Tourist
Tourist mobil uygulaması sayesinde seyahat ederken kripto token kazanmak ve istediğin yerden turistik yerleri keşfetmek bir tık uzağında.

Tourist, Travel the World bir Teknoloji Projesidir

Medya, Eğlence , Yazılım ve Oyun Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B , B2C , C2C ve B2G’dir

101.2%

  • Hedeflenen Fonlama
  • Alınan Yatırım
  • ₺ 2.000.000
  • ₺ 2.023.565

899 Yatırımcı Pay Aldı.

95 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Umut Türemen
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: R1DV3T
Kampanya Kapanış Tarihi: 26.08.2022
Lokasyon: Global
Girişimin Aşaması: Büyüme

Proje Hakkında

  1. Almanya'da bulunan melek yatırımcılar Lukas Steinberg ve Murat Guenes, kampanya başladığında 30 bin Euro yatırım yapacaktır. Tutar o günkü kur üzerinden kampanya hesabına aktarılacaktır.
  2. Ankara Kalkınma Ajansı, girişimin yatırım turuna fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile birlikte katılarak 300.000 TL eş finansman ile yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 27 Haziran Pazartesi saat 10:00 itibari ile ilk 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlıdır. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortaklar Abdullah Mert Akman ve Umut Türemen'in paylarından oransal olarak dağıtılacaktır.


Tourist Nedir?

 

Tourist uygulaması, iOS ve Android mobil platformları üzerinden kullanıma sunulmuş bir seyahat uygulamasıdır. Uygulama, 2021 yılının haziran ayında kurucu ortaklar olan Abdullah Mert Akman ve Umut Türemen tarafından Münih / Almanya’da geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Tourist uygulamasının asıl çıkış amacı, sanal seyahati kolay ve erişebilir hale getirmektir. Sonraki süreçlerde uygulamamız çok yönlü bir turizm uygulamasına evrilmiştir. Fonlama sonrasında kurulacak olan şirket ile kullanıcıların gezerken para kazanabileceği bir sosyal medya platformu yaratılacaktır.

 

Şu anda Tourist uygulamasında kullanıcılar tarafından ziyaret edilecek yer alan 70 şehir yer almaktadır. Güncel olarak 94 farklı ülkeden 7000’ni aşkın kullanıcı Tourist uygulamasını kullanmaktadır. Uygulama, yakın geçmişte Türkiye’nin en iyi 50 seyahat uygulaması listesine girmiş ve 35. sıraya kadar yükselmiştir. Nisan ayı ile beraber abonelik modeli uygulama içinde tanıtılmıştır ve toplamda 38 aboneye 2 ay içerisinde ulaşılmıştır. Uygulama şu aşamada pazarlama yapılmadan son 2 ayda ₺1800 kazanmıştır. Şu ana kadar sadece organik büyüme ile bu başarı elde edilmiştir. Bu organik büyüme o kadar iddialıdır ki, AppStore’a Türkçe ya da İngilizce olarak Turist (Tourist) yazılması durumundauygulamamız en üst sırada yer almaktadır. Uygulamamızın SEO (arama motoru optimizasyonu) değerleri sayesinde kullanıcılar her ülkede kolayca uygulamamıza ulaşabilmektedir. Uygulamamıza giren bir kullanıcı, ortalama olarak 30 dakika geçirmektedir. AppStore içerisinde uygulama sayfamıza giren her iki kullanıcıdan biri uygulamamızı indirmektedir. Bu süre, mobil uygulama sektöründeki diğer uygulamalar ile kıyaslandığında oldukça yüksektir. Yakın gelecekte anlaşmalı turizm paydaşlarının da (oteller, tur şirketleri, havayolları, otobüs şirketleri vb.) uygulamaya eklenmesi ile fiziksel seyahat eden kullanıcılara özel özelliklerin de eklenmesi planlanmaktadır. Örnek olarak, İstanbul şehrine seyahat etmeye karar veren bir kullanıcımız seyahatini uygulamamız üzerinden planlayabilecek, otel, restoran, tur şirketi rezervasyonlarını yapabilecek, müze, turistik alan vb. tüm alanların biletlerine de uygulamamızdan ulaşabilecektir.

 

Kullanıcılar, uygulamada yer alan şehirleri ziyaret ettiklerinde uygulamamızın sunduğu iki farklı mod sayesinde bu şehirlerin sokak ve caddelerinde araba sürüyor ya da şehirde yürüyor hissine kapılmaktadır. Ayrıca o şehirde ziyaret edilmesi gereken en popüler noktaları da öğrenebilir, hatta bu noktalara da sanal seyahat gerçekleştirebilirler. Tourist uygulamasının ara yüzünde videolara ek olarak, turistik bilgiler de bulunmaktadır.  Bu sayede kullanıcılar telefonlarından izledikleri popüler noktalar hakkında yazılı bilgilere de ulaşabilmektedir. Örnek olarak İstanbul şehrini ziyaret eden bir kullanıcı, en popüler destinasyon noktalarından biri olan Ayasofya’ya girdiğinde Ayasofya hakkında yazılı bilgilere ve Ayasofya’nın videosuna ulaşabilir.


Vizyonumuz

Bu özelliklere ek olarak, ziyaret edilen her şehirde kullanıcılar için hazırlanmış bir oyunlaştırma sistemi geliştirilmiştir. Her şehirde yer alan genel kültür sorularını cevaplayan kullanıcılar, soruları doğru bildikleri takdirde belirli puanlar kazanmaktadır. Bu puanlar, kampanya sonrası kurulacak olan şirketin temel aldığı kripto token sisteminin ilk adımıdır. Kazanılan puanlar güncel uygulama içerisinde, uygulamaya eklenecek sonraki şehri belirlemek için açılan anket içerisinde oy atmak için harcanabilmektedir. İlerleyen süreçte yeni yollarla puanlar (tokenlar) kazanılabileceği gibi bu puanların (tokenlerın) harcanma alanı da genişletilecektir. Touriste özel çıkarılacak olan token yatırımcılarımıza özel fırsatlar ile sunulacaktır.

 

Neden Kitle Fonlaması ile Yatırım Almak İstiyoruz?

 

Şu ana kadar olan geliştirme sürecinde, sanal seyahat üzerine özellikler geliştiren ekibimiz, fonlama sonucu kurulacak şirket özelinde fiziksel seyahate yoğunlaşmak istemektedir. Siz değerli yatırımcılarımız ve destekçilerimiz ile Dünya’nın ilk token entegrasyonlu turizm mobil uygulaması geliştirilmek istenmektedir.

 

Kitlesel fonlama sayesinde uygulamamızın ortağı olacak olan yatırımcılarımız, kendi arkadaş çevrelerinde de uygulamamızı tanıtacaktır. Ulaşılması çok kolay ve indirmesi de bedava olan mobil uygulamamız bu sayede büyüme hızını arttıracaktır. Ortağı olmuş olduğu uygulamayı çevresinde tanıtacak olan yatırımcılarımız, belki de hiçbir pazarlama bütçesiyle elde edemeyeceğimiz bir reklam yapmamızı sağlayacaktır. Ek olarak kampanya süresince de uygulamamız birçok platformda kendini gösterme fırsatı elde edecek ve kullanıcı sayısını arttıracaktır. 

 

Fonlamamızın başarılı olması, Avrupa pazarında aradığımız yatırım için bizlere çok iyi bir referans oluşturacaktır. Halihazırda yüzlerce kişinin yatırım yaptığı bir proje, diğer projelere nazaran Avrupa pazarındaki VC ve melek yatırımcıların dikkatini daha çok çekecektir. Bu sebeplerden ötürü kitlesel fonlama ile yatırım almak, ekibimiz ve projemiz için çok önemlidir.


Neden Bize Yatırım Yapmalısınız?


Sunduğumuz ürün, Dünya üzerinde internet erişimi ve akıllı telefonu olan herkes tarafından 2 dakika içinde ulaşılabilen ve kullanılabilen bir üründür. Uygulamamızın tek bir lira harcanmadan 94 ülkede kullanıcı edinebilmesi de bunun en güzel kanıtıdır. Hiçbir pazarlama aktivitesi olmaksızın bu kitlelere erişebilen bir uygulamanın, pazarlama bütçesi elde ettiğinde, çok daha geniş kitlelere ulaşacağı aşikardır. Metaverse dünyasının içerisinde seyahat sektörünün lideri olacak uygulamamıza şimdi yatırım yaparak, siz de bu yolculuktaki biletinizi alabilirsiniz.


Fonlamanın başarılı olması durumunda, uygulamamız için gereken pazarlama bütçesini elde edeceğiz. Bu bütçe ile 5 ay içerisinde 80.000 kullanıcıya ve 8.000 aboneye ulaşmayı hedefliyoruz. Kullanıcı başına 40 cent ve abone başına yılda ortalama 10 euro kazanacağımızı ön görürsek stabil bir gelir akışı oluşturabileceğimizi söyleyebiliriz. Bu sayede kısa süre içerisinde kar etmeye başlayan şirketimiz büyük yatırımcıların da radarına girecektir. Erken aşama yatırımcılarımız olarak, hisselerimizi çok daha uygun bir fiyat üzerinden satın alma imkanı elde edeceksiniz.


Kurucu ortaklar olarak şu anda Münih’te ikamet ediyor oluşumuz projemizin geleceği için büyük bir avantajdır. Bu avantajımızı kullanarak, ilerleyen süreçte Avrupa pazarındaki yatırımcılardan ikinci bir yatırım alarak Almanya’da da bir ofis açarak sektör gelişmelerine daha yakın olmayı amaçlıyoruz. Girişimimiz, İngilizcede “Born Global” olarak tabir edilen, yani “global doğmuş” girişim tanımına harfiyen uymaktadır. Avrupa pazarından alacağımız yeni yatırım ile ülkemizi Dünya çapında temsil etmemize katkı sağlayabilirsiniz. 

 

Tüm bunlara ek olarak, kurucu ortaklar olan Abdullah Mert Akman ve Umut Türemen, girişimcilik ve kitle fonlama konularında oldukça tecrübeli iki girişimcidir. İki girişimci de üst düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Almanca konuşabilmekte ve Münih’te önemli firmalarda çalışmaktadır. Girişimciler, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünde lisans eğitimlerini yüksek başarı ile tamamlamış ve Münih Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Lisans eğitimlerini sürdürmektedir. Mert, Finans ve Bilgisayar mühendisliği alanında, Umut ise Girişimcilik ve Bilgisayar Mühendisliği alanında ilerlemektedir. Girişimcilerin yapmış olduğu İngilizce ve Türkçe sunumlara proje belgelerinden ulaşılabilir.

 

Abdullah Mert Akman, Tourist projesi öncesinde geliştirmiş olduğu birçok mobil uygulama ile başarı sağlamıştır. Geliştirdiği uygulamalardan bazıları M2, Drunk Cards ve Patika uygulamalarıdır. Bu uygulamalardan en çok göze çarpanı Patika uygulamasıdır. Uygulama Asya pazarında büyük bir başarı elde ederek 100.000 kullanıcı sınırını geçmiş ve büyük bir teknoloji şirketi tarafından satın alınmıştır. Drunk Cards uygulaması ise Amerika ve Filipinler pazarında yüksek başarı elde etmiş ve aktif gelir elde eden bir uygulama haline gelmiştir.

 

Umut Türemen, akademik alanda kitlesel fonlama alanında çalışmalar yapmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yazdığı bitirme tezi ve Münih Teknik Üniversitesi’nde yazdığı akademik çalışmalara ek belgelerde İngilizce olarak ulaşılabilir. Bu çalışmalara Sayın Hakan Yıldız da Fonbulucu platformunu temsilen katkı vermiştir. Umut Türemen, su tasarrufu alanında çok önemli projelerden biri olan Noticy projesinin de kurucusudur. Noticy projesi ile de Turkcell Arıkovanı platformunda bir kitlesel fonlama tecrübesi olmuştur. 

Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Fonlama Sonrasında Planlanan Değişim

 

Fonlama sonrasında, uygulamamız seyahatin ve kripto dünyasının buluştuğu bir uygulamaya dönüşecektir. Kullanıcılarımız uygulamamızda kendi içeriklerini üretebilir hale gelecektir. Fiziksel olarak seyahat eden kullanıcıların, seyahat ettikleri noktalardan oluşturacakları içeriklerin ve bu içeriklerin aldığı etkileşimlerin kullanıcılara token olarak geri dönmesi planlanmaktadır. Uygulamamızın şu anki halinde kullanılan puan sisteminin ilerleyen süreçte token sistemine entegre olması ile kullanıcıların “gezerken para kazanma” imkânı oluşacaktır. Hali hazırda görüşmekte olduğumuz turizm paydaşları ile yapılacak olan anlaşmalar sonucunda, uygulama içinde elde edilen gelirler, çeşitli koşulların sağlanması durumunda kullanıcılarımız ile token olarak paylaşılacaktır. Çıkartılması planlanan token adı “TOTR” olarak belirlenmiştir. Şu anki aşamada planlanan token kazanma koşulları şu şekildedir:

 

-       Kullanıcının kendi ürettiği içeriklerden aldığı her like (beğenilme) kullanıcıya token olarak dönecektir (kullanıcıların en aktif şekilde token kazanabilecekleri yol bu olacaktır). Uygulama içerisinde yer alan lokasyonlardan birini ziyaret eden turistimiz, bu noktaya geldiğinde uygulama içerisinden o noktaya ait paylaşım yapabilmeye hak kazanacaktır. Kullanıcı, yaptığı paylaşım sonucu aldığı etkileşimin (diğer kullanıcılar tarafından beğenilme ve paylaşılma) boyutuna göre token kazanacaktır. Yani kullanıcılarımız gezerken uygulamamız için içerik üreticisi olurken, bu sayede para da kazanabilecektir.


-       Kullanıcının “Arkadaşını Davet Et” opsiyonu ile belirli bir sayıda arkadaşını uygulamaya getirmesi sonucu kullanıcıya token hediye edilecektir. Bu tokenlerın kazanılabilmesi için, uygulamaya davet edilen kullanıcıların da belirli bir sürede belirli bir sayıda içerik oluşturması gerekecektir.


-       Kullanıcıların uygulamamız üzerinden herhangi bir partner kurumumuza rezervasyon yaptırması durumunda, bu kurumdan kazanılan komisyon ücreti ile token satın alınacaktır. Bu şekilde uygulamanın tokenına olan talep arttırılırken, satın alınan token’ın da belirli bir yüzdesi kullanıcılara verilecektir. Bu sayede rezervasyon yapan kullanıcılar, bu rezervasyon karşılığında da token kazanabilecektir. Bu tokenlar anlık olarak rezervasyon indiriminde kullanılabileceği gibi, saklanarak sonradan değerlenmesi de sağlanabilir. 

 

İlk aşamada, kazanılan tokenların gerçek paraya çevrilmesi planlanmamaktadır. Bunun sebebi bu sürecin birçok legal süreci ve bariyeri barındırması ve alınacak olan yatırımın bu süreçler için yeterli bütçeyi oluşturamamasıdır. Sonraki süreçte Avrupa pazarından alınması planlanan görece daha büyük bir VC yatırımı ile, bu süreç için adımlar atılacaktır. 

 

Token sistemine ek olarak, kullanıcıların ürettiği içeriklerden en başarılı olanlarına uygulama içerisinde özel haklar tanıyacak NFT’ler (Non-Fungible Token) ile ödüllendirilmesi de planlanmaktadır. Bu başarı kıstasları fonlama sonrasında belirlenecek olan ödül sisteminde açıklanacaktır.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Tourist projesi sayesinde kullanıcılar hem sanal seyahat etme imkânı bulacak hem de fiziksel olarak seyahat ederek token kazanma fırsatı yakalayacaklar. Bu sayede, fiziksel olarak seyahat edemeyen kullanıcılar için telefonlarından tek bir tık ile seyahat etmek mümkün olacak. İlerleyen süreçte metaverse entegrasyonumuzu tamamlayıp sanal seyahat deneyimini en ileri düzeye taşımayı amaçlıyoruz. 

 

Fiziksel olarak seyahat eden kullanıcılarımız ise uygulamamızı kullanarak bir gezi rehberi edinirken, tecrübelerini diğer kullanıcılarla paylaşacak ve bu paylaşımlardan kripto token olarak gelir elde edecek. Şu anda piyasada turistlerin kendi içeriklerini üretip paylaşabildiği ve bu içeriklerden kripto token olarak gelir elde edebildiği hiçbir platformun bulunmaması büyük bir ihtiyaç doğurmakta ve uygulamamız bu ihtiyacı çözmektedir. Ayrıca bu içerik üreticilerinin gelirleri sponsorluklar ve reklam gelirleri ile sınırlıdır. Platformumuz bu soruna alternatif bir çözüm yolu sunmaktadır.

 

Bir turistin gezerken harcadığı para dikkate alındığında çıkaracağımız token sayesinde turistler için ortak bir merkeziyetsiz para birimi yaratmış olacağız. Bu sayede, farklı ülkelerde kullanılan para birimlerinin yarattığı sorunları dahi ortadan kaldırma fırsatımız olacak. Uygulamamız sayesinde yerel işletmeler kendilerini dünyanın her yerinden ziyaretçilere de gösterme fırsatı elde edecek.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Umut Türemen
Umut Türemen
Kurucu Ortak - İş Geliştirme Yöneticisi
Abdullah Mert Akman
Abdullah Mert Akman
Kurucu Ortak - Teknoloji Yöneticisi
Gökhun Çelik
Gökhun Çelik
Yazılım Geliştirici
Yiğit Kağan Uysal
Yiğit Kağan Uysal
UI / UX Tasarımcısı
Betül İpek
Betül İpek
Sosyal Medya Sorumlusu
Lukas Steinberg
Lukas Steinberg
Danışma Kurulu Üyesi&Yatırımcı
Murat Guenes
Murat Guenes
Danışma Kurulu Üyesi&Yatırımcı
Ecem Peçin
Ecem Peçin
UI/UX Tasarımcısı
Takım Üyesi

Umut Türemen

Kurucu Ortak - İş Geliştirme Yöneticisi

Umut Türemen, 1996 yılının Nisan ayında Bursa’da dünyaya geldi. Bursa’da geçirdiği hayatının büyük bir bölümünü basketbol kapladı. Eğitim ve spor hayatını liseden mezun olana kadar birlikte devam ettiren Umut Türemen, İTÜ İşletme Mühendisliği programında üniversite hayatına başlamak için 2014 yılında Bursa’dan İstanbul’a taşındı. Kendisinin girişimcilik serüvenine attığı ilk adım da bu aşamada oldu. Lisans öğrenimi boyunca İTÜ Teknokent bünyesinde çeşitli girişimleri oldu. Bunlardan en önemlisi Noticy girişimiydi. Bu süre zarfında Londra, İstanbul ve Bursa'da çeşitli global firmalarda çalıştı. 2021 yılında, Münih Teknik Üniversitesi'nde Girişimcilik ve Bilgisayar Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimine başlamak için Almanya'ya taşındı. Tam da bu zamanlarda, mezun olduğu bölümden yakın arkadaşı olan Mert Akman ile birlikte Tourist girişimini hayata geçirme fırsatı elde etti. Yakın gelecekte, en büyük hayali Turist uygulamasını metaverse için hazır hale getirmek olacak.

Takım Üyesi

Abdullah Mert Akman

Kurucu Ortak - Teknoloji Yöneticisi

Mert Akman, 7 Ekim 1996 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Şehrinin en iyi lisesi olan SYAL’de okumuştur. 2015 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği’nde okumaya başlamış ve bu dönemde Türkiye İş Bankası, Ülker, L’oreal, Danone gibi şirketlerde çalışmıştır. Bu şirketlerde finans ve proje yönetimi alanında kendini geliştirme fırsatı yakalamıştır. 2020 yılında Almanya’nın en iyi üniversitesi olan Münih Teknih Üniversitesi’nde Finans ve Bilgisayar Mühendisliği eğitimi almaya başlamıştır. Aynı yıl içerisinde ilk projesi olan Patika’yı mobil platformlarda piyasaya sürmüştür. 5 ay gibi kısa bir sürede 100.000’den fazla kullanıcıya ulaşan bu oyun ile Doğu Asya pazarında trend oyunlar arasına girmeyi başarmıştır. 2021 yılından beri yeni projesi olan Tourist’e odaklanmış durumdadır, ayrıca bir bankada risk proje yönetimi alanında çalışmaktadır. Tourist uygulaması ile 1 yıl içerisinde 1 milyon kullanıcıya ulaşarak seyehat kategorisindeki uygulamalarda devrim yapmak istemektedir.

Takım Üyesi

Gökhun Çelik

Yazılım Geliştirici

Gökhun Çelik, 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde lisans hayatına başladı. 2015 yılında aldığı C programlama dersinden sonra mobil yazılım alanında kariyerine devam etme kararı alan Gökhun 2018 yılından günümüze kadar çeşitli yazılım projelerinde görev almıştır.

Takım Üyesi

Yiğit Kağan Uysal

UI / UX Tasarımcısı

Yiğit, 27.07.1998'de doğdu. Lise eğitimini İzmir Urla Anadolu Lisesinde tamamladı. 2022 yılında Başkent Üniversitesi'nden mezun oldu. Şu anda Eskişehir Anadolu Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler programında eğitimine devam etmekte. Kendisinin geniş bir çalışma portföyü mevcut. Buradaki linkten bu çalışmalara erişim sağlayabilirsiniz: https://www.behance.net/yiituysal

Takım Üyesi

Betül İpek

Sosyal Medya Sorumlusu

2002 yılında dünyaya gelen Betül, çocukluğunu Hatay’da geçirdikten sonra lise öğrenimine Manisa’da devam etti. Ortaokul ve lise dönemlerinde yüzme, pilates ve yogayla ilgilendi. 2020 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği programına kaydolarak lisans eğitimine başladı. Bu süreçte dans ve çeşitli kariyer kulüplerinde aktif rol aldı. 2022 yılının Mayıs ayında Tourist uygulamasıyla tanıştı ve sosyal medya sorumlusu olarak ekibe dahil oldu.

Takım Üyesi

Lukas Steinberg

Danışma Kurulu Üyesi&Yatırımcı

Lukas, 2009 yılında Mannheim Üniversite'sinden mezun olmuştur. Daha sonrasında Danone, satış ekibi ile beraber çalışmaya başlamıştır. Burada kendini kanıtladıktan sonra Coca-Cola ekibinde çalışmaya başlamıştır. Kısa süre içerisinde Storck ve fritz-kola şirketinde satış departmanının başına geçmiştir. Kariyer hayatı boyunca çeşitli alanlarda yatırım yapmıştır.

Takım Üyesi

Murat Guenes

Danışma Kurulu Üyesi&Yatırımcı

Bireyleri geliştirmeye, koçluk yapmaya ve yönlendirmeye odaklanıyorum. Öncelikli hedefim, insanların kendilerini geliştirmelerine, gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmalarına ve kendilerinin en iyi versiyonu olmalarına yardımcı olmaktır.


Bunu yaparken Zscaler şirketinde Almanya bölge direktörü olarak çalışıyorum. Vizyonu geniş e büyük işler yapmaya sahip kişiler ile çalışmak ve onlar ile beraber kendimi geliştirmeye odaklanıyorum. Kariyerim boyunca, BMC Software, AppDynamics gibi şirketlerde de çalıştım ve kendimi farklı alanlarda geliştirdim.

Takım Üyesi

Ecem Peçin

UI/UX Tasarımcısı

İsmim Ecem Peçin, 2000 yılında İstanbul’da doğdum ve büyüdüm. 2018’den beri İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstriyel Tasarım öğrenimi görmekteyim. Şu anda 4.sınıf olarak eğitimime devam ediyorum. Mobilya tasarımı ve üretimi, grafik tasarım, UX/UI tasarımı gibi tasarımın farklı alanlarında bulundum ve halen UX/UI tasarımcısı olarak stajyerlik yapıyorum.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 2.000.000
Ek Fonlama
₺ 400.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
899
Alınan Toplam Yatırım
₺ 2.023.565
Pay Arz Oranı
% 13,50
Ortalama Yatırım
₺ 2.250
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
95
Nitelikli Yatırım Oranı
% 29,00
Fonlama Başlangıç
27.06.2022
Fonlama Bitiş
26.08.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı