Arkerobox
Çocukların, dünya kültürel mirasına karşı farkındalıklarını geliştirmek için yenilikçi eğitim metodları ile deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak eğitici kutu oyunları geliştiriyoruz.

Kültürel Mirası Keşfet bir Üretim Projesidir

Eğitim Kategorisinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

108.7%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 1.150.000
 • ₺ 1.249.487

1008 Yatırımcı Pay Aldı.

32 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

İlker Vardarlı
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: DBX75D
Kampanya Kapanış Tarihi: 07.01.2022
Lokasyon: Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Proje Hakkında

Önemli Bilgilendirme

fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu Yatırım Komitesi, girişim şirketininin yapacağı yatırım turuna katılarak 200.000 TL yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

ÖNEMLİ: Yatırım Turumuzun başlama tarihi olan 8 Kasım 2021 saat 10:00 ile 15 Kasım 2021 10:00 arasında, 1.000 TL ve üzeri yapılan yatırımlarda, tutarın %20'si oranında bedelsiz fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 1 hafta ile sınırlıdır. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak fazla paylar girişimcilerin paylarından dağıtılacaktır.


Yatırımcılarımıza Ürünlerimizi Hediye Ediyoruz

 • 500 TL ve Üzeri yatırım yapanlara; 1 Ay boyunca geçerli %20 indirim kodu verilecektir.
 • 1000 TL ve Üzeri yatırım yapanlara; 1 Ay boyunca geçerli %20 indirim kodu, 1 Adet Arkerobox Eğitici Kazı Seti 1 Adet Özel Tasarım T-Shirt verilecektir.
 • 5000 TL ve Üzeri yatırım yapanlara; 6 Ay boyunca geçerli %20 indirim kodu, 2 Adet Arkerobox Eğitici Kazı Seti 1 Adet Özel Tasarım T-Shirt verilecektir.
 • 10.000 TL ve Üzeri yatırım yapanlara; 6 Ay boyunca geçerli %35 indirim kodu, 3 Adet Arkerobox Eğitici Kazı Seti 1 Adet Özel Tasarım T-Shirt verilecektir.
 • 25.000 TL ve Üzeri yatırım yapanlara; 12 Ay boyunca geçerli %40 indirim kodu, 4 Adet Arkerobox Eğitici Kazı Seti 1 Adet Özel Tasarım T-Shirt Danışma Kurulu Üyelik Hakkı verilecektir.
 • 50.000 TL ve Üzeri yatırım yapanlara; 12 Ay boyunca geçerli %50 indirim kodu, 5 Adet Arkerobox Eğitici Kazı Seti 1 Adet Özel Tasarım T-Shirt Danışma Kurulu Üyelik Hakkı verilecektir.

Kampanyalara Ait Notlar:

 • Ürün gönderilerinde kargo Arkerobox'a aittir.
 • Her yatırımcı hediye promosyonundan sadece bir kez yararlanabilir.


Arkerobox Hakkında:

Teknolojik gelişmeler yaşamımızdaki birçok şeyi değiştirdiği gibi, çocukların oyun oynama alışkanlıklarını da değiştirmiştir. Oyun, bu dönemde çocuğunun temel gereksinimden birini oluşturmaktadır ve çocukların büyük bir kısmı oyunu dijital araçlar aracılığı ile sürdürmektedir. Oyun eylemi, çocuğun fizyolojik gelişmesine yani kas sisteminin gelişimine, biriken enerjinin boşalmasına, sosyalleşip topluma katılımına, kişiliğini oluşturabilmesine ve kültürün sonraki kuşaklara aktarılmasına yönelik önemlidir. Eğitici oyunlar geliştirmenin bir çocuğun gelişimine sağladığı katkıların farkında olarak, çocukları dijital dünyadan uzaklaştıran ve motor becerilerini geliştiren bir ürün tasarladık.

 

KÜLTÜREL MİRASI KEŞFEDEREK ÖĞREN!

 

Arkerobox Eğitici Kazı Setleri

Kültürel mirasımızı bir arkeolog gibi keşfettirerek yenilikçi öğrenme modeli sunan bir arkeoloji setidir. Kültürel mirasa gereken önemin verilmemesi, yıllar içinde tahrip olması, tanıtıcı içeriğin eksikliği gibi problemleri çözmek amacıyla Arkerobox’u tasarladık. 5 yaş ve üzerindeki çocuklara hitap eden arkeoloji setlerimiz ile alternatif bir eğitim modeli sunuyoruz.


Ürün/Pazar Uyumu 

Arkerobox ürün satışlarının hepsi 3Durak Arge Teknoloji Bilişim Sanayi Ticaret A.Ş. şirketi çatısı altında yurt içindeki müşterilere gerçekleştirildi. Müze, perakende, oyuncak ve kitapevleri ana müşterimizi oluşturmaktadır. İş birliği gerçekleştirdiğimiz belediyeler ve vakıflar da müşterilerimiz arasında bulunmaktadır. Ayrıca, fonlama başarıyla tamamlandıktan sonra 3Durak şirketindeki Arkerobox ürünleri ile ilgili tüm haklar yeni kurulacak şirkete bedelsiz aktarılacaktır.


Mevcut Satış Verileri

2020 Eylül ayında satışlarımıza başlayan Arkerobox, 2021 yılında da satışlarını artırarak devam etti. Yaklaşık 1 yıl sonunda toplamda 15.000 adet satış gerçekleştirildi. 

Elde ettiğimiz ciro 2020 yılında 115.000 TL, 2021 yılında ise ciromuzu 5 kattan fazla artırarak 630.000 TL’lik satış gerçekleştirdik


Satış Beklentileri

Aynı zamanda global tarafta da ilgi uyandırmaya başladık, önümüzdeki yıl için Avustralya’dan 3000 adetlik bir siparişin onayını bekliyoruz.

2022 yılı için satış hedefimiz 50.000 adetlik satış düzeyine ulaşarak neredeyse 4 katlık bir ciro artışıyla 2,5 milyon liralık bir satış miktarı yakalayabilmek.


Hedefler

Arkerobox olarak Türkiye’de başlayan başarılı hikayemizi globale açılarak sürdürmek istiyoruz. Globalde büyümemiz bize büyük bir fırsat yaratacak özellikle Amerika pazarında başarıya ulaşmamız maddi faydalarının yanında dünyadaki çocuklara Türkiye’nin kültürel mirasımızı öğretmek gibi manevi anlamda fayda oluşturacaktır. fonbulucu üzerinden elde etmeyi planladığımız fonla birlikte kuracağımız daha odak bir ekiple, globalleşme ve global tarafta pazarlama maliyetlerini karşılayarak hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz.

Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Biz daima çözüm önerimizin uzun vadede bir değer üretebilmesini, daha kalıcı çözümler sağlayabilmesini arzu ettik. Bu yüzden de geleceğimiz olan çocuklarımıza odaklandık ve çocukların bir konuda farkındalık sahibi olmasını sağlamak için en iyi yöntemler neler olabilir diye araştırdık. Araştırmalarımızın sonucunda çocukların oyunlarla öğrendiğinde hem çok keyif aldıklarını hem de en kalıcı öğrenme biçimlerinden biri ile öğrendiklerini anladık. Bu yüzden de ürünlerimizi üretirken eğitici olması kadar çocukların eğlenmesini de dikkate alarak hareket ettik. Bu konuda sürdürülebilir bir değişim yapmak için çocuklara yönelik bir ürün geliştirmek bizler için çok değerli. Öncelikli hedefimizi mevcut eğitici kazı setlerimizi global pazara sunmak ve beraberinde kültürel mirası anlatan yeni ürünlerimizi yurt içinde mevcut müşterilerimiz ile test edip birlikte geliştirmek ve eğitim müfredatına entegre etmek. 

 

2015 yılından beri tasarım ve üretim üzerine faaliyet gösteren 3Durak Dijital Fabrika, 2020 yılı itibarıyla gelecek nesillere fayda sağlamak ve kültürel mirasımızı tanıtmak gayesiyle arkeoloji meraklıları ile 6 yaş ve üzeri çocuklar için Arkerobox Arkeoloji Setini geliştirdi. 

 

Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde bulunan tasarım ve üretim merkezinden tüm Türkiye’ye ulaştırabilen Arkerobox, arkeolog gibi çalışarak öğrenmek isteyen tüm arkeoloji meraklılarını bekliyor.

 

Göbeklitepe ve Nemrut başta olmak üzere hazırladığımız arkeolojik eğitici kazı setleri, 21.yüzyıl yetkinliklerini geliştirerek alternatif uygulamalı bir öğrenim şekli ortaya koydu. Kazdıkça keşfeden çocuklar ve arkeoloji meraklıları, ‘’deneyerek öğrenme’’ modeliyle kültürel mirasımızı tanıyorlar. Özellikle çocuklar, arkeolojiyi ve kültürel mirasımızı yerinde göremeseler de deneyerek öğrendikleri bir sistemle öğrenme süreçlerinden de keyif alıyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle beraber çocukların oyunları ve öğrenme şekilleri de değişim gösterdiğinden oyunlaştırılmış bir deneyime dayanan Arkerobox, oyunlarla büyüyen ve öğrenen bu nesle kültürel mirası fark ettirme ve önemini kavratma gibi bir misyon yüklendiği gibi çocukların fizyolojik gelişimine de destek oluyor.


Arkerobox Nedir?

Arkerobox, kültürel mirasımızı bir arkeolog gibi keşfettirerek yenilikçi öğrenme modeli sunan bir arkeoloji setidir. Kültürel mirasa gereken önemin verilmemesi, yıllar içinde tahrip olması, tanıtıcı içeriğin eksikliği gibi problemleri çözmek amacıyla Arkerobox’u tasarladık. 5 yaş ve üzerindeki çocuklara hitap eden arkeoloji setlerimiz ile alternatif bir eğitim modeli sunuyoruz.

 

Hangi Ürünler Sunulmaktadır?

 • Göbekli Tepe Eğitici Kazı Seti 
 • Nemrut Eğitici Kazı Seti
 • İstanbul Eğitici Kazı Seti
 • Efes Eğitici Kazı Seti
 • Kral Şuppilulluma Eğitici Kazı Seti
 • Orhun Yazıtları Eğitici Kazı Seti
 • Acropolis Eğitici Kazı Seti 
 • Colesseum Eğitici Kazı Seti
 • Stonehenge Eğitici Kazı Seti
 • Tutankhamun Eğitici Kazı Seti

Çocukların Ürünlerle Yolculuğu

Arkerobox olarak segmentimiz ailenin dikkatini çeken ve bilinçli aileler tarafından çocuklarına alınan ürün kapsamında yer alıyor. Çocuklar, ürünlerimizle emek harcayıp kazarak keşfedecekleri bir serüvene başlıyorlar. Bu emeği harcarken de iyice bu merakları artmış oluyor ve kazıya başlıyorlar. Hızlı bir şekilde kazıya başlamalarına rağmen yaklaşık 1 saatlik bir zamanlarını alıyor. Bu kazı esnasında çocuklar eserlerin parçalarını keşfediyor. Göbekli Tepe’deki T heykeli çıkacaksa bile bu 5 farklı parçada çıkıyor ve çocuk bu küçük parçalara bir anlam veremiyor. Kazı yaparken motor becerilerini geliştiriyor. Eserlerin bulunduğu esnada bir 3 boyutlu yapbozu çözer gibi doğru noktaları birleştirmesi gerekiyor ve bu da zihinsel becerilerinin gelişmesini sağlıyor. Bu şekilde kazıyı tamamladıktan sonra sıra eser hakkındaki bilgileri öğrenmesi gerekiyor. Bu konuda biz çocuklara gerek okuması gerek dinlemesi için güzel dokümanlar hazırladık. Burada edindiği bilgileri ise harita oyununa gönderiyor ve oynamaya başlıyor ve bu bildiklerini pekiştiriyor ve eseri bulduğumuz zaman müzeye teslim etmemiz gerektiğini, bizim defineci olmadığımızı ve kültürel mirasımıza karşı bir sorumluluğumuz olduğunu aşılıyoruz. Sonrasında mutlaka bu eseri yerinde görmek istiyorlar veya karşılarına televizyon veya internette kazdıkları eser karşılarına çıktığı zaman “Ben bu eseri biliyorum ben bunu kazıp bulmuştum” diye hatırlıyorlar. Çevrelerine keşfeden gözlerle bakmaya başlayıp müzelere daha çok ilgi duymaya başlarlar. Ardından ailelerini bu konuda çocuklar teşvik etmeye başlıyor.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Kültürel mirasa karşı var olan duyarsızlık dolayısıyla ortaya çıkan zararları azaltarak gelecek nesillere kültürel miras bilincini uygulamalı bir biçimde kazandırmak en temel hedeflerimizden.


Kültürel mirasın tanınmaması ve korunmaması gibi toplumsal problemlerin önüne nitelikli bir eğitim yapısı ile geçerek bu soruna köklü bir çözüm ortaya koymaya çalışıyoruz. Kültürel mirası kazarak keşfeden çocuklar, arkeoloji ve tarihe olan ilgilerini uygulamalı bir biçimde fark ediyorlar.

 

Arkerobox, kültürel mirasımızı bir arkeolog gibi keşfettirerek yenilikçi öğrenme modeli sunan bir arkeoloji setidir. Kültürel mirasa gereken önemin verilmemesi, yıllar içinde tahrip olması, tanıtıcı içeriğin eksikliği gibi problemleri çözmek amacıyla Arkerobox’u tasarladık. 5 yaş ve üzerindeki çocuklara hitap eden arkeoloji setlerimiz ile alternatif bir eğitim modeli sunuyoruz.


Arkerobox, kutularının içinde çekiç, büyüteç, fırça gibi kazı esnasında gerekli tüm alet ve araçların yanı sıra bilgi, genel kültür ve deneyim kartlarıyla da çocukların kazı sonrasında da eğlenmesini sağlıyor.


Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Buğra Haksever
Buğra Haksever
Kurucu Ortak
İlker Vardarlı
İlker Vardarlı
Kurucu Ortak
Kübra Nur Duman
Kübra Nur Duman
Metin Yazarı
Melina Barbalonis
Melina Barbalonis
İçerik Üreticisi
Mustafa Onur Mersin
Mustafa Onur Mersin
Proje Planlama Mühendisi
Semih Yaşar Çizikçi
Semih Yaşar Çizikçi
Uzman Arkeolog
Abdülkadir Baş
Abdülkadir Baş
Üretim Uzmanı
Aycan Deniz Gök
Aycan Deniz Gök
Danışma Kurulu Üyesi
Elif Sude Bilgin
Elif Sude Bilgin
Dijital Pazarlama Yöneticisi
Takım Üyesi

Buğra Haksever

Kurucu Ortak


 1. Buğra Haksever 1991 yılında Sivas'ta doğdu. Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünde okudu. 2013 yılında üniversite 3. sınıfta gittiği Silikon Vadisi yaz okulunda 3D Yazıcı teknolojisini gördü ve bu alanda ilgisi arttı. 2015 Yılından beri kurucu ortağı olduğu 3Durak girişimiyle projeler yürütmektedir. Türkiye’de 3D yazıcı teknolojisinin bilinirliğinin yetersiz oluşu sebebiyle yine arkadaşları İlker Vardarlı ve Ali Can Erk ile birlikte 3D yazıcı haberlerini ve tecrübelerini paylaştıkları Priyoid.com (Print Your Idea) web sitesini kurdular. Priyoid.com ‘un gelişen takipçi kitlesi ile birlikte, sektörden insanların ve meraklılarının buluştuğu 3D yazıcı konulu buluşmalar organize ettiler. Türkiye’de 3D Yazıcıların kişisel kullanım için yayılmasında öncülük ettiler.  
Takım Üyesi

İlker Vardarlı

Kurucu Ortak

İçindeki mühendisliğe ve tasarıma olan ilgisini çocuk yaşta Legolar ile göstermeye başladı. İlkokul ve lisede yaptığı projeler ile de bu devam etti. Sonra ise 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliğinden mezun oldu ve ardından Silikon Vadisi’nde Girişimcilik, Stanford Üniversitesi’nin yapay zeka laboratuvarında aldığı dersler sonunda 3D Yazıcı teknolojilerinin hayatımızdaki önemini fark etti.

3D Yazıcı teknolojilerinin hayatımızdaki önemini fark etti. Bu teknoloji üzerine kurguladığı iş planını hayata 2015 yılı ocak ayında kurucu ortağı olduğu 3Durak Dijital Fabrika’yı kurarak hayata geçirdi ve Türkiye’de 3D Yazıcı teknolojilerinin öncülerinden oldu.

Şimdi ise kurucu ortağı olarak geliştirdikleri Arkerobox markası ile Anadolu ve Dünya Kültürel miraslarını gelecek nesillere anlatabilmek için eğitici kutu oyunları sektöründe ulusal ve uluslararası ürün geliştiriyor.

Takım Üyesi

Kübra Nur Duman

Metin Yazarı

Kübra Nur Duman, Bahçeşehir Üniversitesi sosyoloji ve yeni medya bölümlerinde çift anadal öğrencisidir. Öğrencilik yıllarında çeşitli dergilerde yazılar yazmaya başlayarak üretmeye dair heyecanını keşfetmiştir. Akabinde fotoğrafçılık, medya, belgesel ve tasarım gibi alanlarda da eğitimler almış ve kendi kişisel sergisini lisedeyken açma imkanını yakalamıştır. Aynı yıllarda İstanbul’da okuyan gençler arasında düzenlenen ‘’Şehirde Telaş’’ fotoğraf yarışmasında 3. olarak MSGSÜ bünyesinde eğitimler alma hakkı kazanmıştır. Birçok radyo ve podcast yayını yürütmüş, çeşitli sosyal oluşumlarda da canlı yayınlarda moderatörlükler yapmıştır. Teknoloji, eğitim ve çocuklar odaklı projeler yürüten sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalar yürütmüş ve dijital medya, kurumsal iletişim gibi departmanlarda aktif olarak görevlerde bulunmuştur. Medyaya, sanata ve girişimcilik ekosistemine olan ilgisini merakı ile bireylerin akademik ve sosyal başarıları üzerine içerikler üreten Akasis'i kurmuştur.

Takım Üyesi

Melina Barbalonis

İçerik Üreticisi

1999 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da Özel Rum okulunda tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi’nde 3.sınıf Yeni Medya öğrencisi. Adobe uygulamalarına hakim. Ana dil seviyesinde Yunanca, iyi derecede İngilizce konuşabiliyor. 


Kültürel mirasın çocuklar tarafından daha anlaşılır olabilmesi için video ve görsel içerikler üretiyor.Takım Üyesi

Mustafa Onur Mersin

Proje Planlama Mühendisi

1994 yılında İstanbulda doğdu. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. Sakarya Üniversitesinde Mühendislik Yönetimi yüksek lisans programına devam etmektedir.

Öğrencilik dönemindeki projelerinde kullandığı 3D yazıcı teknolojileri kariyerine bu alanda yön verdi. 5 yıldır 3d yazıcı sektöründe bulunup 3d tarama , modelleme ve 3d yazıcı teknolojileri kullanarak üretim sağlanması konularında tecrübe edindi.

Arkerobox ürünlerinde çocuklar için güvenli ve sağlıklı eser figürlerinin üretilmesinde rol almaktadır.Takım Üyesi

Semih Yaşar Çizikçi

Uzman Arkeolog

1987 yılında Ankara’da doğdu. Lisans Eğitimi sırasıyla, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Bölümü ve Arkeoloji alanında tamamladı. Şu an Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Arkeoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini bitirmek üzere.  Uzmanlık alanı olan Kapadokya bölgesinin arkeolojisi ve kültürel mirası üzerine çalışmaları sürdürmekte. Ana dil seviyesinde İngilizce konuşabiliyor. Arkeologlar Derneği’nde iki senedir yönetim kurulunda yer almaktadır.

Arkerobox Eğitici Kutu oyunlarının içeriğinin geliştirilmesinde ilk günden beri önemli bir rol üstlenmektedir ve çocuklara uygun dilde hikaye anlatımı hazırlamaktadır.Takım Üyesi

Abdülkadir Baş

Üretim Uzmanı

2000 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini İmmib Erkan Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Tasarım Teknolojileri bölümünde aldı 2018 yılında mezun oldu. Lisede stajyer olarak çalışmaya başladığı 3durak firmasında aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversite Grafik tasarım bölümünde de eğitimine devam ediyor.

Arkerobox Eğitici Kazı setlerinin üretiminden ve üretim sonrası işlemlerinin takibinde yer almaktadır.Takım Üyesi

Aycan Deniz Gök

Danışma Kurulu Üyesi

1996- Pamukkale Ünv. Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden bölüm birincisi olarak mezun oldum. 

2000-Eylül’de Pamukkale Ünv. Kontrol Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak meslek hayatıma başladım. Aynı dönemde Kontrol Anabilim dalında yüksek lisansımı tamamladım.

2004-Askerlik için Ünv.’den ayrıldım.

2005-2 ortak Denizli’de Endüstri ve Bina uygulamaları üzerine otomasyon şirketi kurduk.

2006-Kurduğumuz şirketi kapattık.

2006-Ekim ayında Schneider Elektrikte Denizli Bölge Satış Mühendisi olarak göreve başladım.

    a.2009-Izmir Bölge Bayii Sorumlusu oldum.

    b.2010-Ankara Bölge Satış Müdürü oldum.

2012-KNX Otomasyonu Satış Müdürü olarak İstanbul’da çalışmaya başladım.

    a.2014-İstanbul Bölge Satış Müdürü oldum.

2016-İzmir&Antalya Bölge Satış Müdürlüğüne devam etmekteyim.

Şu anki görevimde 12 kişilik bir satış ekibi ve 20’ye yakın direkt müşterimizin yönetimini gerçekleştirmekteyim.

2019-İzmir Ekonomi Ünv. MBA tamamladım.

Takım Üyesi

Elif Sude Bilgin

Dijital Pazarlama Yöneticisi

İskenderun’da 2000 yılında doğdum. Lise hayatıma kadar İskenderun’da eğitimimi tamamladım. Lise de Adana’ya yerleşip Piri Reis Anadolu Lisesi’nden mezun oldum. 2019 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği’ni kazandım. İyi derecede İngilizce biliyorum.Yaklaşık 2 yıldır Dijital Pazarlama ve E-ticaret üzerinde kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 1.150.000
Ek Fonlama
₺ 230.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
1.008
Alınan Toplam Yatırım
₺ 1.249.487
Pay Arz Oranı
% 10
Ortalama Yatırım
₺ 1.239
En Yüksek Yatırım
₺ 200.000
Nitelikli Yatırımcı
32
Nitelikli Yatırım Oranı
% 33,79
Fonlama Başlangıç
08.11.2021
Fonlama Bitiş
07.01.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı