PackUpp Teknoloji Yazılım ve Lojistik San. A.Ş.
Eticaret Pazarı Rekor Hızla Büyüyor ve Teslimat Teknoloji Şirketi PackUpp Globale Hazırlanıyor!

E-ticaret Teslimat Teknolojisi bir Teknoloji Projesidir

Ulaştırma ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B , B2C , C2C ve C2B’dir

68.1%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 12.000.000
 • ₺ 8.168.005

2120 Yatırımcı Pay Aldı.

392 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Packupp Teknoloji Yazılım Ve Lojistik Sanayi Anonim Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Fonlanamadı
Kampanya Kodu: HS2JMO
Kampanya Kapanış Tarihi: 02.12.2023
Lokasyon: Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

fonbulucu Gelecek GSYF 250.000 TL, Hakan Yıldız 100.000, Mehmet Sacit Sungu 100.000 TL ile yatırım turuna katılmıştır. Kampanya öncesi yapılan ön talep toplama sürecinde 3.223 Yatırımcı 13.574.262 TL Ön Yatırım Talebi bildirmiştir.

BTK Onaylı Yetki Belgesi Sürecimiz Hakkında Güncelleme

Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından PackUpp Teknoloji AŞ’nin BTK lisanslanması 2 yıllık yoğun iletişim ve entegrasyon süreçlerinin sonunda başarıyla tamamlanmıştır. Ulaştırma Bakanlığı belgesinin yanına BTK lisansı da başarıyla eklenmiştir. BTK’nın Sektöre dijitallik getirme ve teknolojiyle sektörü geliştirme hedefiyle PackUpp tamamen uyumlu bir yapıdadır.


Bundan sonraki süreçte sektöre kendi geliştirdiğimiz %100 milli teknoloji ile yenilik getirmeye, dijital yapımızla hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmaya devam edeceğiz. PackUpp olarak sektörün gelişmesinin ve dönüşümünün en büyük destekçilerinden biri olmaya devam edeceğiz.


Hem ülkemize ve yatırımcılarımıza kazanç sağlamak, hem de Türkiye’den globale açılan ilk e-ticaret hızlı teslimat teknoloji şirketi olma hedefimizi gerçekleşeceğimize inanıyoruz. Yeni BTK lisansımızın hayırlı olmasını dileriz. Belge, Ödül ve Hukuki Durum başlığı altında bildirimi görüntüleyebilirsiniz.

Bedelsiz Pay Kampanyası Güncellemesi:

Yatırımcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda bedelsiz pay için son tarih ve oranlar güncellenmiştir. Yatırım turunda, bedelsiz paylar için son tarih olarak ilan edilen 8 Kasım Çarşamba akşamı 23:59’dan önce yatırım yapmış olan yatırımcılarımız, kampanyanın sonuna kadar yeniden yatırım yaparak tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %10 yerine %30 olarak uygulanacak olup, 8 Kasım Çarşamba akşamı 23:59’dan itibaren kampanya %120 hedefine ulaşana kadar ilk defa yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza %20 bedelsiz pay verilecektir. Dağıtılacak bedelsiz paylar A grubu kurucu ortaklar ve B grubu yatırımcı ortakların paylarından oransal olarak dağıtılacaktır.

Ön Talep Bedelsiz Hediye Pay Kampanyası Süre Güncellemesi:

Yatırımcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda ön talep bedelsiz pay için son tarih güncellenmiştir. Ön Yatırım Talebi oluşturarak yatırım turunda en az bildirdiği ön talep tutarı kadar yatırımını yatırım turu sürecinde yapan yatırımcılara tüm bedelsiz paylara ek olarak; %10 İlave Bedelsiz Pay verilecektir.

Önemli Bilgilendirme

Yatırım turumuz 2 Kasım 2023 Perşembe günü saat 10:00 itibari ile başlayacaktır ve 2 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 23:59’da sona erecektir. Toplam kampanya süresi 30 Gündür.

 • Yatırım turunda arz edilen paylar A grubu pay sahipleri Rıdvan Göçemen, Semih Emre Özcan, Oğuzhan Karahan'ın ve tüm B grubu yatırımcı ortakların paylarından oransal olarak dağıtılacaktır. Şirketimizin hali hazırda 2 kurucu ortak ve 1 partner dahil olmak üzere 91 adet ortağı bulunmaktadır. Mevcut hissedarlık yapımızın detayı kampanya bilgi formumuzda paylaşılmıştır.
 • Şirketin bilançosunda sermaye yedekleri ve kar yedekleri kalemlerinde bulunan toplam 47.157.748 TL, yatırım turu sonunda toplanan fon ile birlikte 318.024 TL'lik mevcut sermayeye ilave edilecektir.

4.Yatırım Turu, Global Adım ve Çıkış İmkanları:

 • Yatırımcıya verdiğimiz güven ile bugüne kadar 3 yatırım turu tamamladık ve toplam 3.7 Milyon Dolar yatırım alarak güçlü bir yapı inşa ettik. Şu anki 4. yatırım turunda fonbulucu haricinde 28.594.771 TL yeni yatırım toplamayı da başardık. Bize güvenen toplam 8 kurumsal 80 bireysel yatırımcımız bulunmaktadır.
 • Global açılış ve yabancı yatırımcılar Türkiye'deki son yatırım turumuzu düzenliyoruz.
 • Şimdi uluslararası büyüme hedeflerine odaklandık ve kısa zamanda "Unicorn" olarak siz yatırımcılarımıza yüksek çarpanlı kazançlar sağlamak istiyoruz.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 2 Kasım Perşembe saat 10:00 itibari ile 5 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %10 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 5 iş günü ile sınırlı olup, 8 Kasım Çarşamba akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu A grubu kurucu ortaklar ve B grubu yatırımcı ortakların paylarından oransal olarak dağıtılacaktır.

Ön Talep Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Ön Yatırım Talebi oluşturarak yatırım turunda en az bildirdiği ön talep tutarı kadar yatırımı kampanyanın ilk 5(Beş) iş günü içerisinde yapan yatırımcıların yatırım tutarlarına verilecek tüm bedelsiz paylara ek olarak; %10 İlave Bedelsiz Pay verilecektir. Bu kampanya 5 iş günü ile sınırlı olup, 8 Kasım Çarşamba akşamı 23:59'da sona erecektir.

fonbulucu LIC

 • (Lead Investor Club) üyeliği için ön başvurusunu tamamlayan, kampanyada ön talep bildirmiş ve en az 50.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza tüm hak ettiği bedelsiz paylarına ek %2 fazladan pay verilecektir.

Örnek : LIC üyeliği için ön başvurusunu tamamlayan ve 50.000 TL yatırım yapan yatırımcımıza tüm bedelsizlere ek olarak 1.000 TL fazladan pay verilecektir.

PackUpp Hızlı Teslimat Teknoloji Şirketi Nedir?

 • E-ticaret firmalarına hızlı teslimat ve yeni nesil kargo hizmetleri sunan bir teknoloji şirketiyiz. 100% kendi teknolojimizi üretiyoruz ve E-ticaret teslimat süreçlerini yapay zeka, makine öğrenmesi, NLP gibi yeni nesil teknolojilerle dijitalleştiriyoruz.
 • E-ticaret firmalarına Kargo Yerine Sonraki-Gün ya da talebe göre Daha Hızlı Aynı-Gün, 3 Saatte, Aynı-Saatte gibi farklı zaman alternatiflerinde teslimat hizmeti sunuyoruz. Mağazadan teslimat yapabiliyoruz.
 • 2020 yılından bu yana yeniliklerimizle sektörün dijitalleşmesinde öncü rol oynuyoruz. Tüketicilere "Haritada Canlı İzleme", "Dijital yoldan Adres Değiştirme" ve "Teslimat Sonrası Puanlama ve Yorum Yapma" gibi dijital hizmetler sunuyoruz.
 • 3.5 yılda 300'den fazla Müşteri, 10 milyon'dan fazla teslimat yaparak sektörün aranan firmaları arasına girmeyi başarmaktan dolayı çok mutluyuz.

Bugüne kadarki bazı müşterilerimiz:

 • Samsung, Nike, Pazarama, Dyson, Puma, The North Face, Calvin Klein, Skechers, Hepsiburada, Arvato Bertelsman, Timberland, Vodafone, Camper, Reebook, Levi’s, Asics, Columbia, Hummel, Rossmann, Godiva, Carrefour, Watsons, Dockers, Disney, Oplog, Finish, Ekol Logistics, Chicco, Vans, Tommy Hilfiger, Vatan Bilgisayar, Eastpak, Barbour...

Neden PackUpp?

İngiltere ve Amerika Pazarlarına Açılıyoruz:

 • **İngiltere'de şirketimiz kurulmuştur**. Stratejik partner anlaşması ve müşteri görüşmeleri yapılmıştır. Hazırlıklar tamamlanmak üzeredir. 2024 yılında İngiltere operasyonları başlayacaktır.
 • Teknolojimiz dünyanın her yerinde çalışmaktadır. 2025 yılında Amerika'ya açılmayı planlıyoruz. İngiltere ve Amerika'da sistem testlerimiz 100% başarı ile tamamlanmıştır.
 • Çok sayıdaki yabancı marka müşterilerimizle yurt dışında görüşüyoruz. Yurt dışına açılıp yabancı yatırımcı ilgisi ile ülkemize ve şirketimize döviz kazanç ve döviz yatırımı sokmak amacındayız.

Borsaya Kote Olma Vizyonu:

3 yıllık vizyonumuzu global ve yerel borsalar olarak belirledik. 3 ülkede borsaları değerlendiriyoruz:

 • Amerika'da "Nasdaq" ve "NYSE",
 • İngiltere'de "London Stock Exchange"
 • Türkiye'de "Borsa Istanbul"

Pazardaki lider konumumuzu globale taşımak en büyük hedefimiz. Bunu gerçekleştirerek ortaklarımızın yüksek çarpanlarla kazanç sağlaması için şimdiden borsa hazırlıklarını başlattık.

Kargo Sektöründeki Tek Teknoloji Şirketiyiz:

 • Sektördeki tüm oyuncular Lojistik şirketi iken biz E-ticaret kargo sektöründe bir teknoloji şirketiyiz. Sektördeki tüm oyuncular ve tüm rakiplerimizden farklı olarak biz teknoloji üretiyoruz ve kendi dijital altyapımızı kullanıyoruz.
 • Teknoloji sayesinde en iyi Hizmet Kalitesini ve %99'un üzerinde Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz. Tüm rakiplerimizden farklı değerlere sahip olarak sektörü dönüştürüyoruz.

Sektörde Bir İlk! Araçsız-Deposuz-Özmalsız Yapıdayız:

 • Uber&Airbnb iş modelinindeki gibi PackUpp'ın da hiç deposu, aracı, sürücüsü ve şubesi yoktur. Teknolojimiz sayesinde hiçbir özmal araç almadan 10.000'lerce araç ve sürücü, 1.000'lerce şube ve 100'lerce depo ile platformumuzda çalışabiliyoruz.
 • Sıfır varlık/özmal üzerine kurulu bir teknolojik yapıyız ve bu sayede yurt içi ve yurt dışında yeni pazarlara sıfır maliyetle açılabiliyoruz.

2 Yıl Üst Üste Sektörün Lideriyiz:

 • Hızlı Teslimat sektöründe "Müşteri Memnuniyetini En İyi Sağlayan Firma” olarak "2 Kez Üst-Üste Sektör Lideri” olup Çırağan Sarayı'nda "1.'LİK ÖDÜLÜ" aldık.
 • Endeavor tarafından 2022'de Türkiye'nin "En İyi 12 Scaleup'ından Biri" seçildik ve Scaleup programına alındık.
 • Ekonomist Dergisi tarafından "Yıldız Girişim" ve "Yükselen 30 Türk Teknoloji Şirketinden Biri" gösterildik.
 • BloombergHT Canlı Yayın ında yer aldık ve çok sayıda ulusal basında başarılarımızla yer aldık.

Neden Yatırım Almak İstiyoruz?

Teknolojik Liderliğimizi Devam Ettireceğiz:

 • Teknolojimizi kendi bünyemizdeki alanında uzman Türk yazılımcıların 4 yıllık emeğiyle geliştirdik. Siz yatırımcılarımızın desteğiyle dünyadaki e-ticaret kargo sektörünü teknolojiyle buluşturmak istiyoruz.
 • E-ticaret teslimatında "Dünya'nın En İyi 10 Teknoloji Şirketinden Biri" olmayı amaçlıyoruz ve bu hedefle yazılımcı ekibimizi güçlendirmeyi istiyoruz.

Kapasite Artışı ile Türkiye'de 81 İl'e Hizmet Vereceğiz:

 • 3.5 yılda Türkiye’de teknolojimiz ve yenilikçi hizmetlerimizle 20 şehirde global ve yerel 300 müşteriye ulaştık. Müşteri sayımızı 1.000'e çıkartmak istiyoruz.
 • Bugüne kadar 10 milyondan fazla haneye girip teslimatlarımızla 10 milyon e-ticaret müşterisini mutlu ettik. Şimdi siz yatırımcıların desteğiyle kaliteli ve hızlı e-ticaret teslimatı deneyimini Türkiye'nin 81 iline yaşatmayı hedefliyoruz.

Sürdürülebilir Teslimatla Doğayı Koruyacağız:

 • Çevre dostu geliştirdiğimiz teknolojimiz ve karbon emisyonunu minimuma düşüren optimizasyonlarımızla geleceğin sürdürülebilir teslimat ağını örüyoruz. Elektrikli araçları sistemimize dahil ederek özellikle global piyasalarda net zero vurgusuyla pazarda büyük değişimi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

BTK Onaylı Yetki Belgesi Sürecimiz Hakkında

 1. Ulaştırma Bakanlığı'ndan alınması gereken belge, TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) belgesi olarak bilinir ve bugünkü değeri yaklaşık 400.000 TL'ye denk gelmektedir. Bu kritik belgeyi edinme süreci başarıyla tamamlanmıştır.
 2. Taşıma işlerinin BTK'ya (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) devir işlemi söz konusu olduğunda, PackUpp olarak başvurumuzu 2022'nin başlarında gerçekleştirdik. Bu başvurumuzun ardından, BTK ile karşılıklı süreçler başlatıldı ve 2023 yılına gelindiğinde entegrasyon aşamasına geçildi.
 3. 2023 yılı ilk çeyreğinde sektördeki entegratör firmaların incelemeleri tamamlandı ve 26 Nisan 2023 tarihinde Turkcell ile iş birliği sağlandı. Bu iş birliği çerçevesinde tüm süreç yönetimi, server alma, bulundurma ve işletme anlaşmaları başarıyla sonuçlandı.
 4. 11 Ekim 2023 tarihi itibariyle BTK ile karşıklıklı testler yapılmış olup, tam entegre bir konuma gelmiş bulunuyoruz. Bu aşamadan sonraki süreçte, son olarak belgelerimizin onaylanması ve gerekli ücretlerin ödenmesi aşamasına geçilmiştir.
 5. BTK'nın temel politikası, sektörü teknoloji ve operasyon gücü yeterli olmayan "merdiven altı" firmalardan temizlemek ve düzenlemektir. Hedeflenen, sektörü güçlendirmek ve geliştirmek için koşullara uyumlu hale getirmektir.

Girişim Şirketi Tarihçesi

2019 İkinci Yarı:

 • Teknolojinin kurulması, Yazılımın hazırlanması, Uygulamanın yapılması
 • İş Modeli, Gelir Modeli, Kurumsal Kimlik, Değerler, Logo, Renkler, Söylemler vs belirlenmesi.
 • İstanbul'da ufak bir bölgede e-ticaret hızlı teslimat hizmeti verilmeye başlanması

2020 İlk Yarı:

 • 1. Yatırım Turunun tamamlanması
 • Aynı-Gün, Sonraki-Gün, 3-Saatte, Aynı-Saatte hızlı teslimat hizmetlerinin geliştirilmesi
 • Haritadan paketin canlı izlenmesi, paket teslimatı sonrası punalama yorum yapma gibi dijital yeniliklerin sektöre tanıtılması
 • Endeavor dönemin en iyi 13 girişiminden biri seçilmesi ve Startup Campus programına alınması

2020 İkinci Yarı:

 • E-ticarete ek olarak online Market teslimatlarının başlaması
 • Depodan teslimatlara ek mağazadan teslimatların başlaması
 • İstanbul sonrası farklı şehirlerde e-ticaret hızlı teslimatının başlaması

2021 İlk Yarı:

 • 2. Yatırım Turunun tamamlanması
 • Online Yemek teslimatı başlaması.
 • Global rekabetçi %100 kendi yazılımımız olan V.2 versiyon teknolojimize geçiş
 • BloombergHT Canlı Yayın programında PackUpp ve E-ticaret sektörü değerlendirmesi

2021 İkinci Yarı:

 • Ekonomist dergisinin PackUpp'ı "Yıldız Girişim" ve "Türkiye'nin Yükselen 30 Yerli Teknoloji Şirketinden Biri" gösterilmesi
 • Global markalar ve yerli büyük firmalardan oluşan hizmet sunulan markaların sayısının 150'ü geçmesi
 • 2021 yılı Hızlı Teslimat sektörü Müşteri Memnuniyetini En İyi Sağlayan Firma olma ve Çırağan Sarayı'nda 1.'lik ödülü alma

2022 İlk Yarı:

 • 3. Yatırım Turunun tamamlanması
 • 20'den fazla ülkede dağıtılan Forbes Global dergisinin Turkiye eki kapakta yer alma ve İngiltere'ye açılma röpotajı
 • Teknolojide AI, Makine öğrenmesi gibi derin teknoloji projelerinin başlaması
 • Endeavor dönemin en iyi 12 girişiminden biri seçilmesi ve Scaleup Programına alınması

2022 İkinci Yarı:

 • Global markalar ve yerli büyük müşteri sayısının 300'ü geçmesi
 • Endeavor Ülke Adayı seçilmesi ve Global seçim panelinde Türkiye'yi temsil yetkisi verilmesi
 • Yeni versiyon uygulamaya geçilmesi
 • 2022 yılı Hızlı Teslimat sektörü Müşteri Memnuniyetini En İyi Sağlayan Firma olma ve Çırağan Sarayı'nda 1.'lik ödülü alma (Üst üste 2.kez)

2023 Yılı:

 • 4. Yatırım Turunun başlaması
 • Globalleşme Hazırlıklarının başlaması
 • İngiltere ve Amerika yazılım testlerinin gerçekleştirilmesi
 • İngiltere şirket kurulması ve banka hesaplarının açılması
 • Global pazarlarda müşteri görüşmelerinin yapılması

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

PackUpp Hızlı Teslimat Teknoloji Şirketi Nedir?

 • E-ticaret firmalarına hızlı teslimat ve yeni nesil kargo hizmetleri sunan bir teknoloji şirketiyiz. 100% kendi teknolojimizi üretiyoruz ve E-ticaret teslimat süreçlerini yapay zeka, makine öğrenmesi, NLP gibi yeni nesil teknolojilerle dijitalleştiriyoruz.
 • E-ticaret firmalarına Kargo Yerine Sonraki-Gün ya da talebe göre Daha Hızlı Aynı-Gün, 3 Saatte, Aynı-Saatte gibi farklı zaman alternatiflerinde teslimat hizmeti sunuyoruz. Mağazadan teslimat yapabiliyoruz.
 • 2020 yılından bu yana yeniliklerimizle sektörün dijitalleşmesinde öncü rol oynuyoruz. Tüketicilere "Haritada Canlı İzleme", "Dijital yoldan Adres Değiştirme" ve "Teslimat Sonrası Puanlama ve Yorum Yapma" gibi dijital hizmetler sunuyoruz.
 • 3.5 yılda 300'den fazla Müşteri, 10 milyon'dan fazla teslimat yaparak sektörün aranan firmaları arasına girdik.

Bugüne kadarki bazı müşterilerimiz:

** Samsung, Nike, Pazarama, Dyson, Puma, The North Face, Calvin Klein, Skechers, Hepsiburada, Arvato Bertelsman, Timberland, Vodafone, Camper, Reebook, Levi’s, Asics, Columbia, Hummel, Rossmann, Godiva, Carrefour, Watsons, Dockers, Disney, Oplog, Finish, Ekol Logistics, Chicco, Vans, Tommy Hilfiger, Vatan Bilgisayar, Eastpak, Barbour...

**

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Oğuzhan Karahan
Oğuzhan Karahan
Partner & CTO
Rıdvan Göçemen
Rıdvan Göçemen
Kurucu Ortak & COO
Semih Emre Ozcan
Semih Emre Ozcan
Kurucu Ortak & CEO
Sacit Sungu
Sacit Sungu
Lider Yatırımcı ve Danışman
Başak İlisulu
Başak İlisulu
Lider Yatırımcı
Bilgehan Baykal
Bilgehan Baykal
Danışman ve Lider Yatırımcı
Gökhan Eyigün
Gökhan Eyigün
Yatırımcı
Yasemin Eda Erdal
Yasemin Eda Erdal
Lider Yatırımcı ve Danışman
Fatih Köleoğlu
Fatih Köleoğlu
Danışman Yatırımcı
Kıvılcım Çaylı
Kıvılcım Çaylı
Yatırımcı ve Danışman
Bulent Bankaci
Bulent Bankaci
Yatırımcı
Osman Kale
Osman Kale
Yatırımcı ve Lider Danışman
Ali Yılmaz
Ali Yılmaz
Yatırımcı
Namık Kural
Namık Kural
Yatırımcı
Nevra Duygu Duru
Nevra Duygu Duru
Yatırımcı ve Danışman
Can Yengul
Can Yengul
Yatırımcı
Ercüment Kara
Ercüment Kara
Yatırımcı
Turgay Öksüzoğlu
Turgay Öksüzoğlu
Yatırımcı
İbrahim Ulukaya - Kültepe Yatırım A.ş.
İbrahim Ulukaya - Kültepe Yatırım A.ş.
Yatırımcı
Murat Hamdi Tuncer
Murat Hamdi Tuncer
Yatırımcı ve Danışman
Ahmet Fuat Ayla
Ahmet Fuat Ayla
Yatırımcı ve Danışman
Engin Çetin
Engin Çetin
Yatırımcı ve Danışman
Takım Üyesi

Oğuzhan Karahan

Partner & CTO


Bilgisayar Mühendisliği alanında Lisans ve Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Kariyeri boyunca mobil ve web platformları, makine öğrenimi, doğal dil işleme, büyük veri, blok zinciri, insansı robotlar ve rota optimizasyonu/planlaması gibi birçok farklı alanda deneyim kazanmıştır. Hem yazılım geliştirme hem de yazılım mimarisi kurma konularında aktif olarak çalışmakta olup, akademik olarak makine öğrenimi, doğal dil işleme ve blockchain (blok zinciri) konularında araştırmalar yapmaktadır. Ayrıca, çeşitli akademik yayınlara imza atmış ve bu yayınlarda önemli konuları ele almıştır, bunlar arasında "The Evaluation of Natural Language Understanding Models for Answering Dialogue Questions," "Machine Learning Based Customer Segmentation and Campaign Management System," ve "Product Recommendation System Based on Artificial Intelligence" bulunmaktadır.

Takım Üyesi

Rıdvan Göçemen

Kurucu Ortak & COO

PackUpp Kurucu Ortağı ve COO’su Rıdvan Göçemen, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümü 2012 yılı mezunu olup, eğitim hayatına 2013 yılında Marmara Üniversitesi Global Pazarlama yüksek lisansı ile devam etmiştir.

İş hayatına 2012 yılında LG Electronics Mobile departmanında pazarlama bölümünde başlayan Göçemen yapmış olduğu başarılar ve almış olduğu ödüllerle 2014 yılında HTC Türkiye’ye yönetici pozisyonunda transfer olarak 600 kişiden sorumlu Saha Takım Türkiye sorumluluğunu üstlenmiştir.

İş hayatına girişimci rolü ile devam etmeye karar veren Göçemen 2017 yılında Türkiye’nin ilk motosiklet taksi projesi olan Taximono markasını kurmuştur. 2 yıllık başarılı girişimciliğinde yaklaşık yüz binlerce yolculuğa aracılık yaptırmış olup İstanbul halkının zamandan tasarruf yapmasını sağlamıştır. 2019 yılında iş modelini daha da geliştirip sektördeki ihtiyaçları analiz ederek 2020 yılında “PackUpp Hızlı Teslimat” firmasını kurmuştur.

Takım Üyesi

Semih Emre Ozcan

Kurucu Ortak & CEO

Semih Emre Özcan, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde lisans eğitimi almış ve üniversite eğitimine devam ederken 2005 yılında dış ticaret alanında çalışmaya başlamıştır. Eğitim hayatı boyunca satış, pazarlama, iş geliştirme ve finans alanlarında deneyim edinen Özcan, Avrupa, Uzak Doğu ve Orta Doğu pazarlarında çok sayıda iş birlikleri ve projeler gerçekleştirdi. Mezuniyeti sonrasında farklı alanlarda uzmanlaşarak sırasıyla Vestel Avrupa Satış ve Pazarlama Bölge Yöneticisi, LG Electronics Stratejik Pazarlama Müdürü ve Ariston Thermo Group’ta 15 ülkeden sorumlu Pazarlama Departman Direktörü görevlerinde yer aldı. Görev aldığı son rolünde €150milyon'luk toplam bütçeyi yöneten Özcan, yönetim alanında Türkiye’de CEO’ya, pazarlama alanındaysa İtalya’da CMO’ya raporlama yapmaktaydı. 2019 yılı içerisinde Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi seçildi ve 3yıl boyunca YK üyeliğini sürdürdü. 2020'de kurumsal iş hayatını noktalayıp "PackUpp Fast Delivery" firmasını kurdu

Takım Üyesi

Sacit Sungu

Lider Yatırımcı ve Danışman

Sacit Sungu, 1990 yılından bu yana Ekip Elektronik A.Ş.'de Kurucu Ortak ve Yönetici olarak IT sektöründe ve Bilgisayar Tüketim Malzemeleri dağıtımında önemli bir rol üstlendi. Aynı adreste faaliyet gösteren Beyaz İletişim Ltd.Şti.'nde de Ortağı ve Yönetici olarak görev aldı. 2014 yılında her iki şirketin hisselerini Yıldız Holding'e satarak 33 yıllık aktif iş yaşamını sonlandırdı. İstanbul Teknik Üniversitesi'nden İşletme Mühendisliği mezunu olan Sungu, Almanca bilgisine sahiptir. 2014 yılından itibaren Melek Yatırımcı olarak faaliyet göstermektedir ve girişimcilik deneyimlerini genç girişimcilerle paylaşmaya odaklanmıştır.

Takım Üyesi

Başak İlisulu

Lider Yatırımcı

Başak İlisulu, TÜSİAD SD²'de Program Koordinatörü olarak görev yapmaktadır ve Türkiye'deki Sanayide Dijital Dönüşüm temasına odaklanan bu programda teknoloji kullanıcıları ile tedarikçilerini bir araya getiren kapsamlı bir inisiyatife katkıda bulunmaktadır. Aynı zamanda GirişimTürk AŞ'nin Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almakta ve Türkiye'nin girişimcilik ekosisteminin büyümesine ve yerli girişimcilerin desteklenmesine yönelik çalışmalara katkı sağlamaktadır. Ayrıca, melek yatırımcılık alanında da aktif olarak rol almaktadır.

Takım Üyesi

Bilgehan Baykal

Danışman ve Lider Yatırımcı

Danışman ve Lider Yatırımcı

Takım Üyesi

Gökhan Eyigün

Yatırımcı

President of Strategy & Business Development || Sabancı Ventures || Sabancı ARF || Board Member

Takım Üyesi

Yasemin Eda Erdal

Lider Yatırımcı ve Danışman

E-CO Consulting & Coaching Kurucusu

Takım Üyesi

Fatih Köleoğlu

Danışman Yatırımcı

Entrepreneur | Investor | Mentor | Tech Enthusiast

Takım Üyesi

Kıvılcım Çaylı

Yatırımcı ve Danışman

General Partner | Private Equity & Venture Capital

Takım Üyesi

Bulent Bankaci

Yatırımcı

General Manager Inovent, Angel Investor, Mentor, Co-Founder @TRANGELS

Takım Üyesi

Osman Kale

Yatırımcı ve Lider Danışman

Board Member at Enther Enerji & Obsessed with worldwide startup ecosystem and emerging technologies

Takım Üyesi

Ali Yılmaz

Yatırımcı

Co-CEO at Opportune I Founding Partner at Games United I Partner at TRAngels

Takım Üyesi

Namık Kural

Yatırımcı

Angel Investor / Melek Yatırımcı, General manager at Games United


Takım Üyesi

Nevra Duygu Duru

Yatırımcı ve Danışman

CMO I Growth I Brand Management I Customer Value Management I Go-to-Market Strategy I Pricing

Takım Üyesi

Can Yengul

Yatırımcı

Oracle - Senior Director, Systems, Solution Sales Consulting, Europe Middle East and Africa / Investor - Entrepreneur / Partner TRANGELS

Takım Üyesi

Ercüment Kara

Yatırımcı

Managing Partner - Board Member

Takım Üyesi

Turgay Öksüzoğlu

Yatırımcı

Managing Partner

Takım Üyesi

İbrahim Ulukaya - Kültepe Yatırım A.ş.

Yatırımcı

Chairman Of The Board Kültepe Yatırım A.Ş., Founder, Angel Investor

Takım Üyesi

Murat Hamdi Tuncer

Yatırımcı ve Danışman

Private Investor/Company Owner at Minimar Investments Inc., USA Company Owner at Minimar Paint and Chemicals Inc., TURKEY

Takım Üyesi

Ahmet Fuat Ayla

Yatırımcı ve Danışman

Akbank Executive Board Member | Chairman of Credit Committee

Takım Üyesi

Engin Çetin

Yatırımcı ve Danışman

Genel Müdür/Yatırımcı/Girişimci/Danışman/Spor Yorumcusu

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 12.000.000
Ek Fonlama
₺ 2.400.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
2.120
Alınan Toplam Yatırım
₺ 8.168.005
Pay Arz Oranı
% 2
Ortalama Yatırım
₺ 3.852
En Yüksek Yatırım
₺ 250.000
Nitelikli Yatırımcı
392
Nitelikli Yatırım Oranı
% 41,13
Fonlama Başlangıç
02.11.2023
Fonlama Bitiş
02.12.2023
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı