağırlıklı olarak ürün yönetimi, stratejik planlama ve üst düzey yönetim deneyimi bulunmaktadır. Tchibo Türkiye şirketinde gıda ve gıda dışı ürün planlama müdürlüğü, stratejik planlama yöneticiliği, genel müdür vekilliği görevlerinin yanı sıra ve kurumsal kariyerinin son 6 yılında Tchibo Türkiye Genel Müdürlüğü pozisyonunda görev almıştır. Kurumsal yaşamı boyunca bir çok gıda geliştirme projesinde, yeni satış kanalları kurulumunda ve perakende konseptleri geliştirme konularında aktif olarak görev almıştır. Şu anda birden fazla gıda girişimine danışmanlık yapmakta ve Naturiga ile birlikte mikro girişimci olarak kariyerine İngiltere'de devam etmektedir. 2022 yılı sonu itibariyle sadece Naturiga'nın yurtdışı pazarlarda genişlemesinden ve tüm pazarlama ve ürün geliştirme faaliyetlerinden sorumlu olarak kariyerine devam edecektir. Evlidir.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 5.000.000
Ek Fonlama
₺ 1.000.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
1.384
Alınan Toplam Yatırım
₺ 6.278.687
Pay Arz Oranı
% 12
Ortalama Yatırım
₺ 4.536
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
155
Nitelikli Yatırım Oranı
% 48,19
Fonlama Başlangıç
08.08.2022
Fonlama Bitiş
07.10.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı