Ortak Online Elektronik Ticaret Anonim Şirketi
Ortak tekrar kullanılabilir tüm ürünlerin kiralanabildiği, kiralamanın pazaryeri olarak hayata geçmiş bir kiralama platformudur. Yatırımcılarının desteğiyle gelişmekte olan kiralama sektöründe lider platform olmayı hedeflemektedir

Kiralamanın Pazaryeri Ortak bir Teknoloji Projesidir

Diğer , Geri Dönüşüm ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B , B2C ve C2C’dir

147.8%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 3.900.000
 • ₺ 5.763.350

1494 Yatırımcı Pay Aldı.

229 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

ORTAK ONLİNE ELEKTRONİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: 5BSY9G
Kampanya Kapanış Tarihi: 27.02.2023
Lokasyon: Tüm Türkiye , İstanbul (Tümü)
Girişimin Aşaması: Pazara Giriş

Girişim Şirketi Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı'nın da yatırım turuna katılmasıyla birlikte, fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu toplamda 300.000 TL eş finansman ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 29 Aralık Perşembe saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 25 Ocak Çarşamba akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortaklar Seyfettin Ersen Erol, Levent İlhaner ve Enes Güren'in hisselerinden oransal olarak dağıtılacaktır.


Yatırımcılara Özel İndirim

Ortak yatırımcıları 2023 sonuna kadar yapacakları kiralamalarda FONBULUCU10 kodu ile %10 indirim kazanacaktır.


Ortak Nedir?

Ortak tekrar kullanılabilir tüm ürünlerin ihtiyacı olan kullanıcılar tarafından kiralanabilmesine olanak sağlayan bir kiralama platformudur. Aynı zamanda hali hazırda ürünlerini kiralama hizmeti veren markalar için de güvenli bir pazar yeridir.


Küresel atık üretimi araştırma ve raporlarına göre 2050 yılına kadar dünya katı atık üretiminin %70 oranında artarak 3.4 milyar tona ulaşacağı tahmin edilmektedir. Hem ekolojik hem de ekonomik olarak özellikle kısa süreli ya da tek kullanımlık ihtiyaçlar için yapılan gereksiz harcamaların mevcut alışkanlıklarla sürdürülemeyeceği pek çok raporda vurgulanmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucu başta Avrupa olmak üzere yurt dışı pazarlarda tüketim alışkanlıklarının değişmeye başladığı ve insanların özellikle tek seferlik ve kısa süreli ihtiyaçları için yoğun olarak kiralama yoluna gittiği tespit edilmiştir.


Markaların kiralama modeline bakış açısını görmek için yapılan araştırmalarda Amerika’nın ünlü moda markası Ralph Lauren ve Japonya’da Uniqlo’nun abonelik modeliyle yeni koleksiyonlarını kiraladığı tespit edilmiştir. 


Aynı zamanda dünyadaki ürün kiralama platformlarını incelendiğinde aşağıdaki verilere ulaşılmıştır. 2015 yılında elektronik ürünlerin kiralanmasına olanak sağlayarak Almanya’da kurulan Grover, 2020 yılında aylık 100 bin kiralamanın üzerine çıkmış, Eylül 2022’ye kadar toplamda 2.3 milyar dolar yatırım almıştır. 2016 yılında kurulan kişiden kişiye ürün kiralama platformu Fatt LLama İngiltere ve Amerika’daki başarılı operasyonlarının ardından Ağustos 2022’de 41.5 milyon dolara Hygglo’ya exit edilmiştir.


Tüm bu araştırmalar sonucu dünyada benzer iş modellerini inceleyerek mevcut modellerde saptanan sorunların giderildiği, ekstra özellikler ile daha iyi kullanıcı deneyimi sunan bir kiralama platformu üzerinde çalışarak iOS, Android ve web platformlarında hali hazırda faaliyetlerini sürdüren Ortak ortaya çıkmıştır.


Neden Ortak'a Yatırım Yapmalısınız?

 • Ulusal ve uluslararası arenada startup kurma, yönetme, yatırım alma ve exit süreçlerini başarmış bir kurucu ekip
 • Biri Amerika’da olmak üzere 2 başarılı exit;
 • Amerika’nın en büyük online yemek siparişi markası Delivery.com’a HobokenDelivery şirketinin exit edilmesi
 • Moka Ödeme Kuruluşu’nun Türkiye İş Bankası’na 3.8 milyon dolara exit edilmesi
 • Büyük bir sermayeye ihtiyaç duymadan hızlıca ölçeklenebilir olma
 • Yüksek hacimli cirolara ulaşma potansiyeli sebebiyle 5 – 7 yıllık vadede yüksek çarpanlı exit potansiyeli
 • Yurt dışı pazarlarına hızlıca açılarak operasyonlarına kolayca entegre edebilme
 • Avrupa Birliği Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine katkı sağlayabilen bu çerçevede geniş kitlelerce benimsenme potansiyeline sahip olma
 • fonbulucu gibi paylaşım ekonomisine inanma ve ekosistemi destekleyen bir şirket olma
 • 3 ay gibi kısa bir sürede 1000’e yakın kiralık ürün, 700’den fazla üye, 500’den fazla rezervasyon talebine ulaşarak pazarda doğrulanmış bir iş modeline sahip olma
 • 3 ay içerisinde 17 bin ziyaretçi, 3500 uygulama indirme sayısına ulaşarak kitleler tarafından hızlıca benimsenebilecek bir şirket olduğunu doğrulamış olma
 • Bir Ar-Ge merkezinin tüm imkanlarına sahip olma
 • 16 yıldır 500 binden fazla müşteriye hizmet sağlamış bir ekibe sahip olma
 • Yan ürünler ve yeni geliştirmeler ile her zaman sektörünün popüler kiralık pazaryeri olarak kalmasını sağlayabilecek olma


Ortak'la Kiralama Süreci ve Hizmetlerimiz Hakkında

Ortak olarak, giderek yaygınlaşmaya başlayan eşya kiralama sektöründe, her kategoriden ürünün kiralanmasına imkan sağlayarak, kiralama ekosisteminin lideri olmayı hedefliyoruz.


Ortak’ta Herkes Kazanır!

Ortak kullanıcılarına direkt ya da dolaylı yoldan gelir elde etme avantajını sunar. Ortak’ı kullanarak her durumda kazanabilen bir müşteri yolculuğunda taraflar arası deneyim süreci aşağıdaki gibi örneklendirilebilir;


Hayatında hiç kamp yapmamış biri olan Berk Bey, kampa gitmeyi planlamakta ve ilk kampının el fenerinden kamp ocağına, uyku tulumundan oltaya kadar eksiksiz olmasını istemektedir. Bir başka senaryoda Berk Bey daha önce kullanmak üzere aldığı ancak atıl durumda olan tüm kamp malzemelerini kiralayarak pasif gelir elde etmek istemektedir.


Kiralayan ve/veya kiraya veren olarak kullanıcı deneyimi;

 1. Berk Bey çadır araştırırken Ortak’la karşılaşır. Gerçekten kampı çok daha uygun maliyetlerle yapabileceğini fark eder. Hatta bir de olta kiralayabilir, kampı eksiksiz ekipmanla geçirebilir. Seçtiği ürünler için başlangıç ve bitiş tarihlerini seçerek kredi kartıyla kolayca ödeme yapar.
 2. Berk Bey Ortak’la karşılaşmadan çadır satın alır, kampa gidip gelir ve kamp yapmanın kendisine göre olmadığını fark eder. Berk Bey çadırını Ortak’ta ilan vererek her ay kamp meraklıları tarafından kiralanmasını sağlar ve yıl sonunda çadıra ödediği ücreti kazanmış olur. Hala çadırın mülkiyetine sahip olduğu için dilediği zaman kampı yeniden deneyimleyebilir.


Kiralama başlatılması ve bitirilmesi için kiracı ve kiraya veren taraflar Ortak uygulaması üzerinden QR kod okutarak ürünün teslim edilme/teslim alınma fotoğraflarını Ortak’a yükler. Bu şekilde ürün güvenliği sağlanmış olur.


Ortak kullanıcılarına kısıtlı ya da tek seferlik ihtiyaçları için gerekli harcamalarını azaltarak kazandırırken, sürekli olarak pasif gelir elde etme fırsatı da sunar!


Platform süreci;

Berk Bey platforma üye olduğu anda Ortak yönetim paneli üzerinde ticket açılarak operasyon ekibine bilgi iletilir. Hoş geldin mesajı ve maili ardından Berk Bey Ortak operasyon ekibi tarafından tüm süreçler hakkında bilgilendirilir. Ortak’ta kiralama yapan her bir kullanıcı kimlik bilgilerinin doğrulanması, kimlik ve özçekim görselinin yüklenmesi ve Ortak ile findeks raporunun paylaşılması adımlarından oluşan profil doğrulama sürecini tamamlar. Berk bey istediği ürünü kiralamak üzere rezervasyon yaptığında ise Ortak ekibi öncelikle ürün sahibi kullanıcıyı arayarak ürünlerin uygunluğunu teyit eder, daha sonra kiracı Ortak kullanıcısına ulaşarak ürünü teslim alma ve kiralama başlatma süreci hakkında bilgi verir.


Kiralama sürecini Ortak’ın eksiksiz ve kesintisiz müşteri desteği, kullanıcı dostu arayüzü ve güvenilir hizmetleriyle uçtan uca yönetiyoruz.


Ortak Nasıl Çalışır? İş Modeli Nedir?

Ortak kiralama işlemlerinin pazaryeri olarak hizmet vermektedir. Ortak üzerinde hem B2C hem de C2C kiralama yapmak mümkündür. 


Ortak'ta her bir ürün tekil olarak yer almakta olup, ürüne ait müsaitlik takvimi bulunmaktadır. Ürünün kiralanması için uygun tarihlere rezervasyon yapılması gerekmektedir.


Kiralama süreci rezervasyon ile başlamakta ve rezervasyonun tamamlanması için kiracı adayının istediği ürün için Ortak üzerinden ödeme yapması gerekmektedir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra para, pazaryeri modeli ile çalışan ödeme kuruluşunun havuzunda beklemekte, kiralama işlemi başladığında ödeme onayı ödeme kuruluşuna gönderilerek ürün sahibine kira bedeli, Ortak’a ise komisyonu gönderilmektedir. 


Ortak pazaryeri modeli ile her bir kiralama işleminden %20 oranında komisyon almaktadır. Bu tutar kiraya verenin ürünü için belirlediği birim/gün fiyatının üzerine eklenmekte, kiracı komisyon eklenmiş tutar üzerinden ürünü görüntülemekte ve rezervasyon yapmaktadır. Aynı zamanda Ortak, kiralama işlemi ile beraber satılmasına aracılık edeceği sigorta ücreti üzerinden ve yakın zamanda dahil edilecek satın alma seçeneğinden de aynı oranda komisyon ile gelir elde edecektir.


Kısa, orta ve uzun vade hedeflerimiz nelerdir?

Kısa Vadeli Hedefler;

 • İstanbul’dan başlayan Ortak operasyonlarını tüm Türkiye’ye genişletmek
 • Ayda 1000 kiralamanın üzerine çıkmak
 • Tüm kategorilerde kiralanabilir ürün listeleyebilir olmak
 • Aylık 50 Bin üzeri ziyaretçi hedefine ulaşılmak

Orta Vadeli Hedefler

 • Kiralayan üye oranını %20’nin üzerine çıkarmak
 • Aylık bazda 3000 kiralamanın üzerine çıkmak
 • Planladığımız yan ürünleri hayata geçirmek
 • Ürün kiralamanın satın almaya alternatif hale gelerek, kullanıcıların e-ticaret sitelerinden önce kiralık ürün aramasını sağlamak
 • Seri A öncesi yatırımını alarak Ortak’ı başa baş noktasına taşımak
 • Aylık 150 Bin üzeri ziyaretçi hedefine ulaşılmak

Uzun Vadeli Hedefler

 • Ortak’ı Avrupa ülkelerinden başlayarak yurtdışına taşımak
 • Aylık bazda 10 Bin kiralamanın üzerine çıkmak
 • Başta global e-ticaret devleri olmak üzere Ortak’ı aday şirketlere exit etmek

Gelecek Yatırım, Büyüme ve Globalleşme Stratejimiz:

2024 yılı başında seri A öncesi yatırım turuna çıkmayı planlıyoruz. Bu noktada değerlememizi yaklaşık 4 çarpana taşıyarak yatırım turunu tamamlamayı planlıyoruz. Sonrasında Türkiye’nin tamamını kapsayan kiralama pazar yerimizi yurt dışına açmak istiyoruz. İlk hedefimiz Kuzey Avrupa ve İskandinav ülkeleri olacak. Bu noktada 2025 yılında başa baş noktasına gelerek 13 çarpan değerleme ile yurt dışı yatırım turuna çıkmayı planlıyoruz. 5-7 yıl sonucunda yaklaşık 48 çarpanlı exit hedefi için uzun vadeli iş planlarımıza odaklanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Planımız hemen pozitif karlılığa çıkarak yatırımcılarına ufak yan gelirler elde ettiren bir organizasyon olmak değildir. Planımız 5-7 yıl içinde exit yapacak global bir organizasyon olmak ve yatırımcılarına çok daha fazla kazandıran bir girişim olmak

Girişim Şirketi Tarihçesi

Ortak Websitesi: https://ortak.app/

AppStore’dan ortak’ı indirin: https://apple.co/3TvgkZf

Play Store’dan ortak’ı indirin: https://bit.ly/3K21JjZ

Huawei AppGallery’den ortak’ı indirin: https://bit.ly/3RIXfCg


Ekibimizin Geçmiş Başarıları:

 • Ortak kurucularından Seyfi Erol’un liderliğinde Amerika’da kurulan HobokenDelivery, Delivery.com’a exit edildi. (2005)
 • Amerika’dan kolay ve ayrıcalıklı alışverişin adresi Amerikadaniste kuruldu (2006)
 • Amerikadaniste hizmeti whitelabel olarak Türkiye’nin önde gelen bankaların özel müşterilerine açıldı. 
 • Dijital cüzdan çözümü Moka kuruldu (2014)
 • Global posta yönlendirme servisi Shippn.com Ortak kurucu ekibi tarafından kuruldu. 
 • Moka Ödeme Kuruluşu Türkiye İş Bankası’na 3.8 Milyon Dolara exit edildi. (2021)

Ortak Girişiminin Tarihçesi:

 • Kiralama platformu kurulumu öncesi Ar-Ge faaliyetleri başladı. www.kiralikcim.com domaini üzerinden kiralama modeline olan ilgili ölçüldü. (2021)
 • Ortak geliştirilmeye başlandı. (Şubat 2022)
 • iOS, Android ve web platformlarında Ortak hizmet vermeye başladı. (Eylül 2022)
 • Ortak’ta 250 üyeye ve 100 rezervasyon talebine ulaşıldı. (Eylül 2022)
 • Ortak'ta 750 üye, 900 ürün ve 500 Kiralama talebi rakamlarına ulaşıldı. (Aralık 2022)
 • Ortak'ta 15 Bin ziyaretçi, 3500 uygulama indirme rakamlarına ulaşıldı. (Aralık 2022)

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Ortak; bir kiralama platformu olarak B2B, B2C ve C2C kiralama süreçlerinin kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütülmesine imkan sağlayarak, sürdürülebilirliğe ve paylaşım ekonomisine katkı sağlamayı, her geçen gün artan sayıda kullanıcısına tasarruf ettirmeyi ve gelir kazandırmayı amaç edinmiştir.


Ortak üzerinden her bir ürün tekil olarak yer almakta olup, her bir ürüne ait müsaitlik takvimi bulunmaktadır. Ürünün kiralanması için öncelikle uygun tarihlere rezervasyon yapılması gerekmektedir. Kiralama süreci rezervasyon ile başlamakta ve rezervasyon sürecinin tamamlanması için kiracı adayının istediği ürün için ortak üzerinden ödeme yapması gerekmektedir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra para, pazaryeri modeli ile çalışan ödeme kuruluşunun havuzunda beklemekte, kiralama işlemi başladığında ödeme onayı ödeme kuruluşuna gönderilerek ürün sahibine kira bedeli, ortak’a ise komisyonu gönderilmektedir. Yapılan rezervasyon ürün sahibi tarafından sebep belirtilerek reddedilebilir, ürünün sürekli müsait olmaması ya da birden fazla kere sebepsiz reddedilmesi gibi durumlarda ilgili ürün yayından kaldırılır.


Kiracı adayı kullanıcı bir ürün için tarih seçip rezervasyon yaptıktan sonra kiralama tarihi başlangıcında Kiralamalarım sayfasında bulunan konuma giderek kiraya veren ile buluşur. Mobil uygulama üzerinden ürünü teslim alarak kiralamayı başlatır. Kiralama sonunda aynı süreç tekrarlanır.


Ortak; pazaryeri platformlarında kullanılan gelir modeli ile her bir kiralama işleminden %20 oranında komisyon geliri elde etmektedir. Bu komisyon kiraya veren tarafından belirlenen birim/gün fiyatı üzerine eklenmekte ve kiracı adayları bu tutar üzerinden ürünleri görüntülemektedir.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Seyfettin Ersen Erol
Seyfettin Ersen Erol
Strateji ve Pazarlamadan Sorumlu Kurucu Ortak
Levent İlhaner
Levent İlhaner
Finanstan Sorumlu Kurucu Ortak
Enes Güren
Enes Güren
Operasyondan Sorumlu Kurucu Ortak
Mücahit Şahin
Mücahit Şahin
Kurum İçi Girişimci
Sinan Sarıca
Sinan Sarıca
Yazılım Mimarı / Teknik Lider
Akın Güldere
Akın Güldere
Mobil Yazılım Geliştirici
Ali Özkum
Ali Özkum
Front End Yazılım Geliştirici
Çağdaş Doğan
Çağdaş Doğan
Back-end Yazılım Geliştirici
Emrullah Özcan
Emrullah Özcan
Operasyon Uzman Yardımcısı
Takım Üyesi

Seyfettin Ersen Erol

Strateji ve Pazarlamadan Sorumlu Kurucu Ortak

1977 yılında İstanbul’da doğdu. Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. Ardından Rutgers Business School’da MBA yaptı.

 

2003 yılında Amerika’da kurduğu ilk girişimi Hoboken Delivery’i 2005 yılında Delivery.com’a exit etti. 2006 yılında Amerika’dan Türkiye’ye posta yönlendirme hizmeti veren Amerikadaniste.com’u kuran Seyfi Erol, 2013 yılında Moka Ödeme Kuruluşu’nu kurucu ortak olarak hayata geçirmiştir. Türkiye’nin önde gelen fintech kuruluşlarından biri olan Moka, 2021 yılı başında Türkiye İş Bankası’na exit edilmiştir.

 

2022 başında temelleri atılan Ortak’ta kurucu ortak olarak görev almaktadır.

Takım Üyesi

Levent İlhaner

Finanstan Sorumlu Kurucu Ortak

1973 yılında Istanbul’da doğdu. Lisans eğitimi Istanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. Ardından University of West London’da MBA yapmıştır.

 

Amerikadaniste, Shippn, Shipzip ve Boxinus markalarını bünyesinde bulunduran Porte’de Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

 

2022 başında temelleri atılan Ortak’ta kurucu ortak olarak görev almaktadır.

Takım Üyesi

Enes Güren

Operasyondan Sorumlu Kurucu Ortak

1990 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Mühedislik Fakültesi’nde lisans Eğitimini tamamladıktan sonra Harvard Business School’da Executive Educaiton ve Strategy Execution eğitimleri almıştır.

 

Amerikadaniste, Shippn, Shipzip ve Boxinus markalarını bünyesinde bulunduran Porte’de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

 

2022 başında temelleri atılan Ortak’ta kurucu ortak olarak görev almaktadır.

Takım Üyesi

Mücahit Şahin

Kurum İçi Girişimci

1992 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Arnavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünde lisans eğitimi aldı.


Nisan 2021’de Porte’ye katılmış, 2022 ocak ayına kadar Amerikadaniste.com bünyesinde Dijital Ürün Uzmanı olarak çalışmıştır.


Ocak 2022 de start verilen Ortak’ın kuruluşundan bugüne tüm süreçleri yönetmiştir. Ortak’ta Kurum İçi Girişimci olarak görev almaktadır.

Takım Üyesi

Sinan Sarıca

Yazılım Mimarı / Teknik Lider

Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladı. 


2009-2017 yılları arasında Artı Teknoloji firmasında katma değerli servisler, mobil uygulamalar konularında Turkcell, Vodafone, Nokia gibi büyük şirketlerle ortak yürütülen projelerde çalıştı. 


2017’de Porte’ye Mobil Uygulama Takım Lideri olarak katıldı. 


2020-2021 arasında Vakıfbank’ta bireysel bankacılık uygulaması dönüşüm projesinde kıdemli iOS Geliştirici olarak görev aldı.


2021 başından beri Porte’de yazılım mimarı olarak çalışmaktadır.


Ortak’ın geliştirilmesi sürecinde IT takım lideri olarak görev almıştır.

Takım Üyesi

Akın Güldere

Mobil Yazılım Geliştirici

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde tamamladı.


2016-2020 yılları arasında Beaker Entertainment şirketinde Android Developer olarak çalıştı.


2020 yılında Porte şirketinde çalışmaya başladı. Android projelerle beraber iOS projeler de geliştirdi.


Ortak’ta Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesinde görev almaktadır.

Takım Üyesi

Ali Özkum

Front End Yazılım Geliştirici

Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde tamamladı.


Çeşitli oyun ve web programlama alanlarında çalışmalarda bulundu.


2022 yılında Porte’ya dahil oldu. Ortak projesinde Front-end Developer olarak çalışmaktadır.

Takım Üyesi

Çağdaş Doğan

Back-end Yazılım Geliştirici

Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı.


Türkiye İş Bankası’nda Back-end Developer olarak çalıştı.


2022 başından Ortak projesine ile dahil oldu. Ortak’ta Back-end Developer olarak görev almaktadır.

Takım Üyesi

Emrullah Özcan

Operasyon Uzman Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümü son sınıf öğrencisidir.


Ortak’ta Operasyon Uzman Yardımcısı olarak görev almaktadır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 3.900.000
Ek Fonlama
₺ 780.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
1.494
Alınan Toplam Yatırım
₺ 5.763.350
Pay Arz Oranı
% 12
Ortalama Yatırım
₺ 3.857
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
229
Nitelikli Yatırım Oranı
% 58,77
Fonlama Başlangıç
29.12.2022
Fonlama Bitiş
27.02.2023
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı