SHOPIVERSE TEKNOLOJİ VE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ
Türkiye'nin #1 global pazaryeri ve depo çözümü ShopiVerse Unicorn yolculuğunda başarısına tüm değerli dostlarını ortak ediyor

ShopiVerse Ecom SuperApp bir Teknoloji Projesidir

Yapay Zeka ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

107.7%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 20.000.000
 • ₺ 21.549.536

2693 Yatırımcı Pay Aldı.

416 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

SHOPİVERSE TEKNOLOJİ VE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: EDDPOW
Kampanya Kapanış Tarihi: 07.08.2023
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

fonbulucu Gelecek GSYF 500.000 TL , Hakan Yıldız 200.000 TL, Mustafa Öner 1.000.000 TL, SUSU Yatırım 100.000 TL yatırım yapacaklardır.

Bedelsiz Pay Kampanyası Güncellemesi

Yatırımcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda bedelsiz pay için son tarih ve oranlar güncellenmiştir. Yatırım turunda, ön yatırım taahhüdünde bulunan yatırımcıların taahhüt ettikleri tutarı veya daha fazlasını yatırmaları durumunda toplam yatırımları için (ilk 7 iş günü içerisinde) verilecek bedelsiz paylar %45 yerine %50 olarak uygulanacaktır. Bedelsiz paylar için son tarih olarak ilan edilen 16 Haziran 23:59’dan önce yatırım yapmış olan yatırımcılarımıza verilecek bedelsiz paylar ise %40 yerine %45 olarak uygulanacak olup, kampanya %100 hedefine ulaşana kadar ilk defa yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza %25 bedelsiz pay verilecektir. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu ortakların paylarından oransal olarak dağıtılacaktır. Önemle Duyurulur.

Alınan Yatırım Taahhütler:

Yatırım Turu öncesi yapılan görüşmeler ve ön talep toplama çağrısı sonucunda 1.289 Yatırımcıdan toplam 10.032.044 TL Ön Yatırım Taahhüdü alınmıştır. Ön Yatırım Taahhüdünde bulunan yatırımcıların taahhüt ettikleri tutarı veya daha fazlasını yatırmaları durumunda toplam yatırımları için (ilk 7 iş günü içerisinde) %40 yerine %45 oranında bedelsiz pay alacaklardır. Örnek Hesaplama: 10.000 TL yatırım yapan bir yatırımcı normal şartlarda 545,26 adet pay alabilecekken, ön taahhütte bulunması ve en az bu tutarı yatırması halinde 790,62 Adet pay sahibi olacaktır.

 • Kampanyada ek fonlama uygulanmamaktadır.

Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 8 Haziran Perşembe saat 10:00 itibari ile 7 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %40 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 7 iş günü ile sınırlı olup, 16 Haziran Cuma akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu ortakların paylarından oransal olarak dağıtılacaktır.

Örnek Hesaplama: 10.000 TL yatırım yapan bir yatırımcı normal şartlarda 545,26 adet pay alabilecekken, 7 iş günü içerisinde bu tutarı yatırması halinde 763,36 Adet pay sahibi olacaktır.

Yatırımcılarımıza Öncelikli Çıkış Hakkı

Yatırım turu başarılı bir şekilde tamamlandıktan ve toplanan fonun girişim şirketine aktarıldığı tarihten itibaren 12 Ay sonra şirketin alacağı ilk yatırımda tüm yatırımcılara paylarının en fazla %10’u kadar öncelikli çıkış hakkı verilecektir.

ShopiVerse Yatırımcılarına Hediyeler

 • 2.000 TL ve üzeri yatırım yapacak yatırımcılarımıza "A'dan Z'ye E-İhracat" e-kitabı hediye edilecek.
 • 5.000 TL ve üzeri yatırım yapacak yatırımcılarımıza "A'dan Z'ye E-İhracat" basılı kitabı hediye edilecek.
 • 5.000 TL ve üzeri yatırım yapacak yatırımcılarımıza 2.950 TL değerinde "WORLDEF Prime" 1 yıllık üyeliği hediye edilecek.
 • 10.000 TL ve üzeri yatırım yapacak yatırımcılarımıza Rusya'nın en büyük pazaryeri Ozon'da hesap açılışı hediye edilecek.
 • 20.000 TL ve üzeri yatırım yapacak yatırımcılarımıza WORLDEF'in Ekim 2023'te düzenleyeceği World Ecommerce Forum Antalya etkinliğine katılım bileti hediye edilecek. (Bu etkinlikte otomobil çekilişi yapılacaktır.)
 • 20.000 TL ve üzeri yatırım yapacak ilk 100 yatırımcımıza ShipEntegra'dan, 2023 yılı sonuna kadar kullanabilecekleri 100$ değerinde uluslararası kargo gönderim hakkı hediye edilecek.
 • 50.000 TL ve üzeri yatırım yapacak yatırımcılarımıza Ozon, Fruugo, Etsy hesap açılışı ve entegrasyonu hediye edilecek.

ShopiVerse Hakkında Önemli Metrikler

 • ShopiVerse, WORLDEF ve ShipEntegra iştirakidir.
 • ShopiVerse firması, bu yatırım turu kampanyasıyla Türkiye'deki ilk yatırım turuna çıkmaktadır. Şirketin planlarında, bir sonraki yatırımı globalden alarak, başta Avrupa olmak üzere dünyaya açılmak vardır.
 • Üretici arayan 5 milyondan fazla global e-ticaret satıcıları, ShopiVerse sayesinde e-ticarete uyumlu 100 binden fazla Türk üreticilerin ürünlerini tedarik edebilirler. Böylece ShopiVerse, 7 trilyon dolarlık global e-ticaret pazarında Türk üreticileri, doğrudan ve kolay bir şekilde e-ihracat yapabilir hale getirmektedir.
 • Shopify'da 3 milyondan fazla e-ticaret yapan satıcı, ürünlerini üreticilerden tedarik etmektedir. Ve bu pazarın toplam büyüklüğü Statista'ya göre 2026 itibariyle 476 milyar dolar olarak öngörülmüştür. ShopiVerse Shopify entegrasyonuyla, ekosistemindeki e-ticaret yapan üreticileri bu büyüklükteki pazara açmaktadır.
 • Son 1 yılda 50'den fazla firma, 150'den fazla global pazaryeri mağazası ile ShopiVerse sistemi üzerinden 3.000.000$'dan fazla e-ihracat yaptı.
 • İçlerinde Wayfair, Walmart, eBay, Amazon, Etsy, Zalando gibi 52 farklı Global Pazaryeri ile entegrasyon ve partnerlik yapıldı.
 • 4 kıtada 20'den fazla ülkede 40'tan fazla e-ticaret deposu ile entegrasyon ve partnerlik yapıldı.
 • ShopiVerse yazılım çözümü ile elde edilecek önemli değerlere bakacak olursak; bir taraftan dünya çapında hangi ürünler, nereye, kaç fiyattan, ne sıklıkta ve ne şekilde satıldığı ile ilgili önemli bir veritabanı oluşmaktadır. Diğer taraftan bütün faturalama süreçleri ShopiVerse üzerinden yürütüleceği için bilanço büyüklüğü ve faaliyet karlılığı çok kısa bir süre içerisinde hedeflenen seviyeye ulaşacaktır.

ShopiVerse Nedir?

ShopiVerse, e-ticaret yapan üreticilerin ve e-ihracatçıların ihtiyacından yola çıkılarak oluşturulan, Türkiye'nin #1 global pazaryeri ve yurtdışı depo yazılım çözümüdür. Sınırötesi e-ticaret sürecinin tamamını tek panelden yönetme olanağı sunmaktadır. Yönetim ve operasyonu fiili olarak Orxan Isayev (CEO) ve Fatih Gökmen (CTO) tarafından yürütülmektedir. ShopiVerse sınırötesi e-ticaretin Super App'i rolünü üstlenmiştir. Firmalar ShopiVerse teknolojisiyle aşağıdaki fonksiyonlardan faydalanabilmektedir.

 1. Envanter Yönetimi
 2. Depo Yönetimi
 3. Sipariş Yönetimi
 4. Fiyat Yönetimi
 5. Lojistik Yönetimi
 6. Stok Yönetimi
 7. İçerik Yönetimi
 8. Pazaryeri Yönetimi
 9. Ödeme Yönetimi
 10. ERP Yönetimi
 11. CRM Yönetimi
 12. Raporlama
 13. Mutabakat

İş Modelimiz

Temelde 2 model üzerine çözüm sunmaktadır;

 1. Satmak
 2. Sattırmak

ShopiVerse yukarıda belirtilen sorunlara 2 model (Satmak ve Sattırmak) kapsamında çözüm sunmaktadır. ShopiVerse teknolojisi sadece yerli firmalara değil, aynı zamanda global firmalara da çözüm sunmaktadır.

 • Satmak iş modelinde üreticiler ve satıcılar ShopiVerse'ün gelişmiş yazılım teknolojisi sayesinde ürünlerini ve stoklarını diledikleri kaynaktan havuza çekebilir. İlgili havuzdan Amazon, eBay, Wallmart, Zalando, Etsy gibi 50 fazla satış kanalında listeleyebilirler. Ayrıca 20'den fazla ülkede faaliyet gösteren 40'tan fazla depo ile entegre bir şekilde çalışabilirler. ShopiVerse teknolojisi sayesinde, firmaların sınırötesi e-ticaret sürecinde doğru depo, doğru fiyat, kolay entegrasyon, tam otomasyon gibi çözümler sunulmaktadır. Envanter, stok, fiyat, sipariş, lojistik yönetimi, uluslararası e-ticaret depoları, raporlama, yapay zeka tabanlı analitik pazar analizi tek panelden kolay ve hızlı bir şekilde yönetilebilir. Geriye sadece ürünü üretmek veya tedarik etmek ve ilgili pazarlarda iletişimini yaparak satılması kalmaktadır.
 • Sattırmak' iş modelinde üreticiler ShopiVerse'nin stok havuzuna eklenirler. Böylece üreticiler ShopiVerse sayesinde, Avrupa ve Amerika'da e-ticarete uyumlu üretici arayan 2 milyondan fazla Shopify ve pazaryeri satıcılarının kendilerine ulaşmasına açık hale gelirler. Global satıcılar ShopiVerse panelinde listelenen üreticilerin ürünlerini kolay ve hızlı bir şekilde kendi Shopify mağazalarında ya da pazaryerlerinde listeleyebilirler. Böylece tüm sipariş, tedarik ve faturalaşma süreçlerini üreticiler ve satıcılar tek panelden kolay bir şekilde yönetebilirler. Sattırma iş modelinde tüm faturalaşma ShopiVerse üzerinden gerçekleştiği için ShopiVerse'nin bilanço büyüklüğü geometrik ölçüde artması öngörülmektedir. Bu modelde sadece Türkiye üretici ve satıcıları değil aynı zamanda yurtdışı firmalar da yer alacaktır. Tüm dünyadan birçok üreticinin ShopiVerse havuzuna üretmiş oldukları ürünleri girmesi planlanmıştır. Dünya çapında 10 milyonlarca dolar satış yapan 10 binlerce satıcı da bu ürünleri mağazalarında listeleyebilmektedir. Burada önemli nüanslardan bir diğeri ise dünya çapında hangi ürün nerede üretiliyor, nereye, kaçtan, kime nasıl satış yapılıyor gibi birçok VERİ ShopiVerse tarafından işlenmektedir. Francis Bacon'un "Bilgi güçtür" sözünü "Yorumlanabilir Bilgi Güçtür" olarak ele alırsak, günün sonunda ShopiVerse'nin yüksek teknolojisi ile yorumlanmış veri tabanı elde edilmektedir. Ayrıca Statista 2023 Mart verilerine göre 2026 yılı itibariyle Sattırmak iş modelinin dünya genelinde 476 Milyar dolar pazar büyüklüğüne ulaşacağı öngörülmektedir. ShopiVerse'in sadece Sattırma iş modelinde bile dünya çapında büyük fırsat bulunmaktadır. ShopiVerse olarak 2027 yılına kadar bu pazar payından %1,2 pay alarak Türkiye'den bu alanda bir Unicorn daha çıkarmayı hedefliyoruz.

Partnerlerimiz

eBay, Walmart, Ozon, Wayfair, Amazon, Etsy, Zalando, Allegro, UPS, DHL, Fedex, Aras, Cdek, ShipEntegra, Oplog, Horoz, Shopify, T-Soft, Ikas, Ticimax...

Alacağımız yatırımı nasıl kullanacağız, neden yatırım almak istiyoruz?

Kitle fonlama kullanımında temel iki neden bulunmaktadır. Bunlardan biri kitle fonlama ile ShopiVerse'ye ortak olacak kişi ve firmaların marka elçileri olarak markaya değer katması öngörülmektedir. Diğer bir önemli değer, elde edilecek finansal kaynak ile 3 senelik hedeflenen projeksiyon, 1 seneye indirgenecek ve zaman satın alınmış olacaktır. Elde edilecek fon ile mevcut yazılım ve pazarlama ekibi daha da güçlendirilecek, uluslararası marka bilinirliğinin arttırılması daha da hız kazanacaktır.

ShopiVerse'in Son Kullanıcı İçin Faydaları

 • Global satıcıların uluslararası üreticilere kolay ulaşımı,
 • Üreticilerin ürünlerini global pazarlarda satışının sağlanması,
 • Konsolidasyon kaynaklı maliyet avantajı,
 • Sınırötesi e-ticaret sürecinin otomasyonu,
 • İnsan kaynaklı hataların minimizasyonu,
 • Sınırötesi e-ticaret sürecinde verimlilik artışı,
 • Tek panelden bütün sürecin kolay yönetimi,
 • Ekosistemde faaliyet gösteren firmalara kolay ulaşım,
 • Sınırötesi e-ticaret konusunda doğru kişilerden mentörlük alma imkanı,
 • Tüm sürecin kolay bir şekilde anlık raporlaması.

ShopiVerse'in Sağladığı Çözümler

 • Firmalar sınırötesi e-ticaret sürecinde kullanacakları ERP, CRM, Fulfillment, Lojistik, Ödeme, Uluslararası Pazaryerleri araçlarını tek panelden, kolay ve hızlı bir şekilde yönetebiliyor.
 • Global Satıcılar, ShopiVerse'nin sürekli büyüyen uluslararası üretici veritabanına erişebiliyor ve uluslararası mağazalarını, depolarını sisteme entegre ederek kolay ve hızlı bir şekilde ilgili üretici ürünlerini kendi satış kanallarında listeleyebiliyor.
 • Üreticiler, ShopiVerse'nin sürekli büyüyen uluslararası satıcı veritabanına erişebiliyor ve ürünlerini global çapta faaliyet gösteren satıcılara sunabiliyor. Sistem entegrasyonu sayesinde bütün operasyonel sürecini otomatize edebiliyor.
 • Bütün operasyonel süreç ShopiVerse Teknolojisi ile yapıldığı için konsolidasyon kaynaklı maliyet minimizasyonu sağlanabiliyor. ShopiVerse'nin WORLDEF ve ShipEntegra iştiraki olması sebebiyle edindiği deneyim ve network sayesinde sınırötesi e-ticaret sürecinde yanlış adım atılmasının önüne geçilmiş oluyor. Hem zamandan, hem de paradan tasarruf edilmiş olunuyor.
 • Yapay Zeka tabanlı analitik yazılım çözümü sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde pazar, rakip ve ihtiyaç analizi yapılabiliyor ve bu doğrultuda doğru ürünü, doğru pazara, doğru fiyatla ve doğru şekilde sunulması sağlanıyor.
 • ShopiVerse'nin detaylı ve sürekli genişletilen eğitim ve etkinlik veritabanı sayesinde sınırötesi e-ticaret yapan veya yapmak isteyen firmalar doğru bilgiye kolay ulaşabiliyor ve deneyim paylaşımlarından faydalanabiliyor.

Rakiplerden Temel Farklılıklar

 • Sınırötesi e-ticaret sürecindeki bütün operasyonel yazılımların tek panelden yönetim imkanı,
 • 5 dilde konuşan yazılım,
 • Yapay zeka tabanlı analitik yazılım çözümü,
 • Güncel yazılım teknolojisi,
 • Esnek yazılım teknolojisi,
 • WORLDEF ile daha geniş networke ulaşabilme potansiyeli,
 • Deloitte FAST50 listesine 1 numaradan giren ShipEntegra'nın e-ihracat lojistik tecrübesi
 • Güçlü, inanmış ve adanmış kalifiye ekip.

Bundan sonrası için hedeflerimiz neler?

Kısa vadede Türkiye'de, orta vadede dünya genelinde faaliyet gösteren, sınırötesi e-ticaret ekosisteminin tamamının ihtiyacına tek noktadan hizmet sunabilecek yazılım teknolojisi olma hedeflenmektedir. Dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren üreticilerin, global satıcıların, global pazaryerlerinin, lojistik firmalarının, e-ticaret depolarının ShopiVerse teknolojisi ile bir araya gelerek, tüm sınırötesi e-ticaret süreci otomatize edilecektir. Bu sayede ShopiVerse sadece Türkiye'nin değil, dünyanın ihtiyacına çözüm sunarak E-Ticaretin Super App'i konumuna ulaşacaktır. 2027 yılı itibariyle, birçok ülkede satış ve operasyon süreçleri yöneten ve ilgili bölgelerde lokalleşerek güçlenen yapıya bürünecektir.

Girişim Şirketi Tarihçesi

WORLDEF Nedir?

WORLDEF 2016 yılında faaliyetine başladı ve gelmiş olduğumuz noktada Avrupa'nın e-ticaret alanında en büyük etkinliklerini gerçekleştirmektedir. İngiltere dış işleri bakanı Jack Straw, Luxemburg başbakanı Jean Claude Juncker gibi isimleri konuşmacı olarak misafir eden WORLDEF, 10. WORLD ECOMMERCE FORUM'da ulusal ve uluslararası 100 bin ziyaretçinin katılmasını planlamaktadır. Sadece Türkiye ve Azerbaycan'da değil, Dubai'de, ABD'de, Almanya ve İngiltere'de forumlar planlamaktadır. Türkiye'nin e-ticaret ve e-ihracat alanında #1 numaralı etkinlik ve yayıncılık şirketi olarak sadece özel sektöre değil, aynı zamanda kamu alanında da desteklerini sunmaktadır. Faaliyete başladığı zamanlarda e-ticaret alanında faaliyet gösteren firma sayısı 50.000 civarında iken, bugün (2023) Ticaret Bakanlığının açıkladığı verilere göre 10 kat artarak 548.000 civarlarına ulaşmıştır. WORLDEF'in düzenlediği etkinlikler, WORLDEF Business School'un vermiş olduğu eğitimler, ELC (Ecom Leaders Club) faaliyetleri sayesinde Türkiye'de e-ticaret ve e-ihracat konusunda ciddi farkındalık oluşmuş ve ekosisteme katkı sağlanmıştır. ShopiVerse'nin kurucu ortağı ve CEO'su Orxan ISAYEV de WORLDEF bünyesinde aktif görev edinmiş ve faaliyeti süresinde 50.000'den fazla girişimci ve firmaya eğitim vermiştir.


Diğer yandan Türkiye'nin e-ticaret alanında faaliyet gösteren en büyük perakende ve üretici markalarıyla değerlendirmeler yapılmıştır. Ve bunun sonucunda e-ihracat süreçlerinin otomatize edilmesi ihtiyacı tespit edilmiş ve ShopiVerse projesi doğmuştur. Dolayısıyla ShopiVerse, tamamen ihtiyaç doğrultusunda ortaya çıkmış ve markaların dünya pazarlarında hızlı ve verimli bir şekilde e-ticaret faaliyetlerini yürütebilmeleri için somut çözümler sunmuştur.


ShopiVerse'ün bir diğer ortağı 2022'de Deloitte FAST50 listesine %8500 büyüme hızıyla bir numaradan giren ShipEntegra'dır. E-İhracat lojistiği alanında sektörün öncü firmalarındandır ve bünyesinde hali-hazırda 50.000'den fazla e-ihracatçı girişimci ve firma e-ihracat lojistiği ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca ShipEntegra Amazon, eBay ve Etsy'de lojistik partneri olarak akredite edilmiş tek Türk teknoloji şirketidir.


2021 Yılı Mayıs ayında temeli atılan yazılım, tam 1 yıl sonunda POC (Proof of Concept) yapılabilir duruma getirilmiş ve 2022 Mayıs ayında ShopiVerse Teknoloji ve Yazılım A.Ş. olarak resmi kurulumu yapılmıştır. 2022 Mayıs ayından itibaren yazılım testlerine başlanmış ve 2023 Mayıs ayına kadar başarılı bir şekilde testlerden geçmiştir. Finansal olarak yazılım firmalarında 2-3 yıllık bir başabaş noktası piyasa beklentisi mevcut iken, ilk yılın sonunda başabaş noktasına ulaşmayı başarmıştır. 1 yıllık test sürecinde %90 Türkiye firmaları ve %10 yurtdışı firmaları yer almıştır. 2023 yılının ikinci yarısından itibaren %90 oranında yurtdışına odaklanılması hedeflenmektedir.


2021 yılı Mayıs ayı itibariyle yazılımın temeli atılmış ve 1 sene boyunca yoğun bir şekilde yazılımın geliştirilmesine odaklanılmıştır. Akabinde 2022 Mayıs ayı itibariyle resmi olarak şirket kurulumu yapılmış ve marka ve patent hakları dahil bütün süreçler güvence altına alınarak sektöre lanse edilmiştir. Lanse edildiği ilk yılın sonunda finansal olarak başa baş noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

ShopiVerse, uluslararası e-ticaret ekosisteminin taleplerine yanıt veren bir yazılım çözüm platformudur. Temelde "Satmak" ve "Sattırmak" olarak iki iş modeline odaklanmaktadır.


ShopiVerse, WORLDEF ve ShipEntegra iştirakidir. İşletmenin yönetimi ve operasyonları, aynı zamanda kurucu ortaklar olan, Orxan Isayev (CEO) ve Fatih Gökmen (CTO) tarafından gerçekleştirilmektedir. ShopiVerse'in geçmişi, WORLDEF ile yakından ilintilidir.


ShopiVerse, yukarıda belirtilen ihtiyaçlara 'Satmak' ve 'Sattırmak' modelleri kapsamında çözümler sunar. Yazılım, sadece yerli firmalara değil, aynı zamanda uluslararası firmalara da hizmet vermektedir.


'Satmak' modelinde, üreticiler ve satıcılar, ShopiVerse'in ileri yazılım teknolojisi sayesinde istedikleri kaynaktan ürünlerini havuza ekleyebilir. Bu havuzdan Amazon, eBay, Walmart, Zalando, Etsy gibi 50'den fazla satış kanalında ürünlerini sergileyebilirler. Envanter, stok, fiyat, sipariş, lojistik yönetimi, global e-ticaret depoları, raporlama ve yapay zeka destekli pazar analizi gibi işlevler tek bir panel üzerinden kolayca ve hızlıca yönetilebilir. Kısacası, tüm sınırötesi e-ticaret işlemleri, ShopiVerse üzerinden tamamen otomatik bir şekilde yönetilebilir. Üreticilerin ve satıcıların yapması gereken tek şey, ürünlerini üretmek veya tedarik etmek ve ilgili pazarlarda pazarlama yaparak satışlarını gerçekleştirmektir.


Satış ve pazarlama konusunda yeterli bilgiye veya kaynağa sahip olmayan firmalar (ki bu, Türkiye'deki üreticilerin %97'inin en önemli sorunlarından biridir), ürünlerini ShopiVerse'in SMS (ShopiVerse Manufacturer & Seller) Network Platformu ile, dünya genelinde milyonlarca dolarlık satışlar gerçekleştiren satıcılara ulaşabilirler. Satıcılar aracılığı ile ürünlerini dünya çapında penetrasyonunu sağlayabilirler. Bir taraftan B2C olarak fayda sağlanırken, diğer taraftan bu penetrasyon üreticilere B2B tarafından da satışları artırma konusunda destek olmaktadır.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Orxan Isayev
Orxan Isayev
CEO
Fatih Gökmen
Fatih Gökmen
CTO
Sedat Ateş
Sedat Ateş
Satış & Operasyon Direktörü
Erkil Bağlan
Erkil Bağlan
Dijital İletişim Yöneticisi
Enes Yeşilyurt
Enes Yeşilyurt
Operasyon Yöneticisi
Bengü Ülgar
Bengü Ülgar
Satış Yöneticisi
İbrahim Nart
İbrahim Nart
İş Ortaklıkları Yöneticisi
Şenol Günaydın
Şenol Günaydın
Yazılım Geliştirici
Gizem Kurnaz
Gizem Kurnaz
Yazılım Geliştirici
Ali Aytekin
Ali Aytekin
Yazılım Geliştirici
Mert Albayrak
Mert Albayrak
Uluslararası Yazılım İş Analisti
Aslı Çetin
Aslı Çetin
Grafik Tasarımcı
Fidan Hamidova
Fidan Hamidova
İçerik Uzmanı
Emin Yeter
Emin Yeter
Hesap Kurulum Uzmanı
Tuğçe Bozdağ
Tuğçe Bozdağ
Analiz Uzmanı
Ramiz Hamidov
Ramiz Hamidov
Pazaryeri Uzmanı
Aysel Nur Demir
Aysel Nur Demir
Operasyon Uzman Yardımcısı
Serdar Kandu
Serdar Kandu
Satış Uzmanı
Ramazan Bahçıvancı
Ramazan Bahçıvancı
Satış Uzmanı
Halil Erdoğmuş
Halil Erdoğmuş
Danışman/ Ebebek Grup CEO
Emre İlban
Emre İlban
Danışman/ Clickmelive CEO
Mehmet Türkel
Mehmet Türkel
Danışman/ Penti E-Ticaret Direktörü
Mehmet Metin Okur
Mehmet Metin Okur
Danışman/ Sefamerve.com CEO
Ömer Nart
Ömer Nart
Kurucu Ortak / WORLDEF Başkanı
Ali Ceylan
Ali Ceylan
Kurucu Ortak / ShipEntegra CEO
Alparslan Yıldız
Alparslan Yıldız
Kurucu Ortak/ ShipEntegra Satış & Operasyon Direktörü
Mustafa Çolak
Mustafa Çolak
Kurucu Ortak/ShipEntegra CTO
Takım Üyesi

Orxan Isayev

CEO

1985 yılında Azerbaycan'ın Bakü şehrinde doğdu. Lisans eğitimini İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans Uluslararası Ticaret alanında tamamladı. İlk doktorasını Stratejik Araştırmalar Enstitüsü Uluslararası ilişkiler, ikinci doktorasını Anadolu Üniversitesi Pazarlama alanında devam ettirdi. İngilizce, Rusça, Türkçe, Azerice olmak üzere 4 dili akıcı şekilde konuşmaktadır. 2020 yılından itibaren Ticaret Bakanlığı Lisanslı E-Ticaret Eğitmenidir. Türkiye'de "E-İhracatın Hocası" Olarak Tanınmaktadır.


Tutyakala.com sitesini 2013 yılında kurmuştur. Ayrıca "A'dan Z'ye E-İhracat", "Ticarette Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret", "Dijitale Kalpten Bağlı Marka" kitaplarının yazarıdır. BSH'ta pazarlamadan, satış planlamaya, ürün yönetiminden bölge direktörlüğüne kadar bir çok alanda 10 yıl profesyonel deneyim edinmiştir. Hali hazırda WORLDEF firmasının YKÜ'si ve aynı zamanda ortağıdır. ShopiVerse firmasının Kurucu Ortağı ve Genel Müdürüdür. 15 yıldan fazla e-ticaret deneyimine sahiptir.

Takım Üyesi

Fatih Gökmen

CTO

1991 yılında Bursa şehrinde doğdu. Lise öğrenimini veritabanı programcılığı bölümünde tamamladı. Ön lisans eğitimini Selçuk üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümünde 1. olarak bitirdikten sonra lisans eğitimini Anadolu üniversitesi işletme bölümünde tamamladı.


10. yıla yakın süredir yazılım geliştirici olarak iş hayatında tecrübeler edindi. Bir çok takım çalışmasında projeler geliştirerek öğrenmeye ve öğretmeye ilke edindi.


Yazılım geliştirme konusunda deneyimli bir isimdir. İlk iş tecrübesini Kardil Language School'da Bilgi İşlem Sorumlusu olarak edinmiştir. Daha sonra, Emartek Elektrik Elektronik Makine Mühendislik Ltd.Şti'de Bilgi İşlem Personeli olarak çalışmıştır.


Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde Element Bilgisayar Ltd.Şti'de Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak görev yapmıştır. Bu pozisyonda JavaScript, SQL Server, Postgresql, Oracle, Sqlite, HTML, Css, Jquery, Web Servis, C# gibi teknolojileri kullanmıştır.

Takım Üyesi

Sedat Ateş

Satış & Operasyon Direktörü

1986 yılında Türkiye, İstanbul şehrinde doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü, Yüksek Lisans eğitimini İşletme Ana Bilim Dalı (MBA) tamamladı. "Akıllı E-Ticaret" (2015) kitabının yazarıdır. 2003 yılında amatör olarak ilk e-ticaret satış deneyimlerine başlamıştır. 18 yılı aşkın süredir e-ticaret sektöründe çok çeşitli deneyimler kazandı. Perakende içinde uzun yıllar görev yaptı. Sistem kurulumları ve problemler çözümlerinde deneyimler kazandı.


Fortune 500 verisine göre 2016/2017 yılları içinde 34.sıra Makro Market bünyesinde E-ticaret, crm, dijital pazarlama birimlerini kurdu. Geçtiğimiz 10 sene içerisinde e-ticaret, amazon, sosyal medya, dijital pazarlama alanlarında 980.000'den fazla öğrenciye eğitim vermiştir. Geçtiğimiz 6 sene içerisinde toplamda 25'den fazla üniversitede eğitim vermiştir.

Takım Üyesi

Erkil Bağlan

Dijital İletişim Yöneticisi

Tüketici elektroniği, tekstil aksesuarları, demir-çelik sanayi ve dijital ajans hizmetleri gibi farklı endüstrilerde çeşitli pazarlama faaliyetleri yürüttü. Pozisyon ve pazar gereği B2B ve B2C alanlarında çeşitli pazarlama çalışmalarının sorumluluğunu ve yönetimini üstlendi.


Bu çalışmalar sırasında dijital ve geleneksel reklamların planlamasında rol aldı. Bayi kanal yapısının oluşturulması, yönetilmesi gibi konuların yanı sıra marka konumlandırması ve bilinirliği için stratejilerin uygulanmasına katkı sağladı. İthalat, ihracat ve iç piyasa satışı gibi konular deneyimli ve hakim olduğu süreçlerdir.


Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, E-ticaret ve E-ihracat en yoğun olarak ilgilendiği ve kendini geliştirdiği alanlardır. Pazar araştırmaları, stratejik pazarlama ve tüketici davranışları ise kişisel olarak kendini geliştirmek ve uzmanlaşmak istediği alanların içerisinde.

Takım Üyesi

Enes Yeşilyurt

Operasyon Yöneticisi

Enes kendini sürekli geliştirmeye ve öğrenmeye adamış yenilikçi biridir. Sıkı ve disiplinli çalışmayı sever ve bu iş yaşamına sürekli gelişim olarak yansır. Ekip çalışmasını ve yetenekleri doğrultusunda liderlik etmekte oldukça başarılıdır.

Takım Üyesi

Bengü Ülgar

Satış Yöneticisi

Bengü ÜLGAR, 1988 yılında İstanbul’ da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul’ da Kadir Has Üniversitesi – Grafik Tasarım Bölüm 2.si olarak tamamladı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Bilge Adam Akademi’ de yaklaşık 1 sene süren Web & Grafik Tasarım eğitimini aldı. Eğitimi Üstün Başarı Belgesi ile tamamladıktan sonra Almanya merkezli Limango Türkiye şirketinde 1,5 yıl Kampanya Planlama ekibinde aktif görev aldı. Ardından sırasıyla Evidea, RND, Bilimevi Basın Yayın A.Ş., Biggplus gibi E-Commerce/Marketplace firmalarında kariyer yolculuğunu sürdürdü. 2020 Kasım ayında önce Worldef bünyesine, sonrasında ise ShopiVerse bünyesine dahil olarak kariyer yaşamına devam etmektedir. ShopiVerse’ de Head of Sales olarak görev yapmanın yanı sıra E-Ticaret ve E-İhracat uzmanlıkları ile ilgili birçok eğitim ve organizasyonlara katılarak kariyer gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Takım Üyesi

İbrahim Nart

İş Ortaklıkları Yöneticisi

1993 yılında Malatya doğumlu olan İbrahim Nart, e-ticaret ve dijital dönüşüm alanlarında uzmanlaşmış başarılı bir profesyoneldir. İlk ve orta öğrenimini Malatya ve İstanbul'da tamamlayan Nart, lise eğitimini İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan Vali Muammer Anadolu Öğretmen Lisesi'nde (2009 - 2012) başarıyla tamamlamıştır. Ardından, Bursa Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde (2012 - 2017) üniversite eğitimini sürdüren Nart, bu dönemde katıldığı uluslararası yarışmalarda önemli başarılar elde etmiştir.


Kariyerine e-ticaret sektöründe adım atan İbrahim Nart, 2018 yılında WORLDEF ile tanışarak dijital kanallar yöneticisi pozisyonunda göreve başlamıştır. Bu süre zarfında, sektördeki bilgi ve deneyimini artırarak şirketin başarısına önemli katkılarda bulunmuştur. Üç yıl süren WORLDEF deneyiminin ardından, ShopiVerse adlı bir başka iştirak şirkete transfer olarak Uluslararası İş Ortaklığı ve İş Geliştirme yöneticisi görevine getirilmiştir.

Takım Üyesi

Şenol Günaydın

Yazılım Geliştirici

Yazılım serüvenine 2006 yılında meslek lisesinde bilgisayar bölümünü seçerek başladı. O günden sonra yazılım üzerine yoğunlaşarak kendini geliştirmeye başladı. Sonrasında kendini daha iyi geliştirmek için yazılım eğitimi aldı ve sonrasında ilk iş deneyimi olan Ayen yazılıma başladı. 7 yılık bir deneyimi oldu ve kendisine çok fazla birikimler kattı ve her zaman işini severek yaptı. Sonrasında 6 aylık bir Nuevo yazılım şirketinde çalışma fırsatı buldu ve bir süre sonra ayrılma kararı alarak ShopiVerse şirketinde çalışma fırsatı buldu ve bu şirkette güzel projelere imza attı ve atmaya da devam edecek.

Takım Üyesi

Gizem Kurnaz

Yazılım Geliştirici

Gizem Kurnaz 1999 yılında Denizli'de doğdu. 2017 yılında Lütfi Ege Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladı ve 2023 yılında mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında Arken Yazılım ve Probel Yazılım şirketlerinde stajlarını tamamladı. Şu anda ShopiVerse şirketinde yazılım geliştirici olarak çalışıyor.

Takım Üyesi

Ali Aytekin

Yazılım Geliştirici

Ali Aytekin, 16 Mayıs 1995 tarihinde Samsun Havza'da doğdum. Lise eğitimimi İstanbul'da bulunan Yaşar Acar Fen Lisesi'nde tamamladıktan sonra, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde lisans eğitimi aldım ve 2020 yılında mezun oldum. İş hayatıma 2021 yılında STR Teknik Makina'da Elektrik Elektronik Mühendisi olarak başladım ve burada PLC yazılımları ,Otomasyon panoları projeleri çizimi, programlama ve montaj işlerinde görev aldım. Daha sonra, 2022 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Web Tasarımı Kodlama bölümüne başladım. Web Tasarım Kodlama eğitimim esnasında Smartpro Eğitim Akademi'nde C#, Console, Windows form, MSSQL Server, OOP, .NET, ASP.NET, MVC, HTML, CSS, JAVASCRİPT, ANDROİD STUDİO konularında eğitim aldım ve 6 aylık bir eğitim sonunda Microsoft Azure Sertikası alarak yazılım hayatıma başladım. Daha sonra, 2022 yılında alkapida.com'da Jr.Software Developer olarak çalıştı.

Takım Üyesi

Mert Albayrak

Uluslararası Yazılım İş Analisti

Mert Albayrak, 1998 yılında Şubat ayında İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini Özel Ataşehir Bilfen Okulu'nda tamamladıktan sonra, lise eğitimine Özel Saint Benoit Lisesi'nde devam etti. Üniversite eğitimini İngilizce Endüstri Mühendisliği alanında %50 burslu olarak Özyeğin Üniversitesi'nde aldı. Staj dönemlerinde IZOCAM ve Alarko Carrier gibi firmalarda deneyim kazandı. Güncel olarak ise Shopiverse firmasında International Business Analyst olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Aslı Çetin

Grafik Tasarımcı

2 Ocak 1998'de Burdur'da doğdu. Çocukluğunun büyük bir kısmını Antalya'da geçirdi. 2017 yılında Antalya Lisesi'nden mezun olduktan sonra, üniversite için Eskişehir'e gitti ve orada halen yaşamakta. Lisansını Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Görsel İletişim Tasarımı bölümünde tamamladı ve 2023 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca, grafik tasarım alanında kendini geliştirmeye büyük bir ilgi duydu. Üniversite yılları boyunca, serbest çalışan tasarımcı olarak çalıştı ve farklı projelerde yer alarak grafik tasarım yeteneklerini ve tecrübelerini geliştirdi. Bu süreçte birçok sergiye katılarak işlerini sergileme fırsatı buldu. Ayrıca, sosyal sorumluluk projelerinde ve derneklerde yer alarak, tasarım yeteneklerini kullanarak topluma katkıda bulunma fırsatı yakaladı.


Mezun olduktan sonra, ShopiVerse şirketinde grafik tasarımcı olarak iş hayatına atıldı ve burada büyük bir sorumluluk aldı. Bu süreçte, basılı yayın,reklamcılık ve hareketli grafikler gibi farklı alanlarda katkı sağlıyor.

Takım Üyesi

Fidan Hamidova

İçerik Uzmanı

Fidan Hamidova içerik üreticisi, sosyal medya yöneticisi, e-ticaret uzmanı ve başarılı bir piyanisttir. 2001 yılında Azerbaycan'ın Zakatala şehrinde dünyaya gelen Fidan, ilkokul eğitimini 2007-2016 yılları arasında, lise eğitimini 2016-2018 yılları arasında Azerbaycan'da tamamlamıştır. Ayrıca 2009-2016 yılları arasında piyano okuluna giden Fidan, olağanüstü yeteneğini ve özverisini sergileyerek okulu üstün bir derece ile bitirdi.


2018 yılında üniversite eğitimi almak için Türkiye’ye geldi ve 2018-2022 yılları arasında lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden aldı. Fidan'ın e-ticaret tutkusu henüz üniversite yıllarında başlamış ve konu ile ilgili içerikler üretmeye başlamıştır. O zamandan beri Amazon, FBA, FBM ve Dropshipping satış yöntemleri konusunda eğitim aldı. Ayrıca Helium10, Keepa ve Jungle Scout gibi Amazon'a özgü yazılımlara profesyonel olarak aşinadır.

Takım Üyesi

Emin Yeter

Hesap Kurulum Uzmanı

İstanbul'da 25 Aralık 1991 tarihinde doğdu. İlkokul ve lise eğitimlerini İstanbul'da tamamladı. Daha sonra, Radyo ve TV Teknolojileri bölümünde ön lisans eğitimi almak için Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'ne kaydoldu. Ön lisans eğitimini tamamladıktan sonra, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi üzerinden lisans eğitimini de tamamladı.


2014 yılında, Trendyol şirketinde kariyerine başladı. Burada, veri giriş yönetimi, marka yönetimi, kategori yönetimi, satıcı başvuru süreçleri, panel kullanımı, sipariş yönetimi gibi birçok alanda çalışma fırsatı buldu ve önemli bir deneyim kazandı. Trendyol'da, e-ticaret sektörüyle tanıştı ve bu alanda uçtan uca tüm süreci gözlemleme fırsatı buldu. Sektörü tanıdıkça, e-ticaret alanına olan ilgisi daha da arttı.


Yaklaşık 8 yıl sonra, Trendyol'dan ayrılıp 2022 yılında ShopiVerse şirketine geçti. Burada, e-ihracat süreçleriyle ilgili deneyimler edinmek ve kendisini e-ticaret'ten sonra e-ihracat alanlarında da geliştirmek niyetinde.

Takım Üyesi

Tuğçe Bozdağ

Analiz Uzmanı

3 Temmuz 1997 tarihinde Ankara'da doğdu. Lise eğitimi dahil Ankara içerisinde yaşadı ve matematiğe olan ilgisi farkındalığıyla üniversite eğitimine Anadolu Üniversitesi İstatistik ile başladı. Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulun'daki ingilizce eğitiminden sonra, Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde İstatistik bölümü ile eğitimine devam etti.


Bölüm içerisinde mesleki gelişmeler sağlamak ve analiz yapmaya başlamak için Eskişehir içerisinde 300 öğrenciye, tramvay kullanma memnuniyeti üzerine anket düzenleyip bölüm hocası öncülüğünde analizler gerçekleştirdi. Bu noktada analiz için yazılım programları öğrenmeye başladı. (SPSS, Phyton, R, Excel Analitiği). Çeşitli online dersler ile kendisini geliştirmek için bu süreçte çizdiği yol haritasında analiz ve raporlama üzerine çalışmalar yaptı.

 

Şu anda ShopiVerse firmasında global pazar ve rekabet analizi konusunda firmalara uzmanlık seviyesinde destek vermektedir.

Takım Üyesi

Ramiz Hamidov

Pazaryeri Uzmanı

Ramiz Hamidov, 14 Ocak 1999'da Azerbaycan'ın Zaqatala şehrinde dünyaya geldi. İlkokul eğitimini 2005-2014 yılları arasında, lise eğitimini 2014-2016 yılları arasında Azerbaycan'da tamamladı. Bu süre zarfında, 2011-2016 yılları arasında Müzik Okulu'nda eğitim gördü ve Azerbaycan'da Judo, Satranç ve Futbol okullarında da zaman geçirdi. Lise yıllarında oldukça aktifti ve çeşitli etkinliklerde görev aldı.


Müzik okulundaki bilgisi sayesinde okulunu temsilen birçok kez sahneye çıktı, sunuculuk yaptı ve konser verdi. Ayrıca, ülke genelinde düzenlenen bilgi yarışmalarında birinciliğe ulaştı ve ülkeyi Rusya'da düzenlenen bir bilgi yarışmasında başarıyla temsil etti. 2016 yılında üniversite eğitimi almak için Türkiye'ye gelen Ramiz, 2016-2020 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite yıllarında e-ticaret sektörüyle tanışan Ramiz, 2017'de Yiğit Tuna'dan Amazon eğitimi alarak e-ticaret kariyerine adım attı.

Takım Üyesi

Aysel Nur Demir

Operasyon Uzman Yardımcısı

Aysel Nur Demir, annesi Kırım Tatarı ve babası Rizeli olan bir ailenin çocuğu olarak Azerbaycan'da doğdu. İlkokul eğitimine Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı Bakü Atatürk Lisesi'nde başladı ve 11 yıllık ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini aynı okulda tamamladı. Okul yılları boyunca resim yarışmalarına katılarak farklı ülkelerde dereceler kazandı. Ayrıca Füzuli şehrindeki S.Şuşunski adına 1 numaralı çocuk sanat okulunun 5 yıllık koreografi bölümünü bitirirken çeşitli organizasyonlarda sahne aldı. 17 yıl boyunca Azerbaycan'da yaşadıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünü kazanarak Türkiye'ye taşındı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli kulüplerde ve etkinliklerde aktif rol aldı, Yapı Kulübü'nde idari kurulda yer aldı ve Civilistanbul etkinliğinde yurt dışı ekip liderliği yaptı. İngilizce ve Rusça dillerini daha da geliştirdi. Üniversite hayatının başlarında karateye başladı ve lisanslı bir sporcu oldu. İstanbul şampiyonalarında dereceler kazandı.

Takım Üyesi

Serdar Kandu

Satış Uzmanı

28.06.1991 tarihinde Elazığ'da doğdu. 1994 yılında İstanbul'a taşındı. Barbaros Hayrettin Paşa lisesinde Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun oldu. Sinop Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini bitirdi. Aktif ve eğlenceli bir karakter olmasından ötürü öğrenim hayatında ve sosyal hayatında spor müzik gibi çeşitli aktivitelerle vakit geçirdi. İlk stajını Bilgi işlem personeli olarak yaptıktan sonra E-ticaret'e duyduğu ilgiyle beraber çalışma hayatının büyük bir kısmını bir çok firmada E-ticaret Yöneticisi olarak geçirdi. Bu alanda hem eğitim alarak hem de çalışarak bir çok deneyim edindi. Satışa olan yatkınlığı ve merakı dolayısıyla aynı zamanda toptan satış ve perakende satış deneyimleri oldu ve bu konularda da kendini geliştirdi. E-ihracat'a olan öğrenme isteği ve şu anda çalıştığı kurumdaki Hocalardan birçok deneyim kazanacağını bildiği için ShopiVerse geldi.

Takım Üyesi

Ramazan Bahçıvancı

Satış Uzmanı

1999’da Mardin’de doğdu. İlk, orta ve lise öğretim sürecini Mardin’de geçirdi. Üsküdar Üniversitesi Endüstri mühendisliği (%100 burslu, İngilizce) bölümünü kazanıp İstanbul’a taşındı. Temmuz 2023 tarihi itibariyle mezun olacak. Öğrenim hayatı boyunca 6 yıl lisanslı voleybol oynadı, AIESEC vb. kuruluşlarda gönüllülük esaslı çalıştı, okul kulüplerinde yöneticilik görevlerinde bulundu. Üniversite başlangıcı ile beraber e-ticaret alanına ilgisi arttı ve WORLDEF vb. kuruluşlardan eğitimler aldı. Kendi girişimleri oldu ve çeşitli firmalarda e-ticaret alanında çalıştı. Şubat 2022 itibariyle ShopiVerse’ün ilk kurulduğu süreçteki kadroda yer aldı.

Takım Üyesi

Halil Erdoğmuş

Danışman/ Ebebek Grup CEO

Günümüzde ebebek.com Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlerine devam ediyor. ebebek 2003 yılından bu yana 48 farklı ilde 200 mağazaya ulaştı. 3 farklı ülkede ebebek operasyonlarına başlamayı hedefliyor. GYİAD, İSGİD, BEBESAD ve BAGİDER ‘de ise kurucu üye olarak aktif görevlerini sürdürmektedir.

Takım Üyesi

Emre İlban

Danışman/ Clickmelive CEO

Trendyol, E-Bebek, ŞOK, Ecrou vb. markalarda üst düzey yönetici olarak görev edinmiştir. 15 yıldan fazla e-ticaret deneyimine sahiptir. Hali hazırda Clickmelive markasının CEO görevini yürütmektedir.

Takım Üyesi

Mehmet Türkel

Danışman/ Penti E-Ticaret Direktörü

Mehmet Türkel, uzun süre anne ve bebek ürünleri perakendecisi Joker.com.tr’de “e-ticaret direktörü” olarak görev yaptı. Joker’in e-ticaret satışlarını sıfırlı rakamlardan yüzde 40’lara çıkarmayı başardı. E-ticaret lideri Mehmet Türkel, e-ticarette 17 yıllık bir tecrübeye sahip. Türkel’in e-ticaret serüveni 2004 yılında Bascuda.com’da başladı. Joker’den önce 10 yıllık bir e-ticaret deneyimi yaşadı. Bu süreçte Ebebek, Weblebi.com ve Bascuda.com’da e-ticaret yöneticiliği ve kategori yönetimi gibi alanlarda deneyim kazandı. "E-Ticaretin Matematiği" isimli kitabın yazarıdır. Hali hazırda Penti markasında E-Ticaret Direktörü olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Takım Üyesi

Mehmet Metin Okur

Danışman/ Sefamerve.com CEO

Payby.me, Dogan Media Group, Show TV gibi Türkiye'nin önemli kuruluşlarında çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan Mehmet Metin Okur, Sefa Merve'nin kurucusu ve CEO'sudur.

Takım Üyesi

Ömer Nart

Kurucu Ortak / WORLDEF Başkanı

Ömer Nart, 2008 yılından bu yana e-ihracat girişimlerine devam etmektedir. 2010 yılında Türkiye’nin ilk e-ihracat şirketi olan Markacom International’ı kurmuştur. Bu şirket aracılığı ile 22 ülkeye e-ihracat yapmıştır. 2014 yılında Onlinemerter.com’u kurmuştur. Her zaman e-ihracat sektörünün içinde yer alan Ömer Nart, 2017 yılında uluslararası e-ihracat platformu WORLDEF‘i kurmuştur. Nart, Türkiye’deki çalışmalarıyla e-ihracat ekosistemine yeni ivmeler kazandırmaktadır. 

Takım Üyesi

Ali Ceylan

Kurucu Ortak / ShipEntegra CEO

ShipEntegra'nın kurucu ortaklarından olması, sektördeki e-ihracat deneyimi, Amazon, Etsy, eBay gibi pazaryerlerinin Türkiye'de doğrudan lojistik partneri olması, e-ihracat alanında 50.000'den fazla firmaya hizmet vermesi nedeniyle ShopiVerse yazılım teknolojisinin kurulum ve yürütme sürecinde stratejik danışman olarak katkılar sunmaktadır. 

Takım Üyesi

Alparslan Yıldız

Kurucu Ortak/ ShipEntegra Satış & Operasyon Direktörü

ShipEntegra'nın Satış & Operasyon Direktörü olması, sektördeki e-ihracat deneyimi, Amazon, Etsy, eBay gibi pazaryerlerinin Türkiye'de doğrudan lojistik partneri olması, e-ihracat alanında 50.000'den fazla firmaya hizmet vermesi nedeniyle ShopiVerse yazılım teknolojisinin kurulum ve yürütme sürecinde stratejik danışman olarak katkılar sunmaktadır. 

Takım Üyesi

Mustafa Çolak

Kurucu Ortak/ShipEntegra CTO

ShipEntegra'nın CTO'su olması, sektördeki e-ihracat deneyimi, Amazon, Etsy, eBay gibi pazaryerlerinin Türkiye'de doğrudan lojistik partneri olması, e-ihracat alanında 50.000'den fazla firmaya hizmet vermesi nedeniyle ShopiVerse yazılım teknolojisinin kurulum ve yürütme sürecinde stratejik danışman olarak katkılar sunmaktadır. 

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 20.000.000
Ek Fonlama
₺ 0
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
2.693
Alınan Toplam Yatırım
₺ 21.549.536
Pay Arz Oranı
% 5
Ortalama Yatırım
₺ 8.002
En Yüksek Yatırım
₺ 1.000.000
Nitelikli Yatırımcı
416
Nitelikli Yatırım Oranı
% 45,68
Fonlama Başlangıç
08.06.2023
Fonlama Bitiş
07.08.2023
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı