Ion Teknoloji ve Ticaret Limited Şirketi
Woxis, zaman ve hijyen gibi sorunlardan dolayı spor salonlarını tercih etmeyen bireyler için kişisel koçluk, dijital antrenman içerikleri ve tüm ekipmanları tek bir yerde toplayan taşınabilir fitness stüdyosudur.

Woxis Portable Home Studio bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Diğer , Elektrik-Elektronik ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

100.7%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 2.250.000
 • ₺ 2.266.023

851 Yatırımcı Pay Aldı.

148 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

ION TEKNOLOJİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: JHPPBO
Kampanya Kapanış Tarihi: 26.05.2023
Lokasyon: İzmir
Girişimin Aşaması: Doğrulanmış Prototip

Proje Hakkında

fonbulucu Gelecek GSYF 200.000 TL, SUSU Yatırım 50.000 TL ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.

Bedelsiz Pay Kampanyası Hakkında Güncelleme

Yatırımcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda bedelsiz pay için son tarih ve oranlar güncellenmiştir. Yatırım turunda, bedelsiz paylar için son tarih olarak ilan edilen 25 Nisan 23:59’dan önce yatırım yapmış olan yatırımcılarımız, kampanyanın sonuna kadar yeniden yatırım yaparak tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %20 yerine %35 olarak uygulanacak olup, 25 Nisan 23:59'dan itibaren kampanya %100 hedefine ulaşana kadar ilk defa yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza %20 bedelsiz pay verilecektir. Dağıtılacak bedelsiz paylar %100'e kadar mevcut ortak Orhan Vangölü'nün hisselerinden dağıtılacaktır. Ek fonlama olma durumunda ise dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortaklar Orhan Vangölü ve Fatih Onur'un hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 27 Mart Pazartesi saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 25 Nisan Salı akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar %100'e kadar mevcut ortak Orhan Vangölü'nün hisselerinden dağıtılacaktır. Ek fonlama olma durumunda ise dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortaklar Orhan Vangölü ve Fatih Onur'un hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır.

Fonlama sürecinde siz değerli yatırımcılardan gelen yoğun talep üzerine son bir kampanya yapmaya karar verdik. Kampanyamız 3 ana başlık altında olup şu şekildedir.

1. Woxis Home Studio almak isteyen yatırımcılar için indirim oranları 2 katına çıkarılmıştır.

• 5.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza %10 indirim, 

• 10.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza %20 indirim,

• 20.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza %40 indirim,

• 30.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza %60 indirim uygulanacaktır. 

2. Woxis Home Studio hediyesi ve çekiliş.

• 50.000 tl ve üzeri yatırım yapan yatırımcılar için 1 adet Woxis Home Studio Hediye edilecektir. (Her 50.000 tl için 1 adet)

• 30.000 tl ve üzeri yatırım yapan yatırımcılar arasında yapılacak çekiliş ile 5 adet Woxis Home Studio hediye olarak dağıtılacaktır.

3. Piera Hediyesi

• 1000 tl üzeri yatırım yapan yatırımcılara 1 adet Piera hediye edilecektir.  

 • 30.000 tl ve üzeri yatırım yapan yatırımcılar hem %60 indirim hem de çekiliş hakkı kazanmaktadırlar.
 • 5000 tl ve üzeri yapan yatırımcılar hem indirimlerden hem de hediye Piera’lardan yararlanabilmektedirler. 

Yatırımcılarımıza Özel Woxis Home Studio İndirim Hediyesi Hakkında

Woxis Home Studio ürünümüzden sipariş vermek isteyen yatırımcılarımıza ilk 100 adet üründe 1. siparişlerine özel olarak liste fiyatlarımız üzerinden;

 • 5.000 TL üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza %5 indirim,
 • 10.000 TL üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza %10 indirim,
 • 20.000 TL üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza %20 indirim,
 • 30.000 TL üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza %30 indirim uygulanacaktır. 

Önemli Bilgilendirme

Bu projeye olan inancımız ile;

 • Firma ortakları olarak kampanya öncesi sermayemize toplam 640.000 TL katkıda bulunduk.
 • TÜBİTAK'tan aldığımız, kampanya bilgi formunda detaylarını paylaştığımız ve bilançomuzda, sermaye yedeklerinin altındaki "Fonlar" kaleminde bulunan 678.088 TL, yatırım turu sonunda toplanan fon ile birlikte sermayeye ilave edilecektir.
 • Ayrıca Tübitak 1507 Ar-Ge projesinde alınan hibe yapılan harcamalar düşüldükten sonra sermayeye eklenecektir.

Woxis Nedir?

Woxis Home Studio taşınabilir bir fitness ekipmanıdır. Yaklaşık 2,5 kg ağırlığındadır ve 30 kilograma kadar kuvvet sağlayabilmektedir. Özel aparatları ile 200'den fazla egzersizi bir spor salonuna gitmeye gerek kalmadan kullanıcıya sunabilmektedir. Tüm bu fiziksel özelliklerinin yanında dijital koçluk uygulamasıyla kullanıcının antrenman verilerini analiz ederek kullanıcıya yol göstermekte ve bir eğitmene olan ihtiyacı azaltmaktadır.

Neden Bu Alanda Faaliyet Gösteriyoruz?

Günümüz gelişen teknolojisi insan gücüne olan ihtiyacı azalttığından insanın doğal yapısına uymayan hareketsiz bir yaşam biçimi oluşmaya başlamıştır. Özellikle kent yaşamının monotonluğu içinde sıkışıp kalan insanlar, yoğun iş temposu, baskı, yorgunluk gibi birçok olumsuz çevresel etkenin tesiri altında sağlıklı bir hayattan git gide uzaklaşmaya başlamıştır. 


Woxis olarak amacımız inovatif fitness ekipmanları üreterek bu insanların motivasyonlarını arttırmak ve sağlıklı bir hayat tarzına ulaşmalarını sağlamaktır. 

Dijital Fitness Ekipmanları Nedir?

Dijital fitness, sağlık ve sporda kullanılan dijital cihazlar, yazılımlar ve uygulamalardır. Giyilebilir cihazlar, fitness uygulamaları, dijital fitness cihazları olarak çeşitlendirebilirler. 


Global ölçekte donanımsal ürünleri incelediğimizde bu ürünleri taşınabilir ve sabit ürünler olmak üzere iki ana kategoriye ayırabiliriz. Bu alanda son dönemde başarı gösteren firmalara Tonal, Peloton, The Mirror, Forme, Maxpro, Whipr, Handygym örnek olarak verilebilir.

Pazarda güç antrenmanlarına yönelik taşınabilir ekipmanlar olan Maxpro ve Handygym manuel olarak ayarlanan ağırlık veya direnç sistemine sahiptir. Tonal ve Forme gibi elektrik motor destekli direnç uygulayan sistemler ise daha kompleks fakat ev içi kullanıma yönelik sabit sistemlerdir. Her iki kategoride de ürünler ya bir mobil uygulama ile desteklenmekte ya da direkt ürün üzerindeki bir yazılım ile kullanıcılara antrenman içerikleri sağlamaktadır. Bu yazılımlar premium üyelik modelinde kullanıcılara sunulmaktadır.

Bugüne Kadar Neler Yaptık?

2018 yılında TÜBİTAK BİGG desteği ile ION Teknoloji ve Ticaret firmasını kurulmuştur. Spor salonlarında görmüş olduğumuz bazı yaralanma, sakatlanma ya da bir yardımcıya ihtiyaç duyma problemini çözmek için yola çıkılmış ve bu alanda ilk iş fikrimiz olan Robot Smith Machine'nin prototipi hayata geçirilmiştir. 

Bu prototip ile 2020 Haziran ayında Sinan Güler Spor Girişimleri Hızlandırıcı Programı'na seçilen altı girişimden biri olmuştur. Bu dönemde ağırlığını iyice hissettiren pandemi sebebiyle insanlar bireyselleşmiş, ev fitnessına yönelmiş ve spor alışkanlıkları bir anda değişmiştir. Bu gelişmeleri değerlendirilerek ve SGSA programı kapsamında iş fikrinin pivot edilmesi ihtiyacı fark edilmiştir ve Woxis Home Studio konsepti hayata geçirilmiştir. İlk konsept çalışmaları yapılmış ve ürün görseli ile beraber mekanik sistem tasarlanmıştır. Prototipleme çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleşince de patent başvuruları yapılmıştır. Ardından 2022 yılı başında TÜBITAK 1507 Ar-Ge desteği alınarak MVP ürünler elde edilmiştir.

Kurucu ortaklar olarak, kent mobilyaları ve reklam panoları üreten bir firmanın Ar-Ge departmanında birlikte çalıştık Buradan sonra TÜBİTAK BiGG desteği alarak Woxis projesine başladık. Birçok farklı projede beraber çalışma imkanı bulduğumuz Fatih Sezer (UX/UI) ve Öztürk Ekinci (Yazılım Geliştirme) bu projeye inanarak ekibe dahil olmuşlardır.  

Yatırım Sonrası Kısa, Orta ve Uzun Vadede Hedeflerimiz Nelerdir?

Kısa vadede, fonlamanın başarılı tamamlanması ile mevcut limited şirketini anonim şirkete çevireceğiz. Çekirdek ekibimizi yazılım ve sosyal medya pazarlama alanlarında genişleteceğiz. Montaj ve test faaliyetlerini gerçekleştirebileceğimiz ayrıca ar-ge faaliyetlerinde kullanılacak ekipmanları barındıracak bir atölye ve ofis kiralayacağız. Yapılan prototip ile CE sertifikasyon ve test süreçleri tamamlandıktan sonra 2023 yılı sonuna kadar 100 adet Home Studio ürününü üreteceğiz. Üretim sürecine paralel olarak yurt içi satış kanalları oluşturulacak ve pazarlama faaliyetlerinde bulunulacaktır. B2C’de online kanallar, B2B’de ise butik fitness salonları, kişisel antrenörler ve inşaat projeleri ile birebir görüşmeler yapılacaktır. Yurtiçi pazarda yapacağımız satışlar sonrası alacağımız müşteri geri bildirimleri ile ürünümüzü geliştirip tüm satış altyapısı kurulmuş bir marka olmayı hedefliyoruz. 


Orta vadede ise yapılan ürün satışları ile elde edilecek gelirlerle beraber yeni bir yatırım turuna çıkarak sermayemizi güçlendirmeyi planlıyoruz. Global pazara açılmak için kullanacağımız bu sermaye ile yurt içi ve yurt dışı pazarında “CES” gibi öncü fuarlarda yer alarak Woxis’i dünyaya tanıtacağız. Bu tanıtım çalışmaları sonrasında Kickstarter kampanyamızı gerçekleştirerek Avrupa ve Kuzey Amerika satışlarımızı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Makina parkurunu genişletip fason parçaların bir kısmını bünyemize çekeceğiz ve 600 adet ürün üretip stoklarımızı arttıracağız. Dijital koçluk uygulamasında ise yapay zeka alt yapısını ekleyerek premium üyelik modelini aktif edeceğiz ve gelirlerimizi arttıracağız. Yurtiçi pazarda DMO ile görüşerek kamu kurumlarına da satışlar yapacağız.


Uzun vadede üretim sayımızı 1250 adete yükseltip Dubai, Katar, Uzak Doğuda ise Güney Kore gibi pazarlara açılmak istiyoruz. Home Studio için akıllı saat ve sensör teknolojilerinin entegrasyonu ile kullanıcı veri analizinin arttırmayı, ayrıca VR ve oyunlaştırma ile ek satış içeriklerinin oluşturulmasını hedeflemekteyiz. Bunlara ek olarak diğer ürünümüz olan Woxis Pro’nun da satışına başlayıp 25 adet satmayı planlıyoruz.


Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Woxis olarak hedefimiz, kompakt yapısı ile çok sayıda egzersize imkan veren ve Dijital Koçluk Uygulaması ile de kullanıcıyı tıpkı bir kişisel antrenör gibi yönlendirebilen dijital bir fitness ekipmanını satışa sunmaktır. Ürün yaklaşık 2.5 kg ağırlığıyla küçük bir çantaya kolayca sığacak ebatlarda olup 30 kg’a kadar kuvvet uygulayabilmektedir. Farklı aparatları ile 200’den fazla antrenman yapmaya imkan vererek kullanıcının bir spor salonundan elde ettiği tüm verimi almasını sağlamaktadır. Dijital koçluk uygulaması ile kullanıcının antrenman geçmişini analiz ederek kişiye özel antrenman içerikleri sunar ve bu sayede de kullanıcının bir antrenöre olan ihtiyacını azaltır. 


Kısa vadede ürünün üretimine dair planımız; donanıma ait mekanik parçaların fason üretim ile plastik parçalar, montaj ve yazılımın ise girişim bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Uzun vadede satış adetleri yükselmesi ile fason üretimin de firma bünyesinde yapılması hedeflenmektedir. 


Ticarileşmede ilk aşamada yurt içi pazar hedeflenmekte, online ve birebir satışlar yapılması planlanmaktadır. İlk satışlar ile kullanıcı testleri yapılarak geri bildirimler toplanacak sonrasında ise global pazara açılınacaktır. Global pazara açılmada Kickstarter ve Indiegogo gibi platformlar kullanılarak talepler toplanacaktır.

Neden Paya Dayalı Kitle Fonlaması ile Yatırım Almak İstiyoruz? 

 • Bugüne kadar projemizi Kamu fonları ve proje danışmanlık gelirleri ile üretim aşamasına getirdik. Hedefimiz pazara hızlı bir giriş yapmak ve bu sektörde öncü bir kuruluş olmak olduğundan, üretim yapmaya ve ekibimizi büyütmeye ihtiyacımız vardır. Bunun içinde hızlı bir finansman kaynağına ulaşmamız gerekmektedir. Bu finansmanı sağlamanın da en uygun yönteminin kitle fonlaması olduğunu düşünüyoruz.
 • Kitle fonlaması ile yatırım almak bize her açıdan hız kazandıracak. Sadece ihtiyacımız olan finansalı değil; aynı zamanda yüzlerce yatırımcımızın bize güvendiğini göstererek çalışmalarımızda daha hızlı işbirliklerine de koşacağız.
 • Ürünün önemli değer önerisi de tüketiciler içindir. Ürünümüzü geliştirirken tüketicilerle yüz yüze konuşarak onların problemlerine ve beklentilerine göre ürünümüzü şekillendirdik. Bu sebeple kitleler üzerinden yatırım almanın doğru olacağına karar verdik.


Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Woxis Home Studio taşınabilir, dijital ve kablolu bir fitness ekipmanıdır. Bluetooth bağlantı özelliğiyle de Woxis için hazırlanan mobil uygulamayla birlikte çalışmaktadır. Bu mobil uygulama kullanıcının fiziksel durumunu ve egzersiz geçmişini göz önünde bulundurarak kullanıcıya dijital koçluk yapmaktadır. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan antrenman içerikleri ile kullanıcıların hareketleri ve duruş pozisyonlarını doğru yapmaları sağlanır.


Bu ürün fikri pandemi sebebiyle değişen spor alışkanlıklarının bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. 2020 yılında ilk konsept çalışmaları başlatılmış ve ürün görseli ile beraber mekanik sistem tasarlanmıştır. Bu süreç içerisinde dört adet prototip yapılmış ve kuvvet üretimi için en uygun sistemin manyetik sistem olduğu belirlenmiştir. Hazırlanan bu prototipler hedef kitle ile test edilmiş ve kullanıcı doğrulamaları yapılmıştır. Prototipleme çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleşince de patent başvuruları yapılmış ve PCT/TR2022/050020 numarası ile süreç olumlu bir şekilde devam etmektedir. Ardından 2022 yılı başında TUBITAK 1507 desteği alınarak MVP ürünler elde edilmiştir. 


Yoğun iş temposu sebebiyle spor salonlarına gidemeyen beyaz yaka çalışanlar, çocuklu anneler, özel ders veren kişisel antrenörler ve evde spor yapmayı tercih eden fakat çok da geniş alanlara sahip olmayan, gelir düzeyi orta-üst bireylere bu ürünün satılması planlanmaktadır. İnternet kanalları, sosyal medya pazarlamaları ve birebir görüşmeler gerçekleştirerek ürünü son kullanıcıya ulaştırmayı planlamaktayız. 


Gelir modelimizin temelini üyelik sistemi oluşturmaktadır. Yani öncelikle donanımı kullanıcıya ulaştırmayı, elde edilen üyelikler ile de sürekli ve büyüyen bir gelir modeli elde etmeyi planlamaktayız. Ayrıca yapılacak olan aparat satışları da gelirlerimizin büyümesine katkıda bulunacaktır.


Woxis, dijital fitness ekipmanları üretmek vizyonuyla ortaya çıkmış bir markadır. Amacımız klasik fitness ekipmanlarını dijital alt yapılarla birleştirerek insanların bir yardımcıya ya da bir antrenöre olan ihtiyacını minimize edip spor için motivasyonlarını yükseltmektir. Bu sebeple ilerleyen dönemlerde var olan diğer fitness ekipmanlarının da dijital alt yapılarla birleştirilerek satışlarının yapılması planlanmaktadır.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Fatih Onur
Fatih Onur
Kurucu Ortak / Endüstriyel Tasarımcı
Orhan Vangölü
Orhan Vangölü
Kurucu Ortak / Mühendis
Öztürk Ekinci
Öztürk Ekinci
Fullstack Developer
Ahmer Fatih Sezer
Ahmer Fatih Sezer
Product Designer
Ezgi Ezdar Onur
Ezgi Ezdar Onur
Kurumsal İletişim Yöneticisi
Yasin Yüzbaşıoğlu
Yasin Yüzbaşıoğlu
Danışman / Spor Bilimleri Uzmanı
Takım Üyesi

Fatih Onur

Kurucu Ortak / Endüstriyel Tasarımcı

İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım mezunudur. Kent mobilyası sektöründe öncü olan Günal Alüminyum firmasında ar-ge departmanında endüstriyel tasarımcı olarak çalışmıştır. Bu süreçte pek çok farklı projenin konsept tasarımdan kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm süreçlerinde elektronik, mekanik ve üretim gibi farklı ekiplerle çalışarak yönetmiştir.

2015 yılında ION Mühendislik ve Tasarım firmasının ortağı olarak faaliyete başlamıştır. Sektörde farklı alandaki pek çok firmaya tasarım, prototipleme ve üretim süreçleri konusunda danışmanlık hizmeti vermiştir. 2018 yılında TÜBİTAK BiGG desteği alınmış ve dijital fitness ekipmanları alanında çalışmalar yapılmaktadır.

Takım Üyesi

Orhan Vangölü

Kurucu Ortak / Mühendis

Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans ve Dokuz Eylül Üniversitesi Üretim Yönetimi Bölümü Yüksek lisans mezunudur. İş hayatına Kent Mobilyaları Sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın Ar-Ge bölümünde başlamıştır. İlk zamanlar ürünlerin statik hesaplarını yaparak başlanan iş hayatına daha sonra mekanik tasarım ve proje yöneticisi olarak devam etmiştir. Yaklaşık dokuz yıllık bir deneyim sonunda kendi işini kurmak amacıyla 2015 yılının sonlarında istifa etmiş ve Ortağı Fatih Onur ile beraber mühendislik ve tasarım alanında ilk şirketlerini kurmuşlardır. 2018 yılı başlarında TÜBİTAK Desteği ile Teknoloji alanında yeni bir kuruluş oluşturulmuş ve hala teknoloji alanında çalışmalar yapmaktadırlar.

Takım Üyesi

Öztürk Ekinci

Fullstack Developer

Öztürk Ekinci 13 seneyi aşkın bir süredir profesyonel olarak yazılımcılık mesleğini yapmaktadır. Birçok şirkette takımla ve kendi başına çalışmıştır. İlk başta tasarımcı ve frontend developer olarak başladığı kariyere php, python ve c# gibi dilleri öğrenerek backend developer olarak da devam etmiştir. Wordpress, django, laravel, codeigniter, magento gibi gelişmiş frameworkler ile projeler çıkarmaktadır. .Net ve C# ile yazılmış olan elitema adlı bir seyahat - otel acentası sisteminin yazılımında Frontend developer olarak çalışmış olup; benzeri birçok büyük projede yıllardır çalışmaktadır. Woxis bünyesinde ise yazılım süreçlerini yönetmektedir.

Takım Üyesi

Ahmer Fatih Sezer

Product Designer

Bir girişimin veya bir ürünün 0'dan 1 noktasına kadar olabilecek tüm süreçlerini yönetmektedir. Aslen Product Designer olup 13 Yıldır 150'den fazla girişim ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Çalıştığı girişimlerden yatırım almış yada exit yapanlar olmuştur. Woxis bünyesinde ise fiziksel ve digital tüm ürünlerin süreçlerini yönetmektedir.

Takım Üyesi

Ezgi Ezdar Onur

Kurumsal İletişim Yöneticisi

Design Mesh Innovation Lab kurucusu Ezgi Ezdar Onur, endüstriyel tasarımcı olarak başladığı kariyerine bir süre Türkiye ve Hindistan’da şehir mobilyaları, sistem tasarımı, medikal ürün gibi farklı alanlarda yaptığı çalışmalarla devam etti. 2011 yılından bu yana İzmir'de ve ülke çapında girişimcilik ekosistemini geliştirmeye yönelik projeleri (Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi, Wake Up Hızlandırıcı, DesignX Hızlandırıcı, Maya Girişim Merkezi) gerçekleştirdi, Anadolu’nun farklı şehirlerindeki üniversitelere ve startuplara giderek eğitimler verdi, birebir danışmanlık yaptı. Şu anda Woxis şirketinde Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalışmakta ve kurucusu olduğu Design Mesh Innovation Lab'da girişimciler ile orta ve büyük ölçekli firmalara yönelik design thinking çalışmalarını yürütmektedir. Kurumsal çalışmalarının yanısıra, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu İzmir Şubesi’nde yönetim kurulu başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Takım Üyesi

Yasin Yüzbaşıoğlu

Danışman / Spor Bilimleri Uzmanı

Ege Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. Antrenman performansı, Spor Biyomekaniği alanlarında çalışmakta olup; sporcuların performansının test edilmesi, değerlendirilmesi, uygun antrenman seçimleri ve 3D biyomekanik modellemeleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, Hentbol Erkek Milli Takımları (A, Genç, Yıldız) Performans antrenörlüğü ve Hentbol federasyonu eğitim kurulunda görev yapmaktadır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 2.250.000
Ek Fonlama
₺ 450.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
851
Alınan Toplam Yatırım
₺ 2.266.023
Pay Arz Oranı
% 10
Ortalama Yatırım
₺ 2.662
En Yüksek Yatırım
₺ 200.000
Nitelikli Yatırımcı
148
Nitelikli Yatırım Oranı
% 24,62
Fonlama Başlangıç
27.03.2023
Fonlama Bitiş
26.05.2023
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı