KURU TAKSİ TEMİZLİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Networkdry, kuru temizleme, halı yıkama, ütüleme hizmetlerini online platformda buluşturan Türkiye'nin en büyük online kuru temizleme ağıdır.

Networkdry bir Teknoloji Projesidir

Diğer Kategorisinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

107.5%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 14.000.000
 • ₺ 15.054.244

2435 Yatırımcı Pay Aldı.

300 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

KURU TAKSİ TEMİZLİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: NRB6DR
Kampanya Kapanış Tarihi: 24.03.2023
Lokasyon: Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

Önemli Notlar:

1- Girişim şirketinin geçmiş yatırımcıları arasında, Yemeksepeti Kurucusu Nevzat Aydın, Getir Kurucu Ortağı Serkan Borançılı, Gittigidiyor Kurucuları Burak Divanlıoğlu ve Aydonat Atasever, Markafoni ve Girişimcilik Vakfı Kurucusu Sina Afra, Hedef Filo ve Tiktak Kurucusu Ersan Öztürk, Finberg YK Üyesi İhsan Elgin bulunmaktadır.


2- Networkdry firması, bu yatırım turu kampanyasıyla Türkiye'deki son yatırım turuna çıkmaktadır. Şirketin planlarında, bir sonraki yatırımı globalden alarak, başta Avrupa olmak üzere dünyaya açılmak vardır.


3- Nevzat Aydın 500.000 TL , fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu 500.000 TL ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.


Networkdry Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası Hakkında Güncelleme


Değerli yatırımcılarımız, ülkemizde yaşanan ve hepimizi derinden etkileyen deprem felaketi nedeni ve yatırımcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda bedelsiz pay için son tarih ve oranlar güncellenmiştir. Yatırım turunda, bedelsiz paylar için son tarih olarak ilan edilen 17 Şubat 23:59’dan önce yatırım yapmış olan yatırımcılarımız, kampanyanın sonuna kadar yeniden yatırım yaparak tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %25 yerine %35 olarak uygulanacak olup, 17 Şubat 23:59'dan itibaren kampanya %100 hedefine ulaşana kadar ilk defa yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza %25 bedelsiz pay verilecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar ortaklar Ahmet Gürol Başev ve Gökhan Aydan hariç diğer tüm ortakların hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır. Önemle Duyurulur.


Girişim Şirketi Hakkında Önemli Metrikler (6 Yıl Toplamı)

 • 1.3 milyon dolar yatırım alınmıştır. Son değerleme 6 milyon dolar - Temmuz 2021
 • 70.000'den fazla üye kaydı yapılmıştır.
 • 2.500'den fazla Nclub üyesi olmuştur.
 • 118.500 adet sipariş gerçekleşmiştir.
 • 2.5 milyondan fazla ürün temizlenmiştir.
 • 15.5 milyon TL ciro yapılmıştır.

Tüm rakamların önemli bir kısmı son 2 yılda gerçekleştirilmiş olup son yatırımdan sonra, şirketin önemli metriklerinde yaklaşık 5 kat büyüme sağlanmıştır.


Şirket Yapısı Hakkında Bilgilendirme:

2009 yılında kurulan Kuru Taksi Hizmetleri Anonim Şirketi, 2014 yılında kurulan Networkdry Bilişim ve İnternet Hizmetleri Limited Şirketi'nin %100 hissesini 2016 yılında satın almış olup, Networkdry, Kuru Taksi Hizmetleri A.Ş.'nin %100 iştiraki konumundadır. Kuru Taksi firmasının ise başka bir faaliyeti bulunmamaktadır. Yatırımcılar Kuru Taksi firmasına yatırım yapmış olup, müşteriler üzerinden elde edilen ciro Networkdry firmasından ilerlemektedir. Tüm yapıyı barındıran Kuru Taksi Hizmetleri Anonim Şirketi platformumuzda yatırım turuna çıkmış olup, finansal olarak verilen tüm bilgiler konsolide bilanço ve gelir tablosu şeklindedir.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 23 Ocak Pazartesi saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %25 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 17 Şubat 2023 Cuma akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar ortaklar Ahmet Gürol Başev ve Gökhan Aydan hariç diğer tüm ortakların hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır.


Yatırımcılarımıza Hizmetimizi Hediye Ediyoruz! :

 • 1.000 TL ve üzeri yatırıma: 150 TL Kuru Temizleme Para Puan
 • 2.500 TL ve üzeri yatırıma: 250 TL Kuru Temizleme Para Puan
 • 5.000 TL ve üzeri yatırıma:  369.90 TL Değerinde 1 Yıllık NClub Üyeliği + 250 TL Kuru Temizleme Para Puan
 • 10.000 TL ve üzeri yatırıma:  369.90 TL Değerinde 1 Yıllık NClub Üyeliği + 500 TL Kuru Temizleme Para Puan
 • 25.000 TL ve üzeri yatırıma:  369.90 TL Değerinde 1 Yıllık NClub Üyeliği + 750 TL Kuru Temizleme Para Puan
 • 50.000 TL ve üzeri yatırıma:  739.80 TL Değerinde 2 Yıllık NClub Üyeliği + 1.000 TL Kuru Temizleme Para Puan
 • 100.000 TL ve üzeri yatırıma ise Ömür Boyu NClub Üyeliği
 • Tüm yatırımcılarımıza platformumuza üye olduklarından sonra, yapacakları tüm alışverişlerde otomatik %35 indirim sağlanacaktır.

*Para Puanlar yatırım turu sonrası, çağrı merkezi tarafından yatırımcılarımız arandıktan sonra hesaplara aktarılacaktır. Kuru temizleme hizmeti, İstanbul, Ankara ve İzmir'de, NClub üyeliği ise yalnızca İstanbul'da geçerli olacaktır. Bu iller dışında ikamet eden yatırımcılarımız, bu fırsatı bir tanıdıklarına aktarabilecektir.


Bir Cümlede Networkdry:

Networkdry, büyüyen bayi altyapısı ve kullanıcıları ile Türkiye’nin en büyük kuru temizleme, ütü ve halı yıkama ağıdır.


Networkdry Hakkında Detaylar:

Farklı kuru temizleme firmalarını tek bir çatı altında toplayan Networkdry; çağrı merkezi, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kullanıcılar ile bayileri bir araya getirmektedir.

Kullanıcıların verdiği siparişler üzerinden bayilerden komisyon alan Networkdry, ek olarak üyelik sistemi NClub’ı kullanıcılarına sunarak hem üyelik sistemi satışından gelir elde etmeye başlamış; hem de müşteri bağlılığını önemli derecede artırmıştır. Networkdry, İstanbul’da ürün alım ve dağıtımını kendi araçları ile yapmaktadır.


Tecrübemiz

Şirket yöneticileri kuru temizleme sektöründe uzun yıllardır yer almaktadır. Çeşitli markalarla kuru temizleme mağazaları açmış, büyütmüş ve satmışlardır. 2005 yılından beri kuru temizleme sektörünün her alanında yer almış, büyük ekipler yönetmişlerdir.


Bunlara ek olarak Türkiye’de online kuru temizleme sektörünü yaratmış ve büyütmüşlerdir. Mevcut durumda ise Networkdry üzerinden online kuru temizleme sektöründe açık ara lider konumdadırlar.


Takım çalışanları da birim yöneticilerinden, saha personeline kadar konusunda uzman, donanımlı, eğitime açık, kendini sürekli geliştiren, şirketine bağlı çalışanlardır.


Vizyonumuz:

Türkiye’de bakir durumda olan online kuru temizleme pazarının lider oyuncusu olma ve pazarın standartlarının yükselmesine online varlığı ile öncü olmak.


Sloganımız:

Çamaşır yıkama ve ütüleme bizim işimiz, sen hayata zaman ayır!


Networkdry Sadakat Programı (NClub)

NClub, Türkiye’deki ilk kuru temizleme konusundaki sadakat programıdır. Bu program çerçevesinde şirket ciddi anlamda müşteri sadakati yaratmakta, önemli indirimler sağlamakta ve müşterilerinin şirketteki harcamasını 7 katına kadar artırabilmektedir. 


NClub, Networkdry’ın hizmetlerinden indirimli yararlanmak isteyen müşteriler için oluşturulmuş alışveriş paketidir. NClub üyeleri, 1 yıl boyunca kuru temizleme ve halı yıkama alışverişlerinde geçerli %50 indirimden 369,90 TL hizmet bedeli karşılığında faydalanabilmektedir.

• 1 yıllık NClub üyelik paketi satın alan 2.500’den fazla üyeye sahiptir. 

• NClub’lı müşterinin yıllık siparişi normal müşterilere göre 3 kat fazladır.


Networkdry Hakkında Metrikler

NClub sadakat programının devreye alınması Networkdry’ın en önemli dönüm noktalarından biridir. NClub ile birlikte müşteriyi elde tutma oranları 3 katı artmıştır. Ayrıca 2019 yılının başında askı depozito sistemini başlatarak gereksiz plastik kullanımı ve çevresel etkileri azaltılmıştır. 2020 yılında İstanbul’da kuru temizleme ürünlerinin toplama ve dağıtımı Networkdry’ın kendi araçları ile yapılmaya başlanmıştır. Böylece hem teslim alım - teslim etme sürelerinin optimize edilmesi hem de müşteriye kendi eğitimli personeli tarafından hizmet sunulması ile müşteri memnuniyetinde artış sağlanmıştır.


Yatırım turunu takip eden 2. çeyreğin sonunda aylık sipariş adedinin 4.500 olması hedeflenmektedir.

Hedeflenen toplam yıllık sipariş adedi gelişimi aşağıdaki gibi hedeflenmektedir.

·       2023: 50.000

·       2024: 100.000

·       2025: 160.000

Bu süreçte, 2023 sonunda 8.000, 2024 sonunda 15.000 ve 2025 sonunda 24.000 yılık paket satın almış NClub üyesi hedeflenmektedir.


Bugüne kadar gerçekleştirilen 118.500 sipariş karşılığında şikayet platformlarında toplamda 359 şikayet bulunmaktadır. Oranlandığı zaman %0.3’e denk gelmektedir. Düzenli olarak yapılan memnuniyet aramaları da CRM sisteminde kayıtlı olup memnuniyet oranı %96 olarak belirlenmiştir.


Kurumsal İşbirliklerimiz:

Hopi, TEB, Turkcell, Denizbank, Yemeksepeti, Altınyıldız


Networkdry'ın Kullanıcıya Faydaları

▪ Hızlı ve kaliteli kuru temizleme

▪ Online hızlı sipariş olanağı

▪ Bayi puanlama sistemi ile kaliteli hizmet

▪ 7/24 Hizmet (Alım ve teslimat zamanlarını müşteri belirler)

▪ Kapıdan kapıya hizmet

▪ Farklı adreslerden teslimat

▪ Müşteri Hizmetleri ile birebir hizmet

▪ Sadakat Programı ile cüzdanına katkı (NClub)


Networkdry'ın Bayilere Faydaları

▪ Artan müşteri hacmi ve sipariş

▪ Tek kontakta hizmet

▪ Kalite ve hizmet takibi

▪ Müşterileri daha iyi tanıma ve analiz etme fırsatı 

▪ Bayiye müşteri edinim maliyetinden kurtulma şansı

▪ Edinilen müşterinin her siparişinden kazanılan ciro

▪ Kurumsal kültür bilinci, dijitalleşmede destek sağlanması


Neden Networkdry'a yatırım yapmalısınız?


Networkdry; çamaşır yıkamak, ütü yapmak, halı yıkamak gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için hayata geçirilmiş bir sisteme sahiptir. Uzun yıllar sektöre emek vermiş deneyimli kuru temizleme işletmelerinin bir araya gelmesi ile oluşan bu güçlü yapı, aynı zamanda kuru temizleme sektörünü birkaç firmanın tekelinde olmaktan çıkarmıştır. Bu çalışma felsefesi ile tamamen esnaf dostu bir kuru temizleme ağı oluşturulmuş, hem esnafların hem de müşterilerin çıkarları gözetilmiştir.


Sağlanan fonlama ile şirketin büyümesinin ivmelenmesiyle beraber Networkdry’ın değer olarak çok daha yukarı seviyelere ulaşmasını beklemekteyiz. Şirket büyüme aşamasında bir girişim olduğundan kar payı dağıtma yerine elde edilen gelirin şirket içinde kalarak büyümeye harcanması benimsenmektedir. Bu yöntemin ilerleyen dönemlerde yurtdışı açılımının başarıyla gerçekleşmesini takiben değerini daha da arttırmasıyla beraber yatırımcılara yüksek getiri olarak dönmesi hedeflenmektedir.

Girişim Şirketi Tarihçesi

Bizi Öne Çıkaran Başlıklar:

-       Türkiye pazarında liderlik

-       Kanıtlanmış iş modeli

-       Optimize edilen pazarlama harcamaları

-       Türkiye pazarı için alınan son yatırım turu

-       Net olarak çıkış (exit) yapılabilecek global alıcı adayları


Networkdry Tarihçesi

 • Networkdry.com sahip olduğu geniş bayi yelpazesi ile kaliteli kuru temizleme, ütüleme ve halı yıkama hizmeti vermektedir. Uzun yıllar sektöre emek vermiş deneyimli kuru temizleme işletmelerinin bir araya gelmesi ile oluşmuştur.
 • 2005 yılında Gürol Başev ve Şevket Başev öncülüğünde Drytaxi markasıyla İzmir ve Aydın’da kuru temizleme mağazaları açılmıştır. 
 • 2009 yılında İstanbul mağazası açılarak Kuru Taksi Temizlik Hizmetleri Anonim Şirketi kurulmuştur. 
 • Satış odaklı çağrı merkezi şirketi ve Dr.Dry markasıyla kapıdan kapıya hizmet veren kuru temizleme şirketi bulunan Gökhan Aydan iki şirketini satarak 2014 yılında online kuru temizleme hizmeti veren Networkdry Bilişim Ve İnternet Hizmetleri Limited Şirketi’ni kurmuştur.
 • Çağrı merkezi, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kullanıcılar ile bayileri bir araya getiren Networkdry’ın yatırım turu sürecinde, Kuru Taksi A.Ş ile Networkdry Bilişim Ve İnternet Hizmetleri Limited Şirketi birleşmiştir. Hisse paylaşımı ile Kuru Taksi Networkdry’ın %100 hissesini satın almıştır.
 • 2016 yılında ve Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın, Gittigidiyor’un kurucuları Burak Divanlıoğlu, Aydonat Atasever ve Serkan Borançılı, Markafoni’nin kurucusu Sina Afra’nın, Multinet Up Başkanı Şevket Başev’in de aralarında bulunduğu yatırımcı grubundan 2.250.000 dolar değerleme ile 444.000 dolar yatırım alınmıştır. 
 • 2017 Ocak ayında sadakat programı NClub kurulmuştur. 
 • 2017 yılında 4.400.000 dolar değerleme ile 275.000 dolar yatırım alınmıştır.
 • 2018 yılında Bay.asset tarafından 100.000 dolar yatırım alınmıştır. 
 • 2021 Temmuz Ayında 6.000.000 değerleme ile Nevzat Aydın 400.000 dolar, Şevket Başev 100.000 dolar yatırım yapmıştır. 
 • 2023 Ocak itibariyle toplam 1.3 milyon dolar yatırım, 70.000'den fazla üye kaydı, 2.500'den fazla Nclub üyesi, 118.500 adet sipariş, 2.5 milyondan fazla adette ürün temizleme ve 15.5 milyon TL ciro rakamlarına ulaşılmış olup, tüm rakamların önemli bir kısmı son 2 yılda gerçekleşmiştir.

Pandemi Sürecinde Networkdry

Kuru temizleme sektörü de diğer sektörler gibi, pandemiden oldukça etkilendi. Evden çalışma, sokağa çıkma yasakları, yeme içme mekanlarının kapanması gibi birçok nedenden dolayı sektör, zor zamanlardan geçti. Alışveriş merkezi içindeki kuru temizleme mağazaları uzun zaman kapalı kaldı. Networkdry olarak saha ekibi dışında evlerden çalışmaya geçtik. Sistem altyapımız, mobil uygulamamız, çağrı merkezi altyapımız buna müsait olduğu için evlerden çalışmaya devam ettik. Çeşitli kampanyalar ile müşterilerimizi sistemde tutmaya çalıştık.


Bu olumsuzluklara rağmen pandemi ile beraber online sektörlere olan ilgi arttı. Herkes evinde artık tüm hizmetleri online olarak sipariş vermeye başladı. Super App’ler gelişti. Biz de kuru temizleme sektörünün en güçlü online oyuncusu olduğumuz için, bu durum siparişlerimize de yansıdı. Ayrıca alışveriş merkezlerindeki kuru temizleme mağazalarını tercih eden kullanıcılardan da bize yönelimler arttı.


Sonuç olarak pandemi olmasaydı elbette şu anki mevcut durumumuzun çok daha üstünde olacaktık. Tüm planlamalarımız, hedeflerimiz belli oranlarda sekteye uğradı. Bununla birlikte bazı faktörler de pandemiden alacağımız hem hasarı azalttı hem de yeni müşteri ediniminde bize faydası oldu.


Yatırım Sonrası Neler Planlıyoruz?


Ürün Geliştirme

 • Teknik Altyapının Güçlendirilmesi
 • Veri toplama sistemlerinin oturtulması (Post-GRE SQL)
 • Cloud'a geçiş - maliyet ve hız iyileştirmeleri
 • CRM Altyapısı
 • Santral ve veri toplama yapısının geliştirilmesi


Mobil Önceliği

 • Mobil özelliklerin geliştirilmesi
 • Mobil sitesinin yenilenmesi
 • Mobil uygulamaya yeni ürünlerin entegrasyonu, mevcut ürünlerin sistem iyileştirilmesi


Pazar Penetrasyonu

 • Marka ve performans odaklı pazarlama
 • Dijital pazarlama kanalları optimizasyonu
 • Satış ekibinin büyütülmesi
 • İstanbul, Ankara, İzmir’den başlayarak tüm Türkiye yapılanması
 • Çağrı merkezi genişlemesi yeni ürün çıkarılması
 • Lostra hizmetinin İstanbul’da başlaması
 • Influencer yazılımının tamamlanması ve devreye alınması
 • Önemli pazaryeri oyuncularıyla iş birliğinin başlaması


İnsan Kaynağı - Yazılım Geliştirme

 • Tüm yazılım geliştirme faaliyetlerini koordine edecek bir pozisyon açılması
 • İnsan kaynakları ve operasyon yöneticiliği personelinin işe alınması
 • iOS ve Android konularında uzman personelin işe alınması
 • Alım dağıtım kuryelerinin genişlemesi

Toplama&Dağıtım

 • Öncelikle yurt içi operasyonun büyüme ve genişlemesi, yurt dışı operasyonun kurulması ve büyümesinden sonra sektörün dünyadaki liderlerinden birine exit planlanmaktadır.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Networkdry nedir ?

Networkdry; kuru temizleme, halı yıkama, ütüleme ve lostra hizmetlerini, online platformda buluşturan Türkiye'nin en büyük online kuru temizleme ağıdır. Sektörde öncü ve yenilikçi adımlarla ilerlerken, kendi alanında Türkiye’nin en önemli markalarından biri olmayı hedeflemektedir. Tüm Türkiye'deki farklı kuru temizleme firmalarını tek bir çatı altında toplamayı Networkdry, çağrı merkezi, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kullanıcılar ile bayileri bir araya getirmektedir.


İş Modelimiz:

Müşteri siparişi web sitesi, mobil uygulama veya çağrı merkezi aracılığı ile oluşturmaktadır. Oluşturulan sipariş müşterinin adresine en yakın bayi ve saha personeline atanır. Saha personeli maksimum 5 saat içerisinde müşterinin kapısından ürünü teslim alır ve bayiye bırakır. 24 saat içerisinde temizlenen ürünler kapıya teslim edilir.

Ödeme sipariş esnasında online olarak yapılabildiği gibi kapıda teslim edilirken de nakit veya kredi kartı olarak yapılabilir. Ürünler Networkdry askı ve poşeti ile teslim edilir. Müşteri hizmeti hangi bayiden aldığını görmemekte, Networkdry markasını tanımaktadır. Bu çerçevede müşteri memnuniyeti de Networkdry tarafından garanti edilmektedir.

Bayiye müşteri edinim maliyetinden kurtulma fırsatı, edinilen müşterinin her siparişinden kazanılan ek ciro, kurumsal kültür bilinci ve dijitalleşme desteği sağlanmaktadır. 


Kanallar:

 • Mobil Uygulama
 • Mobil Web Sitesi
 • Web Sitesi

Ödeme:

 • Web sitesi
 • Mobil web sitesi
 • Uygulama üzerinden online ödeme
 • Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme.

Toplama&Dağıtım:

İstanbul’da Networkdry araçları, diğer illerde bayi araçları tarafından kapıdan alım ve kapıya teslimat.


Hizmet:

Kuru temizleme işlemi, Networkdry bayilerinde yapılmaktadır.


Gelir Modellerimiz:

Networkdry’ın iki ana gelir kaynağı bulunmaktadır:

1) Komisyon Geliri:

 • Müşterinin verdiği sipariş tutarına göre, bayinin geliri üzerinden elde edilir.
 • Komisyon paylaşımlarında baz fiyat geçerlidir.
 • Bayi ile belli bir oran değil baz fiyatlar üzerine anlaşmalar yapılmaktadır.


2) NClub Satış Geliri:

 • Müşterilere yapılan NClub satış bedelleri, tamamen Networkdry’ın geliri olmaktadır.
 • Müşteri, NClub üyeliği ile %50 indirimli kuru temizleme, halı yıkama ve ütüleme siparişi vermektedir.
 • NClub’ın ücreti yıllık 369,90 TL’dir.
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Şevket Başev
Şevket Başev
Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet Gürol Başev
Ahmet Gürol Başev
Eş Genel Müdür
Gökhan Aydan
Gökhan Aydan
Eş Genel Müdür
Tuğba Aydan
Tuğba Aydan
Çağrı Merkezi Müdürü
Mehmet Zeki Gezer
Mehmet Zeki Gezer
Muhasebe Müdürü
Şahin Basel
Şahin Basel
İT Müdürü
Levent Kurtuldu
Levent Kurtuldu
Operasyon Müdürü
Damla Darendelioğlu
Damla Darendelioğlu
Supervisor / Bayi Koordinatörü
Çağrı Merkezi Ekibimiz
Çağrı Merkezi Ekibimiz
Çağrı Merkezi Çalışanları
Saha Çalışanları
Saha Çalışanları
Saha Ekibi
Sina Afra
Sina Afra
Yönetim Kurulu Üyesi
Nevzat Aydın
Nevzat Aydın
Lider Yatırımcı
Tunç Yorgancıoğlu
Tunç Yorgancıoğlu
Finans ve Strateji Danışmanı
Takım Üyesi

Şevket Başev

Yönetim Kurulu Başkanı

Özel İzmir Amerikan Lisesi mezunu olan Başev, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Ekonomi Finans Bölümü'nde lisans, Fransa'da Sorbonne Üniversitesi Uluslararası Ekonomi Hukuku Bölümü'nde lisansüstü ve ardından Galatasaray Üniversitesi Avrupa Birliği Bölümü'nde yüksek lisans programlarını tamamlamıştır. 

2004 yılında Euromoney dergisi tarafından Doğu Avrupa ülkelerindeki en başarılı 15 yatırım bankacısından biri olarak gösterilen Şevket Başev, dünyanın önde gelen uzman finans şirketlerinin oluşturduğu uluslararası bir ortaklık olan IMAP (International M&A Partnership)'te bir dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO olarak görev yapmıştır. 

Takım Üyesi

Ahmet Gürol Başev

Eş Genel Müdür

1978 İzmir doğumlu Ahmet Gürol Başev İzmir 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra aynı üniversitenin Finans bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Sigorta ve finans sektöründe 2005 yılına kadar çalıştıktan sonra, 2005 yılında ilk kuru temizleme mağazasını İzmir'de açmış daha sonra Aydın ve İstanbul'da mağazalar açarak genişlemiştir.

2016 yılında Networkdry ile yapılan ortaklığın ardından 2018 yılında sadece online olarak yola devam kararı ile tüm kuru temizleme mağazalarını satmıştır.

17 yıldır kuru temizleme sektörününde olan Gürol Başev Networkdry'da finans, muhasebe, satış, operasyon birimlerinin yönetimini sağlamaktadır.

Takım Üyesi

Gökhan Aydan

Eş Genel Müdür

1977 Samsun doğumlu Gökhan Aydan. 2008 yılına kadar çeşitli sektörlerde satış/pazarlama alanında ekip yöneticiliği yaptı. 2008 yılında eşi ile beraber TGE Grup şirketini kurdu. Medical Park Hastaneleri başta olmak üzere bir çok hastanenin çağrı merkezi hizmetlerini gerçekleştirdi. 2012 yılında TGE Grup bünyesinde Seyrantepe de 1000 m2 lik bir kuru temizleme fabrikası kurarak Doktordry markasını hayata geçirdi. 50 kişilik çağrı merkezi ekibi ile kuru temizleme paketleri satış organizasyonunu yönetti. 2014'de Doktordry'ı ortaklarına devrederek networkdry.com projesini hayata geçirdi. Halen Networkdry bünyesinde kurucu ortak olarak dijital pazarlama, çağrı merkezi, IT birimlerini yönetmektedir.

Takım Üyesi

Tuğba Aydan

Çağrı Merkezi Müdürü

1981 doğumlu. 22 yıldır çağrı merkezi sektöründe. 2008 yılına kadar çeşitli sektörlerde çağrı Merkezi alanında ekip yöneticiliği/koordinatörlüğü yaptı. 2008 yılında kurucusu olduğu TGE Grup'un 100 kişilik ekibini kurdu ve yönetti. Halen kurucusu olduğu Networkdry.com da tüm çağrı merkezi operasyonunun (Back office, tele satış, saha operasyonu) yönetilmesi, eğitimler verilmesi, raporlamaların yapılması görevlerini yürütmektedir.

Takım Üyesi

Mehmet Zeki Gezer

Muhasebe Müdürü

Mehmet Zeki Gezer, Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bil. Muh. Vergi Uygulamaları mezunudur. 15 yıllık tecrübeye sahip. Reysaş Holding, Işık Üniversitesi gibi kurumlarda muhasebe müdürlüğü ve müdür yardımcılığı yapmıştır.

Networkdry’da tüm muhasebe ve finans süreçlerinin yürütülmesi, KDV1, KDV2, muhtasar, geçici vergi, kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması ve gönderimi. Bilanço, mizan, günlük, aylık nakit akış ve ve gelir tablolarının hazırlanması, stok takibi, personel bordrolarının hazırlanması, şirket genel kurul ve sermaye artırım işlemlerinin yapılması, resmi kurumlarla olan süreçlerin takibi, ön muhasebe ekibinin yönetilmesi görevlerini sürdürmektedir.

Takım Üyesi

Şahin Basel

İT Müdürü

1986 İstanbul doğumludur. 15 yıldır Yazılım sektöründe yer almaktadır. Networkdry’da görev almadan önce çalıştığı birçok firmada CRM geliştirip otomasyon ve yönetim sistemleri yazmıştır. Networkdry’da uygulama geliştirme ve güncelleme bunun yanı sıra teknik (BT) tarafı idare etme, yazılım operasyonunu yürütme, entegrasyonları sağlama görevini yürütmektedir.

Takım Üyesi

Levent Kurtuldu

Operasyon Müdürü

1971 doğumludur. 20 yıldır çeşitli şirketlerin şirketlerin operasyon ve koordinatörlük görevlerini yürütmektedir. Networkdry’da saha operasyon sürecini takip etmek, saha operasyon ekibini yönetme, eğitme, şoförlerin ilgilendiği siparişlerin atamaları ve rota planlarını yapma, denetleme, raporlama görevlerini sürdürmektedir

Takım Üyesi

Damla Darendelioğlu

Supervisor / Bayi Koordinatörü

11/02/1997 İstanbul doğumludur. Evli ve 2 çocuk annesidir. Çalışma hayatına 2019 yılında Networkdry da başlamıştır. Müşteri temsilcisi olarak başladığı şirketinde edindiği tecrübe ve aldığım eğitimler sonucunda takım liderliği ve Back Office birimlerinde görev almıştır. İşinin gerekliliği olarak saha ve operasyon yönetimi konularında da uzmanlaşarak aynı zamanda Bayi Koordinatörlüğü görevini üstlenmiştir. Bayilerden gelen talepleri karşılayarak aynı zamanda Networkdry bünyesine katılacak yeni bayilerin belirlenmesi için aktif görevine devam etmektedir.

Takım Üyesi

Çağrı Merkezi Ekibimiz

Çağrı Merkezi Çalışanları

Çağrı merkezi ekibimiz, 5 kişi satış ve müşteri hizmetleri biriminde 2 kişi vardiyalı olarak back office biriminde ve 1 kişi kurumsal tele satış biriminde olmak üzere 8 kişiden oluşmaktadır. Üye olan kullanıcıların sipariş verebilmesini destekleyen, siparişlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için koordinasyonu sağlayan ve herhangi bir sorunda müşteri ve bayilerin problemlerini çözmeyi amaçlayan birimimiz.

Takım Üyesi

Saha Çalışanları

Saha Ekibi

12 kişi sözleşmeli personel olarak çalışmaktadır. Ürünlerin alım ve teslimlerinin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi adına görev yapan ekibimiz.

Takım Üyesi

Sina Afra

Yönetim Kurulu Üyesi

Sina Afra , Türk İnternet girişimcisi ve iş adamı. Markafoni eski Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su. 2006 yılında eBay bünyesine katılan Sina Afra, eBay Almanya İcra Kurulu Üyeliğini, Avrupa Kurumsal Gelişim Direktörü görevinin yanı sıra Avrupa’da Satın Alma ve Birleşmeler operasyonlarını sürdürmüş, 3 yıl boyunca eBay Türkiye (GittiGidiyor) Yönetim Kurulu üyesi görevini yerine getirmiştir. 2008 yılında ortaklarıyla birlikte Türkiye’nin ilk özel alışveriş kulübü olarak Markafoni’yi kurmuştur. Güney Afrikalı Naspers grubuna satana kadar Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO görevini yürütmüştür. 20’ye yakın şirketin kurucu ortağı olmuştur. Onun dışında 25 kadar teknoloji ve internet şirketine melek yatırımcı olarak ortak olmuştur. Yatırımları Türkiye, ABD, Almanya, İngiltere ve Hollanda’dadır.

Takım Üyesi

Nevzat Aydın

Lider Yatırımcı

Nevzat Aydın, Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek sipariş sitesi Yemeksepeti’nin eski CEO’su ve kurucu ortağıdır. 1976 yılında doğan Nevzat Aydın, Boğaziçi Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra San Francisco Üniversitesi’nden MBA derecesini almak üzere Silikon Vadisi’ne gitmiş ve “yemeksepeti.com” projesini hayata geçirmek üzere Türkiye’ye dönmüştür.


Yemeksepeti, Mayıs 2015’te Türkiye’deki internet tarihinin en büyük değerlemesiyle global sektör lideri Delivery Hero tarafından satın alınmıştır. Nevzat Aydın’ın bugün toplam 48 yatırımı bulunmaktadır. Endeavor, TOBB Genç Girişimciler ve American Turkish Societyde Yönetim Kurulu Üyeliklerini; Boğaziçi Üniversitesi’nde Mütevelli Heyeti Üyesi görevini sürdüren Nevzat Aydın aynı zamanda Galata Business Angels ve Wtech Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Üyesi’dir. Bu görevlerinin yanı sıra Nevzat Aydın, Mavi Giyim Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi’dir.


Takım Üyesi

Tunç Yorgancıoğlu

Finans ve Strateji Danışmanı

3 Seas Capital Partners bünyesine 2011 yılında katılan Tunç Yorgancıoğlu;

 • Şirket Alım, Satım ve Ortaklıkları alanında 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. 

Özel İzmir Amerikan Koleji mezunu olan Yorgancıoğlu, yüksek öğrenimini Kanada Montreal Concordia Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü'nde tamamlamıştır. 

Tunç Yorgancıoğlu;

 • Gıda,
 • İnternet ve Online Oyun,
 • Gayrimenkul,
 • Kimyasal Dağıtım,
 • Perakende,
 • Endüstri ve Madencilik gibi sektörlerde otuzu aşkın projede çeşitli pozisyonlarda görev yapmıştır. 

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 14.000.000
Ek Fonlama
₺ 2.800.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
2.435
Alınan Toplam Yatırım
₺ 15.054.244
Pay Arz Oranı
% 6
Ortalama Yatırım
₺ 6.182
En Yüksek Yatırım
₺ 500.000
Nitelikli Yatırımcı
300
Nitelikli Yatırım Oranı
% 28,55
Fonlama Başlangıç
23.01.2023
Fonlama Bitiş
24.03.2023
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı