Kabi Partners Bilişim Teknolojileri A.Ş.
DüğünBuketi.com, çiftlerin düğün planlama ve ev kurma sürecindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayan pazaryeri platformudur.

DüğünBuketi.com bir Teknoloji Projesidir

Diğer ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

103.3%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 2.500.000
 • ₺ 2.581.268

734 Yatırımcı Pay Aldı.

95 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Kabi Partners Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: EW5GZ3
Kampanya Kapanış Tarihi: 19.08.2022
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu yatırım turuna katılarak, 200.000 TL yatırım yapma kararı almıştır.


ÖNEMLİ DUYURULAR:

1- Girişim şirketi, Türkiye'nin en büyük özel sermaye fonlarından biriyle gizlilik sözleşmesi imzalanıp görüşmelere başlamıştır. Bu doğrultuda sonraki yatırım turlarında bir özel sermaye fonunun girişime yatırım yapması öngörülmektedir. Fon tarafından ortaklar tablosunun sadeleştirilmesi istenirse kitle fonlaması yatırımcılarının hisselerini satışı konusunda girişim şirketi öncelik hakkı sağlayacaktır.

2- Şirketin mevcut yatırımcılarından Uygar Mesudiyeli, Partner Tasarım ve Ticaret A.Ş. ve Ergun Civelek toplamda 1.222.500 TL miktarla, platformumuzdaki girişim değeri üzerinden geçtiğimiz aylarda yatırım yapmıştır. Bu tutar sermaye yedeklerinde tutuluyor olup, yatırım turu sona erdikten sonra şirketin sermayesine ilave edilecektir. Hali hazırda 4.306.000 TL ödenmiş sermayesi olan şirketin, eklenecek 1.222.500 ve olası %120 fonlamada 3.000.000 TL ile birlikte toplamda 8.528.500 sermayesi olacaktır. Bu turda yatırım yapan yatırımcılarımız tüm sermayeye, yatırım yaptıkları oranda ortak olacaktır.

3- Şirketin mevcut yatırımcılarından bazıları, bu düzenlenen yatırım turuna toplamda 600.000 TL ile katılım taahhütünde bulunmuşlardır. Bu rakamın yatırım turunun başlamasıyla artma ihtimali bulunmaktadır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 20 Haziran Pazartesi saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlıdır. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar tüm mevcut ortakların hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır.


Güncelleme

Yatırım turunda, bedelsiz paylar için son tarih olarak ilan edilen 25 Temmuz Pazartesi 23:59'dan önce yatırım yapmış olan yatırımcılarımız, kampanyanın sonuna kadar yeniden yatırım yaparak tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %20 yerine %40 olarak uygulanacak olup, 25 Temmuz 23:59'dan sonra yatırım yapan yatırımcılarımıza ve tur bitene kadar ilk defa kampanyamıza katılacak yatırımcılarımıza %20 bedelsiz pay hediyesi %100 fonlanmaya kadar eklenecektir. Önemle duyurulur.


DüğünBuketi nedir?

DüğünBuketi.com, çiftlerin düğün planlama ve ev kurma sürecindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayan pazaryeri platformudur.

 

Büyükşehirlerde evlenen her üç çiften biri düğününü planlamak için DüğünBuketi.com'a başvurmaktadır.

 

Düğün planlarken tüm ihtiyaçlar tek platformda;

 • Dügün, Kına ve Nişan İçin Mekanlar (Dügün Salonları, Davet Mekanları, Oteller, Restoranlar, Tekneler...)
 • Firmalar ve Profesyoneller (Fotografçılar, Kuaförler, Gelinlik, Gelin Arabası, Orkestra & Dj...)
 • Organizasyon Firmaları
 • Balayı (Oteller, Yurt içi & Yurt Dışı Turlar, Kiralık Evler, Gemi Turları...)
 • Çeyiz Alışverişi (Çok Yakında)
 • Ev Bulma (Çok Yakında)

 

Çiftler neden DüğünBuketi.com'u tercih ediyor?

 • 9 bin+ düğün mekanı ve profesyonel
 • 20 bin+ otel, villa ve tur seçeneği
 • Online düğün planlama danışmanı
 • 500+ satıcı, 17 bin+ çeyiz ürünü

 

Firmalar neden DüğünBuketi.com'u tercih ediyor?

 • Üye firmalar DüğünBuketi.com aracılığıyla 2021'de toplamda 280 milyon TL satış yaptı.
 • Her bir üye firma DüğünBuketi.com ile 2021'de ortalama 550 bin TL gelir elde etti.
 • Her ay 500 binden fazla ziyaretçi düğününü planlamak için DüğünBuketi.com'u ziyaret etmekte.
 • Çeyiz ve organizasyon ürünleri satanların evlenen çiftlere doğrudan ürünlerini sunabileceği tek platform.


Yatırım Fırsatı

 • Türkiye'de her yıl ortalama 550 bin çift evlenirken düğün ve çeyiz harcamaları toplamı yaklaşık 143 milyar TL'dir.
 • Türkiye'de 0-3 yaş aralığında 3,7 milyon bebek yaşamakta olup ebeveynleri bebekleri için her yıl yaklaşık 41 milyar TL perakende harcaması yapmaktadır.
 • DüğünBuketi.com'un Türkiye'deki hedef pazar büyüklüğü toplamda yaklaşık 184 milyar TL'dir.
 • DüğünBuketi.com'un 2024'ten itibaren açılmayı planladığı ABD ve Avrupa düğün pazarının toplam büyüklüğü 138 milyar dolardan fazladır.


*Yukarıda belirtilen istatistiki bilgilerin kaynakları yatırımcı sunumundaki kaynakçada yer almaktadır.Neden Yatırıma İhtiyaç Duyuyoruz?


DüğünBuketi.com'un ana gelir kalemi firmalardan elde ettiği yıllık üyelik ücretleridir. 100.000 TL'yi bulan üyelik ücretleri firmalara kolaylık sağlanması için taksitlendirilmektedir. Hızlı büyümeyle beraber DüğünBuketi.com'un alacakları artarken giderleri de artmıştır. Vadeli satışlar nedeniyle eksiye düşen nakit akışı dengelemek için yatırım alınıp büyüme hızının artırılması hedeflenmektedir.


DüğünBuketi.com'un aktifinde 1,6 milyon TL alacağı bulunmaktadır. Ayrıca, varlıkları arasında 1,4 milyon TL şirket aracı yer almaktadır. DüğünBuketi.com'un güncel aylık nakit yakışı yaklaşık 200.000 TL olup Ocak 2023'ten itibaren pozitif nakit akışına geçilmesi öngörülmektedir.

Girişim Şirketi Tarihçesi

DüğünBuketi.com, başlangıçta çiftlerin düğün mekanlarından fiyat teklifi alabilmesini sağlamak amacıyla 2016 yılında İzmir'de kuruldu. Her yıl 3 kat büyüyerek 2019 yılında 10 milyon TL değerlemeyle ilk yatırımını aldı. Operasyonlarını İzmir'den İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Kayseri, Manisa gibi büyükşehirlere genişletti. Fotoğrafçılardan gelinlikçilere evlenen çiftlerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmet kategorileri DüğünBuketi.com'a dahil oldu.


DüğünBuketi.com, Türkiye'nin en çok indirilen çeyiz planlama uygulaması Çeyiz Listem ile İçerik Bulutu'na ait olan rakip düğün portalı DüğünYardımcısı.com'u 2020'de satın aldı.


DüğünBuketi.com, Mart 2021'de 3.330.000 TL yatırım aldı. Çeyiz, anne&bebek ve organizasyon ürünleri dikeyinde Türkiye'nin ilk e-ticaret pazar yeri olan Yuvanıkur'u Mayıs 2021'de yayınladı. Yuvanıkur, kısa sürede 500'den fazla satıcının 17 binden fazla ürününü listelediği bir pazar yeri oldu.


DüğünBuketi.com'un 2022'de Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'nin düğününü planlamayı hedeflemektedir.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

DüğünBuketi.com, çiftlerin düğün planlama ve ev kurma sürecindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayan pazaryeri platformudur.

 

Evlenen bir çift aşağıdaki hizmet ve ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Aşağıdaki herhangi bir ihtiyacı için başvuran çifte diğer ihtiyaçları için kişiselleştirilmiş öneriler sunarak evlenme sürecini kolaylaştırıyoruz.

 

Düğün Planlama

+9.000 düğün mekanı ve düğün profesyoneline DüğünBuketi.com üzerinden ulaşılabilmektedir. Düğün mekanından fotoğrafçıya, kuaförden kına mekanına bir düğün için gerekli tüm hizmetler DüğünBuketi.com'da!

 

Çiftler, mekan ve firmalara DüğünBuketi.com üzerinden kendileri başvurabilmekte ya da DüğünBuketi.com online düğün danışmanlarından destek alarak etkinliğini planlayabilmektedir.


Balayı

Otelz, TatilBudur, Wtatil.com ve Villacınız gibi partner seyahat acentaları aracılığıyla çiftlerimizin balayı tatillerini beraber planlıyoruz. 20.000'den fazla otel, villa ve yurtiçi/yurtdışı tur seçeneğiyle beraber en uygun fiyat imkanını sunuyoruz.


Çeyiz Alışverişi

Mobilyadan beyaz eşyaya bir çiftin ev kurma sürecinde ihtiyacı olan tüm ürünler DüğünBuketi.com ve Yuvanıkur'dan ulaşılabilmektedir.


Çiftler düğünlerini planlarken DüğünBuketi.com ve Çeyiz Listem platformlarımızda detaylı verilerini paylaşmaktadır. Bu veriler sayesinde yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş çeyiz listesi önerileri sunmaya hazırlanıyoruz.

 

Ev Bulma

Evlenen her çiftin bir yuvaya ihtiyacı var. Partner emlak platformları aracılığıyla ev bulma sürecine danışmanlarımızla destek olmaya hazırlanıyoruz.

 

*Bu özellik geliştirilmekte olup emlak platformlarıyla görüşme aşamasındadır.


Düğün planlamadan ev kurma aşamasına ortalama 260.000 TL harcanmaktadır. Çiftlerin harcamalarının tamamının DüğünBuketi.com aracılığıyla gerçekleşebilmesi için veri odaklı geliştirmelere devam ediyoruz.


Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Bilgehan Yılmaz
Bilgehan Yılmaz
CEO, Kurucu
Sıla Havva Karakoç
Sıla Havva Karakoç
Satış Direktörü, Kurucu Ortak
Duygu Yaprak
Duygu Yaprak
Ürün Direktörü
Eda Yılmaz
Eda Yılmaz
İçerik Direktörü
Takım Üyesi

Bilgehan Yılmaz

CEO, Kurucu

Bilgehan Yılmaz, dijital pazarlama alanında yaklaşık 11 yıllık iş deneyimine sahiptir. İlk teknoloji girişimi olan sosyal spor ağı Sporapp'i TEB Girişim Evi'nde geliştirdi. 2014 yılında Webrazzi tarafından yılın sağlık girişimine aday gösterildi. 2016 yılında kurduğu DüğünBuketi.com, 2019 ve 2020 yıllarında Webrazzi tarafından yılın ilan sitesine aday gösterildi.


Marmara Üniversitesi'nde İşletme, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Sanat Tarihi eğitimi almıştır.

Takım Üyesi

Sıla Havva Karakoç

Satış Direktörü, Kurucu Ortak

ODTÜ'de kimya eğitimi aldıktan sonra Mey İçki'de mühendis olarak başladığı iş hayatına satış alanında devam etti. 2011 yılında dugun.com ile düğün sektörüne girdi. İlk senesinde, 24 yaşındayken Türkiye 1.si olarak Ankara - İzmir karması takımın liderliğine yükseldi. Ertesi yıl yeniden Türkiye 1.si olup, şirket rekoruna imza attı. Başına geçtiği 17 kişilik İç Anadolu Bölge Müdürlüğünü, cirosunu 4'e katlayarak Türkiye 1.liğine taşıdı. Sonraki 3 senenin de Türkiye 1.'sini ekibinden çıkardı.


2018’de DüğünBuketi.com’a Satış Direktörü olarak transfer oldu. 2022'de kurucu ortak oldu.

Takım Üyesi

Duygu Yaprak

Ürün Direktörü

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden dereceyle mezun olduktan sonra Vitra'da iş hayatına başladı. Turkcell'de 6, Arçelik'te 3,5 yıl ürün yöneticisi olarak çalıştı. Turkcell'de Life Box uygulamasının ürün geliştirmesi ve pazarlamasından sorumlu oldu. Çalıştığı şirketlerde birçok ödül aldı.


2020'nin Aralık ayında ürün direktörü olarak DüğünBuketi.com'a dahil oldu.

Takım Üyesi

Eda Yılmaz

İçerik Direktörü

6 yıl içerik, 4 yıl e-ticaret yöneticiliği deneyimi vardır. Hobi ve sanat malzemeleri alanında Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Hobi24.com'u Güven Sanat bünyesinde kurdu. Onbinlerce ürünün içeriğinin dijitalleşmesini sağladı. E-ticaret tecrübesiyle kendi şirketini kurup ithal ettiği ürünlerin pazaryerlerinde satışını gerçekleştirdi.


2016'dan beri DüğünBuketi.com, DüğünYardımcısı.com, Çeyiz Listem ve Yuvanıkur markalarının içerik ve ui/ux geliştirmelerini yönetmektedir. DüğünBuketi.com bünyesinde son 2 yılda 350'den fazla stajyere içerik ve ui/ux eğitimi verdi.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 2.500.000
Ek Fonlama
₺ 500.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
734
Alınan Toplam Yatırım
₺ 2.581.268
Pay Arz Oranı
% 3
Ortalama Yatırım
₺ 3.516
En Yüksek Yatırım
₺ 350.000
Nitelikli Yatırımcı
95
Nitelikli Yatırım Oranı
% 29,66
Fonlama Başlangıç
20.06.2022
Fonlama Bitiş
19.08.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı