MELOKNOWS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE REKLAM HİZMETLERİ A.Ş
Melo App, evde hizmet sunabilen freelance güzellik uzmanları ve güzellik salonlarından randevu oluşturulmasını sağlayarak, kişisel bakım hizmetlerini herkes için erişilebilir hale getirmeyi hedefleyen Türkiye'nin ilk girişimidir.

Melo App bir Teknoloji Projesidir

Kozmetik Kategorisinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

127.5%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 3.500.000
 • ₺ 4.464.202

927 Yatırımcı Pay Aldı.

211 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

MELOKNOWS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE REKLAM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: SOTCMD
Kampanya Kapanış Tarihi: 09.09.2023
Lokasyon: Tüm Türkiye, İstanbul (Tümü), Ankara, İzmir, Antalya , Adana
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

fonbulucu Gelecek GSYF 250.000 TL, Hakan Yıldız 50.000 TL, Alesta Yatırım 400.000 TL, Emre Kozlu 50.000 TL, Susu Yatırım 25.000 TL yatırım yapma kararı almıştır.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım Turumuzun başlama tarihi olan 11 Temmuz 2023 Salı saat 10:00 itibari ile 10 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yatırım yapan önceki ve yeni yatırımcılarımıza %30 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 10 iş günü ile sınırlı olup, 24 Temmuz 2023 Pazartesi akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar tüm ortaklardan oransal olarak aktarılacaktır.

Yatırımcı Olacak Mevcut ve Yeni Kullanıcılarımıza Avantajlı Üyelik Hediyeleri Sağlıyoruz

Melo App fonbulucu ile kampanyasına yatırım yapan yeni ortaklarına 1 yıl boyunca her randevularında geçerli %10 indirim tanımlayacaktır. Ayrıca;

 • 5.000 TL -10.000 TL arasında yatırım yapanlara 250 TL Melo Puan.
 • 10.000 TL - 20.000 TL arasında yatırım yapanlara 500 TL Melo Puan.
 • 20.000 TL ve üzerinde yatırım yapanlara 750 TL Melo Puan hediye edecektir.

İndirim kodları ve Melo Puan kodları kampanya tamamlandıktan sonra yatırımcılarımızın mail adreslerine iletilecektir. Para puanlar hesaba yüklendikten sonra 1 yıl içerisinde ister parça parça ister tek seferde istenen hizmet ve Melo Sanatçısı için kullanılabilecektir.

Melo App nedir?

Melo App kişisel bakım hizmetlerini tek tıkla evinize getiren Türkiye’nin ilk teknoloji girişimidir. İstanbul, İzmir ve Bodrum başta olmak üzere kısa sürede 28 şehirde 3.000 sertifikalı kuaför, berber ve güzellik uzmanını bünyesine katan Melo App, bir yemek siparişi vermek kadar hızlı ve kolay bir şekilde bulunduğunuz konumda bakım randevusu oluşturmanızı sağlıyor. Melo App, ülkemizdeki sonra MENA bölgesindeki güzellik sektörünün dijital dönüşümünü başlatarak, kişisel bakım hizmetlerini ‘herkes’ için erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor.

Güzellik sektörünün dijital dönüşümü

Günümüzde yemek, market, giyim, taksi, çiçek, temizlik ve tamirci gibi pek çok ürün ve hizmete rahatlıkla evde ulaşılmasını sağlayan platformlar bulunmaktadır. Devrim niteliğindeki bu platformlar iş ortaklarının ürün ve hizmetlerini dükkanlarının dışına çıkararak evlere ulaşmasını sağlamaktadır. Türkiye'deki 10 Milyar TL'lik güzellik hizmetleri sektörüne getirdiği inovasyonla, sunulan hizmetlerin güzellik salonlarından çıkarak evlere ulaşmasını sağlayan ilk ve en büyük platfom olarak Melo App, yeni dönemde güzellik sektörünün Getir'i, Trendyol'u ve Yemeksepeti gibi konumlanarak sektördeki büyük bir açığı kapatmayı hedeflemektedir.

Hangi sorunu çözüyor ve neden önemli?

Büyük şehirlerde yaşayan, yoğun çalışan, zamanı olmayan, trafiğe girmek istemeyen, çocuğunu evde bırakamayan ya da mahremiyet endişesi yaşayan kişiler için düzenli olarak güzellik merkezlerine gitmek gün geçtikçe daha zor bir hale geliyor. Hasta, yaşlı, hamile ya da engelli büyük kesim için ise güzellik merkezlerine ulaşmak çok zor ya da hiç mümkün değil. Melo App sunduğu hizmetle kişisel bakım hizmetlerini herkes için erişilebilir hale getiriyor.

B2B ve B2C platform

Melo App’in tüketiciler, güzellik uzmanları ve salonlarının yanı sıra başta firmalar, hastane, bakımevi, otel ve düğün salonu gibi birçok kuruma sunduğu geniş bir hizmet yelpazesi bulunmaktadır. Şu ana kadar çalışanlarına ya da müşterilerine ofislerinde yüzlerce kişilik büyük gruplar halinde toplu hizmet sunduğu kurumlar arasında Google Türkiye, Philip Morris, ING Bank, Somerset Otel, Gülhan Doğan Bakım Evi gibi birçok kurum bulunmaktadır.

Ürünlerini evlerde ayrıcalıklı olarak tanıtmak, ürünlerinin deneme boyunu randevularda müşterilere hediye etmek ve ürünler hakkında feedback toplamak isteyen birçok kozmetik firma Melo App ile iş birliği yapmaktadır. Şu ana kadar reklam çalışması yapılan kurumlar arasında Miniso, New Essentials, Roox, Gelee, Gulsha gibi global kozmetik markalar bulunmaktadır.

Melo App aynı zamanda Modanisa, Türkiye İş Bankası, Kibar Holding, Philip Morris gibi birçok kurumun çalışan indirimleri bölümünde de yer almaktadır.

Melo App’e neden yatırım yapmalısınız?

 • Melo App daha önce venture capital ve melek yatırımcılardan tohum öncesi yatırım almayı başarmış bir startup olarak, kitlesel fonlamada içeri giren yeni ortakların birer ‘marka elçisi’ haline gelmesiyle elde edilen fonun çarpan etkisi yarattığına inanmaktadır. Melo App Fonbulucu ile girişimine inanarak yatırım yapan yeni ortaklarıyla hızla büyüyen, yüksek getirili, ülkemiz tekno-güzellik trendlerinin öncüsü haline getiren ve 5 yıl içinde global exit potansiyeli yüksek bir girişim haline gelmeyi hedeflemektedir.
 • Melo App güzellik ve kişisel bakım hizmetleri için bir pazar yeri olmanın çok ötesinde çok yönlü, çok işlevli ve değer önerisi yüksek bir dijital güzellik platformudur. Melo App'in kozmetik markalar, otel, firma ve hastaneler gibi birçok işletme için geniş bir hizmet yelpazesi bulunmaktadır. Platformun hem B2C hem de B2B kullanımı mevcuttur. Bu özellikleriyle, Melo App büyüdükçe “ağ etkisi” artan güçlü bir ekosistem yaratmaktadır. 
 • Getir ve Trendyol gibi turcornlar kendi sektörleri dışındaki başarılı pazaryeri uygulamalarını satın alarak süper app olma yolunda ilerlemektedirler. Alanının ilk örneği Melo App pazar payını arttırdıkça yurtiçi ve yurtdışındaki super app’lere hızlı exit olma potansiyeli taşımaktadır.
 • Girişim Ocak 2022’den bu yana ayda ortalama %29 büyümektedir. Girişim 2022 yılını %1700 büyüme ile kapatmıştır.
 • Türkiye’de 1 milyondan fazla berber, kuaför ve güzellik uzmanı bulunmaktadır. 2018’de güzellik merkezlerinin iş hacmi 10 Milyar TL’ye ulaşmıştır. Bu bağlamda Melo App, her yıl çift haneli büyüyen dev bir pazarın ilk ve en büyük oyuncusudur.
 • Pandeminin etkisiyle eve gelen ürün ve hizmetlere olan talep artmaya devam etmektedir.
 • Pandemi sonrasında kuaför ve berberlerin %35,7’si giderlerini borçlanarak, %33.7’si giderlerini ucu ucuna karşılamaktadır. (Kaynak: İstanbul Planlama Ajansı - Mahalle esnafı araştırması 2021) Melo App güzellik merkezlerinin boş zamanlarını gelire dönüştürebilmesi için bir fırsat sunmaktadır.
 • Tüm mesleklerde freelance çalışma trendi büyük bir hızla yükselmektedir. Alanında uzmanlaşmış profesyoneller maliyetlerden dolayı kendi yerlerini açmakta zorlanmaktadır. Salon açma, kasa bağlatma, kira, elektrik, su vb. maliyetler olmadan profesyonellerin dakikalar içinde dijital güzellik salonunu açmasını sağlayan Melo App, ülkemizdeki güzellik sektöründeki gig ekonominin büyümesine katkı sağlamaktadır.
 • Melo App sadece sertifikalı profesyonelleri sistemine dahil ederek güzellik sektöründeki eğitimsiz çalışmanın önüne geçmektedir.
 • Kadın güzellik uzmanlarının doğum sonrası çalışma hayatını bırakmadan bölgesinde hizmet vermesini sağlayan Melo App, sistemindeki %72'si kadınlardan oluşan profesyoneller için için büyük bir gelir kaynağı oluşturmaktadır.

Yatırımla ne yapılması planlanıyor?

 • Hizmeti müşterilere daha hızlı ulaştırmak, kişiselleştirilmiş kampanya ve öneriler sunmak ve sanatçılar için daha kullanışlı bir ara yüz geliştirmek için teknoloji ekibinin büyütülmesi planlanıyor.
 • Firmalar, hastane, huzurevi, otel gibi kurumlarla anlaşma yapmak üzere bir saha satış sorumlusu istihdam edilmesi planlanıyor.
 • Pilot bir bölgede güzellik salonlarının hizmetlerini eve '30 dakikada' ulaştıracak lojistik desteği sağlayabilmek için bir motokurye ile anlaşılması planlanıyor.
 • Online ve offline kanallarda pazarlama çalışmalarının yürütülmesi ve İstanbul’da ses getirmesi beklenen bir guerilla marketing çalışması yapılması planlanıyor.

Girişim Şirketi Hakkında Önemli Metrikler (2020-2023)

 • 1.500.000 Milyon TL yatırım almıştır.
 • 3.000.000 Milyon TL satış yapmıştır.
 • 1.324 müşteriye 4.000 randevu gerçekleştirmiştir.
 • 50.000 uygulama indirmesi vardır.
 • 3.000'e yakın Melo Sanatçısı vardır.
 • Günde organik olarak ortalama 50 sanatçı başvurusu almaktadır.
 • 24 firma ile iş birliği yapmıştır (Modanisa, Türkiye İş Bankası, Vodafone +20).
 • 8 kuruma B2B satış yapmıştır (Google, Philip Morris, ING Bank, Somerset Hotel +4).
 • 12 Kozmetik markanın ürünleri evlerde tanıtmak üzere reklam çalışması gerçekleştirmiştir. (Miniso, Alix Avien, New Essentials +9)

Girişim 2 yıl içinde; Türkiye’deki 35 şehirde gerçekleşecek 30.000 randevuya, 40 Milyon TL ciroya, 150.000 kullanıcıya, 10.000 Melo Sanatçısına ve 120 B2B kurum satışına ulaşmayı hedefliyor.

Girişim 5 yıl içinde; Türkiye’deki 50 şehre ek olarak Dubai ve Tahran’a açılarak bu bölgelerde gerçekleşecek 70.000 randevuya, 420 Milyon TL ciroya, 500.000 kullanıcıya, 35.000 Melo Sanatçısına ve 420 B2B kurum satışına ulaşmayı hedefliyor.

Girişim Şirketi Tarihçesi

 • 2019 yılı başlarında MAC Cosmetics’de 6 yıldır çalışan ve bölge eğitim yöneticisi olarak birçok şehirde satış ve makyaj eğitimleri veren Melis Bilgili Baki ülkemizdeki güzellik sektöründeki büyük bir açığı fark etti. Bunun üzerine müşterilerin kişiselleştirilmiş güzellik hizmetlerine inovatif yollarla diledikleri konumda ulaşabilecekleri proje olan Dijital Güzellik Asistanı’nı geliştirdi.
 • Nisan/Temmuz 2019 - Proje İTÜ Çekirdek kuluçka merkezine girdi. Dışarıdan sağlanan yazılım hizmeti ile meloknows.com MVP olarak piyasaya sürüldü.
 • Ekim 2019 - Ankara’da alanında isim yapmış 80 makyaj ve saç sanatçısı sisteme kayıt oldu. ATO Kuaförler Odası ile iş birliği yapıldı, Ankara’da 150 güzellik uzmanı ve salonuna daha ulaşıldı. Çağdaş Emek yazılımdan sorumlu kurucu ortak olarak ekibe katıldı. Alara Bilgili, sosyal medya ve dijital pazarlamadan sorumlu ortak olarak projeyi geliştirmeye başladı. Meloknows.com üzerinden ilk randevu satışı Ankara’da yapıldı.
 • Aralık 2019 / Şubat 2020 - Melis İstanbul’a taşınarak 3 ayda 400’e yakın kuaför, berber ve güzellik salonunu kapı kapı gezerek projeyi tanıttı. 70 salondan olumsuz dönüş aldı, 280 salonu ve içinde çalışan 320 kişiyi meloknows.com’a kayıt etmeyi başardı. Girişim Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ne kabul aldı. Dijital Güzellik Asistanına kısa, akılda kalan ve globalde kullanılabilen bir isim olan Melo adı verildi. Mobil uygulamanın MVP hali Melo App olarak Apple ve Play Store’da yerini aldı.
 • Şubat 2020 - Genç Musiad’ın yürüttüğü Avrupa Birliği projesi London Entrepreneurship Programı kazanılarak Londra’da girişimin sunumu yapıldı. Pandemi başladı, güzellik merkezleri kapatılmaya başlandı.
 • Haziran 2020 - Alesta Yatırım’dan 200.000 TL yatırım alındı. Meloknows Bilgi Teknolojileri ve Reklam Hizmetleri A.Ş’yi kuruldu. Yatırım ile mobil uygulamanın gelişiminin hızlanması için Amir Doreh ekibe dahil oldu. 
 • Nisan 2021 - Güzellik salonları ve kuaförler yeniden açıldı. Pandemi boyunca telefon aramalarıyla 500’den fazla güzellik uzmanı sisteme kayıt edildi ve mobil uygulama geliştirildi. Kayıt olan sanatçıların oryantasyonunun yapılması ve müşterilerle ilgilenilmesi için Zeynep Bostancı ekibe girdi.
 • Haziran 2021 - Keiretsu Forum’dan 600.000 TL yatırım alındı. Müşteri odaklı ilk pazarlama çalışmaları hayata geçirildi. İlk üç ay %40’ın üzerinde büyüme sağlandı.
 • Ocak 2022 - Melo App’in ara yüzü değişti, kullanıcı deneyimi gelişti ve lokasyon bazlı operasyon ve pazarlama yürütülen iş modeline geçildi. Girişim bu aydan sonra düzenli olarak büyümeye başladı.
 • Mayıs 2022 - Mevcut yatırımcılardan 800.000 TL devam yatırımı alındı.
 • Kasım 2022 - B2B satışları geliştirmek için bir iş geliştirme uzmanı ekibe dahil edildi. Kurumsal wellbeing etkinliklerine entegre olarak ofislerde Melo App’e ayrılan bir alanda manikür, ofis masajı ve kuaför hizmetleri ve workshop’lar verilmeye başlandı. Philip Morris International, Four Seasons, Google Türkiye, ING Bank ve Somerset Hotel gibi şirketlere kurumsal satışlar gerçekleşti. Alix Avien, Blugree ve Gelee kozmetik markalarının online ve offline reklam çalışmalarını yürüterek reklam geliri elde edildi. Aynı zamanda Türkiye İş Bankası, Vodafone, Kibar Holding ve Modanisa gibi 20’den fazla önemli kurumun çalışan indirimlerinde yer alındı.
 • Ocak 2023- İlk sosyal sorumluluk projesi olarak, Ankara’daki bir bakımevinde kalan yaşlı ve hasta kişilerin bir gün boyunca kuaför, berber ve kişisel bakım ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılandı.
 • Şubat 2023 – Yaşanan deprem nedeniyle 20 Şubat’ta ‘Güzellik Uzmanı İstihdamı’ projesini başlatıldı. Aynı zamanda Ankara Büyük Şehir Belediyesi ile Ankara Kesikköprü’de kalan 400 depremzede vatandaşın kişisel bakım ihtiyacı ücretsiz olarak karşılandı. Deprem nedeniyle 2 ay boyunca hiçbir kanalda reklam verilmedi. Satışların %85’i eski müşterilerle gerçekleşti.
 • Mart 2023 – Melo App İtalya Bolonya’da gerçekleşen dünyanın en büyük uluslar arası güzellik fuarı Cosmoproof'a katıldı.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Melo App, evde kişisel bakım ve güzellik hizmeti sunan freelancer'lardan ve salonlardan randevu alınmasını sağlayan bir mobil uygulamadır. Müşterilere ve Melo Sanatçılarına aynı mobil uygulamada farklı paneller sağlanmaktadır.

Uygulamada kuaför, makyaj, cilt bakım, el ayak bakım ve berber gibi kategorilerde birçok bakım hizmeti bulunmaktadır. Müşteriler ihtiyacı olan hizmet için kendi bölgesinde hizmet veren Melo sanatçılarının listesine ulaşır. Sanatçıların çalışmalarını, ücretlerini, fotoğraflı yorum ve puanlarını, uygun tarihlerini, kullandığı markaları inceleyerek karar verir ve randevu talebi oluşturur. Randevu öncesi revizyon alınan hizmet ücreti randevu gerçekleştikten sonra hem müşterinin hem de Melo sanatçısının uygulama üzerinden onay vermesi üzerine karttan çekilir. Randevu sonrasında hem müşteri hem de sanatçı birbirine yorum yapabilir. Randevu oluşturulduktan sonra müşteri ve sanatçı uygulamadaki chat üzerinden randevu hakkında yazışma sağlayabilir ses, görüntü ve lokasyon paylaşımı yapabilir. Bir yardıma ihtiyaç olması durumunda müşteri temsilcisine her zaman uygulamadan ulaşılabilir. Melo App’in sunduğu kullanıcı deneyimi, müşterilerinin fiyat teklifiyle uğraşmadan yemek siparişi verir gibi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde manikür siparişi oluşturabilmesini sağlar.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Melis Bilgili Baki
Melis Bilgili Baki
Lider Girişimci / Genel Müdür
Çağdaş Emek
Çağdaş Emek
Cofounder / IT Danışmanı
Alara Bilgili
Alara Bilgili
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı
Zeynep Bostancı
Zeynep Bostancı
Müşteri Yönetimi Uzmanı
Mohammed Amir Doreh
Mohammed Amir Doreh
React Native Developer
Burak Orhan
Burak Orhan
Part-time Frontend & Backend Developer
Emre Kozlu
Emre Kozlu
İş Geliştirme, Strateji & Networking Danışma Kurulu Üyesi
Birkan Kül
Birkan Kül
Operasyon & Lojistik Danışmanı Danışma Kurulu Üyesi
Engin Gürsöz
Engin Gürsöz
Kurumsal İş birlikleri ve B2B Stratejiler Danışma Kurulu Üyesi
Hale Yılmaz Akçay
Hale Yılmaz Akçay
Dijital Pazarlama & PR Danışma Kurulu Üyesi
Onur Candan
Onur Candan
Danışma Kurulu Üyesi & Yatırımcısı
Buğrahan Bayat
Buğrahan Bayat
Teknik Danışma Kurulu Üyesi & Yatırımcısı
Takım Üyesi

Melis Bilgili Baki

Lider Girişimci / Genel Müdür

Melis, Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünde okurken MAC Cosmetics'de part time satış ve makyaj uzmanı olarak çalışmıştır. Mezun olduğunda aynı markada birçok şehirden sorumlu bölge eğitim yöneticisi olarak 2 yıl görev almış, bu sürede Hacettepe'de MBA yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve 2 ay Kanada'da kalarak dil eğitimi almıştır. Melis, ülkemizdeki güzellik sektöründeki sorunları ve açıkları fark ederek, bu sorunlara inovatif çözümler üretmeye başlamış ve Melo App’i hayata geçirmiştir.

Takım Üyesi

Çağdaş Emek

Cofounder / IT Danışmanı

Çağdaş'ın 15 yıllık yazılım geliştirme tecrübesi vardır. Firmalara teknoloji stratejileri ve mühendislik hizmetleri konusunda danışmanlık vermekte uzmanlaşmıştır. Melo App'in kuruluşundan bu yana Melo App'in ürünlerini ve teknolojisi geliştirmekte ve IT danışmanlığı yapmaktadır.

Takım Üyesi

Alara Bilgili

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Alara, Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümü son sınıf öğrencisidir. Kuruluşundan itibaren Melo App'te yer almıştır. Melo App'in hayata geçmesinin 1. yılının ardından, şirketin dijital medyada bilinirliğini artırmayı hedeflemiş ve böylece şirketin sosyal medya hesaplarını, reklamlarını yönetmeye başlamıştır. Melo App'in müşterileri ve sanatçılarına özel; lokasyon bazlı reklamlar, hedef kitleler, içerikler, kampanyalar ve iletişim kanalları oluşturmuştur. 2021 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Yöneticiliği bölümünde ön lisans eğitimi almaya başlamıştır ve dijital pazarlama alanında birçok online eğitim alarak kendini bu alanda geliştirmeye devam ettirmektedir.

Takım Üyesi

Zeynep Bostancı

Müşteri Yönetimi Uzmanı

Zeynep Bostancı Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü şeref mezunudur ve aynı alanda yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Lisans eğitimi boyunca TÜBİTAK, TURKCELL gibi kurumlarda ve devlet okullarında stajlarını tamamlamıştır. Yaklaşık 2 yıldır Melo App'te çalışmaktadır. Stajyer olarak başladığı bu şirkete kısa sürede Müşteri İlişkileri Uzmanı ve sonrasında da hissedarlardan biri olmayı başarmıştır. Melo App bünyesinde müşteri ve sanatçı odaklı birçok alanda hizmet vermektedir; randevu taleplerinin satışa dönüşmesi, müşteri deneyimi ve memnuniyeti, bünyemize sanatçı katma, oryantasyon ve kabul sürecinin sürdürülmesi, uygulama deneyimini zenginleştirmek ve kolaylaştırmak adına uygulama testlerinin yapılması bunların teknoloji ekibine raporlanması ayrıca Play/App/Huawei Store yorumlarının yükseltilmesi-geri bildirimlerin dikkate alınarak çözüm sağlanması iş tanımlarının arasında bulunmaktadır.

Takım Üyesi

Mohammed Amir Doreh

React Native Developer

Amir Stanford University ve University of Tehran olmak üzere iki üniversiteden yazılım mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 2,5 yıldır Melo App'de react native developer olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Burak Orhan

Part-time Frontend & Backend Developer

Burak, 2,5 yıldır Melo App'te part-time frontend ve backend developer olarak çalışmaktadır. Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Burak, 6 yıllık yazılım deneyimine sahiptir. Üniversite ve profesyonel hayatın boyunca birçok global firmada çalışmıştır.

Takım Üyesi

Emre Kozlu

İş Geliştirme, Strateji & Networking Danışma Kurulu Üyesi

Philip Morris içinde farklı rollerde giderek artan sorumluluklarla bugün bulunduğu Strateji Direktörü rolüne ulaşan Emre Kozlu, rolü gereği start-up ekosisteminde de oldukça aktif konumdadır. Öte yandan, melek yatırımcılığa ilgi duyan Kozlu, 7 ayrı yerli girişime melek yatırımcı olarak destek vermekte, girişimcilere mentorluk da sağlamaktadır. Geniş ve aktif bir network’e sahip olan Kozlu, bu network’unu mentorluk verdiği girişimcilerin erişimine de açarak özellikle B2B işbirliklerinin oluşturulmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Takım Üyesi

Birkan Kül

Operasyon & Lojistik Danışmanı Danışma Kurulu Üyesi

Birkan, Getir Perakende Lojistik A.Ş - Getir Yemek / Sales Manager (Bölgeler Müdürü) olarak çalışmaktadır. Getir yemekte sıfırdan bölge ve ekip yapılanmasını yaparak, Getir Yemek'i Ege ve Akdeniz bölgede yaşayan bir organizasyon haline getirmiştir.


Satış alanında profesyonel iş tecrübeleri dışında melek yatırımcılık alanında 4 farklı girişimde yatırımı bulunmaktadır.

Takım Üyesi

Engin Gürsöz

Kurumsal İş birlikleri ve B2B Stratejiler Danışma Kurulu Üyesi

Engin, PMI Türkiye Ticari Organizasyonu yöneten 5 yöneticiden biridir. Modern ve Geleneksel kanal saha yönetiminin yanı sıra distribütörleri de yönetmektedir. 200+ kişilik satış ve iş geliştirme kadrosuna liderlik etmektedir.

Takım Üyesi

Hale Yılmaz Akçay

Dijital Pazarlama & PR Danışma Kurulu Üyesi

Hale, 10 yılı aşkın kozmetik sektörü tecbrübesine sahiptir. İstanbul Erkek Lisesi'ni birincilikle bitirdikten sonra Almanya'da RWTH Universitesinde Makine Mühendistiği bölümünden mezun olmuştur.

Takım Üyesi

Onur Candan

Danışma Kurulu Üyesi & Yatırımcısı

Kozmetik sektöründe inovasyon yaparak arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle gerçeğe yakın dijital makyaj yapılabilmesini sağlayan ve e-ticaret sitelerinde satış aktivitelerini destekleyen derin teknoloji girişimi PulpoAR’ı hızlıca büyütmüş, ardından halka açık bir şirket olan Amerikalı Glimpse Group’a exit etmiştir. PulpoAR’da kurucu ortak ve CEO görevlerini yürütmüştür. Girişimlerinde 30’dan fazla ülkeye açılma operasyonunu yönetmiş, 100’den fazla çalışan istihdam etmiş, milyonlarca dolarlık satış operasyonlarını yönetmiştir. 50’den fazla kurumsal ve bireysel yatırımcı girişimlerine yatırım yapmıştır. Halihazırda Pure Skin Tracker App, Zante Nail & Beauty Studio şirketlerinin kurucu ortağı ve hakim hissedarı konumundadır.

Takım Üyesi

Buğrahan Bayat

Teknik Danışma Kurulu Üyesi & Yatırımcısı

Kozmetik sektöründe inovasyon yaparak arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle gerçeğe yakın dijital makyaj yapılabilmesini sağlayan ve e-ticaret sitelerinde satış aktivitelerini destekleyen derin teknoloji girişimi PulpoAR’ın teknolojisini üreten ekibin başında yer almıştır. Ardından Pulpo’yu halka açık bir şirket olan Amerikalı Glimpse Group’a exit etmiştir. PulpoAR’da Kurucu Ortak & CTO görevlerini yürütmüştür. 


Girişimlerinde 10’dan fazla derin teknoloji projesi yürütmüş, ekibiyle çıkardığı ürünler defalarca TÜBİTAK tarafından desteklenmiş, 50’den fazla teknik personeli yönetmiştir. Yapay zeka ve görüntü işleme teknolojisi alanında uzmanlaşmıştır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 3.500.000
Ek Fonlama
₺ 700.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
927
Alınan Toplam Yatırım
₺ 4.464.202
Pay Arz Oranı
% 10
Ortalama Yatırım
₺ 4.815
En Yüksek Yatırım
₺ 650.000
Nitelikli Yatırımcı
211
Nitelikli Yatırım Oranı
% 78,85
Fonlama Başlangıç
11.07.2023
Fonlama Bitiş
09.09.2023
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı