BİGETAŞ BİYOTEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
Bitki bazlı alternatif protein ve bitkisel süt bazlarının geleceği için çıktığımız bu heyecanlı yolculuğu yatırımcılarımız ile güçlendiriyoruz.

Plantero bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Biyoteknoloji, Biyomedikal ve Tarım, Gıda Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

105.1%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 4.450.000
 • ₺ 4.678.884

903 Yatırımcı Pay Aldı.

233 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

BİGETAŞ BİYOTEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: 2JVSU2
Kampanya Kapanış Tarihi: 28.02.2024
Lokasyon: İstanbul (Tümü) , İzmir
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

fonTAR GSYF 300.000 TL, Susu Yatırım ve Teknoloji Sanayi Ltd. Şti. 50.000 TL yatırım yapmıştır.

Bedelsiz Pay Kampanyası Güncellemesi:

Yatırımcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda yatırım turumuzda bedelsiz pay kampanyası düzenlenmesi karar verilmiştir. Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 9 Ocak 2024 saat 10:00 itibari ile yatırım turumuzun sonuna kadar EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda, yatırım yapmış veya kampanya sonuna kadar ilk defa yatırım yapacak yatırımcılarımıza %20 fazladan pay verilecektir. Yatırım turunun başladığı tarih olan 9 Ocak 2024 saat 10:00 ile bedelsiz pay kampanyası güncellemesi tarihi olan 15 Şubat 2024 saat 14:52 arasında yatırım yapmış olan yatırımcıların yatırım turunun sonuna kadar yeniden yatırım yaparak tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %20 yerine %30 olarak uygulanacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu ortak Türker Yaşın’dan dağıtılacaktır.

Önemli Bilgilendirme

 • Yatırım turumuz 9 Ocak 2024 Salı günü saat 10:00‘da başlayacak ve 28 Şubat 2024 Çarşamba saat 23:59’da sona erecektir. Toplam kampanya süresi 50 Gündür. Dağıtılacak paylar kurucu ortak Türker Yaşın'ın paylarından dağıtılacaktır.
 • Bu kampanyada asgari yatırım tutarı 1.000 TL olarak belirlenmiştir.

Yatırımcılarımıza Ürünlerimizi Hediye Ediyoruz!

 • 10.000TL ve üzeri yatırıma: plantero.co üzerinden %25 indirim + 1adet Plantero Badem Sütü Konsantresi 
 • 25.000TL ve üzeri yatırıma: plantero.co üzerinden %30 indirim + Yıl içerisinde 4 adet Plantero Deneme Seti ( 2 Litreye denk Badem, Fındık, Kaju Bitkisel Süt Konsantreleri ve 3 Şase Plain, Double Chocolate ve Strawberrry Protein Mix)
 • 50.000TL ve üzeri yatırıma: plantero.co üzerinden %30 indirim + Yıl içerisinde 4 adet Plantero Deneme Seti ( 2 Litreye denk Badem, Fındık, Kaju Bitkisel Süt Konsantreleri ve 3 Şase Plain, Double Chocolate ve Strawberrry Protein Mix) + 1 adet Bitkisel Süt Konsantresi (250gr) ve 1 adet Plantero Protein Mixi (416gr)
 • 100.000TL ve üzeri yatırıma: plantero.co üzerinden %35 indirim + Yıl içerisinde 4 adet 18 Litreye denk Plantero Badem Fındık Kaju Bitkisel Süt Konsantreleri(250gr) + 3 adet Bitkisel Protein Mixi (416gr)

Ayrıca şirketimiz, yeni yatırımcılarına tüm ürünleri için 1 sene boyunca geçerli  %15 indirim kodu verilecektir.

 • İndirim kodları kampanya tamamlandıktan sonra yatırımcılarımızın mail adreslerine iletilecektir. 

Bigetaş Biyoteknoloji A.Ş.

Bigetaş Biyoteknoloji AŞ. Türkiye'de üretilmekte olan tarımsal hammadelerin biyoteknoloji kullanılarak katma değerli son ürünlere dönüştürülebilmesi amacıyla kurulmuştur. Firmamız 2022 yılında Kabuklu Kuruyemişlerden Bitkisel Süt Konsantresi üretimi Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları tamamlanmış ve ürünlerin endüstriyel üretimine başlanmıştır. 2023 yılında Alternatif Protein Üretimi Ar-ge ve Ür-Ge projeleri başlatılmış, Türkiye'de ilk ve tek olacak bitkisel proteinlerin endüstriyel üretimi için çalışmaları devam etmektedir. Endüstriyel bitkisel protein üretim hattımızı kurduğumuzda firmamız ülkemizin rekabetçi olduğu tarımsal kaynaklardan protein üretimi yaparak bu alanda öncü bir konum kazanacaktır.

Vegan Tüketici Ürünleri Markası: "Plantero"

Plantero insanların iyi hissetmesi, doğayı koruması ve iyilik yapabilmesi için alternatifler yaratma amacıyla kurulmuş, vegan tüketici ürünleri markasıdır. Sadece bitkisel kaynaklı gıdalar ile oluşturulan Plantero ürünleri hayvansal hiçbir gıda içermez, içermeyecektir. Plantero ürünleri %90'a kadar daha düşük karbon emisyonu, içme suyu tüketimi ve arazi kullanımı ile çevre dostudur. Her 1 cam şişe Bitkisel Süt Konsantresi sayesinde çok zor ayrıştırılan 6 adet uht-karton süt ambalajının üretilmesinin önüne geçilmektedir. Bitkisel protein karışımlarımız, temel besin kaynaklarımızdan olan proteinlerde hayvansal ürünlere olan bağımlılığı ortadan kaldırmaktadır. Planteronun tüm ürünleri gıda tedarik zincirlerinin daha sürdürülebilir hale gelmesinde etkin rol oynamaktadır.

Önemli Metrikler

 • Plantero, 2022 Eylül ayından bu zamana kadar aydan aya %41'lik oran ile büyümesini sürdürmektedir.
 • Plantero, ürün satışlarında ortalama kar marjı %45 ile sektör oralamasının oldukça üzerindedir.
 • Plantero ürünleri ABD, BAE ve Türkiye pazarlarında bulunmaktadır, kısa süre içerisinde 10'dan fazla ülke pazarında yer almayı hedeflemektedir.
 • Firmamız, bugüne kadar 6500+ sipariş teslimatı, 14.000+ ürün satışı yapmış ve e-ticaret kanalları üzerinden 600+ yorum almıştır. 
 • Firmamızın, FDA ve FSSC22000 gibi belgelendirmelere sahip yıllık 540 ton kg ve 10 milyon adet ürün üretme kapasitesine sahip kendi üretim tesisi bulunmaktadır. 

Öne Çıkan Özelliklerimiz

Ar-Ge Çalışmaları ve Tarımsal Ürün Dönüşümü:

 • Bigetaş, tarımsal ürünlerin katma değerli son ürünlere dönüştürülmesi amacıyla devam eden Ar-Ge projeleriyle öne çıkıyor. Bu projeler, ülkemizin tarım potansiyelini değerlendirerek yeni ve yenilikçi hammadde çözümleri geliştirmeyi hedefliyor.

Alternatif Protein Vizyonu:

 • Şirketin temel vizyonlarından biri, Türkiye'de ilk bitkisel protein üretim tesisi kurma hedefi. Bu, geleneksel protein kaynaklarına alternatif ve sürdürülebilir bir protein kaynağının üretimine odaklanmayı içeriyor.

Küresel Bitkisel Süt Pazarındaki Rekabet Avantajları:

 • Plantero markasının bitkisel süt ürünleri, sektörde önemli rekabet avantajlarına sahip. Öne çıkan özellikler arasında ürünlerin konsantre olması ve koruyucusuz 18 ay raf ömrü sunması bulunuyor.
 • Lojistik maliyet açısından karton kutularda satılan bitkisel sütlerden %96 daha düşük maliyetle tedarik edilebiliyor.
 • Ürün içeriğinde sadece %100 Badem, Fındık, Kaju ve Yulaf bulunması, katkı maddelerinden arındırılmış bir ürün sunmayı hedefliyor.
 • Sürdürülebilirlik odaklı olarak cam ambalaj kullanımı, çevresel açıdan daha dostu bir ambalaj seçeneği sunuyor.
 • Barista ürünleri, ev dışı tüketimde kullanım kolaylığı ve ekonomik avantaj sağlayarak distribütörler tarafından tercih ediliyor.

Üretim ve Sertifikasyonlar:

 • Şirket, ihracat için gerekli olan FDA ve FSSC 22000 gibi sertifikalara sahip üretim tesisleriyle güvence altına alınmış bir üretim sürecine odaklanmış durumda. Bu, uluslararası pazarlarda ürünlerin kabul edilmesi için önemli bir faktör.

Uluslararası İş Birlikleri:

 • Dünyanın en büyük tedarikçi firmalarıyla yapılan iş birlikleri, şirketin küresel pazarda rekabet avantajını artırıyor. Bu iş birlikleri, kaliteli hammadde temini ve geniş bir pazar erişimi sağlamada kritik bir rol oynuyor.

Yeni Ürün Lansmanı:

 • Şirketin tamamladığı Ar-Ge süreçlerinden doğan Advance Commitment protein tozu ürün serisi, 2024 yılı başında piyasaya sürülecek. Bu yeni ürün serisi, şirketin inovasyon yeteneklerini ve pazar liderliğini vurgulayarak portföyünü genişletmeyi amaçlıyor.

Neden Bize Yatırım Yapmalısınız?

Plantero, henüz olgunluk seviyesi ve rekabeti düşük pazarlarda yer almasının getirdiği avantajları bitkisel sütlerdeki konsantre formu günlük hayata adapte etmesi gibi inovatif yaklaşımlarla destekleyerek rekabetten uzak şekilde kârlı bir büyüme sürdürmektedir. İlk 1 yıllık süreçte üretim süreci ve pazarlama gibi diğer önemli proseslerin olgunlaşması tamamlanmıştır. Artık firma ürün satışlarının artışı ve Ar-Ge sürecine girerek büyümesi için Türkiye’de ispat ettiği ürün ve pazar konseptini öncelikle Hedef Pazar Ülkeleri olmak üzere tüm dünyada hızlı bir şekilde ölçeklendirebilecektir.

 • Ürünlerimizin 18 ay raf ömrüne sahip olması, soğuk zincir gerektirmemesi ve düşük navlun giderleri sayesinde üretim girişimlerinin karşılaştığı ölçeklenme probleminin de önüne geçilmektedir.
 • Bitkisel Süt konsantresi üretim hattımızın tam zamanlı çalışması durumunda yıllık 10.8 milyon Dolarlık gelir elde edebilecek yeterlilik, altyapı ve demirbaşa sahibiz.
 • MENA bölgesinin en büyük fuarlarından olan Organic&Natural Expo 2023 etkinliğinde katılımcı olarak yer alarak pek çok yeni iş birliğinin temellerini atıyoruz. 2024 yılında da öncelikle pek çok inovatif ürünün ilk olarak pazara sunulduğu Natural Products Expo West 2024 etkinliğine katılarak geliştirdiğimiz çözümleri potansiyel müşterilerimize tanıtacağız. Bu 2 büyük etkinliğe 2 ek ticari fuar ile ilgili pazarlarda yeni B2B Plantero markalı satış ve kontrat bazlı PL(Private Label) satış partnerlikleri kuracağız. Mevcut ihracat destek ekibimizi de 8 kişiye çıkartılmasına ek olarak dijital reklam ajansı ekibi B2B iş birliği için Google Ads ve Meta reklamları üzerinden toplanan metrikler ile ekibimizi destekliyor olacak.
 • Alacağımız yatırım ile Birincil Hedef Pazarımız olan ABD'de büyümemizi hızlandırmak için depo ve dağıtım ağı yapılanmamızı tamamlayacağız. Halihazırda var olduğumuz ABD'deki online pazaryerlerine ek olarak zincir market ve evdışı tüketim kanalında pazar payımızı arttıracağız.
 • Websitemizin yenilenmesi projesi ile tüm altyapımız yenibaştan tasarlanarak ABD’de satış ve teslimat yapabilir hale gelecek ve Devlet Teşvikli olarak kullandığımız GoogleADS ve Meta reklamları ile ABD’de kendi sitemizin satışları da desteklenecektir.
 • Bigetaş Biyoteknoloji AŞ. devam etmekte olan Ar-Ge çalışmaları ile dünya üzerinde bitkisel protein kaynaklarının üretimi ve geliştirmesini %100 bağımsız şekilde yapabilen Türkiye'deki ilk ve tek, dünyadaki sayılı biyoteknoloji firmaları arasında olmak hedefi doğrultusunda Ar-Ge çalışmalarını devam ettirecektir.
 • Ar-Ge çalışmaları devam eden hammaddelerimizin de üretime alınması ile 2027 yılında 173,5 milyar dolarlık TOM pazar büyüklüğü içerisindeki 20 milyar dolarlık hedef pazarımızın %0,2’lik pazar payını elde ederek 40 milyon dolar gelir hedeflemekteyiz.
 • Bigetaş Biyoteknoloji AŞ. exit fırsatları açısından yatırımcısına birçok karlı senaryo sunmaktadır. Öncelikle çokuluslu FMCG devleri tarafından “büyümekte olan tüketici markalarına” son yıllarda oldukça yoğun talep gösterilmekte, özellikle “Plantero” gibi yeni kategoriler yaratan ve geliştiren markaların satın alınarak büyütülmesi firmaların büyüme stratejilerinin ana unsurlarından birisi haline gelmiştir. Diğer taraftan gıda veya biyoteknoloji ile alakası olmayan kurumsal yatırımcılar, büyük sanayi kuruluşları ve devlet destekli yatırım fonlarının dahi son yıllarda gıda ve biyoteknoloji alanındaki potansiyel doğrultusunda birçok satın alma yaptığı görülmektedir. Tüm bu potansiyel exit fırsatlarının yanında Bigetaş hem küresel bir tüketici markası hem de küresel bir hammadde tedarikçisi olacağı için yurtiçi veya yurtdışında firmanın halka arzı durumunda mevcut benzer sektörlerdeki halka açılmış firmalarda görüldüğü üzere yüksek yatırımcı ilgisi ile karşılaşması muhtemel olacaktır.

Girişim Şirketi Tarihçesi

 • Plantero, 2022 Eylül ayından bugüne aydan aya %41 satış artış oranı ile hızla büyümesini ve ölçeklenmesini sürdürmüştür.
 • Mevcut yıllık 540 tonluk üretim tesisi kapasitesini bu 1 yıllık sürede %80 büyütmüş olan firmamız mevcut kapasitesi ile Kuzey Amerika, Ortadoğu ve Avrupadaki büyüme hedeflerini gerçekleştirebilecek teknik yeterliliğe sahip hale gelmiştir.
 • Bugüne kadar yapılmış olan 14.000 adet Plantero bitkisel süt bazı satışları sayesinde 84.000 adet karton süt ambalajının doğaya salınımının önüne geçilmiştir.
 • Amazon, Trendyol, Hepsiburada gibi online pazaryerlerinde Eylül 2022 tarihinde başlamış olan satışlarda bugüne kadar 6500'den fazla sipariş teslim edilmiş ve ürünlerimiz 600’den fazla yorum alarak ortalama 9.2/10 yorum puanı ile tüketici tarafından beğenilmiş ve kategorisinde öne çıkar gelmiştir.  
 • 2022 Aralık ayında başlatılan 80+ mağazalı Brewmood Kahve Zinciri iş birliği ile Plantero bitkisel sütlerinin kahve zincirlerinde kullanımına başlanmıştır. 2023 yılında verilen ek distribütörlüklerle günümüzde 150’den fazla kahve dükkanında baristalar Plantero bitkisel sütlerini kullanmaktadır.
 • 2023 Ağustos ayında ev dışı tüketim kanalına özel olarak Plantero Barista serisinin üretimine başlanmıştır.
 • 2023 Mayıs ayında Plantero ilk kitlesel reklam kampanyasını düzenleyerek HABERTÜRK TV’de Fatih Altaylı’nın sunmuş olduğu Teke Tek programına ve TV100’de Candaş Tolga'nın 'Az Önce Konuştum' programına bant TV reklamları vermiştir.
 • 100’den fazla vegan, vejeteryan, sporcu ve anneler gibi ürünümüzün hedef profili içerisinden influencerla iş birliği yapılarak bir çok video ve görsel içerik oluşturulmuştur.
 • Teknofest 2023 İstanbul, ISSNF 2022 Tübitak Zirvesi ve 3. Uluslararası Terapötik Beslenme ve Bütüncül Bakış Kongrelerine kendi standlarımızla dahil olduk.
 • Bigetaş Biyoteknoloji AŞ., Organic & Natural Expo Dubai 2023 fuarına katılmıştır. Fuar sonrası BAE pazarının en büyük distribütör firmaları ile iş birliği görüşmeleri başlatılmıştır. Mevcut durumda 1 PL BAE Distribütörlüğü, 3 firma ile Plantero markalı distribütörlük için görüşmeler devam etmektedir.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Bu proje ülkemiz tarım ürünlerinin biyoteknoloji ile katma değerli son ürünler haline getirilmesi ile Bigetaş Biyoteknoloji AŞ'nin Alternatif Proteinler ve İçecek Konsantreleri konusunda küresel bir tedarikçi haline gelmesini hedeflemektedir.

Plantero Bitkisel Süt Bazları:

 • Badem
 • Kaju
 • Fındık
 • Badem Barista 500gr
 • Kaju Barista 500gr
 • Fındık Barista 500gr
 • Yulaf Barista 650gr

Plantero Plant Based Protein Mix + Supergreens Blend:

 • Plain 416gr
 • Strawberry 416gr
 • Double Chocolate 416gr

Yeni Çıkacak Ürünlerimiz:

Plantero Advance Commitment Protein Tozları:

 • Plain 2kg, 5kg
 • Strawberry 2kg, 5kg
 • Double Chocolate 2kg, 5kg
 • Biscuit 2kg, 5kg

Plantero Yulaf Sütü Toz Form:

 • Tek Kullanımlık Şase 10gr
 • 1 Litrelik Doypack 120gr

Plantero Sürülebilir Kremalar:

 • Yulaf Kreması (Dünyada ilk %100 Yulaftan)
 • Çikolatalı Yulaf Kreması
 • Badem Kreması


Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Türker Yaşın
Türker Yaşın
Kurucu & Genel Müdür
Mustafa Erdoğan
Mustafa Erdoğan
Pazarlama ve Tasarım Danışmanı
Tala Allulu
Tala Allulu
Büyüme Yöneticisi
Evin Kobatan
Evin Kobatan
Sosyal Medya Danışmanı
Takım Üyesi

Türker Yaşın

Kurucu & Genel Müdür

Türker Yaşın, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra başladığı Ernst&Young firmasındaki Yönetim Danışmanlığı pozisyonunda 30'dan fazla firma ile çalışma imkanı bulmuştur. Kıdemli yönetim danışmanlığı yaptığı dönemde tüm dünyada büyümekte olan 65 Milyar Dolarlık Alternatif Bitkisel Proteinler pazarında Türkiye'deki üretici açığını fark etmiş ve çalıştığı firmadan ayrılıp bu doğrultuda Bigetaş Biyoteknoloji A.Ş.'yi ve Plantero markasını kurmaya karar vermiştir.

Takım Üyesi

Mustafa Erdoğan

Pazarlama ve Tasarım Danışmanı

Mustafa Erdoğan, grafik tasarımcı ve reklam stratejisti olarak 10 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. İzmir'deki Reklam Departmanı şirketinin kurucusu ve reklam stratejisi oluşturma konusundaki uzmanlığı ile dikkat çeken Mustafa Erdoğan, özellikle kurumsal kimlik tasarımları, logo tasarımları ve grafik tasarım alanında geniş bir yelpazede projelerde yer aldı. Coffeemania Turkey'de Grafik Tasarımcı ve Sanat Yönetmeni olarak 6 yıl boyunca görev yapmış, aynı zamanda Pizza Pizza ve Analiz Matbaacılık gibi farklı sektörlerde deneyim kazanmıştır. Süleyman Demirel Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesi'nden lisans derecesini 2008 yılında tamamlamıştır.

Takım Üyesi

Tala Allulu

Büyüme Yöneticisi

Tala Allulu, Suudi Arabistan’da doğmuş ve büyümüş eğitim için Türkiye’ye gelmiştir. Tala anadili seviyesinde Arapça ve İngilizce bilmektedir. Geçtiğimiz Eylül-Aralık ayında Plantero'nun pazardaki büyümesinin MENA bölgesine genişletilmesine yardımcı olnuştur. Growth Intern pozisyonunda göstermiş olduğu üstün başarı sonrası kendisi tam zamanlı çalışmaya başlamıştır. Ayrıca günlük olarak çalışmaların raporlanmasından sorumludur.

Takım Üyesi

Evin Kobatan

Sosyal Medya Danışmanı

Evin Kobatan, İzmir merkezli Fok Digital Agency'de Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmakta olan bir İletişim, Reklam ve Pazarlama profesyonelidir. İletişim Fakültesi'nden mezun olan Evin, 5 yıldan fazla süredir Sosyal Medya Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Gıda ve kahve endüstrisinden hayvan yemi sektörüne kadar birçok farklı marka için çalışmış, 2019'dan beri Fok Digital Agency bünyesinde görev almaktadır. Sorumlulukları arasında aylık sosyal medya planları oluşturmak, markayı en iyi şekilde yansıtan görsel ve dil tonunu oluşturmak, aylık sosyal medya verilerine göre planları güncellemek, zamanında yayınlamak, özel etkinliklere yönelik sunumları ve kampanya hazırlıkları yapmak gibi birçok alan bulunmaktadır. Plantero'da sosyal medya üzerinden marka dilinin oluşması ve görsellerin planlanması üzerine danışmanlık sağlamaktadır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 4.450.000
Ek Fonlama
₺ 890.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
903
Alınan Toplam Yatırım
₺ 4.678.884
Pay Arz Oranı
% 10
Ortalama Yatırım
₺ 5.181
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
233
Nitelikli Yatırım Oranı
% 45,45
Fonlama Başlangıç
09.01.2024
Fonlama Bitiş
28.02.2024
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı