Pachamama Gıda Tarım Tekstil Danışmanlık San.ve Tic.A.Ş.
Türkiyenin ilk sağlıklı, vegan, glutensiz, şeker ilavesiz atıştırmalık üretici markası olarak bir dünya markası olma yolundayız. Daha emin ve hızlı büyümek için yatırımcılarımızla buluşmak istiyoruz.

Sağlıklı Büyüyoruz bir Üretim Projesidir

Tarım, Gıda Kategorisinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

122.7%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 6.750.000
 • ₺ 8.281.740

1121 Yatırımcı Pay Aldı.

194 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Pachamama Gıda Tarım Tekstil Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: EVY7WP
Kampanya Kapanış Tarihi: 02.12.2022
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı'nın da yatırım turuna katılmasıyla birlikte, fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu toplamda 300.000 TL eş finansman ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 3 Ekim Pazartesi saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 28 Ekim Cuma akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz kurucu Semra İnce'nin hisselerinden dağıtılacaktır.


Önemli Duyuru:

Güncel bilançomuzda sermaye yedeklerinde bulunan 551.983 TL yatırım turu sonunda toplanan fon ile birlikte sermayeye ilave edilecektir. Bu turda yatırım yapan yatırımcılarımız tüm sermayeye, yatırım yaptıkları oranda ortak olacaktır.


Yatırımcılarımıza Ürünlerimizi Hediye Ediyoruz!

 • 2.500 TL ve üzeri yatırıma: 1 kutu 16’lı Rawsome bar paketi
 • 5.000 TL ve üzeri yatırıma: 4’lü Rawsome Granola ve Müsli paketi ve 1 kutu 16’lı Rawsome bar paketi
 • 10.000TL ve üzeri yatırıma: 1 kutu Home Office paketi, 1 kutu 16’lı Rawsome bar paketi ve 4’lü Granola ve Müsli paketi
 • 25.000TL ve üzeri yatırıma ise 1 yıl boyunca her ay 16’lı Rawsome karışık bar paketi hediyemiz olacak.


Kurumsal Markamız Pachamama Gıda Hakkında

Pachamama Gıda, tamamen doğal ve sağlıklı beslenme misyonu ile yola çıkmış, iyi bir yarın için bugün doğru işler yapmak üzere yola koyulmuş bir kadın girişimidir.


Global olarak bilinçli beslenmenin farkındalığı, son tüketicinin daha temiz ve sağlıklı besin arayışı, vegan ve vejetaryen beslenmeye yönelim, doğal, sade ve esnek diyet tercihleri faaliyet gösterdiğimiz sektörün hızla büyümesine yol açmaktadır.


Türkiye'nin ilk vegan, şeker ilavesiz, katkı ve koruyucu içermeyen, glutensiz sağlıklı atıştırmalık "üreten" markası olarak, hem ülkemizde lider ve hem de global pazarda farklı satış kanallarında var olan bir dünya markası olmak amacımızla sağlıklı bir yola çıktık.


Neden Şirketimize Yatırım Yapmalısınız?

 • İstanbul, Ayazağa'daki 1000m2 kapalı alana kurulu üretim tesisimiz, fonlama sonrası alacağı yatırım ile, üretim kapasitesinin tamamını kullanabileceği bir modelle, ekibini geliştirerek, pazarlama faaliyetlerine güç vererek (yurt içi ve yurt dışı), üretici olmasının verdiği rekabetçi fiyat avantajı ile özellikle ihracat satışlarını kat ve kat arttırarak, satış içerisindeki döviz gelirlerinin büyümesi sonucu daha sürdürülebilir bir performansa ulaşacaktır.
 • Şirketimize yatırım yapacak tüm yatırımcılarımız, yatırım turunda aldıkları aynı hisse oranı ile Avrupa'da kuracağımız şirketimizin de ortağı olmuş olacaklar.
 • Rawsome, sağlıklı beslenme konusundaki duruşu, dünya standartlarındaki üretim tesisi ve ürünleri, çok kanallı satış stratejisi ile yüksek marka bilinirliğine ulaşmıştır.
 • 3 farklı ürün kategorimizle Macrocenter mağazaları, Metro marketler, Eataly, Rossmann, Tchibo cafeler, Beltur cafeler ile ülke genelinde 300'den fazla benzin istasyonu, 250'den fazla organik ve doğal ürünler satışı yapan nokta, oteller ve spor merkezlerinde yer alıyoruz.
 • Yurt dışında ise Avrupa Birliği, İngiltere ve ABD'de tescilli markamızla 8 ülkeye 2017 senesinden bu yana ihracat gerçekleştiriyoruz.
 • Sağlıklı atıştırmalık pazarı global olarak katlanarak büyüyor. Ve biz de tescilli markalarımız, yüksek üretim kapasitemiz ve dünya standardındaki üretim faaliyetimizle bu pazarda ciddi bir büyüme öngörüyoruz. Böylesi bir vizyona sahip şirketimizle yatırımcılarımızın global olarak hızla büyüyen bu pazara yatırım yapmaları için çok doğru bir zaman olduğuna inancımız büyük!
 • Global pazarlarda büyüyen bir marka olmak üzere yatırımcılarla buluşmaya hazırız.

Girişimimizi rakiplerinden ayıran özellikler nelerdir?

 • Rawsome geliştirdiği ürünlerle Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, vizyoner, yaratıcı, dinamik, bilgi ve tecrübe sahibi olduğunu ispat etmiştir,
 • Markalarını Avrupa Birliği, ABD ve İngiltere'de tescil ettirmiş ve global büyüme için gerekli en önemli adımı atmıştır,
 • Mevcut üretim tesisi, projede sunulan 5 yıllık planı gerçekleştirecek yapıda kurulmuştur (yüksek üretim kapasitesine sahip makine parkı sahipliği),
 • Global olarak kabul görmüş ve uluslararası bilinirliği çok yüksek/ihracat için aranan ve ihracatı kolaylaştıran kalite belgesi BRC'ye A derecede sahiptir,
 • 6 senelik ömründe oluşturduğu kaliteli ve özenli doğru gıda markası algısına sahiptir,
 • Tecrübeli bir ekip ile büyümektedir,
 • Sektör için büyük bir yatırım kalemi olan X-Ray cihazına sahiptir (yabancı madde ayıklamasını yapabilen yüksek teknoloji ekipmanı)
 • ABD'de ürün kategorisinde Dünya 1.liği ödülü almıştır,

Neden "Kitle Fonlaması ile Yatırım" almak istiyoruz?

 • Kitle fonlama ile hızla büyüyen bu pazarda global atımları atmak için çok hızlı hareket kabiliyeti sağlayacak olması,
 • Hedef kitlemiz olan binlerce kişiye (yatırımcı/tüketici) kendimizi tanıtabilme imkanı sunması.


Girişim Şirketi Tarihçesi

·     Pachamama Gıda, tamamen doğal ve sağlıklı beslenme misyonu ile yola çıkmış, 2016 yılında kurulmuş ve 2017 senesi ortasından bu yana Türkiye'de üretim ve satış faaliyeti gösteren bir gıda şirketidir.

. Ürünlerimiz tamamen doğal, katkısız, şeker ilavesiz, glutensiz ve vegandır.

·     5 farklı lezzette meyve ve kuruyemiş bar çeşidi ile başladığımız ve ülkemizde ilk üreticisi olduğumuz ürün gamımız, 2018 yılında Türkiye'de bir ilk oluşturan fonksiyonel barlar ile genişlemiştir. 2019 yılında ise yine şeker ilavesiz, glutensiz granola ve fonksiyonel granola ile çeşidini arttırmış, 2021 yılında ise yine Türkiye'de bir ilki yaratarak, içi fıstık, badem ve fındık ezmesi dolgulu meyve toplarını ürün gamına dahil etmiştir.

. İlk üretim tesisi olan 120m2'lik atölyeden, sadece 1.5 sene içerisinde 2018 senesi başında 1.000m2 kapalı alana sahip, A derece BRC kalite sertifikasına sahip üretim tesisine geçmiştir.

. Türkiye'de tescilli markası RAWSOME'a ilave olarak, RAWMYGOD markasını Avrupa Birliği, İngiltere ve Amerika'da tescillemiş, kuruluşu itibariyle bir dünya markası olma vizyonuyla katıldığı yurt dışı fuarlar ile 2017 senesinde ihracata başlamıştır.

. 2018 senesinde limited şirketten anonim şirket yapısına geçmiştir.

. 2018 senesinde Weconnect International tarafından ABD'de 26 ülke arasından ürün kategorisinde kadın girişimi olarak Dünya 1.liği ödülünü kazanmıştır.

. 2018 yılını 1.700.000TL ciro ile tamamlarken, 2019 senesinde 2.200.000TL, pandemiye rağmen 2020'de 2.450.000TL ve 2021'de 4.555.000 TL ciroya ulaşmıştır. Ve 3. faaliyet senesi olan 2019 senesinde 16.495TL faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Takip eden senelerde ise 2020 senesinde 91.000TL, 2021 senesinde 215.500TL faaliyet karı gerçekleştirmiştir.

·     2022 senesine gelindiğinde 8 ülkeye ihracat yapan, KKTC ,Almanya ve Kuveyt'de distribütörü olan, kendi markalarının yanında pek çok yerli ve uluslararası markaya "private label" bar, meyve&yemiş topları ve granola üretimi gerçekleştiren pozisyona gelmiştir.

·    2022 yılına gelindiğinde 3 farklı kategoride 32 ürüne ulaşmıştır.

·    2022 yılı sonunda 40 çeşit ürüne ulaşmış, %30'u ihracat olan 10,9 milyon TL ciro ve 900 bin TL karlılığa kendi kaynakları ile ulaşmış olacaktır.


Ürün ve Kanal Kırılımı

3 farklı kategoride 32 çeşit ürüne ulaşmış durumdayız. Aralık 2022 itibariyle ise 40 çeşit ürüne ulaşacağız. Ürün kategorilerimiz aşağıdaki gibidir;

1-Kuruyemiş ve meyve barları

2-Granola ve müsli

3-Kuruyemiş ve meyve topları (içi dolgulu ve dolgusuz)

2023 senesinde aşağıdaki kategoriler eklenecektir;

Organik barlar ve fonksiyonel karışımlar

Tüm ürünlerimiz vegan ve glutensiz beslenmeye uygundur, katkı maddesi, koruyucu, kıvam vericiler ve ilave şeker içermez.

Güncel olarak 5 ana satış kanalımız bulunmaktadır;

 • E-ticaret kanalımız olan www.rawsome.com.tr ve pazaryerleri (Trendyol)
 • Modern ticaret kanalı (Macrocenter, Metro Toptan Marketler, Eataly, Gratis mağazaları, Rossmann, Lifeco, benzin istasyonları gibi),
 • 1 bölgesel distribütör aracılığıyla geleneksel ticaret kanalında 250'nin üzerinde organik ve doğal ürünler satışı yapan marketler ve satış noktaları
 • HORECA (Tchibo Kafeler, Beltur Mağazaları, Hilton Otelleri vb.)
 • Yurtdışı pazarlar 

Ürünlerimiz :

Ürünlerimiz, günümüz insanının pratik tüketim ihtiyacına cevap verecek şekilde besleyici değerleri çalışılmış ve hammadde kalitesinden kesinlikle taviz vermeden üretilmektedir.

Tesisimiz glutensiz olup, periyodik yapılan analizlerle ürünlerimiz devamlı tetkik edilmektedir.

Ürünlerimiz geniş bir ihtiyaç aralığına yanıt verebilmektedir.


Yatırım Sonrası Kısa ve Orta Vadedeki Planlarımız;

.·     İhracatımızın artışını desteklemek için için altyapımızı güçlendirmeye, istihdam artışına ve gerekli üretim ekipmanlarını almaya odaklanacağız.

·     2022 senesi Ekim ayı ile oldukça kapsamlı ve güçlü bir dijital pazarlama faaliyetine başlayacağız,

·     Güçlü gıda fuarlarına katılmak için bütçemizi artırarak, potansiyel müşteri havuzumuzu global olarak genişleteceğiz.

. Yönetim kadromuza satış ve ihracat fonksiyonları için uzman seviyesinde istihdam oluşturacağız.

. Yeni ürün kategorilerimiz için tasarım ve üretim faaliyetlerini hayata geçireceğiz (organik çeşitler, içi dolgulu meyve ve yemiş topları, takviye gıda kategorisinde tozlar ve barlar , protein kurabiyeler, fonksiyonel çikolata çeşitleri)

. Yeni kategorilerimizi destekleyici ekipman yatırımı

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Türkiye'nin ilk vegan, glutensiz, şeker ilavesiz, koruyucu ve katkı içermeyen kuruyemiş ve meyve barı , dolgulu kuruyemiş ve meyve topları , fonksiyonel atıştırmalıkları ve vegan / glütensiz granola üreticisi olarak, her zaman dünya standartlarında yaratıcı, rekabetçi sağlıklı atıştırmalıklar alanında bir dünya markası olma vizyonu ile yerli ve global pazarlarda yerimizi almak için çalışıyoruz.


 • İstanbul merkezli şirketimiz, planladığımız yatırım alma aşaması ardından daha da güçlendirilecek satış ve pazarlama altyapımız ile mevcut kalite ve rekabetçi satış koşullarımız ile üretim kapasitesini tam olarak kullanarak, çok daha yüksek ciro ve karlı şekilde büyüyecektir.
 • Şu anda faaliyet gösterdiğimiz 1,000m2 kapalı alana sahip olan üretim ve ofis alanımız, 2 vardiya ve tam kapasite ile çalışabilecek durumdadır.
 • Halen 8 ülkeye ihracat yapmaktayız ve bu sayı ile ihracat yoğunluğumuzu %85 seviyesine getirme hedefindeyiz. Bu durumda üretim faaliyetimizi en uygun serbest bölgeye taşıyarak operasyonel ve hammadde maliyetlerimizin aşağıya çekilmesiyle çok daha rekabetçi bir seviyeye getirmeyi hedefliyoruz.
 • 4 senedir sahip olduğumuz A derece BRC kalite sertifikasının bize verdiği ayrıcalık ile özellikle uluslararası pazarda çok kolay ilerleyebilme imkanına sahibiz. Ayrıca Avrupa Birliği, İngiltere ve ABD'de markalarımızın tescilli olması da önemle altını çizmek istediğimiz bir konudur.
 • Fonlama sonrası katılmayı planladığımız yurt dışı fuarlara katılımımız ile potansiyelimizi kullanabileceğimiz yüksek ölçekli firmalarla tanışarak, kendimizi anlatma fırsatlarına sahip olacağız.
 • Yine konsept, AR-GE ve reçete çalışmalarını tamamladığımız 3 farklı kategorideki ürün/leri de fonlama sonrası ambalaja sokacak ve hızla satış ve pazarlama faaliyetlerini başlatacağız.
 • Türkiye merkezimize bağlı olarak yurt dışı ofislerimizi 2023 senesinin ilk yarısında belirleyeceğimiz bir Avrupa ülkesinde, son çeyreğinde de ABD'de açmayı planlıyoruz. Bu hamle ile hem Avrupa, hem de ABD pazarlarına girişimizi sağlayacak, hem de satış ağımızı geliştirebileceğimiz büyük distribütörlere ulaşımımızı kolaylaştıracağız.

Kategori / Ürün Listemiz;

 • Kuruyemiş ve meyve barları (16 çeşit bar)
 • Fonksiyonel kuruyemiş ve meyve barları (nütrasötik barlar) ( 10 çeşit bar)
 • Granola ve müsliler (4 çeşit)
 • İçi dolgulu meyve ve yemiş topları (6 çeşit top)

Tüm ürünlerimiz şeker ilavesiz, glutensiz, doğal, katkı ve koruyucu içermez.

Satış Kanallarımız;

5 satış kanalı üzerinden ilerliyoruz;

 • Online olarak kendi web sitemiz www.rawsome.com.tr ve pazar yerleri (Trendyol)
 • HORECA (Otel, restaurant ve cafeler)
 • Modern ticaret kanalı (Macrocenter, Metro marketler, Rossmann, Eataly, benzin istasyonları)
 • İhracat (8 ülke)
 • Private label (özel marka yerli ve yabancı firmalara üretim-Tchibo, Gratis, Lifeco, bahs bar, Levom, Goodness, Feed Fransa gibi)
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Semra İnce
Semra İnce
Kurucu - Genel Müdür
Ceren Özata
Ceren Özata
Genel Müdür Yardımcısı
Büşra Şiren
Büşra Şiren
Gıda Mühendisi
Musa Polat
Musa Polat
Teknik Üretim Sorumlusu
Esra Saatçi
Esra Saatçi
Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusu
Üretim Personelleri
Üretim Personelleri
Üretim Personelleri
Takım Üyesi

Semra İnce

Kurucu - Genel Müdür

İzmir D.E.Ü Endüstri Mühendisliği ve USA IIN (Institute of Integrative Nutrition – Bütünsel Beslenme Enstitüsü) Health Coaching eğitimi aldım. 26 senelik kariyerimde Procter&Gamble, Beiersdorf, DiaSA, D&R, Shaya Mağ. ve Caffe Nero’da yöneticilik yaptım. Kariyerimin son 15 senesini yeme-içme sektöründe geçirdim ve bu dönem Starbucks gibi ikonik markaların insan hayatına olabilen etkisini görerek, bunun insan sağlığına pozitif etki yaratabilmesi için neler yapabileceğine konsantre oldum.

2015 senesinde emekli olarak, yurt dışında yaptığım araştırma ve çalışmalar sonrasında aldığım “Bütünsel Beslenme” eğitimimi de yanıma alarak, kendi girişimimi “sağlıklı yaşamı desteklemek” üzerine kurdum. 2016 senesinde ilk ürün reçetelerimi oluşturup, atölyemde üretime başladım. 2016’dan günümüze aldığımız ödüller, büyüyen yurt içi ve dışı ticaretimiz bizi 2018 senesinde yeni üretim tesisi ve makine parkı yatırımına yöneltti. Hedefimiz ülkemizden bir dünya markası çıkarmak.

Takım Üyesi

Ceren Özata

Genel Müdür Yardımcısı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunudur. Kariyerinde büyük ölçekli gıda üretimi yapan firmalarda üretim alanında ciddi tecrübeye sahiptir. Elvan Gıda'nın farklı şehirlerdeki üretim tesislerinde 12 seneye yakın tecrübeye sahiptir. Sırasıyla Cici Çikolata'da 3,5 sene Üretim Mühendisliği ve Şefliği,

Balaban Gıda'da 6 seneye yakın İşletme Şefliği, Elvan Gıda'da 3 seneye yakın Üretim Müdürlüğü görevlerini yerine getirmiştir. 2021 senesi başı itibariyle şirketimizde Genel Müdür Yardımcılığı görevini başarıyla sürdürmektedir.


Takım Üyesi

Büşra Şiren

Gıda Mühendisi

Büşra Şiren, 1992 doğumludur. Sakarya Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lisans tezi ‘Balkabağı Tozunun Fırıncılık Ürünlerinde Kullanımı’ üzerinedir. 2013 yılında Kervan Gıda Bebeto şirketinde sakızlı gıdalarda ar- ge denemeleri ve yeni ürün denemeleri üzerine staj yapmıştır. 2014 yılında Ülker, Akgıda Gıda San. Tic. A.Ş.’de istenmeyen mikroorganizmaların analizi ve materyallerin sterilizasyonu üzerine laboratuvar stajını tamamlamıştır. Şirketimizde 6 senedir Gıda Mühendisi olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Musa Polat

Teknik Üretim Sorumlusu

Musa D.Polat 1972 doğumludur. Lise mezunudur. 18 sene büyük ölçekli üretim firmalarında formenlik, makine operatörlüğü ve üretim amirliği yapmıştır. Kent Gıda firmasında 11 yıl üretim amirliği, Tayaş Gıda firmasında 3.5 yıl üretim bölüm amirliği, Beyazpınar Şekerleme firmasında 3,5 yıl üretim şefliği yapmıştır. 5 senedir Pachamama Gıda‘da şirketimiz bünyesinde Teknik Üretim Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Takım Üyesi

Esra Saatçi

Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusu

Esra Saatçi, 1991 doğumludur. Lise mezunudur. Muhasebe ve ön muhasebe alanlarında uzmandır. Eğitim aldığı alan muhasebedir. Lojistik, tekstil, laboratuvar gibi çeşitli sektörlerde deneyimi vardır. Muhasebeye ek olarak kalite güvence müdürlüğü, ofis yöneticiliği, yönetici asistanlığı ve insan kaynakları yönetimi gibi farklı çalışma alanlarında 10 yılı aşkın bir süre deneyimi vardır. Doruk Lojistik’te ofis yöneticiliği, Along Lojistik’te ofis yöneticisi ve Centro Laboratuvar’da memurluk alanlarında çalışmıştır. Şirketimizde 1 yıldan fazla süre ön muhasebe başta olmak üzere idari işleri yönetmektedir. İleri derece Excel ve Word programları bilgisi vardır.

Takım Üyesi

Üretim Personelleri

Üretim Personelleri

Üretim ekibimiz, tam zamanlı çalışan 7 kişiden oluşmaktadır.

Mevcut 3 farklı makine hattında aşağıdaki işleri yapmaktadırlar;

- Bar üretim hattı;

Hammadde kontrol ve ayıklama, kırma ve parçalama, hamur oluşturma, bar ünitesinde bar oluşturma, ambalajlama, X-ray yabancı madde kontrol, kolileme, sevkiyat.


- Granola ve müsli hattı;

Hammadde kontol ve ayıklama, karıştırma, fırınlama, soğutma, paketleme, X-ray yabancı madde kontrol, kolileme, sevkiyat.


-Meyve ve yemiş topları;

Hammadde kontrol ve ayıklama, kırma ve parçalama, hamur oluşturma, top ünitesinde ürün oluşturma, ambalajlama, X-ray yabancı madde kontrol, kolileme, sevkiyat.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 6.750.000
Ek Fonlama
₺ 1.350.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
1.121
Alınan Toplam Yatırım
₺ 8.281.740
Pay Arz Oranı
% 12,50
Ortalama Yatırım
₺ 7.387
En Yüksek Yatırım
₺ 675.000
Nitelikli Yatırımcı
194
Nitelikli Yatırım Oranı
% 65,88
Fonlama Başlangıç
03.10.2022
Fonlama Bitiş
02.12.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı