STETO
STETO, uzmanla görüşmenin yeni yolunu sunar.

STETO Online Sağlık bir Teknoloji Projesidir

Sağlık, Tıbbi Malzeme Kategorisinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

111.8%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 1.300.000
 • ₺ 1.453.375

932 Yatırımcı Pay Aldı.

54 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Steto Sağlık Bilişim Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: ND6PCG
Kampanya Kapanış Tarihi: 13.05.2022
Lokasyon: Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

Önemli Bilgilendirme

Ankara Kalkınma Ajansı, girişimin yatırım turuna fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile birlikte katılarak 200.000 TL eş finansman ile yatırım yapma kararı almıştır.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turu kampanyamızda, %100 fonlanma rakamına ulaşana kadar yapılan yatırımlarda yatırımcılara %22 fazladan pay verilecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu ortak Ata Özdemirci'in payından verilecektir.


Kampanya kapsamında ayrıca;

Yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza platformumuzda kullanılmak üzere bir defaya mahsus 50 TL değerinde Steto Puan yüklenecektir.


STETO Hakkında:

STETO, diyetisyen, psikolog, fizyoterapist, dil- konuşma terapisti ve veteriner hekim ile online görüntülü görüşme yapmanızı sağlar. STETO ile uzmanlar arasında arama yapabilir, seçtiğiniz uzmanla randevunuzu oluşturabilir ve online görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal firmalar için hazırladığı esnek yan hak paketleri ile çalışanlarının ve sevdiklerinin diledikleri alanda online danışmanlık hizmeti almalarını sağlar.

 • Hayalimiz, alanının en güvenilir uzmanlarına herkesin hızlıca ve kolayca ulaşabileceği, randevu oluşturmak için bir aracıya ihtiyaç duymadığı, görüşme sürecinin danışan ile uzman arasında gerçekleşen özel bir deneyime dönüştüğü bir platform yaratmaktır.
 • Pandemi nedeniyle fiziksel danışmanlık süreçlerinden kaçınan kişilerin sağlık alanındaki uzmanlara ulaşmakta yaşadığı zorluk,
 • Danışan ve uzman buluşma sürecinin giderek daha karmaşık ve verimsiz hale gelmesi,
 • Giderek artan sayıda uzmanlaşmayla ve aracı sayısıyla birlikte danışman seçiminde çok fazla parametreyle baş etmek zorunda kalınması,

Uzmana ulaşabilmek için;

 • Büyük şehirlerde ortalama 2-3 saat zaman kaybının oluşabilmesi,
 • Küçük yerleşim merkezlerinde alanında uzman kişilere ulaşmakta yaşanan zorluk,
 • Özgeçmiş ve fiyat seçeneklerini kıyaslama olanağının olmaması,
 • Yurt dışında yaşayan kişilerin kendi dillerinde hizmet almakta yaşadığı zorluk,

STETO’yu gerekli kılar.

Girişim Şirketi Tarihçesi

İki psikiyatrist ve bir işletme hocası bir araya gelir ve bir hayal kurarlar. Hayalleri, alanının en güvenilir uzmanlarına herkesin hızlıca ve kolayca ulaşabileceği, görüşme süreçlerinin danışan ve uzman arasında gerçekleşen özel bir deneyime dönüştüğü bir platform yaratmaktır. Bu hayal, üzerinde konuştukça ciddiyete biner, önce STETO gibi bir isme ve ekip arkadaşlarının da katılımıyla 17.03.2020 tarihinde kurumlaşmış bir cisme bürünür. STETO bilimsel düşünceye, iş etiğine, açıklığa ve uzman-danışan mahremiyetine inanır. 

Nisan ayı başında yazılım, ara yüz ve sistem testleri yapılmaya başlanmış ve Eylül ayı başında sistem kullanıcıya açılmıştır. O günden bu yana bir çok geliştirme ile kullanıcı dostu bir platform haline gelmiştir. Hem bireysel hem de kurumsal tarafta müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Ocak 2022 itibariyle 42.139 ziyaretçi sayısı, 99 ortalama günlük ziyaretçi sayısına ulaşmıştır. Aynı zamanda 800'ün üzerinde kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

STETO, uzmanlara ulaşmanın yeni yoludur.


STETO, diyetisyen, psikolog, fizyoterapist ve dil-konuşma terapisti ile online görüşme yapmanızı sağlar. STETO ile uzmanlar arasında arama yapabilir, seçtiğiniz uzmanla randevunuzu oluşturabilir ve başka hiçbir platforma gitmenize gerek kalmadan site üzerinden online görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz.


STETO, son tüketiciye hitap eden B2C iş modelinin yanında çeşitli kurumlara sağlık yan hakkı sunacak şekilde yapılandırılmıştır. Gerçekleştirdiği B2B anlaşmalar ile kurumların çalışanlarının ve ailelerinin hesaplarına bakiye yüklemekte ve ihtiyaç duydukları alanda online sağlık danışmanlığı hizmeti almalarını sağlamaktadır.

 

STETO, ihtiyaç duyan danışanları, ihtiyaç duydukları uzmanlarla buluşturarak, sağlık hizmet deneyimini şeffaf, sade, hızlı ve güvenilir bir platform aracılığıyla dijitalleştirmek amacıyla kurulmuştur.


Hizmet Süreci Nasıl işliyor?


Kullanıcılar site üzerinden farklı herhangi bir araca ihtiyaç duymadan 3 adımda uzmanlarına ulaşabilmektedir.


1-Uzmanını Bul

Çeşitli arama ve filtreleme seçenekleri ile kullanıcı kendisine en uygun uzmanı seçer.


2-Randevu Oluştur

Kullanıcı uzmanını seçtikten sonra herhangi bir asistan ya da aramaya ihtiyaç duymadan sistemden ilgili uzmanın uygun ajandasını görüntüleyebilir, randevusunu oluşturup ödemesini yapabilir.


3- Görüşme Yap

Randevu oluşturulduktan sonra ve görüşme saatine 15 dakika kala uzman ve danışana mail ve sms yolu ile randevu hatırlatma yapılır. Danışan, randevu saati geldiğinde başka bir uygulama gereksinimi duymadan site üzerinden seçtiği uzman ile görüntülü görüşmesini gerçekleştirebilir.


Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Ata Özdemirci
Ata Özdemirci
Kurucu Ortak/Genel Müdür
İlker Küçükparlak
İlker Küçükparlak
Kurucu Ortak/CMO
Hakan Karaş
Hakan Karaş
Kurucu Ortak
Pınar Balık
Pınar Balık
İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Müdürü
Rümeysa Şentürk
Rümeysa Şentürk
Müşteri İlişkileri ve İş Geliştirme Uzmanı
Okyanus Akgül
Okyanus Akgül
Müşteri İlişkileri ve İş Geliştirme Uzmanı
Tuna Aydıner
Tuna Aydıner
Satış Sorumlusu
Takım Üyesi

Ata Özdemirci

Kurucu Ortak/Genel Müdür

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Prof. Dr. Ata Özdemirci, yüksek lisans ve doktora eğitimini "Yönetim Bilimleri" alanında yapmış, doçent ve profesör unvanlarını “Yönetim ve Strateji” alanında almıştır. Halen Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinde öğretim üyesi olarak görev yapmakta; çeşitli lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında “Uygarlık Tarihi”, “Sosyal Girişimcilik”, “Bilim Felsefesi” ve “İşletme Yönetimi” dersleri vermektedir. Beşi akademik olmak üzere sekiz kitabı ve uluslararası akademik dergilerde yayımlanmış pek çok bilimsel makalesi vardır. Özdemirci'nin eserleri yurt içinden ve dışından binin üzerinde atıf almıştır. Bilimsel çalışmalarını stratejik yönetim, insan kaynakları ve kurumsal girişimcilik alanlarında yapan Özdemirci, pek çok köklü işletmede kurumsal dönüşüm projeleri gerçekleştirmiş ve liderlik akademisi kurmuştur.

Takım Üyesi

İlker Küçükparlak

Kurucu Ortak/CMO

1994-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Psikiyatri ihtisasını 2011 yılında Bakırköy Mazhar Osman Uzman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde tamamladı. Mecburi hizmetin ardından 2013-2014 yılları arasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde başasistan olarak görev yaptı. 2014 yılından itibaren serbest hekim olarak çalışmaktadır. Halen Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesinde Evrimsel Psikoloji dersi vermektedir. Türkiye Psikiyatri Derneğinin Barış Kitabı’na “Evrimsel Psikolojik Açıdan Savaş” ve Kitlesel Travmalar Ve Afetlerde Ruhsal Hastalıkları Önleme, Müdahale Ve Sağaltım Kılavuzuna “Tükenmişlik” bölümlerini yazdı. Evrimsel psikoloji ,sosyal psikoloji, sinirbilim ve sağlık psikolojisi temel ilgi alanlarındandır.

2021 yılında Türkiye'de ve Dünya'da bir ilk olarak ''Telesağlık Temel Başvuru Kitabı, İlker Küçükparlak, Hakan Karaş, Nobel Yayın Dağıtım'' Editörlüğünü yapmıştır.

Takım Üyesi

Hakan Karaş

Kurucu Ortak

1998-2005 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı. 2006-2011 yılları arasında Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastenesi‘nde psikiyatri ihtisasını tamamlayarak psikiyatri uzmanı oldu. 2011- 2013 yılları arasında Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladı. 2014-2015 yılları arasında Şişli Kolan International Hastanesi’nde görev yaptı.

2015 yılından bu yana İstanbul’da serbest hekim olarak çalışmaktadır. Klinik çalışmalarının yanı sıra İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Doktor Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

2021 yılında Türkiye'de ve Dünya'da bir ilk olarak ''Telesağlık Temel Başvuru Kitabı, İlker Küçükparlak, Hakan Karaş, Nobel Yayın Dağıtım'' Editörlüğünü yapmıştır.

Takım Üyesi

Pınar Balık

İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Müdürü

İnsan Kaynakları ve İş geliştirme Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

İnsan Kaynakları alanında 11 yıl iş tecrübesi bulunmaktadır. Yapıkredi, LCWaikiki gibi Türkiye'nin önde gelen kurumsal firmalarında görev almıştır. Kurumsal tecrübesi süresince bir çok projenin birebir geliştirilmesi ve tamamlanması süreçlerinde aktif rol almış, kurumlarda farklı görev ve sorumluluklarda çalışma fırsatı yakalamıştır.

Tecrübesi ışığında iş geliştirme, kurumsal anlaşmalar alanlarında STETO'ya katkı sunmaya devam etmektedir.

Takım Üyesi

Rümeysa Şentürk

Müşteri İlişkileri ve İş Geliştirme Uzmanı

2018 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Süreç Analizi ve Sistem Tasarımı alanında 4 yılı aşkın süredir sektörlerinde öncü firmalara (Yıldız Holding, Silverline, Control Union, Sarnikon, Megasan) süreç tasarımı projeleri ile katkı sağlamaktadır. 2019 yılından bu yana STETO bünyesinde iş süreçlerinin geliştirilmesi alanında görev yapmaktadır.

Takım Üyesi

Okyanus Akgül

Müşteri İlişkileri ve İş Geliştirme Uzmanı

2018 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Süreç Analizi ve Sistem Tasarımı alanında 4 yılı aşkın süredir sektörlerinde öncü firmalara (Yıldız Holding, Silverline, Control Union, Sarnikon, Megasan) süreç tasarımı projeleri ile katkı sağlamaktadır. 2019 yılından bu yana STETO bünyesinde iş süreçlerinin geliştirilmesi alanında görev yapmaktadır.

Takım Üyesi

Tuna Aydıner

Satış Sorumlusu

Toplam 11 yıl olmak üzere farklı firmalarda tıbbi mümessillik geçmişi bulunmaktadır. Geçmişte Sanovel İlaç ve AstraZeneca 'da deneyim elde etmiştir.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 1.300.000
Ek Fonlama
₺ 260.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
932
Alınan Toplam Yatırım
₺ 1.453.375
Pay Arz Oranı
% 10
Ortalama Yatırım
₺ 1.559
En Yüksek Yatırım
₺ 200.000
Nitelikli Yatırımcı
54
Nitelikli Yatırım Oranı
% 38,60
Fonlama Başlangıç
14.03.2022
Fonlama Bitiş
13.05.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı