Mikropix Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
MİKROSUB, dalış sporunu sevdirmeyi hedefleyen, dalış ekonomisini ve sürdürülebilir avcılığı destekleyen ve denize karşı duyarlılığı arttırmayı hedefleyen Türkiye'nin ilk ve tek dalış bilgisayarıdır.

Mikrosub Dalış Bilgisayarı bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Denizcilik ve Elektrik-Elektronik Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B ve B2C’dir

12.2%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 6.000.000
 • ₺ 733.960

316 Yatırımcı Pay Aldı.

74 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Mikropix Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Fonlanamadı
Kampanya Kodu: 6STOYO
Kampanya Kapanış Tarihi: 25.11.2022
Lokasyon: İstanbul (Asya)
Girişimin Aşaması: Ticarileşmeye Hazır Ürün

Proje Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı'nın da yatırım turuna katılmasıyla birlikte, fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu toplamda 300.000 TL eş finansman ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 26 Eylül Pazartesi saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 21 Ekim Cuma akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar tüm mevcut ortaklar Murat Ünal ve Erdem Pamuk'un hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır.


Bedelsiz Pay Güncelleme

Değerli Yatırımcılarımız Yatırım turumuzda bedelsiz paylar için ilk 20 iş günü süresince yatırım yapmış olan yatırımcılarımızın kampanya %100 hedefine ulaşana kadar yatırım tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %20 yerine %30 olarak uygulanacaktır. İlk 20 gün sonrasında yatırım yapmış olan veya yeni yatırım yapacak olan yatırımcılarımıza kampanya %100 hedefine ulaşana kadar %20 bedelsiz pay verilecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortaklar Murat Ünal ve Erdem Pamuk’un payından dağıtılacaktır. Ayrıca yatırımcılarımız, fonlamadan sonra bizden dalış bilgisayarı sipariş vermeleri durumunda toplam yatırım tutarının %15’i kadar satış fiyatı üzerinden indirim yapılacaktır. 45.000TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza ise ücretsiz dalış bilgisayarı vermeyi taahhüt ediyoruz. (Her yatırımcımız bu kampanyadan maksimum 1 adet dalış bilgisayarı ücretsiz alarak faydalanabilirler.)Girişimimiz Hakkında:

Mikropix Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini, su altı elektroniğine çözümler geliştirmek üzere 2018 yılında kurduk. Bu kapsamda Türkiye'nin ilk ve tek dalış bilgisayarını KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programından destek alarak gerçekleştirdik. Su altı elektroniği ürünleri için Mikrosub markası oluşturuldu ve ilk ürünümüz olan dalış bilgisayarının seri üretimi için çalışmalara ve su altı elektroniği ile ilgili yeni ürün fikirlerinin geliştirilmesine başlanmıştır. Mikrosub markamız altında yaptığımız geliştirmeler sonucunda balık çağırıcı özelliğimiz patentlenmiştir


Dalış bilgisayarımızın potansiyel kullanıcılarını turistik dalıcılar, scuba (tüplü) dalgıçlar, serbest dalgıçlar ve zıpkın ile balık avcılığı dalgıçları olarak sınıflandırabiliriz.

 • Turistik Dalıcılar: Su altı dünyasını ve canlılarını yeterince tanımamaktadırlar. Birçoğu hayatlarında ilk defa dalış yapıyordur. Su altında işaretler ile nasıl haberleşebileceklerini bilmezler. MIKROSUB dalış bilgisayarı, resimli ekranlar ve bilgi ekranlarıyla bu gruba, kendi dillerinde su altı dünyasını ve canlılarını dalış yaparken tanıtır. Dolayısıyla ilk dalış deneyimi çok daha keyifli ve öğretici geçer, deniz ve su altı yaşamına karşı duyarlılığı arttırır, dalışı sevdirerek bu spora devam etme oranını arttırmayı hedefler. Aslında turistik dalıcıların dalış bilgisayarlarına ihtiyaçları yoktur, çünkü uzman eğitmenler aracılığı ile dalış yapmaktadırlar. Geliştirdiğimiz kiralama iş modeliyle bu grup da MIKROSUB dalış bilgisayarlarını kiralayıp, turistik dalıcı özelliklerini kullanabileceklerdir. Böylece hayatında hiç dalış bilgisayarı almayacak bir gruptan gelir elde edebilecek ve elde edilen gelir, bu sistemin bir parçası olan dalış okulları ve eğitmenleri ile paylaşılacaktır. Böylece kiralama modelinin hızlı bir şekilde yayılmasını ve marka bilinirliğimizin artmasını hedefliyoruz.
 • Scuba Dalgıçları: Hava kaynağıyla yapılan bir dalış türüdür (tüplü dalış). Bu dalış türü yapıldığında dokularda biriken azot, dekompresyon (vurgun) hastalığına neden olabilir. Dalış bilgisayarları vurgun hastalığını önlemeye yönelik çeşitli algoritmalar çalıştırarak dalgıcı yönlendirir ve bu hastalığa yakalanma olasılığını minimuma indirir. MIKROSUB dalış bilgisayarı, bunların yanında patentli bir balık çağırma özelliğine sahip olacaktır. Böylece çevredeki balıkların dalgıca yaklaşmasını sağlar ve dalışı daha keyifli bir hale dönüştürür. Çok seyrek dalış yapan dalgıçlar veya dalış bilgisayarı seçmek konusunda kararsız dalgıçlar için önce kirala, gerekiyorsa veya beğeniyorsan satın al modeli ile marka bilinirliğimizi arttırmayı hedefliyoruz.
 • Serbest Dalış ve Zıpkınla Balık Avcılığı: Tek nefesle, herhangi bir hava kaynağı kullanılmadan yapılan dalış türleridir. Her iki dalış türünde de sığ su bayılması hayati bir risktir. Bu riski minimize etmek için çeşitli tekniklerin yanında dalgıcın kendi limitlerini bilmesi, kendini çok iyi tanıması ve performansını arttırması önemlidir. Bu amaçla dalış bilgisayarları kullanılır. MIKROSUB dalış bilgisayarı gelişmiş limit uyarıları sayesinde güvenli ve konforlu bir dalış yapılabilmesi için dalgıcı yönlendirir. Ayrıca zıpkınla balık avcılığı için patenli bir balık çağırıcı özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde çevredeki balıkların dalgıca yönlenmesi hedeflenmiştir. Tamamıyla dalgıca özel programlanabilir yapıdadır. Dalgıç gizlendikten sonra, gizliliğine etki etmeyecek kadar küçük bilek hareketleriyle balık çağırıcıyı kapatıp açabilir.

MIKROSUB dalış bilgisayarını online ve fiziksel spor mağazalarında, dalış mağazalarında, kendi web sitemiz üzerinden, dalış okulları aracılığıyla ve kiralama uygulaması aracılığıyla satmayı hedefliyoruz. Dalış okullarına ve dalış teknelerine koyacağımız kilitli stantlar ile öde ve kirala mobil uygulaması geliştirilecektir. Kiralama hizmeti dalış okulları ve dalış eğitmenleri aracılığı ile gerçekleşeceği için, elde edilen gelir onlarla paylaşılacaktır. Böylece marka bilinirliğimiz hızlı bir şekilde artacak, bu da dalış bilgisayarı satışlarımızı hızlandıracaktır.


Neden MİKROSUB'a yatırım yapmalısınız?:

 • MİKROSUB dalış bilgisayarının ilk versiyonu ticarileşmeye hazır bir üründür.
 • Sosyal medya etkisi ve pandemi süreçleri insanları açık hava (outdoor) sporlarına daha fazla yönlendirmeye başladı. Her yıl 1 milyondan fazla kişi PADI ve CMAS'tan scuba dalış sertifikası almaktadır.
 • Her yıl 6 milyon kişi dünyanın farklı bölgelerine sadece dalış yapmak için seyahat etmektedir.
 • Her yıl dünyada yaklaşık 20 milyon turist deneme dalışı yapmaktadır.
 • MİKROSUB dalış bilgisayarı rakiplerine göre yeni bir iş modeline ve patentli özelliklere sahiptir.
 • MİKROSUB dalış bilgisayarı Türkiye'nin ilk ve tek dalış bilgisayarı olmasından dolayı, Türkiye pazarını hızlı bir şekilde domine edebilecektir.
 • Mikrosub dalış bilgisayarı geliştirilmesi esnasında edilinen know-how sayesinde, su altı elektroniği alanında yeni geliştirmelere alt yapı hazırlanmıştır


Su altı elektroniği konusunda yapmayı planladığımız diğer projeler:

 • Akıllı şamandıra: Ülkemizde ve dünyada birçok ülkede serbest dalış ve zıpkınla balık avcılığında dalış şamandırası kullanmak zorunludur ancak dalış şamandırasını taşımak zahmetlidir. Dalgıcı belirli bir mesafeden otomatik olarak takip eden otonom akıllı dalış şamandırası, ilerleyen süreçte gerçekleştirmeyi planladığımız inovatif projelerimizden bir tanesidir. 3. yıldan itibaren bu projeyi hayata geçirmek için çalışmalara başlayacağız.
 • Akıllı sahte olta yemi: Patentli balık çağırma fonksiyonumuzu olta balıkçılığı için kullanılan sahte olta yemlerine entegre ederek programlanabilir balık çağırma özellikli sahte olta yemi projemizi de hayata geçireceğiz.
 • Sığ su bayılması yapay zeka tahmin ve engelleme sistemi: Dalış kıyafetine entegre edilmiş sensörler aracılığıyla dalgıçların fizyolojisini takip ederek, yapay zeka algoritmalarıyla sığ su bayılmasını önceden tahmin ederek, dalgıcı uyaran ve dalış bilgisayarımız ile entegre çalışabilen erken uyarı sistemini de ileriki yıllarda hayata geçirmeyi planlıyoruz.
 • Su altı otonom video çekim aracı (drone): Su altı görüntülerini paylaşmaya yönelik olarak dalgıcı takip eden otonom video çekim aracı (drone).

Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Donanımlı dalışta vurgun hastalığını önlemek, dalışı daha konforlu hale getirmek, serbest dalış ve zıpkınla dalışta dalışı daha güvenli hale getirmek ve av verimliliğini arttırmak, turistik dalış modları ile ilk defa dalış yapan turistlerin dalış sporunu sevmelerini sağlamak ve hem ülkemiz hem de dünya için dalış ekonomisini ve denize karşı duyarlılığı arttırmayı hedefleyen "Türkiye'nin ilk ve tek dalış bilgisayarı" MIKROSUB’ı geliştirdik.


Dalış bilgisayarımızın potansiyel kullanıcılarını 3 ana gruba ayırabiliriz:

 • Turist dalıcılar su altı dünyasını ve canlılarını yeterince tanımamaktadırlar. Ayrıca onlar için su altında işaretle haberleşmek oldukça zordur. Turist dalıcıların çevrelerini daha iyi tanıyabilmeleri için başka hiçbir dalış bilgisayarında olmayan, resimli ekranlar ve bilgi ekranları geliştirdik. Ayrıca su altında yaşadıkları problemleri, eğitmen dalgıca bildirebilmeleri için görsel mesajlar tanımladık.
 • Scuba dalgıçlarının karşılaştığı en büyük problem ise, dekompresyon (vurgun) hastalığıdır. Dalış bilgisayarları vurgun hastalığını önlemeye yönelik çeşitli algoritmalar çalıştırarak dalgıcı yönlendirir ve bu hastalığa yakalanma olasılığını minimuma indirir. MIKROSUB dalış bilgisayarı, bunların yanında patentli bir balık çağırma özelliğine sahip olacaktır. Böylece çevredeki balıkların dalgıca yaklaşmasını sağlar ve dalışı daha keyifli bir hale dönüştürür. Çok seyrek dalış yapan dalgıçlar veya dalış bilgisayarı seçmek konusunda kararsız dalgıçlar için önce kirala, gerekiyorsa veya beğeniyorsan satın al modeli ile marka bilinirliğimizi arttırmayı hedefliyoruz.
 • Serbest dalgıçlar ve zıpkınla balık avcıları için ise, sığ su bayılması en önemli problemdir. Zıpkınla balık avcıları için ayrıca av verimliliği başka bir sorundur. “Patentli balık çağırma fonksiyonu” zıpkınla balık avcıları için, av verimliliğini arttırmaktadır. Serbest dalış ve zıpkınla balık avcılığında gelişmiş uyarı sistemleri ile sığ su bayılması riskini minimuma indirecek algoritmalarımız mevcuttur.

Ürünümüzü, KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programından yararlanarak tamamladık, şu an saha testleri yapılmaktadır. Buna ek olarak beta kullanıcılarına bir miktar satış gerçekleştirilmiştir. 300 adetlik ilk seri üretime hazırlanmaktayız. Ürünün ilk versiyonu serbest dalış ve zıpkınla balık avcılığı modları ile çıkacaktır. Scuba modları yapılan deniz testleri sonucunda son halini alacak ve satışı yapılmış olan sahadaki cihazlara yazılım güncellemesiyle daha sonra ücretsiz olarak gelecektir.


İş modelimizi satış ve kiralama şeklinde 2 ayrı model olarak kurguladık. Turistler, hayatlarında belki bir defa dalış yapacak ve hiçbir zaman dalış bilgisayarı satın almayacak bir kitle olarak sınıflandırılabilir. Turistik modlarımızla ilk dalış deneyimlerini onlar için keyifli hale getirirken, biz de hayatında hiçbir zaman dalış bilgisayarı satın almayacak bir kitleden gelir elde etmiş olacağız. Bu kiralama modeli dünyada ilk defa, bizim tarafımızdan uygulanacaktır. Satın alma iş modelimizin hedef kitlesi ise düzenli olarak dalışa giden ve dalgıç olarak tanımlanan kişilerdir.


Satış modeli için, online ve fiziksel mağazaları, web sitemizi ve mobil uygulamamızı kullanacağız. Kiralama modeli için ise, uygulamamız ile kilidi açılacak stantlar kullanılacaktır. Bu stantlar dalış okulları ve dalış teknelerine konulacaktır. Bu iş modelimizde, elde edilecek kiralama gelirleri dalış okulları ve dalış eğitmenleri ile paylaşılacaktır. Böylece, kiralama modelinin hızlı bir şekilde yayılmasını ve marka bilinirliğimizin artmasını hedefliyoruz. Kiralama modelinin uygulanması için Antalya'nın Kaş ilçesinde hizmet veren Orfoz Diving dalış okulu ile prensipte anlaştık.


Satış potansiyelinden bahsedilecek olursa, dünyada dalış sporlarıyla ilgilenen 27 milyon aktif dalgıç mevcuttur. Pazar büyüklüğü ise adet olarak yılda 2.7 milyon dalış bilgisayarıdır. Bu da yaklaşık yıllık 1.6 milyar dolarlık bir pazar büyüklüğü anlamına gelmektedir. Hedefimiz bu pazarın yaklaşık %1.2’sine ulaşmaktır. Kiralama modelimizin hedef kitlesi olan turist dalışları, her yıl yaklaşık 20 milyon dalıştır. Sadece Antalya'nın Kemer ilçesinde pandemiden önce 100 bin adet turist dalışı, her yıl yapılmaktaydı. Hedefimiz tüm dünyada, her yıl 2 milyon kişiye dalış bilgisayarımızı kiralamaktır. Dünyada bu şekilde bir kiralama hizmeti veren hiçbir dalış bilgisayarı üreticisi bulunmamaktadır.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Girişimimizin kurucu ortakları uzun yıllardır dalış sporu ile ilgilenen mühendislerdir. Elektronik tasarım alanındaki bilgi birikimlerimizi, dalış hobimiz ile birleştirmeyi amaçladık ve böylece su altı elektroniği konusunda çalışmalar yapmaya başladık. Dalış için en önemli ekipmanlardan birisi olan dalış bilgisayarları konusunda ülkemiz maalesef yurtdışına bağımlıdır. Bu bağımlılığı ortadan kaldırmak için ilk ürün olarak bir dalış bilgisayarı tasarlamayı ve üretmeyi hedefledik. Bu kapsamda KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programı ile "Türkiye'nin ilk ve tek dalış bilgisayarını" tasarlayarak, ülkemizin bağımlı olduğu bir alan için millileştirme çalışması gerçekleştirmiş olduk.

 

Dalış bilgisayarımız serbest dalgıçlar, zıpkınla balık avcılığı yapan dalgıçlar, scuba dalgıçlar ve turistik amaçlı dalışlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürünümüzün ilk versiyonunun saha testleri son aşamadadır. Test aşamasındaki beta versiyon ürünümüzü kullanmak isteyen bazı dalgıçlara satış yaptık. Kendilerinden ve test kullanıcılarımızdan çok olumlu geri dönüşler almaktayız. Ürünümüzün bu versiyonu serbest dalış, zıpkınla balık avcılığı ve turistik dalış modlarını içermektedir. Scuba modları tasarlanmaya devam etmektedir. Ürünün satışa sunulacak ilk versiyonu yukarıdaki modlar ile piyasaya çıkacaktır. Scuba modları yazılım güncellemesiyle sahadaki cihazlara yüklenebilecektir.

 

Ürünün Özellikleri:

 • Patentli balık çağırma özelliği
 • Paslanmaz çelik gövde
 • Safir çizilmez cam
 • Yüksek kaliteli, kolay değiştirilebilir, günlük kullanım ve dalış elbisesi kullanımı için kayışlar
 • Güneş altında ve su altında kolay görülebilir, 400x400 pixel amoled renkli ekran
 • Turistik dalıcı ekranları ve mesajları
 • Kişiye göre özelleştirilebilir, renklendirilebilir ekranlar
 • Şarj edilebilir lityum iyon dahili pil
 • 100 metre su altı çalışabilme
 • Bluetooth düşük enerji (low energy) teknolojisi
 • Yazılım güncelleme
 • Metrik ve emperyal birim ve çoklu dil seçeneği
 • Analog ve dijital saat, tarih, timer, kronometre, alarm gibi günlük kullanım özellikleri
 • Ses ve/veya titreşimli uyarılar (derinlik, süre, yüzey zamanı vb.)
 • Dalış kayıtları
 • Mobil aplikasyon
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Murat Ünal
Murat Ünal
Kurucu Ortak - Donanım ve Ürün Tasarım Uzmanı
Erdem Pamuk
Erdem Pamuk
Kurucu Ortak - Yazılım Tasarım Uzmanı
Selçuk Bayer
Selçuk Bayer
Danışman
Takım Üyesi

Murat Ünal

Kurucu Ortak - Donanım ve Ürün Tasarım Uzmanı

2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Motorola Flash Microcontroller Design Contest 2002 yarışmasında finale kalma başarısı elde etti.


2002-2022 yılları arasında hem perakende hem endüstriyel hem de hayvancılık sektöründe tartım temelli birçok projede Tüm Elektronik, Argetron ve Tempa şirketlerinde Ar-Ge Proje Yöneticiliği ve Ar-Ge Yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2012-2016 yılları arasında Argetron firmasında ortak olarak çalıştı. 2016 yılında çıkış (exit) yaptı.

2013 yılında hobi olarak başladığı dalış sevdasına, su altı elektroniği konusunda ülkemizin dışa bağımlılığını görerek, 2018 yılında Mikropix Elektronik girişimini, su altı elektroniği alanında çalışmalar yapmak için kurdu.

Türkiye'nin ilk ve tek dalış bilgisayarının tasarlanmasına donanım ve ürün tasarımı konularında katkıda bulundu.

TSSF Zıpkınla balık avcılığı lisanslı sporcusudur.

Takım Üyesi

Erdem Pamuk

Kurucu Ortak - Yazılım Tasarım Uzmanı

2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Motorola Flash Microcontroller Design Contest 2001 yarışmasında ikincilik ödülü aldı. 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Yüksek Lisans Programını bitirdi.


2002-2022 yılları arasında hem perakende hem endüstriyel hem de hayvancılık sektöründe tartım temelli birçok projede Tüm Elektronik, Argetron ve Tempa şirketlerinde Ar-Ge Mühendisliği ve Ar-ge Proje Yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2014-2016 yılları arasında Argetron firmasında ortak olarak çalıştı. 2016 yılında çıkış (exit) yaptı.

2016 yılında hobi olarak başladığı dalış sevdasına, su altı elektroniği konusunda ülkemizin dışa bağımlılığını görerek, 2018 yılında Mikropix Elektronik girişimini, su altı elektroniği alanında çalışmalar yapmak için kurdu.

Türkiye'nin ilk ve tek dalış bilgisayarının tasarlanmasında gömülü yazılım ve mobil yazılım tasarımı konularında katkıda bulundu.

Takım Üyesi

Selçuk Bayer

Danışman

20 yılı aşkın süredir medikal sektöründe faaliyet gösteren firmaların çeşitli departmalarında çalışmış, satış ve pazarlama alanında uzmanlaşmıştır. Halen Varian Medical Systems firmasının Türkiye Satış Müdürlüğü pozisyonunda çalışmaktadır. Profesyonel iş yaşamının yanında, TÜBİTAK bünyesinde teknoloji tabanlı girişimlere (startup) mentörlük vermekte ve bazı üniversitelerin teknoparklarında proje hakemliği yapmaktadır. Tüm Girişimci ve İş Mentorları Derneğinin aktif üyesi olarak girişim mentorluğu yapmaktadır. Yapay Zeka ve Teknoloji Derneğinin kurucu üyelerinden olup, TRAngels yatırım ağı üyesidir. İşletme lisans, Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans ve Executive MBA derecelerine sahip olup, Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir. CMAS 2 yıldız ve PADI Avdanced Open Water dalıcı sertifikalarına sahiptir.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 6.000.000
Ek Fonlama
₺ 1.200.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
316
Alınan Toplam Yatırım
₺ 733.960
Pay Arz Oranı
% 13,50
Ortalama Yatırım
₺ 2.322
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
74
Nitelikli Yatırım Oranı
% 74,14
Fonlama Başlangıç
26.09.2022
Fonlama Bitiş
25.11.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı