Nogayt Endüstri Kimya Arge İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Temizleyici Sektöründe Dünyanın En Spesifik Ürün ve Cihazlarının Geliştiricisi Olacağız

Nano Çok Amaçlı Temizleyici bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Enerji , Petrol, Kimya , Sağlık, Tıbbi Malzeme ve Tarım, Gıda Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B , B2C , C2C ve B2G’dir

110%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 12.000.000
 • ₺ 13.202.503

1565 Yatırımcı Pay Aldı.

149 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Nogayt Endüstri Kimya Arge İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: 68KWE2
Kampanya Kapanış Tarihi: 23.09.2022
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

Önemli Duyurul

1.Yatırım Taahhüdü

Ankara Kalkınma Ajansı, girişimin yatırım turuna fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile birlikte katılarak 500.000 TL eş finansman ile yatırım yapma kararı almıştır.


2.Temettü Ödemeleri

Şirket her çeyrek sonunda elde edilecek dağıtılabilir karın % 2'si ile yeni Startup

firmalara veya yatırım fonlarına yatırım yapacaktır. (Teknopark Kanunu Gereği) Ancak Kitle Fonlaması mevzuatı gereği toplanan fonu bu yatırımlarda kullanmayarak, diğer kaynaklarını kullanacaktır. Şirkete yatırım yapan yatırımcılar bu yatırımlara hisseleri oranında ortak olmuş olacaktır. Yine dağıtılabilir karın en az %48'i ile ise genel kurullarda alınan kararlara bağlı olarak hissedarlara temettü olarak dağıtılacaktır. Temettü ödemeleri oranı için sonraki yıllarda Genel Kurulda alınacak kararlara göre hissedarlara dağıtım yapılacaktır. Temettü ödemeleri şirketin kurumsal bir geleneği olarak değiştirilmeyecek şekilde esas sözleşmesine eklenecektir.


3.Yönetim Kurulu Üyeliği

Yatırım turunun başarıyla sonuçlanması akabinde, Girişimci İlişkileri Direktörümüz Enis Erdem Yurdatapan, fonbulucu GSYF ve tura katılan diğer yatırımcılarımızın yatırımlarını temsilen, marka ve ürünlerin yeniden yapılanmasından sorumlu olarak şirketin Yönetim Kurulunda yer alacaktır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası


Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 25 Temmuz Pazartesi saat 10:00 itibari ile ilk 10 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %25 fazladan pay verilecektir. İlk 10 iş günü sonrasında, fonlama rakamı %100'e ulaşana kadar yapılan yatırımlarda yatırımcılara %15 fazladan pay verilecektir. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu Muhammet Sütcü'nün paylarından dağıtılacaktır.


Sitrett MX'in Doğuş Hikayesi

Kurucumuz Muhammet Sütcü, çoğunlukla TİKA aracılığı ile gittiği Afrika başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde sosyal yardım faaliyetlerine katıldı ve binlerce ihtiyaç sahibi aile ile röportaj yaptı. 

Bu röportajlardan yola çıkarak, dünyada gerçek dönüşümün girişimcilik olduğuna kanaat getirdi ve ülkemizden çıkacak bir girişim için Ar-Ge çalışmalarına başladı.


Dünya'nın en güçlü çok amaçlı zararsız temizleyicisini geliştirmek için 7 üniversitenin ortak olduğu Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde başlayan Ar-Ge çalışmaları, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen “Teknolojik Ürün Belgesi” ile resmileşmiş oldu.


Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Teknolojik Ürün Belgesi almayı hak eden bu ürün, Devlet Malzeme Ofisi Teknolojik Ürünler Kataloğu'nda "SİTRETT MX" markası ile sektörün ilk ve tek markası oldu. Şu an 70 ülkede marka tescili vardır ve Avrupa başta olmak üzere onlarca ülkeye ihraç edilmektedir


Sitrett MX Nedir?

NOGAYT A.Ş. firmasına ait, hayatın her alanında ve tüm yüzeylerde kullanılabilen, insan sağlığına, doğaya ve kullanılan yüzeylere zarar vermeyen, orta-yüksek teknolojili, üst kalite temizleyici cihazlar ve ürünlerin ana markasıdır. Aynı zamanda NOGAYT A.Ş. SİTRESSON - NE'ZORU - NOGAYT markalarının da sahibidir. Sitrett MX markası olarak sıvı yüzey temizleyici ürünleri, dezenfektan cihazı, far parlatma kiti, zirai don önleme cihazı üretimleri vardır.


Markamızın Kelime Anlamı

Sitrett MX ürünümüzün ismi eski Türkçe'de kullanılan SİTR kelimesinden gelmektedir. SİTR kelimesi kötü şeyleri gizlemek, perdelemek ve ortadan kaldırmak anlamında kullanılmaktadır. Son kısımda bulunan ETT ise "Etkili Temizlik Teknolojileri" kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. MX ise mükemmel çarpı anlamındadır.


Sitrett MX markasının dünyanın hiçbir yerindeki internet uzantıları dolu değildir ve yine dünyanın hiçbir yerinde bizim dışımızda tescilli değildir. 70 ülkede marka tescili firmamıza aittir.


Misyonumuz

Sektörümüzde dünya lideri bir marka ve ürün oluşturarak 'TÜRKİYE' markasına katkı sağlayarak, ithalatı azaltmak ve ihracat potansiyeli ile ülke ekonomisini geliştirmek.  


 Vizyonumuz

Sektöründe öncü, zararsız ve etkili çözümler üreten, geliştirdiği teknoloji ve ürünler ile fark oluşturan, bireye ve çevreye saygılı özel bir dünya şirketi olmak.


İş ve Gelir Modelimiz

Üretime odaklanan bir firmayız. Teknolojik temizlik ürünleri, cihazları üretiyor ve satıyoruz. Ürünlerimiz diğer tüm ürünlerin yapamadıkları işleri yapabilen ve pazarda farklılaşmaktadır. 


Gelir modellerimiz;

 • Diğer Ülkelere distribütörlük anlaşmaları karşılığı toplu satışlar
 • Türkiye içine sektör ana bayilikleri ile toplu satışlar
 • Endüstriyel Müşterilere pazarlama yöntemi ile satışlar
 • E-ticaret üzerinden son kullanıcıya doğrudan satışlar
 • Devlet Malzeme Ofisi Teknolojik Ürünler Kataloğu üzerinden Türkiye'deki tüm kamu kuruluşlarına satışlar
 • Diğer markalara fason üretimler
 • Farklı ürün markaları ile farklı bayilikler oluşturmak
 • Patent eşdeğeri belgesi ile sahibi olduğumuz % 85 gelir vergisi muafiyeti sağlayan gayri maddi değer hakkımızı, yine gelir vergisi ve KDV'den muaf olarak ve satın almada gelir vergisi muafiyeti kazandırarak sınırsız sayıda satabilmek. NOT : Talep olmasına rağmen bu satışı henüz hiç yapmadık, fonlama sonrası ortaklarımızla yapacağımız istişareler sonunda bu gelir modelini kullanıp kullanmamaya birlikte karar vereceğiz.)

Sürdürülebilir bir satışa sahibiz.

Ürünümüz sürekli tüketim ürünü olduğu için, bir defa çalışmaya başladığımız müşteri ile sürekli çalışabiliyoruz. Temizlik ürünleri, kullandıkça biten ve sürekli satın alınmak zorunda olan ürünlerdir. 


Ürün Satışını Yaptığımız Dijital Platformlar:

Kendi web sitemiz (https://www.sitret.com/), Trendyol, N11, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Azall, Epttavm, Gittigidiyor, Amazon, Devlet Malzeme Ofisi e-Satış Portalı


Bugüne Kadar Anlaşma Yaptığımız ve Çalıştığımız Bazı Müşterilerimiz

 • TÜBİTAK, TCDD, DMO, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Konya Numune Hastanesi, Giresun İl Jandarma Komutanlığı, Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, Torku, Vestel, Arçelik, Hakan Plastik, Konet, Şişecam, 3. Havalimanı, Çelebi Yer Hizmetleri, Danimarka Kopenhag Belediyesi, Kazakistan Devlet Demir Yolları, Katar Kara Yolları, Konya Büyükşehir Belediyesi


Neden Sitrett MX'e Yatırım Yapmalısınız?

 • Sitrett MX ülkemizden çıkan ve Türk firmalarının yabancı ürünlere bağımlılığını fazlasıyla azaltan bir markadır. Hikayemize ortak olarak, ülkemizin gelişimine ve geleceğimize ortak olabilirsiniz.
 • Tüm ürünlerimiz hali hazırda pazarda olan, Ar-Ge'si tamamlanmış, pazarlama ve satış stratejileri oturmuş durumda olup, şirketimiz büyümeye hazır durumdadır. Yeni Ar-Ge projelerimizle ürün gamımız da genişleyecektir.
 • Bugüne kadar birçok farklı sektörden 17'si kamu kurumu olmak üzere 1502 müşteriye ürün satışı yapılmış durumdadır.
 • Kısa sürede 6 milyon TL ciroyu aştık ve alacağımız yatırımla büyüme ivmemizi fazlasıyla artıracağız.
 • Globale satışlarımızı da artırarak döviz gelirlerimizi arttıracağız.
 • Yalnızca yatırımcı olarak değil, ürünlerimizi de kullanıp çevrenize önererek kendi şirketinizi büyütme şansınız olacak.

Neden Kitle Fonlaması ile Yatırım Almak İstiyoruz?

Ürünümüzün marka tanınırlığının artırılması olmazsa olmaz durumdadır. Yurtdışı operasyonları, büyük bayiler ile anlaşma yapabilmek için güçlü pazarlama ekibi ve büyük reklam çalışmaları gerekmektedir. Binlerce ortağımız ve gönüllümüzü bünyemize katarak şirket politikalarımızı etkilemeden tabana yayılarak güçlü sermaye elde etme süremizi hızlandırmış olacağız. Çarpan etkisi ile büyüme sürecimizi hızlandıracağız.


Alacağımız Yatırımı Nasıl Kullanacağız?

Aldığımız yatırımla birlikte öncelikle reklam bütçemizi oluşturup, hedef ülke çalışmalarımızı organize edeceğiz. Kur farkından ötürü titiz bir planlama ile bu ülkelerde maksimum erişim ve satışa ulaşmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda personel ve işletme sermayesi - her türlü riske karşı güçlü stok tutma - hızlı büyüme etkisine karşı üretim kapasitesi artırabilme sermayesi gibi gereklilikleri de beraberinde yapmak gerektiği için, ana harcama kalemi reklam olmak üzere, ekibi büyütme, araç - stok - proje ve işletme finansmanı - yeni ürün grubu ambalaj vb. çalışmaları ve yeni AR-GE proje giderlerimize harcayacağız.


Yatırım Sonrası Nasıl Bir Büyüme Ön Görüyoruz?

Yatırım aldıktan sonra çok hızlı ivme beklentisi içindeyiz. Binlerce kamu kurumuna ihalesiz ürün verebilme yetkimiz var fakat henüz yeterince bilinirliliğe ulaşamadık. Ürünümüzü tüm kitlelere ulaştıracağız.


İlk yıl sonunda % 500'lük büyüme ön görüyoruz. 2. yıl sonunda ilave % 100 büyüme ve devam eden 3 yıl en az % 50 büyümeye devam edebilme potansiyelinin oluşacağını ön görmekteyiz. Distribütör stratejisi olarak bakacak olursak ilk yıl + 5 distribütör, 2. yıl buna ilave 10 distribütör ve devam eden 3. yıl ilave % 50 kadar distribütör edinmek istiyoruz. Bu alandaki stratejimizde titiz olacağız ve işimize sahip çıkan kişi ve kurumlarla büyümemizi hızlandıracağız

Girişim Şirketi Tarihçesi

Bugüne kadar neler yaptık?

 • Ürünlerimiz için 6 yıllık bir Ar-Ge çalışması yaptık.
 • 9 Şubat 2018'de anonim şirketimizi kurduk.
 • 1. yılımız saha testleri ile geçti. 515 bin tl ciro yaptık.
 • 2. yılımızda % 100 büyüme sağladık. Ürünü piyasada göstermek için perakende satışlar ağırlıklı çalıştık.
 • 3. yılımızda 2. yıla göre yeniden % 100 büyüdük. 2 milyondan fazla ciro yaptık. Bayiler ve distribütörler edindik.
 • 4. yılımız pandemi yılı oldu ve ihracat kapıları kapandı, kamu kurumları kapandı, temizlik 2. plana atıldı. Dezenfektan satışları arttı, temizlik ürünü satışları düştü, ürün kullanan lokantalar, fabrikalar, kafeler, kamu kurumları uzun süre kapandı. Güçlü bayilikler oluşturmak için ürünün marka bilinirliğini artırma gerekliliği tespiti yaptık ve rölantiye aldık. Önce marka tanıtımı ardından bayi anlaşmaları yapma kararı aldık. 
 • Pandeminin azalması ile satış rakamlarımızı tekrardan arttırdık. Kuruluşumuzdan bu zamana kadar 6 milyon TL ciroyu aşmış durumdayız. Yurtdışı satışlarımız %50'nin üzerinde olup önümüzdeki yıllarda bu oranı daha da arttıracağız.
 • Bugüne kadar birçok farklı sektörden 17'si kamu kurumu olmak üzere 1502 müşteriye ürün satışı yaptık.
 • Marka tescili tamamen bizde olan 41 ürüne ulaştık.
 • Sitrett MX markasının tüm sınıflarda marka ve isim kullanım hakkını aldık.
 • Sitrett MX markasının 70 ülkede Marka Tescilini aldık
 • NOGAYT, NE'ZORU, SİTRESSON marka tescillerini aldık
 • Savunma Sanayisi İçin K.B.R.N. ( Kimyasal, Biyolojik. Radyoaktif, Nükleer) kalıntısı temizleyebilen sıvı yüzey temizleyici Projesini tamamladık.
 • K.B.R.N projesi kapsamında Isı kontrollü KURU DUMAN JENERATÖRÜ geliştirdik. 
 • Güneş Enerji Panelleri İçin Yüzey temizleme solüsyonu ve Kireç - Taş sökücü ürün ve sistem geliştirme projesini başlattık.
 • Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Düzenlenen TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMALARI projesinde YILIN İNOVATİF ÜRÜNÜ Plaketini Aldık 
 • Dünya'nın en büyük temizlik sektörü fuarı İNTERCLEAN'da inovatif Ürün Seçildik. 
 • Ürünlerimize TÜRKİYE TSE, ALMAN TUV, Rusya SGR HİJYEN, Biyoparçanalabilir, GMP, 5 farklı İSO, Antialerjik belgeleri aldık.
 • Devlet Malzeme Ofisi Tekno Katalog'unda Temizleyici sektörünün ilk ve tek ürünü olduk
 • Devlet malzeme Ofisindeki ürün sayımızı 41'e yükselttik. Belediye ve Kamu'ya özel ürün grupları çıkardık. 
 • Türkiye'de 1.300 satış noktası bulunan ATEF SAVUNMA firması ile AV&OUTDOOR kirleri isimli ürün için Türkiye distribütörlüğü ön anlaşması yaptık. Reklam girişleri bekleniyor.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Ürünümüzün Öne Çıkan Özellikleri

 • 6 yıllık Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda ürünümüzü şu anki haline getirdik.
 • Ürünlerimiz bize özgün 'buluşlar' olduğu için ürünlerin analiz yöntemleri ile kopyalanması ve kullanılması neredeyse imkansızdır.
 • Marka tescili bize ait olan 41 ürünümüz bulunmaktadır.
 • Dünya'da en fazla yüzey ve alanda kullanılabilir zararsız temizleyicisidir.
 • Biyoparçalanabilir veya antialerjiktir.
 • %87,5 yerlilik oranı ile ürünlerimiz yerli ve millidir. Gelecekte bu oranı arttırmayı hedefliyoruz.
 • Devlet Malzeme Ofisi Teknokatolog'ta da 41 ürünümüzün tamamı ile bulunmaktayız. Bu ürünleri tüm kamu kurumlarına özel şart ve imkanlar ile ihalesiz verebilme yetkisine sahibiz.
 • Teknoloji Bakanlığı'ndan Teknolojik Ürün Belge'miz bulunmaktadır. Bu sayede %85 gelir vergisi muafiyetimiz vardır.
 • Güneş Enerjisi Panelleri üzerinde oluşan ve ortalama %42 enerji kaybı yaşatan kalıcı kirlilik problemine karşı ürün geliştirme projemiz 7 Üniversite'nin ortak olduğu Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde devam etmektedir.
 • Tek ürün ile çok fazla alanda temizlik yapılabileceği için, kişi veya firmaların stok maliyetlerini düşürmek, fazla sayıda ürün almak yerine tek ürün ile hizmet verildiği için ambalaj malzemelerinden tasarruf etmek, doğaya fazla ambalaj salınımını engellemek, farklı alanlarda farklı farklı ürünlerin kullanılması zorunluluğunun önüne geçildiği için israfı engellemek, ayrıca yanlış ürünün yanlış yüzeye kullanılmasının önüne geçerek yüzeylerin bozulmasını engellemeyi amaçlamaktayız.
 • Kullanılan yüzeyi temizleyebildiğimiz için, temizlenememe durumunda yenisini almak zorunda kalmanın önüne geçerek, ürünlerin kullanım ömrünü uzatmaktadır.
 • Yanıcı olmaması, basınç altında stabil olması, kötü koku veya gaz çıkartmaması gibi özellikleri sayesinde iş güvenliği konusunda da büyük avantajlar sağlamaktadır.
 • Çalışan aksamları yeterince temizlenemediği için milyonlarca liralık zararlar oluşturan motor, makine, üretim hatları gibi alanların hem kolayca temizlenmesi, hem de koruyucu özelliği sayesinde ömürlerinin uzaması, bu vesileyle üretim sektörüne büyük avantajlar sağlamaktadır.
 • Ürünün yüksek gücü sayesinde ve temizleme işinin hızı dolayısı ile işçilik giderlerinin minimum seviyeye indirilmesi ve daha az zamanda daha fazla iş çıkartılmasına katkı sağlamaktadır. 
 • Askeriye'de askeri araçlar ve teçhizatlar, silah temizliği, yer, duvar, boyalı boyasız tüm alan ve yüzeyler gibi temizlik kelimesinin geçtiği tüm hassas ve zorlu yüzeylerde çok amaçlı temizleyici ürünümüz kullanılabilmektedir.
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Muhammet Sütcü
Muhammet Sütcü
Kurucu & CEO
Sema Acur
Sema Acur
Ev Grubu Ürünleri Koordinatörü
Majed Mohammed Hadi Almatari
Majed Mohammed Hadi Almatari
Dış Ticaret Sorumlusu
İsmail Kalkan
İsmail Kalkan
Üretim Müdürü
Şahin Şanlıtürk
Şahin Şanlıtürk
Sorumlu Müdür / Kimya Mühendisi
Nursel Akgün
Nursel Akgün
Avukat
İlhan Bal
İlhan Bal
İşletme Müdürü / Muhasebe
Ahmet Alper
Ahmet Alper
Üretim - Depo - Lojistik Planlama
Enis Erdem Yurdatapan
Enis Erdem Yurdatapan
Yönetim Kurulu Üyesi
Takım Üyesi

Muhammet Sütcü

Kurucu & CEO

1979 yılında Konya'da doğdu. Yenilikleri araştırmaya veya evdeki zemberekli saatler dahil her şeyi tamir etmeye (bozmaya) 3 yaşında, ilk okula ise 5 yaşında başladı. Babası öğretmen olduğu için hiçbir okulu başladığı şehirde bitiremedi. Ortaokula İzmit İmam Hatip'i kazanarak başladı, Isparta'da bitirdi. Endüstri meslek liseleri sınavına girdi fakat puanı yüksek olduğu için, Anadolu liseleri sınavına girmemiş olmasına rağmen o sene yeni açılan Isparta Anadolu Teknik Lisesi Elektrik / Elektronik bölümünden davet alarak 005 numarasıyla öğrenimine başladı. Liseyi açıköğretimde bitirdi. Üniversiteyi ise yarıda bıraktı. 18 yaşında şirket kurdu, 19 yaşında battı. 21 Yaşında, yanına bir ortak alarak Tiryaki Fm isimli bir Radyo İstasyonu kurdu, halen devam etmektedir. İdealist bir girişimci olarak 2018 yılında Sitrett MX markasını oluşturdu. Sosyal olarak ise güreşte şampiyonluklar elde edip birçok yarışmada birinci olarak, dergilerde yazıları yayınlandı. Balık tutmayı seven 6 çocuk babası.

Takım Üyesi

Sema Acur

Ev Grubu Ürünleri Koordinatörü

1974 yılında Konya’da doğdu. İlköğretim döneminden sonra halk eğitim kurslarında eğitim aldı. Evli ve iki çocuk annesidir. İlk iş yeri olan iç dekorasyon işinde KONYA (NCÜ)Necmettin Erbakan üniversitesi ve Bilim merkezine çalışmalar yaptı. Ayrıca sivil toplum kuruluşlarında, federasyon ve derneklerde görevler aldı. Ev Grubu Ürünleri Satış Pazarlama Koordinatörü olarak 2021 yılının Eylül ayında Nogayt A.Ş. firmasında çalışmaya başladı.

Takım Üyesi

Majed Mohammed Hadi Almatari

Dış Ticaret Sorumlusu

1990 yılında Yemen’in Hajah şehrinde doğdu. İlköğretim döneminden liseye kadar çeşitli okullarda Yemen’in başkent Sana’a şehrinde eğitim aldı. 2013 yılında Yemen’in en büyük üniversite (Sana’a Üniversitesi) İktisat ve İşletme fakültesinde lisansını tamamladı. 2014-2017 yıllar arasında kırtasiye ve kütüphanede çalıştı. Bu aralıkta İngilizce kursları eğitim aldı. 2017 yılında Mısır'da birkaç şehri ziyaret etti. 10 Ekim 2017 tarihinde Türkiye’ye gelip Necmettin Erbakan Üniversitesi'nde bir yıl Türkçe hazırlığa başladı. 2018 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesinde İşletme bölümünde yüksek lisans ve değer zinciri analizi üzerine bir tez çalışma yaptı. 2021 yılında üretim ve dış ticaret alanında Nogayt A. Ş. firmasında çalışmaya başladı.

Takım Üyesi

İsmail Kalkan

Üretim Müdürü

1998 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Konya’da çeşitli okullarda tamamladı. Liseyi Hocacihan Anadolu IHL de bitirdikten sonra Ulusan Alüminyum şirketinde üretim ve paketlemede usta olarak çalıştı. Daha sonra Tiryaki Kimya şirketinde üretim müdürlüğü yaptı. Şu an Nogayt A.Ş firmasında üretim müdürü görevini üstlenmektedir. Genç Müsiad Seydibey'in sektör kurulları ve iş geliştirme komitesi başkanıdır. Farklı alanlarda eğitimler almış ve halen almaya devam ettiği İngilizce dil eğitimi bulunmaktadır.

Takım Üyesi

Şahin Şanlıtürk

Sorumlu Müdür / Kimya Mühendisi

2001 yılında Milli Eğitim Bakanlığında sözleşmeli öğretmen olarak göreve başladı. 2003-2004 yılında Targüb Gübre fabrikasında Kimyager olarak çalıştı.2004-2008 yılları arası dershane öğretmenliği yaptı.(Özel Akademi Dershanesi, Final Dershanesi Öğretmen ve Yönetici olarak olarak görev yaptı.) 2008-2018 yıllarında Kimyacılar Medika Ltd Şti firmasını sahibi olarak görev yaptı. 2018 yılında kurduğu Simya Aroma Kozmetik San ve Tic Ltd. Şti. kozmetik üretimi yapmakta ve aynı zamanda Nogayt A.Ş. firmasında Kimya Mühendisi / Sorumlu Müdür olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Nursel Akgün

Avukat

1969 doğumlu, evli. 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu, serbest Avukatlığın yanı sıra Uzman arabuluculuk yapmaktadır.

Takım Üyesi

İlhan Bal

İşletme Müdürü / Muhasebe

Evli ve 2 Kız Babası. 1976 yılında Konya’da doğdu. İlkokulu Meram İlçesi’nde bulunan Şeker İlkokulu’nda okul birincisi olarak, Ortaokulu Selçuklu İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu’nda, Lise’yi Selçuklu İlçesi’nde bulunan Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümü’nde tamamladı. 1993 yılında 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı ve 1.Sınıf’da eğitimi yarıda bıraktı. 1996 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümünü kazanarak eğitimi 4. Sınıfta yarıda bıraktı. 1994-2000 yılları arasında S.S Derbent Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (Satış-Muhasebe) ve Denge Hukuk Bürosu (Katip) ‘nda çalıştı. 2000 yılı Eylül ayında hobisi olan Müzik Aletleri üzerine açtığı iş yerini 2020 Şubat yılına kadar işletti. 2020 yılı Mart Ay’ından bu yana NOGAYT Endüstri Kimya Arge İç ve Dış Tic. A.Ş’de çalışmakta olup, AVRASYA Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. 

Takım Üyesi

Ahmet Alper

Üretim - Depo - Lojistik Planlama

Lise öğrenimimi Konya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Bölümü'nde bitirdikten sonra 2018 yılında Enerya'ya bağlı Pegi Mühendislik Yapı Denetim ve Kontrol Firması'nda iş hayatına başlamıştır. 2019-2021 yılları arasında AYD Otomobil Yedek Parça Firmasında çalışmış 2021 Yılı Eylül Ay'ında bu yana NOGAYT A.Ş. firmasında Sevkiyat ve Depo Sorumlusu olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Enis Erdem Yurdatapan

Yönetim Kurulu Üyesi

Enis, bulunduğu ortamlara farklı bir yenilik getirmeyi ve insanların içlerindeki potansiyeli keşfedip harekete geçebilmelerini sağlamayı kendine misyon edinen, girişimcilik ekosisteminin kalitesini artırıp sürdürülebilir olmasına katkı sağlamak amacıyla bugüne kadar veri yönetimi ve raporlama, eğitim, mentorluk, danışmanlık, organizasyon, networking ve podcast yayınları başta olmak üzere birçok çalışma yapan bir girişimcidir. Son 1 senedir girişimlerin hızlı, kolay ve güvenli olarak yatırım bulması için çalışmalarda bulunan Enis, nitelikli ve gelecek vaat eden girişimleri yatırımcılarla buluşturarak yatırımcılara da kazanç sağlamayı amaçlamaktadır.


Mevcut Unvanlar:

fonbulucu - Girişimci İlişkileri Direktörü

diici - Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı


Geçmiş Deneyimler:

ING İnovasyon Merkezi - Etkinlik ve Topluluk Koordinatörü

ING - Global Yeni Mezun Programı IT Departmanı

Startup Grind - Topluluk Yöneticisi

University4Society - Topluluk Yöneticisi


Eğitim:

ODTÜ İstatistik (2017)

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 12.000.000
Ek Fonlama
₺ 2.400.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
1.565
Alınan Toplam Yatırım
₺ 13.202.503
Pay Arz Oranı
% 10
Ortalama Yatırım
₺ 8.436
En Yüksek Yatırım
₺ 1.500.000
Nitelikli Yatırımcı
149
Nitelikli Yatırım Oranı
% 16,13
Fonlama Başlangıç
25.07.2022
Fonlama Bitiş
23.09.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı