Genoride
Genoride geliştirdiği jeneratif sürüş teknolojisi ile çalışan dünyanın ilk elektrikli çocuk bisikletidir

Genoride Elektrikli Bisiklet bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Elektrik-Elektronik , Makine, Teçhizat, İmalat ve Ulaştırma Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

120%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 4.650.000
 • ₺ 5.579.939

2191 Yatırımcı Pay Aldı.

251 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Gökhan Yağcı
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: U1JD3W
Kampanya Kapanış Tarihi: 20.01.2023
Lokasyon: Eskişehir
Girişimin Aşaması: Doğrulanmış Prototip

Proje Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı'nın da yatırım turuna katılmasıyla birlikte, fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu toplamda 500.000 TL eş finansman ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 21 Kasım Pazartesi saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %25 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 16 Aralık Cuma akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu Gökhan Yağcı'nın hisselerinden dağıtılacaktır.

Önemli Bilgilendirme:

 • Girişimin kurucusu Gökhan Yağcı, yatırım turunun başlangıcında 1.000.000 TL sermaye ile platform üzerinden kampanyasına yatırım yapacaktır.

Genoride Hakkında:

Genoride geliştirdiğimiz jeneratif sürüş teknolojisi ile çalışan, dünyada öncü olabilecek pedal destekli elektrikli çocuk bisikletidir.


Günümüzde, yetişkinler için piyasada birçok farklı yapıda elektrikli bisiklet bulunmaktadır. Fakat çocuklarımızın ihtiyacı olduğu halde üretilmiş bir elektrikli bisiklet (e-bike) veya batarya destekli pedallı bir araç henüz bulunmamakta, bu destek hala ebeveynler tarafından bisikletin arkasından iterek ve gidonu elle tutarak verilmektedir.

 

Genoride kendine özgü pedal gücü aktarım teknolojisi ile geleneksel bisiklet sürüş sistemlerinden tamamen farklı, jeneratif sürüş olarak isim verdiğimiz sistem ile çocukları da artık elektrik destekli sürüş imkanına, ulaşılabilir maliyetler ile kavuşturacaktır. 

Ürünün Gelişim Süreci

Ürün geliştirme sürecimizin başlangıcı 2019 yılında, bir babanın çocuğuna bisiklet sürmeyi öğretme çabası içerisindeyken, “Bu işin daha kolay ve güvenli bir yolu yok mu?” sorusuyla arayışa girmemize dayanmaktadır. Bu arayışta önce AVM’ler, sonra yurt dışı alışveriş siteleri araştırarak ilgili probleme çözüm üretebilecek ürünler aranmış, alternatif ürünler satın alınmış ancak başarılı bir ürün bulunamayınca pazardaki ihtiyaç doğrulanmıştır.


Enerji üretim sistemleri üzerine uzman, elektrik-elektronik mühendisi bir baba kendinden de bekleneceği üzere elektriksel enerji aktarımı prensibine dayanan bir fikir geliştirmiştir. Elektronik donanım ve yazılımını tamamlayıp, piyasadaki bir pedallı Go-Kart şasisine monte ederek ilk prototipi (MVP) üretmiş ve çocuğuna bu sürüş keyfini yaşatmıştır.


2021 yılında “Bu ürünü neden tüm çocuklar da kullanamasın ki?” sorusuyla yola çıkılarak daha büyük çapta bir geliştirme süreci başlatılmıştır.


Ar-Ge süreci için kurucu Gökhan Yağcı'nın öz sermayesinden 1,5 Milyon TL finansman ayrılmış, 14 ay boyunca tasarım , Ar-Ge ve üretime uygun prototip çalışmalarını sürdürülmüştür.

Jeneratif Sürüş Sistemi Nedir?

Zincirsiz, pedal ile tekerlek arasında mekanik bağlantı olmadan, pedal ile üretilen enerjinin, elektrik enerjisi formuna dönüştürülmesi ve kontrollü bir şekilde elektriksel olarak tekerleklere iletilmesi prensibine dayanan sürüş sistemidir. Sistemin elektronik - mekanik tasarım ve patent hakları Genoride Elektrikli Araçlar A.Ş.’ye ait olacaktır.

Şasi Tasarımı

 • Jeneratif sürüş teknolojisi entegre edilmiş, önden bağımsız süspansiyonlu, arka süspansiyonu ve arka denge mafsalı ile her türlü arazide dengeli bir şekilde ilerleyebilen yapıdadır.
 • 3-7 yaş arası çocuk ergonomisine göre ayarlanabilir. Oturum pozisyonu ve gidon ayarlanabilir.
 • Önden geniş, arkadan daha dar yapıda 4 tekerlekli ve arkadan çift motor tahrikli tasarıma sahiptir.
 • Ebatları itibari ile aracın bagajına sığabilecek boyutta olup, toprak yollar ve piknik alanları gibi engebeli arazilerde gezinti için tam ihtiyaçları karşılayacak yapıdadır.
 • Demonte ve kutulanabilir yapıdadır.Kullanıcıya montaj ekipmanları, kılavuz ve videoları ile kurulumu yapabilecektir. 

Genoride, ATV ve Go-Kart özelliklerini bir arada barındıran hibrit tasarım şasiye sahip 3 yaş ve üzerine hitap eden dünyanın ilk ve tek elektrikli çocuk bisikletidir.

Neden Paya Dayalı Kitle Fonlaması ile Yatırım Almak İstiyoruz?

Planladığımız gelecek hedeflerinin gerçekleşebilmesi için öz sermayemizin yeterli olamayacağını tespit ettik ve buna uygun olarak da yatırım alma kararı verdik. Ürünle ilgili geliştirmelerin tamamlanabilmesi, seri imalat hatlarının kurulabilmesi, pazarda oluşacak talebi karşılayacak şekilde ölçeklendirmenin yapılabilmesi için de bu sermayeye ihtiyaç duyuyoruz. 

 

Ürünümüz son kullanıcıya hitap etmektedir. Kitle fonlaması ile ürünümüz binlerce insana ulaşarak bize tanıtım ve pazarlama konularında dolaylı yoldan da katkıda bulunacağından, ilk yatırım turumuzda fonbulucu'yu tercih ederek, sizlere projemize ortak olma yolunu açtık.


Kısa Vadeli Hedeflerimiz

Fonlamanın başarıyla tamamlanmasının ardından yeni şirketimizi kuracak, mevcut imkanlarımızı da aktararak seri üretimi gerçekleştireceğimiz kapalı alanı kiralayacağız. Genoride’in son prototipinin testlerini ve sertifikasyonunu tamamladıktan sonra 2023 yılında 1000 adetlik ilk parti ile seri üretime başlamayı planlıyoruz. Sadece yurt içinde piyasaya süreceğimiz bu ilk parti üretimimizle müşterilerden geri dönüşler almayı, teknolojimizi doğrulamayı ve gerekli görülen noktalarda ürünü daha güçlü hale getirecek değişiklikler yapabilmeyi hedeflemekteyiz. Üretim altyapısı kurulan, satışı gerçekleşmiş, belgelendirmeleri tamamlanmış ve aktif olarak ürünleri kullanılan bir marka olarak orta vade hedeflerimize geçmek istiyoruz.

Orta Vadeli Hedeflerimiz

Frankfurt’taki Eurobike fuarı başta olmak üzere yurt dışında ve yurt içinde katılacağımız fuarlarda teknolojisi ile Genoride’ın ilgi çekeceğine inanıyoruz. Yapacağımız distribütörlük anlaşmaları ile 2024 yılı için Avrupa’dan 25 bin adetlik sipariş almayı ön görüyoruz. Montaj hattımızı 2023’ün 4. çeyreğinde bu siparişleri üretebilecek kapasiteye çıkaracağız. Bunun için gerekli finansmanı ön sipariş anlaşmalarından karşılamayı ve ikinci bir yatırım turuna çıkmayı planlıyoruz. Güç kazanmış ve gelecek vaad eden Genoride’ı, sektörde öncü firmalara veya yurt dışı yatırım fonlarına kısmi exit yaparak Avrupa ve ötesinde varolmasının önünü açacağız.

Uzun Vadeli Hedeflerimiz

Geliştirdiğimiz jeneratif sürüş sisteminin kompakt ve modüler yapıda modelini çıkartacağız. Bisiklet üreticilerine satışını gerçekleştirerek sektörde rakiplerimizin parça tedarikçisi konumuna geleceğiz. Jeneratif sürüş sistemimiz yapısı itibariyle birçok inovatif aracın üretilmesine olanak sağlamaktadır. Genoride olarak 2 tekerlekli, 3 tekerlekli modeller, arazi şartlarına uygun, ev içinde kullanılabilecek kadar küçük modeller ve engelliler için el ile çevrilen bir model de üreteceğiz. Tahmin bile edemiyeceğimiz birçok model de başkaları tarafından geliştirilecek ve biz bu modellerin de teknoloji tedarikçisi olmaya devam edeceğiz.


Global pazarda öncü marka olma hedefimizi , daimi marka olma seviyesine çıkarmak için 2024 yılı son çeyreğinde yüksek oranlı exit öngörmekte ve mobilite sektöründe güçlü bir markanın bir parçası olmaya devam edeceğiz. 

Neden Yatırım Yapmalısınız?

Elektrikli bisiklet pazarı sürekli büyümekte ve mobilite ürünlerine olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Bir elektrikli bisiklette dişli, zincir (veya mil), vites, fren, motor ve pedal sistemleri gibi birçok kritik alt parça bulunmakta ve bu parçalar asıl üreticisi olan firmalardan tedarik edilip, elektrikli bisiklet üreticisi firmanın tasarladığı kadroya entegre edilmektedir. Elektrikli bisiklet üreticisi firmalar kadro tasarımı ile farklılaşmaya çalışmakta fakat asıl fiyat bisiklet içerisinde kullanılan kritik alt parçaların kalitesine ve markasına göre oluşmaktadır. Bu sebeple teknoloji üretemeyen firmaların kar marjı düşük kalmaktadır. Yine de düşük karlılık oranlarına rağmen yeni kadro üreterek pazara az da olsa yenilik katan birçok yabancı firma yatırım alarak faaliyetlerine devam etmektedir.


Genoride olarak,

 • Ürünümüzde kullanılan sürüş teknolojisi tamamen kendi firmamıza aittir. Elektronik donanım, yazılım ve jeneratif sistem de firmamıza ait olup, dışarıdan katma değeri yüksek kritik ekipman alımı yapmadan üretim gerçekleştirebilmekteyiz.
 • Kadro, mekanik sistemler, plastik parçaların tasarımı ve üretimi firmamıza aittir ve basit hammaddelerden direkt ürüne dönüştürülmektedir.
 • Klasik bisiklet mekanizmalarına ve katma değerli kritik parçaların dışarıdan teminine ihtiyaç kalmadığından, bisikletin üretiminde maliyet avantajı sağlanmıştır.

Böylelikle asıl kar marjı dış firmalar ile paylaşılmadan, hammaddeden direkt katma değeri yüksek bir ürün ortaya çıkmıştır. Bu durum şirketimize önemli bir maliyet avantajı sağlayarak Genoride’ı kısa bir süre içerisinde karlı ve değerli bir şirket haline getirerek marka değeri kazandırmayı hedefliyoruz.

İleriki aşamalarda ise diğer bisiklet üretici firmalara teknoloji tedarikçisi olup, mobilite sektöründe kendini ispatlamış firma olarak kısmi exit yapmayı arzuluyor, gelirimizi bize en baştan beri inanan ve ortak olan yatırımcılarımızla paylaşmak istiyoruz.

Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Genoride projesinin amacı çocukların motor beceri gelişimine katkı sağlamak için ebeveynlerin güvenli, ekonomik ve kullanışlı bir çocuk bisikleti edinme ihtiyacını özgün tasarım ve yüksek teknoloji kullanarak karşılamaktır.


Çocuklar yürümeye başladıklarında aileler onların motor gelişimlerine de katkı sağlamak amacıyla, büyük hediye seçeneklerinden genellikle bisiklet almayı tercih etmektedirler. Ama piyasadaki seçenekler, kimi çocuklarda denge problemleri, bacak gücü yetersizliği gibi sebepler yüzünden yoğun bir biçimde ebeveyn desteğine ihtiyaç duymakta ve çocuklarda yetersizlik hissi oluşturmaktadır.


Hem çocuklara, hem de ailelere sunmak istediğimiz yenilik çocuklara dakikalar içerisinde pedallı sürüşü öğretirken, onlara güvenli ve eğlenceli bir sürüş deneyimi de yaşatmaktır. Genoride ilk kez bisiklet sürme deneyimi yaşayacak ve öğrenmek isteyecek bir çocuğun, özgüven ve mutlulukla kullanabileceği, iki tekerlekli büyük bisiklet sürebilecek uygunluğa (yaklaşık 7 yaşına) gelene kadar tüm ihtiyaçlarını tek bir ürün ile giderebileceği bir çözümdür.


Çocuklar Genoride ile bisiklet sürmeyi piyasadaki diğer ürünlerden çok daha hızlı öğrenebilecek, öğrenirken eğlenip, motor becerilerini geliştirebilecekler; ebeveynler ise inovatif özelliklerin de yardımıyla çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirebileceklerdir.


Ebeveynler Genoride App’i kullanarak ürünü çocuklarının ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirler. Ayrıca ileride gelecek güncellemeleri de Bluetooth üzerinden bisiklete yükleyebileceklerdir. 

Genoride’ın Sağladığı Avantajlar

 • Ürün her türlü arazi ve eğimli koşullarda, kullanıcıyı zorlamadan, düz yolda sürüş yaptığı kuvvetin üzerine elektrik desteği vererek ilerlemesini sağlar.
 • Pedal yükü çocuğun yaşına ve bacak gücüne göre ayarlanabilir.
 • Vites fonksiyonu bulunmaktadır. Bu fonksiyon için mekanik parça kullanılmamakta, jeneratif sistem tamamen elektronik olarak bu işlemi gerçekleştirmektedir.
 • Pedal ile ileri, çevrim bırakıldığında serbest sürüş ve fren ile duruş sağlanmaktadır. Pedal geri çevrildiğinde aracın geri gidebilme özelliği bulunmaktadır. 
 • Fren fonksiyonu gidon üzerinde bulunan butonlar vasıtası ile yapılmaktadır. Böylelikle çocuklar kendi el ve parmak gücü ile rahatça fren yapabilmektedir.
 • Frenleme için mekanik bir parça kullanılmamakta elektriksel olarak frenleme yapılmaktadır.

Genoride ile çocuklar artık daha güçlü, aynı zamanda güvenlik amaçlı kontrol ebeveynlerinin parmaklarının ucunda.


Ürün Bluetooth 5.0 ile Genoride IOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamamıza bağlanabilmekte ve ebeveyne kontrol imkanı sağlamaktadır. Uygulama ile ebeveynler:

 • Araca hız sınırı getirebilmekte,
 • Uzaktan durdurma fonksiyonu ile aracı anlık durdurabilmekte,
 • Uzaktan kilitleme fonksiyonunu kullanabilmekte (kilitli halde pedal çevrilse dahi araç ilerlemez) 
 • Yanımda fonksiyonu ile çocuğun kendilerinden uzaklaşmasını engelleyebilmektedir (Örneğin araç mobil telefondan 20 metreden fazla uzaklaştığında otomatik olarak durur).
 • Uygulama ayrıca araca ve çocuğa ait performans verilerini de göstermektedir. Genoride’ı kullanan her çocuğun ayrı ayrı olmak üzere her sürüşte ne kadar güç ürettiği, kaç kalori harcadığı, aktif sürüş zamanı, yıl içerisinde aracı ne kadar kullandığı gibi veriler ve raporlar mobil uygulama üzerinde kayıt altına alınacak ve raporlanabilecektir. Bu özellikler ebeveyn izni alınarak bilimsel araştırmalar için kullanılacak değerli veri teşkil edebilecektir.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Ürünümüz kendi geliştirdiğimiz jeneratif sürüş sisteminin, yine özgün tasarımımız olan 4 tekerlekli, süspansiyonlu, çelik iskeletli ve pedallı çocuk aracı ile birleştirilmiş halidir.


Jeneratif sürüş sistemi olarak isimlendirdiğimiz teknolojimiz klasik bisiklet sistemlerinden tamamen farklı yapıdadır. Bünyesinde zincir, tahrik mili, vites dişlileri gibi ekipmanlar barındırmamaktadır. Pedal ile elektriksel güç üretilip, kontrollü şekilde tahrik motorlarına aktarılması prensibi ile çalışmaktadır.


Sistemin entegre edildiği kadro, tahrik ekipmanları ve elektronik sistemler modüler ve demonte yapıda tasarlanmıştır. Böylelikle kutulama ve nakliye avantajı sağlanmış, parça arızalanmaları durumunda yedek parça temin ve montajında kolaylık sağlanmıştır.


Ürünümüz engebeli ve arazi şartlarına sürüş için elverişli imkanlara sahiptir. Süspansiyonları ve denge mafsalı sayesinde dengeli ve konforlu bir sürüş imkanı sağlanmıştır. Gidon bölümünde bulunan buton paneli, tahrik motorları, jeneratif sistem, elektronik kontrol kartı muhafaza içerisinde bulunmakta ve suyla temas durumuna karşın IP65 korumasına sahip olacaktır.

Ürünümüzün bataryası Li-ion teknolojisi ve BMS (battery management system) sayesinde uzun pil ömrüne sahiptir. Çıkarılabilir yapıda ve plastik muhafazası ile taşınabilir yapıdadır. Araçtan çıkarılıp standart şarj aleti ile şarj (Dahili BMS ) edilebilecek ve daha uzun menzil tercih edenler için 2. batarya opsiyonu sunulacaktır.

Ar-ge sürecimizde 9 farklı şasi prototipi üretilmiş ve testlere tabii tutulmuştur. Elektronik sistem için 3 farklı prototip imalatı yapılmış, üretime yönelik 4. versiyon imalat sürecindedir. Jeneratif sistemimiz için 7 prototip denemesi yapılmış, verimlilik/maliyet analizleri yapılmış ve pedal aktarma sistemi tasarımları yapılmıştır.


Bulunduğumuz aşamada, geliştirdiğimiz teknoloji ve şasimizin prototipleri imal edilmiş, çalışma testleri yapılmıştır. Önümüzdeki süreçte kullanım analizleri, gömülü yazılım ve bağlantı testleri yapılacaktır. Üretime yönelik maliyet düşürme ve stabilite artırım çalışmaları tamamlanacak, belgelendirme süreci başlatılacak ve montaj hattı kurulumu ile ilgili çalışmalar yapılacaktır.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Gökhan Yağcı
Gökhan Yağcı
Kurucu Ortak / CTO
Kerem Savaş
Kerem Savaş
Mobil uygulama
Mehmet Kömük
Mehmet Kömük
Ürün geliştirme
Murat Ünsal
Murat Ünsal
Pazarlama Müdürü
Takım Üyesi

Gökhan Yağcı

Kurucu Ortak / CTO

Ögretmen ailenin çocuğu olarak 1984 Yılında Trabzon'da doğdu. 2008 yılında Kırıkkale Üniv. Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden mezun olduktan sonra enerji üretim tesislerinde, mühendislik faaliyetlerine başladı. 5 yıl boyunca proje yönetimi ve tasarım alanlarında çalıştıktan sonra 2013 yılında Geskon Ar-ge Mühendislik firmasını kurdu. 9 yıldır enerji ve üretim tesisleri makine otomasyonları alanında tasarım ve kurulum faaliyetleri yürütürken, dıştan yanmalı motor ile elektrik üretimi, vortex soğutma arge projelerini başarı ile tamamladı.


Makine kontrol sistemleri alanında gerçekleştirdiği projelerin deneyimi ve içerisinde bulunduğumuz ekonomik durumun üretim sektörüne getirdiği avantajları değerlendirerek major bir değişiklik kararı ile üretim sektörüne girme kararı almıştır.


Kendi çocuğuna yaşattığı deneyimi tüm çocukların erişimine sunmak için, Genoride girişiminde teknik ve yönetim alanlarında aktif olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Kerem Savaş

Mobil uygulama

Kerem Savaş, 1985 Arhavi Doğumludur, Arhavi Süper Lisesini okul birincisi olarak tamamladıktan sonra 2007 yılında Kırıkkale Üniversitesi, Elektrik Elektronik Mühendisliğinden Fakülte Birincisi olarak mezun olmuştur. Çalışma hayatında uluslar arası Telekomünikasyon ekipmanları üretici firmalarında çeşitli teknik ve yöneticilik görevlerini yerine getirdikten sonra kendi girişimi olan Beyes yazılım firmasını kurmuştur. Yapay zeka, büyük veri ve kurumsal yazılım çözümleri odağında çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve 1 erkek çocuk babasıdır.


Genoride girişimimizde mobil uygulama partnerimiz olarak çalışmalarımıza ortak olamaya devam edecektir.

Takım Üyesi

Mehmet Kömük

Ürün geliştirme

1994 yılında Eskişehir’ de doğdu. 2013 yılında Düzce Üniversitesi Mekatronik Teknikerliği programı için Düzce’ ye yerleşti. Öğrenimin ardından 2017 de Eskişehir’ de meslek hayatına atıldı. 2 yıllık meslek hayatında endüstriyel robot ve otomasyon alanında kendine kattığı tecrübelerin üstüne 2017 sonlarında öğrenimini lisansa tamamlamak adına Denizli’ye yerleşti. Burada Pamukkale Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünü 3 yılda bitirerek bir mekatronik mühendisi olarak meslek hayatına geri döndü. 2021’ den günümüze Geskon Ar- Ge Mühendislik bünyesin de enerji santralleri, BMS, Endüstriyel Otomasyon vb. birçok alanda tasarım, yazılım ve devreye alma konularında faaliyet göstermekte. İleri seviye kullandığı mühendislik programlar: Solidworks, Catia, Autocad, Plc

Becerilerini farklı disiplinleri bir araya getirecek şekilde harmanlayıp yeni şeyler yaratmak bugününün ve geleceğinin en önemli gayesidir.


Ar-ge, imalat yönetimi alanında çalışmaya devam edecektir..

Takım Üyesi

Murat Ünsal

Pazarlama Müdürü

1980’de Bartın’da dünyaya geldi. İlk öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Galatasaray Lisesi’ne girdi ve 1999’da oradan mezun oldu. Herkes tiyatrocu olmasını beklerken, sürpriz bir kararla mühendis olmayı tercih etti. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde çift anadal yaparak Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği diplomalarını aldı. Kariyerine Borusan Mannessman Boru’da Satınalma Mühendisi olarak başladı ve sonra Proje Satış departmanında çalıştı. Ardından 6 yıllık Bosch yolculuğu başlayan Ünsal 2 yılı Bursa’da, 4 yılı Almanya’da olmak üzere Üretim Mühendisliği ve Üretim Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Teknosin Kodlama Sistemleri’ne katılmak üzere Türkiye’ye döndü ve orada 1 yıl Ürün Müdürlüğü, 7 yıl Satış ve Pazarlama Müdürlüğü yaptı. 2021 yılından beri blockchain teknolojileri başta olmak üzere çeşitli girişimlerde bulunmaktadır.


Genoride'ın global platformlara açılan yüzü olacak olan Murat Ünsal İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmekte ve akıcı şekilde konuşmaktadır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 4.650.000
Ek Fonlama
₺ 930.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
2.191
Alınan Toplam Yatırım
₺ 5.579.939
Pay Arz Oranı
% 8
Ortalama Yatırım
₺ 2.546
En Yüksek Yatırım
₺ 1.000.000
Nitelikli Yatırımcı
251
Nitelikli Yatırım Oranı
% 32,73
Fonlama Başlangıç
21.11.2022
Fonlama Bitiş
20.01.2023
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı