Yöresi Elektronik Ticaret Perakende Gıda Lojistik Anonim Şirketi
Taze Yöre, üretildiği yöreden gelen doğal ve sağlıklı gıda ürünlerini, doğrudan yerel üreticilerden alabileceğiniz, online pazar yeri platformudur.

Üreticiden Yöresel Lezzetler bir Teknoloji Projesidir

Tarım, Gıda Kategorisinde yer almakta ve İş Modeli B2B , B2C , C2C ve C2B’dir

157.5%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 1.133.000
 • ₺ 1.784.590

793 Yatırımcı Pay Aldı.

56 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

YÖRESİ ELEKTRONİK TİCARET PERAKENDE GIDA LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: D87X24
Kampanya Kapanış Tarihi: 24.06.2022
Lokasyon: Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Pazara Giriş

Girişim Şirketi Hakkında

Önemli Bilgilendirme

Ankara Kalkınma Ajansı, girişimin yatırım turuna fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile birlikte katılarak 300.000 TL eş finansman ile yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 25 Nisan Pazartesi saat 10:00 itibari ile 15 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir.


Bu kampanya 15 iş günü ile sınırlıdır. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortakların B grubu hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır.


Yöresel Lezzetlerimizi, Yatırımcılarımıza Hediye Ediyoruz!


Ayrıca yatırımcılarımızın hayatlarına bir nebze de olsa lezzet katabilmek ve Taze Yöre'ye ilk inananlardan olan yöresel üreticilerimizin ürünlerini denemelerini sağlamak için, 5.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza 'Yöresel Lezzet Paketi', 10.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza 'Yöresel Seçki Paketi', 25.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza 'Yöresel Gurme Paketi' ve 50.000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza ise 'Özel Yöresel Tadım Paketi' hediye edilecektir.

 • Yöresel Lezzet Paketi : Eski Kars Kaşarı (500g), Datça Çiçek Balı (450g), El Kırması Hatay Halhali Topak Zeytin (660g), Kars'tan İçi kalın Tuzlu Kete (10 adet)
 • Yöresel Seçki Paketi: Edirne Sert İnek Peyniri (1kg), Gemlik İri Taş Baskı Yağlı Zeytin (1kg), İzmir Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı (750ml), Datça Çam Balı (850g), Hatay El Yapımı Tatlı Biber Salçası (780g)
 • Yöresel Gurme Paketi: Trakya Eski Kaşarı (1kg), Hatay Soslu Halhali Zeytini (1kg), İzmir Soğuk Sıkım Erken Hasat Zeytinyağı (1l), Muğla Kekik Balı (1.8kg), Hatay Yöresel Üzüm Pekmezi (900g), Datça Badem Ezmesi - Beyaz Çikolatalı ve Vanilyalı (220g)
 • Özel Yöresel Tadım Paketi: Kayseri Sırt Pastırması (1kg), Kars Gravyeri (1kg), Ayvalık Aile Rezervi Özel Zeytinyağı (500ml), Ezine Beyaz Peyniri (1kg), Samsun Kestane Balı (950g), Mersin Mut Doğal Yeşil Zeytin (1kg), Datça Keçiboynuzu Ezmesi (260g), Afyon Manda Kaymaklı Lokum (1kg), Beypazarı Taze Pekmezli Cevizli Sucuk (1kg)

Yatırımcılarımıza, Taze Yöre Siparişlerinde İndirim Kampanyası

Yatırımcı adaylarımızdan gelen yoğun talepler üzerine, Taze Yöre'ye 1.000 TL ve üzerinde yatırım yapan yatırımcılarımıza, 2023 yılı sonuna kadar geçerli olmak üzere, komisyon oranlarımızdan %50 indirim yapmaya karar verdik. Bu da kooperatiflerden alımlarda %2.5, diğer alımlarda %5'lik indirime karşılık gelmektedir. Şimdiden afiyet olsun.


Not: Kampanyamız 01.10.2022 - 31.12.2023 tarihleri arasında geçerlidir.


Taze Yöre Nedir?

Paylaşım ekonomisini destekleyen bir gıda teknolojileri girişimi olan Taze Yöre, geleneksel yöntemlerle üretilen, yöresel ve coğrafi işaretli gıda ürünlerini, doğrudan üreticilerden, kolayca satın alabileceğiniz bir pazar yeri platformu, aynı zamanda bir sosyal etki girişimidir.


Şirket Kuruluşumuz Öncesi Yatırım Hikayemiz:Henüz şirketleşmeden önceki dönemde, araştırma, ürün geliştirme, operasyon maliyetleri ve çeşitli yardımcı yazılım satın alımları için ihtiyaç duyduğumuz kaynağı sağlamak için, Taze Yöre'ye ilk inananlardan maddi ve ayni destekler aldık.

 • Hulusi Berik: Kurucu Ortak, iş geliştirme ve büyüme danışmanlığı 
 • Gülşah Kaçar: 150.000 TL ve pazarlama iletişimi, marka yaratma danışmanlığı
 • Hayal Dilara Dinç: 100.000 TL ve pazarlama iletişimi, marka yaratma danışmanlığı
 • Ali Karakuş: 100.000 TL
 • Mete Zeki Baydar: 50.000 TL ve iş geliştirme, büyüme danışmanlığı
 • Yalçın Bostancı: 50.000 TL
 • Zeynep Yalım Uzun: İş yönetimi ve pazarlama stratejileri danışmanlığı


Deneyimli Ekibimiz:

Taze Yöre, iş yönetimi ve pazarlama (marka ve ürün yaratma, reklam, promosyon, halkla ilişkiler, dijital medya) alanlarında 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahip Murat Tepe ile, 22 yıldır kendi yazılım şirketini yöneten Hüseyin Görgü liderliğindeki bir yazılım ekibi tarafından yaratıldı. Ekibimiz içinde, iş yönetimi ve pazarlamadan sorumlu bir yönetici, bir teknik lider, 3 kişilik bir yazılım ekibi ile iş geliştirme ve büyümeden sorumlu bir satış uzmanı bulunmaktadır. Ayrıca aşağıdaki bölümde belirttiğimiz üzere, ilk yatırımcılarımızdan olan, konusunun önde gelen uzmanları da, Taze Yöre'ye her aşamada destek vermektedir.


Not: Tüm ekibimizin ve bize inanan hissedarlarımızın detaylı bilgilerini takım sayfasında görebilirsiniz.


Neden Taze Yöre'ye Yatırım Yapmalısınız?

Taze Yöre, kendisini benzerlerinden ayıran birçok özelliğiyle, ticari bir girişim olduğu kadar, bir sosyal sorumluluk girişimidir. Taze Yöre'ye yatırım yaparak:

 • Besleyici değeri yüksek gıdalarınızı, doğrudan üreticiden, aracısız, gerçek fiyatından alarak, hem aile bütçenize katkı sağlar, hem de gıda enflasyonunun önüne geçmiş olursunuz.
 • İnsanlarımızın yüzlerce yıldır değişmeyen geleneksel yöntemlerle üretilen, doğal ve sağlıklı yöresel gıdaya, kolaylıkla ulaşmasını sağlarsınız.
 • Yöresel gıda üretimi yapan küçük üreticileri, çiftlikleri, mandıraları, kadın girişimlerini ve kooperatifleri desteklersiniz.
 • Böylelikle, 'Doğduğu yerde değil, doyduğu yerde yaşama' konseptinin 'Doğduğu yerde doyma' kavramıyla yer değiştirmesine, 'Köyden Kente Göç'ün, 'Kentten Köye Geri Dönme'ye dönüşmesine katkı sağlarsınız.
 • Sürdürülebilir tarım, gıda ve hayvancılığı destekler, olası iklim değişikliklerinde, küresel ya da yerel krizlerde, beklenmedik bir savaş durumunda yaşanabilecek, gıdaya ulaşımla ilgili problemlere karşı daha hazırlıklı olmamızı sağlarsınız.
 • Gıdada dışa bağımlılığın azalmasına, hatta yakın bir gelecekte tekrar, 'Kendi kendine yeten bir ülke' konumuna gelmemize yardımcı olursunuz.
 • Kültürel zenginliğimizin çok önemli bir parçası olan, coğrafi işaretli ve yöresel ürünlerin, geniş kitleler tarafından tanınmasına katkı sağlarsınız.
 • Kamu otoritelerinin, yerel yönetimlerin, derneklerin, vakıfların, yöresel üretimi arttırmaya yönelik çalışmalarına destek olur, onları daha fazla sayıda projeye yatırım yapma konusunda motive etmiş olursunuz.
 • Ve tabi ki 5 yıl içinde, 100 Milyar TL'ye ulaşacağını tahmin ettiğimiz bir pazarda, pazar lideri olmayı hedefleyen, ayrıca yöresel ürünlerimizi tüm dünyaya ulaştırmayı planlayan bir girişime yatırım yaparak, alternatiflerle kıyaslanamayacak oranda yüksek bir geri dönüş elde etme şansını yakalayabilirsiniz.


Neden Kitle Fonlaması ile Yatırım Almak İstiyoruz?

Yerel üreticilere ulaşmak ve müşterilerimize daha iyi bir alışveriş deneyimi sağlamak için yapmayı planladığımız yazılım geliştirmelerini finanse etmek, Taze Yöre'nin, geniş kitlelere ulaşarak pazara girişini sağlayacak kaynağa ulaşmak amacıyla, kitlesel fonlama yöntemini tercih ettik. Çünkü,

 • Kitlesel fonlama kampanyamız aracılığıyla binlerce kişiye ulaşarak, Taze Yöre'nin ön tanıtımını yapma şansına sahip olmak istiyoruz.
 • Erken benimseyenler olarak tanımlayabileceğimiz yatırımcılarımızın, hem müşterilerimiz, hem yazılım testini yapacak pilot kullanıcılarımız, hem de fahri satış temsilcilerimiz olacağını düşünüyoruz.
 • Paylaşım ekonomisini destekleyen Taze Yöre'nin, Anadolu kültüründe çok önemli bir yeri olan İMECE yöntemiyle yatırım almasına önem veriyoruz.
 • Sürdürülebilir tarım ve gıda ile ilgili farkındalığa, bir nebze de olsa katkı sağlamak istiyoruz.
 • Kazancımızı kitlelerle paylaşarak, bütüne fayda sağlamak istiyoruz.


Yatırım Sonrası Kısa, Orta ve Uzun Vadede Neler Yapmak İstiyoruz?

Taze Yöre, alacağı yatırım ile pazarlama faaliyetleri gerçekleştirecek, müşteri hizmetleri ekibini kuracak, yazılım ekibini güçlendirecek ve yöresel gıda fuarlarına, gıda festivallerine katılarak, daha fazla sayıda nitelikli yöresel üreticiye ulaşmayı sağlayacaktır. 2022 yılı içinde, iOS ve Android uygulamalarının devreye alınması da hedeflenmektedir.


Ayrıca platformumuz üzerinden, ülkemize ait yöresel gıda ürünlerinin, yakın coğrafyalardan başlayarak ihracatına yönelik planlarımızın ilk adımları da atılmıştır.


Misyonumuz

Taze Yöre’nin amacı, herkesin besin değeri yüksek, güvenilir gıdaya, uygun fiyatlarla erişimini sağlamaktır. Bunu yapabilmek için de kalkınma ajanslarıyla, üretici örgütleriyle, gıda kooperatifleri ve kadın girişimleriyle iş birliği içinde çalışarak bölgesel kalkınmanın sağlanması da hedeflenmektedir. Özellikle kadınlar ve genç üreticilerimizin, küçük ölçekli ve aile işletmelerimizin desteklenmesi öncelikli hedeflerimizdendir.


İş Modelimiz

Taze Yöre’de, yöresel gıda üreticilerimiz, ücretsiz olarak mağazalarını açıp, ürünlerini doğrudan tüketicilere ulaştırabilirler. Üreticilerimiz, sadece platform üzerinden bir satış yaptıkları zaman Taze Yöre'ye bir komisyon ödemesi yaparlar.


Müşterilerimizin ürün siparişi aşamasında yaptıkları ödeme, anlaşmalı ödeme kuruluşumuz tarafından tahsil edilerek, bir havuz hesapta bekletilir. 'Garantili Ödeme Modeli' kapsamında, ürünler taze ve eksiksiz olarak müşterilerimize ulaştıktan sonra, ödeme kuruluşu üreticilerimize ürün bedellerini, Taze Yöre'ye ise komisyon bedelini aktarır. 'Her Koşulda Mutlu Müşteri' ilkemize paralel olarak, müşterilerimiz verdikleri siparişleri, üreticilerimiz tarafından kargoya verilmeden önce iptal edebilir ya da kargoya teslim edilen bir ürünü, teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde, koşulsuz şartsız iade edebilirler.


İş Modelimizin Sürekliliğini Nasıl Sağlayacağız?

Üreticilerimiz, 'Üretici Değerlendirme Sistemi' kapsamında çeşitli başarı kriterlerine göre değerlendirilerek, arama sonuçlarında öncelikli gösterim, öncelikli destek gibi ayrıcalıklardan faydalanırlar. Bu kriterlerin en önemlilerinden biri, müşterilerimiz tarafından, tamamen şeffaf bir puanlama ve yorum sistemiyle yapılan değerlendirmelerdir. Bu değerlendirme sistemine, Taze Yöre tarafından herhangi bir müdahale yapılmaz, hiçbir üreticiye öncelik veya ayrıcalık tanınmaz. Üreticilerimiz, ancak verdikleri hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyetine göre ön plana çıkma şansını yakalayarak daha fazla satış yapma şansına kavuşurlar. Temel ilkemiz, iyi olanın ve hak edenin, daha fazla kazanmasıdır. 

Girişim Şirketi Tarihçesi

Bugüne Kadar Neler Yaptık?

 • Taze Yöre’nin temellerini ilk olarak 2020 yılında, pandemi sürecinde, sağlıklı gıdaya ulaşma konusunda yaşanan sıkıntılar sonucunda attık.
 • İlk etapta pazar araştırması, müşteri iç görülerinin belirlenmesi ve konseptin oluşturulmasının ardından yazılım geliştirme çalışmalarını başlattık.
 • Yaklaşık 1.5 yıl süren yazılım geliştirme çalışmalarının ardından ise Eylül 2021’de Yöresi Elektronik Ticaret Perakende Gıda Lojistik Anonim Şirketi’nin kuruluşunu gerçekleştirdik.
 • Ekim 2021’de Antalya’da düzenlenen Yörex Yöresel Ürünler Fuarı’na ve Mart 2022'de İstanbul Peynir Fuarı'na katılarak, Türkiye’nin dört bir tarafından üreticilerle bağlantıya geçtik.
 • Sosyal medya hesaplarımızı açtık ve ilk paylaşımlarımızı yapmaya başladık.
 • VERBİS, ETBİS ve İYS kayıt işlemlerimizi tamamladık. KEP adresimizi aktive ettik. E-fatura işlemlerini tamamladık.
 • Mart 2022'de üretici kayıt modülünü canlıya alarak, ilk üreticilerimizin mağazalarını açarak, ürünlerini listelemelerini sağladık. Bugüne kadar platformumuzda başvurusu onaylanan 50'ye yakın üretici, 500'e yakın ürün listelemesi yapmıştır.
 • Nisan 2022'de online ödeme modülümüzü devreye alarak, ilk pilot satışlarımızı yapmaya başladık.
 • Henüz tanıtım kampanyamıza başlamamış olduğumuz halde, ilk satışlarımızın Nisan ayında 20.000 TL'yi geçmesini bekliyoruz. Bu bölümün yazıldığı 11.04.2022 tarihindeki ciromuz 7.711 TL olarak gerçekleşmiştir.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Taze Yöre, yöresel gıda ürünlerinin, üreticiler tarafından platformda oluşturulan sanal mağazalar aracılığıyla, doğrudan tüketiciyle buluşturulduğu, Microsoft .NET Framework alt yapısıyla geliştirilmiş bir pazar yeri platformudur.


Üretici Paneli: Bugüne kadar yapılan yazılım geliştirmeleri ile üreticiler, birkaç dakika içinde bir sanal mağaza oluşturup, kargo ayarlarını yaptıktan sonra istedikleri kadar ürünü dakikalar içinde listeleyebilirler. Üretici panelini kullanarak mağaza ya da ürün bilgilerini düzenleyebilir, ürünlerini yayından kaldırabilir ya da tamamen silebilirler. Aldıkları siparişleri yönetebilir, cari hesaplarını takip ederek, kendilerine yapılan ödemeleri takip edebilirler. Müşteriler tarafından iletilen soruları yanıtlayabilir, ürünlerini satın almış müşteriler tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeleri takip edebilirler.


Müşteri Paneli: Müşterilerimiz ise platforma kolayca kaydolabilir, istedikleri ürünleri gelişmiş arama ve listeleme özelliklerini kullanarak bulup sepetlerine atabilir, ödemelerini kredi kartıyla, PayTR alt yapısını kullanarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Siparişlerinin durumunu takip ederek, kargo bilgilerine ulaşabilirler. İptal ya da iade talebinde bulunabilir, satın aldıkları ürünlerle ilgili olarak hem üreticiyi hem de ürünleri değerlendirebilirler.


Yönetim Paneli:Yönetim panelimizden ise üreticilerin mağaza ve ürün bilgileri incelenip, onay verilebilir. Yöresel kategoriler ve filtrelemede kullanılan ürün özellikleri, yöresel ürün bazında tanımlanabilir. Sipariş aşamaları, iade ve iptal talepleri yönetilebilir, mağaza cari hesapları takip edilip, tamamlanmış siparişlerle ilgili mağazalara yapılacak ödemeler gerçekleştirilebilir. Platformda bulunan statik sayfa, sözleşme, blog içerikleri düzenlenebilir, SEO ayarları yapılabilir, kullanıcılar kolaylıkla yönetilebilir.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Murat Tepe
Murat Tepe
Kurucu Ortak, CEO
Hüseyin Görgü
Hüseyin Görgü
Kurucu Ortak, CTO
Hulusi Berik
Hulusi Berik
Yönetim Kurulu Danışmanı, Yatırım ve Finansman, İş Geliştirme ve Büyüme, Hissedar
Zeynep Yalım Uzun
Zeynep Yalım Uzun
Yönetim Kurulu Danışmanı, Strateji ve Pazarlama, Hissedar
Mete Zeki Baydar
Mete Zeki Baydar
Yönetim Kurulu Danışmanı, İş Geliştirme ve Büyüme, Hissedar
Hayal Dilara Dinç
Hayal Dilara Dinç
Yönetim Kurulu Danışmanı, Marka ve Ürün Geliştirme, Pazarlama, Hissedar
Gülşah Kaçar
Gülşah Kaçar
Yönetim Kurulu Danışmanı, Pazarlama ve İş Geliştirme, Hissedar
Ahmet Karatufan
Ahmet Karatufan
Web Yazılım Uzmanı
Bülent Vidinlioğlu
Bülent Vidinlioğlu
Sistem ve Ağ Yöneticisi
Necmiye Bilgiyar
Necmiye Bilgiyar
Grafik Tasarım Uzmanı
Hakan Yavuz
Hakan Yavuz
Stratejik Büyüme ve İş Geliştirme
Takım Üyesi

Murat Tepe

Kurucu Ortak, CEO

Ankara Atatürk Lisesi'nden sonra, ODTÜ İşletme'ye girdi. Girişimciliğe ilk adımını, işletme bölüm partilerini düzenleyerek ve bahar festivallerinde, kendi tasarladığı t-shirtleri satarak başladı.


Üniversite son sınıfta, vergi dersine giren Şükrü Kızılot'tan gelen iş teklifiyle, Yaklaşım Yayınları'nın İstanbul Bölge Bayisi oldu. Yaklaşım Dergisi'nin İstanbul abone sayısını, bir yılda 5 katına çıkardı. Ardından Şişecam'da yurt dışı satış temsilcisi olarak çalıştı. Shell'de, bir IOT projesi olan, Taşıt Tanıma Sistemi'ni kuran ekipte yer aldı. Hunca Kozmetik'te ve L'Oréal'de pazarlama yöneticiliği görevlerinde bulundu. Profesyonel çalışma hayatı boyunca, birçok markanın yaratım sürecinde bulundu, onlarca ürün lansmanını yönetti.


2002 yılında, kurumsal organizasyon şirketi Event Republic'i kurarak, girişimciliğe geri döndü. İlerleyen dönemde, bundan sonraki kariyerine teknoloji girişimcisi olarak devam etme kararı aldı. 2020 yılında ise Taze Yöre'ni kurucu ortağı olarak çalışmaya başladı.

Takım Üyesi

Hüseyin Görgü

Kurucu Ortak, CTO

Buca Anadolu ve Teknik Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü'nün ardından, Anadolu Üniversitesi'nde pazarlama lisans eğitimini tamamladı.


1994 yılından itibaren, Elbim, Pircom, Prizma şirketlerinde yazılımcı olarak çalıştı. 2005 yılında Armina Bilişim'in kurucu ortakları arasına katılarak kendi işini kurdu. İlerleyen yıllarda Armina Yazılım ve IWT Dijital Medya Ajansı isimleriyle, 2 yeni şirketin daha kurucu ortağı oldu. 2020 yılından bugüne kadar ise Taze Yöre'nin kurucu ortağı ve teknik müdürü olarak kariyer hayatına devam etmektedir.

Takım Üyesi

Hulusi Berik

Yönetim Kurulu Danışmanı, Yatırım ve Finansman, İş Geliştirme ve Büyüme, Hissedar

İzmir Atatürk Lisesi'ni ve Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nü bitirdi. Kariyeri boyunca, birçok girişimin ve derneğin kurucusu, yönetim kurulu üyesi, danışmanı olarak çeşitli görevler aldı. 2012 yılından bugüne kadar Keiretsu Forum Melek Yatırım Ağı'nın yönetim kurulunda görev alan Berik, 2018 yılından bugüne kadar ise, yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir. Ayrıca 2017'den itibaren Kitlesel Fonlama Derneği başkanlığı görevini de üstlenmiştir. Berik son 10 yıldır, gastronomi konusunda faaliyet gösteren Slow Food International ve Chain Des Rotisseurs üyesidir.


Hulusi Berik, Taze Yöre'ye yatırım, finansman, iş geliştirme ve büyüme stratejileri konularında destek verecektir.

Takım Üyesi

Zeynep Yalım Uzun

Yönetim Kurulu Danışmanı, Strateji ve Pazarlama, Hissedar

Son 15 yılı C Level’da olmak üzere 30+ yıllık global marka, pazarlama ve iş yönetimi deneyimine sahip bir üst düzey yöneticidir. Latin Amerika, ABD, Uzakdoğu, Hindistan, Pakistan, Avrupa, Çin ve Afrika pazarlarında ekip ve marka yönetimi tecrübesi olan Yalım-Uzun, 80+ ülkede faaliyet gösteren Omo’nun Global Başkan Yardımcılığı ve 145+ ülkede faaliyet gösteren, Arçelik’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.


İngiltere, ABD ve Polonya’da 10+ yıllık yaşama ve çalışma deneyimi olan Zeynep Yalım Uzun, Boston merkezli accelerator Mass Challenge’da 10+ yıldan beri uluslararası start-up mentorluğu ve jüri üyeliği yapmaktadır. European Women on Boards ve Fütüristler Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi’dir ve Ad Age dergisi tarafından ‘Women to Watch Europe’ listesinde yer almıştır.


Zeynep Yalım Uzun Taze Yöre'ye, iş yönetimi ve pazarlama stratejileri konularında destek verecektir.

Takım Üyesi

Mete Zeki Baydar

Yönetim Kurulu Danışmanı, İş Geliştirme ve Büyüme, Hissedar

Kocaeli Körfez Fen Lisesi ve Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nü bitirdi.


Çalık Holding'te müşteri temsilcisi olarak başlayan ve İtalya'da devam eden kariyer hayatına, yurda döndükten sonra, Hasbro'da Kilit Müşteriler Yöneticisi, Sony'de Kategori Satış Müdürü, Cellularline'da İş Geliştirme Müdürü, Samsung'da Giyilebilir, Tablet ve APS Ürün Stratejisi Bölümü Başkanı olarak devam etti. Baydar, halen PlayStation Türkiye Ülke Başkanlığı görevini yürütmektedir.


Mete Zeki Baydar Taze Yöre'ye, iş geliştirme ve büyüme stratejileri konularında destek verecektir.


Takım Üyesi

Hayal Dilara Dinç

Yönetim Kurulu Danışmanı, Marka ve Ürün Geliştirme, Pazarlama, Hissedar

Beyoğlu Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Bölümü mezunudur.


Pazarlama ve satış alanlarındaki kariyer hayatına, Hunca Kozmetik'te ürün müdürü olarak başladı. Ardından Colgate Palmolive'de Kıdemli Marka Müdürü, Turkcell'de Gençlik Segmenti Pazarlama Müdürlüğü, Unilever'de Pazarlama Müdürlüğü, Ülker'de Pazarlama Direktörlüğü, Abdi İbrahim İlaç'ta Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulundu. Sosyal medya yönetimi platformu Someyo'nun kurucu ortağı olarak girişimciliğe adım attı. Halen Hayat Kimya'nın Global Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütmektedir.


Hayal Dilara Dinç Taze Yöre'ye, pazarlama iletişimi ve marka yaratma konularında destek verecektir.

Takım Üyesi

Gülşah Kaçar

Yönetim Kurulu Danışmanı, Pazarlama ve İş Geliştirme, Hissedar

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu Gülşah Kaçar, Ticaret Borsası'nda başlayan kariyer hayatına Arçelik'te devam etmiştir. Sırasıyla Bulaşık Makinası Kalite Güvence Mühendisliği, Bulaşık Makinası Ürün Müdürlüğü, Grundig ve Blomberg Kıdemli Global Marka Müdürlüğü, Amerika ve Asya Pasifik Kıdemli Pazarlama Yöneticiliği görevlerinin ardından halen Arçelik Global Pazarlama Yöneticiliği görevini sürdürmektedir.


Gülşah Kaçar Taze Yöre'ye, pazarlama iletişimi ve marka yaratma konularında destek verecektir.

Takım Üyesi

Ahmet Karatufan

Web Yazılım Uzmanı

Gaziemir Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayar Programcılığı, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bölümü mezunudur.


MS SQL Server, ASP.NET, Web Api SQL Photoshop, JavaScript, Object Notation (JSON), Web Servis CSS konularına hakim Karatufan, kurucu ortağımız Hüseyin Görgü'nün ortağı olduğu İWT Dijital Medya Ajansı'nda yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Bülent Vidinlioğlu

Sistem ve Ağ Yöneticisi

Uşak Anadolu Lisesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunudur.


Server 2008 / 2012 / 2016 / 2019 Windows98/XP/7/8/10, Plesk Panel / Cpanel / Maestro Panel, Sql Server, Veem Backup, VMware Sanallaştırma konularında uzman Vidinlioğlu, Taze Yöre'nin sunucu yönetiminden sorumludur ve kurucu ortağımız Hüseyin Görgü'nün ortağı olduğu İWT Dijital Medya Ajansı'nda genel koordinatör olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Necmiye Bilgiyar

Grafik Tasarım Uzmanı

İzmir Göztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi


Adobe uygulamaları konusunda uzman Bilgiyar, Taze Yöre'nin görsel tasarımlarından sorumludur ve kurucu ortağımız Hüseyin Görgü'nün ortağı olduğu İWT Dijital Medya Ajansı'nda grafik tasarımcı olarak çalışmaktadır.


Takım Üyesi

Hakan Yavuz

Stratejik Büyüme ve İş Geliştirme

Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü'nü bitirdikten sonra kariyer hayatına İngiltere'de başlayan Yavuz, İngiltere'den döndükten sonra Şölen Çikolata, İnovaban ve Sistem Global Danışmanlık firmalarında, iş geliştirme ve kurumsal satış pozisyonlarında çalışmıştır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 1.133.000
Ek Fonlama
₺ 226.600
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
793
Alınan Toplam Yatırım
₺ 1.784.590
Pay Arz Oranı
% 6
Ortalama Yatırım
₺ 2.250
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
56
Nitelikli Yatırım Oranı
% 50,64
Fonlama Başlangıç
25.04.2022
Fonlama Bitiş
24.06.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı