Jetconnect
Jetconnect, 1000'lerce market, esnaf işletmesi, yemek hizmeti veren restoran ve su bayisinin ürünlerini mobil uygulaması ve portalı üzerinden bölgesel olarak müşterilere sunarken, işletmeleri dijitalleştirmeyi hedeflemektedir.

Jetconnect bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Diğer , Ulaştırma ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B , B2C , C2C ve C2B’dir

101.2%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 2.490.000
 • ₺ 2.520.512

945 Yatırımcı Pay Aldı.

136 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Jetconnect Perakende Lojistik Anonim Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: 33KRB5
Kampanya Kapanış Tarihi: 21.10.2022
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Pazara Giriş

Girişim Şirketi Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı'nın da yatırım turuna katılmasıyla birlikte, fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu toplamda 300.000 TL eş finansman ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.


Güncelleme

Yatırım turumuzda bedelsiz paylar için ilk 15 iş gün süresince yatırım yapmış olan yatırımcılarımızın kampanya %100 hedefine ulaşana kadar yatırım tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %25 yerine %30 olarak uygulanacaktır. İlk 15 gün sonrasında yatırım yapmış olan yatırımcılarımızın kampanya %100 hedefine ulaşana kadar yatırım tutarlarını artırmaları durumunda ve yeni yatırım yapacak yatırımcılara bedelsiz paylar ise %15 yerine %20 olarak uygulanacaktır. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortak Süleyman Doğan'ın payından dağıtılacaktır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

22 Ağustos Pazartesi saat 10:00 itibari ile ilk 15 iş günü içerisinde %25 fazladan pay, ilk 15 iş günü sonrasında, fonlama rakamı %100'e ulaşana kadar yapılan yatırımlarda yatırımcılara %15 fazladan pay verilecektir.


Jet Hediye Kampanyası


 • 15.000₺ ve üzeri yatırım yapmış değerli yatırımcılarımız arasından çekilişle 1 kişiye Xiaomi N65 Scooter,
 • 2.500₺ ve üzeri yatırım yapmış yatırımcılarımız arasından çekilişle 5 kişiye yöresel ürünlerin bulunduğu Jet Hediye Sepeti,


Jet Yöresel Hediye Sepeti :

Antep Fıstık Ezmeli Bohça Lokum 500 Gr.

Pekmezli Cevizli Sucuk (Orjinal) 500 Gr.

Pendirhan Lezzet Kutusu

Dolmalık Patlıcan (Antep) 45-50 Adet

Acur Turşusu 5 Kg

Çekilmiş Türk Kahvesi 500 Gr.

Biber Salçası Ev Tipi Tatlı 1 Kg


 • 500₺ üzeri yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza lansman sonrası tüm Jetconnect hizmetlerinde kullanabilecekleri 1 yıl süreli yatırım tutarlarının %10'u kadar hediye kuponu armağan ediyoruz.


Kampanyamız %100 fonlamaya ulaşana kadar yatırım yapmış tüm yatırımcılarımız kampanyaya dahil olmuş olacaklardır.


Jetconnect'in Kısa Hikayesi:

Jetconnect projesi ilk olarak 2019 yılında marketlerin satış yapabileceği bir pazaryeri platformu olarak DOS Bilişim Endüstri A.Ş. bünyesinde geliştirilmeye başlanmış, bu süreçte platforma ihtiyaçlar doğrultusunda yemek, esnaf alışverişi ve su siparişi gibi hizmetlerde eklenerek 2022 yılında Jetconnect şirketi bünyesinde birden çok hizmetin verildiği bir proje olarak hizmet vermeye başlamıştır. Jetconnect bünyesinde şu an Jetbee Kurye, Jetmarket, Jetpazaryeri projeleri birbirleriyle entegreli olarak tek bir çatı altında sunulmaktadır. Jetconnect 2019 yılı itibariyle yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla kazandığı deneyimler sayesinde aynı hizmeti veren birçok marka ve uygulamadan kendisini ayrıştıran bir sistem haline gelmiştir. Yayına alınan sistem bulunduğu ekosistem içerisinde birçok sorunu kolaylıkla çözerken işletmelerin operasyonlarını daha hızlı yapabilmeleri yönünde de kolaylık sağlamaktadır.


Bizi Diğer Rakiplerimizden Ayıran Özelliklerimiz:


Jetbee Yeni Nesil Kurye Modelleri;

Türkiye'de motorlu ve arabalı kuryelerin ortaya koyduğu sorunlar ve akaryakıt gibi yükselen maliyetler sebebiyle yurt dışında oldukça aktif olarak kullanılan Yaya, Bisiklet, Elektrikli Bisiklet/Scooter ile teslimat modellerini mevcut motorlu ve arabalı kurye modelleriyle birleştirerek Türkiye'de hem Jetconnect Esnaf (şimdi ki adı Jetmarket Esnaf) işletmesi olarak satış yapan, hemde diğer online satış kanalları üzerinden satış yapan işletmelere mikro lojistik kurye hizmeti sağlamayı planlıyoruz.


Jetpazaryeri Esnaf Ürün Tedarik Sistemi;

Jetconnect Esnaf sisteminde satış yapan bakkal, aktar, şarküteri gibi işletmelerin satışını yaptıkları ürünleri aracısız olarak direkt üretici veya distribütörden tedarik edebilmesinin yolunu açıyoruz. Bu sayede üreticinin ürettiği ürünün son tüketiciye ulaştırılması sırasında aracıdan kaynaklanan, fiyatların fahiş şekilde şişirilmesinin önüne biraz olsun geçebilmeyi amaçlıyoruz. Jetpazaryerinde şuan için Coca-Cola Company bünyesindeki Damla Su ile anlaşmaya varılmış olup, Damla Su'yun Türkiye'nin birçok noktasında bayisinin online olarak ürün tedarik edebilmesi sağlanacaktır. Diğer markalarla fonlama sonrasında görüşmeler başlayacak olup, işletmelere ürünleri kolayca pazarlama olanağı sağlanacaktır.


Jetconnect Uygulaması (Şimdi ki ismiyle Jetmarket olarak hizmet vermekte olup, fonlama sonrasında Jetconnect olarak güncellenecektir.);

Sistemimizin test işlemlerinin yapılması ve geliştirilmesi için 2020 yılında İstanbul Fatih ilçesinde 65m2 bir market açıldı. 2 yıllık süreçte işletmede karşılaşılan birçok sorun tespit edilerek sistemimiz bu sorunları çözecek şekilde geliştirilmiştir. Mevcut Jetmarket isimli uygulamamız Jetconnect olarak, hizmetlerimiz Jetconnect Kapında, Jetconnect Esnaf, Jetconnect Yemek ve Jeetsu olarak düzenlenerek hizmet vermeye devam edecektir. Bu sayede rakiplerimizde olduğu gibi işletmeler bizim uygulamamız üzerinden satış yapabilme olanağına sahip olmakla birlikte, bunun yanısıra diğer rakip sistemlerde olmayan excel ile toplu ürün yükleme/düzenleme, entegrasyon ile stok ve sipariş yönetimi, mahalle bazlı sepet kombinasyonları, çalışma saatleri dışında ileri tarihli sipariş verebilme olanağı gibi birçok hizmeti de kullanabilecektir.


Jetconnect bünyesinde entegre olduğumuz satış yazılımı aracılığıyla barkodlu satış yapan işletmeler de en çok karşılaşılan sorun olan fiyat geçişlerinde olası zararlarla karşı karşıya kalma sorununu çözerek süreklilik kazanan üretici ve merkezimiz arasındaki bilgi alışverişi sonucunda güncel ürün fiyat bilgisine sahip olabilmektedirler. Herhangi bir marka ürününe zam yapacağı zaman bizlere listelerini iletmektedirler. İletilen listeler ürün havuzumuza işlenerek sistemde satış yapan işletmelerin doğru fiyatlama üzerinden zarar etmeden ürün satışı gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.


Neden Jetconnect'e Yatırım Yapmalısınız?

Jetconnect olarak, bizi rakiplerimizden ayıran birçok özelliğimizle, ticari olarak kendimize çok güvenmekle birlikte, esnafı dijitalleştiren ve tüketicilerin benzer sistemlerdeki yüksek fiyatlı ürünleri almak yerine bulundukları mahalle ve ilçedeki esnaftan alışveriş yaparak bütçelerini korurken, esnafı da kalkındırmayı amaçlayan sosyal faydalarımız da bulunmaktadır.


Jetconnect'e yatırım yaparak:

 • 5 yıl içinde, 100 Milyar TL'nin üzerine ulaşacağını tahmin ettiğimiz bir pazarda, pazarın önemli oyuncularından biri olmayı hedefleyen, ayrıca hizmetlerini tüm dünyaya ulaştırmayı planlayan bir girişime yatırım yaparak, gelecek vaat eden şirketimize ortak olabilirsiniz.


Neden Kitle Fonlaması İle Yatırım Almak İstiyoruz?

Yerel satıcılara ulaşmak ve müşterilerimize daha iyi bir alışveriş deneyimi sağlamak için yapmayı planladığımız yazılım geliştirmelerini finanse etmek, Jetconnect'in geniş kitlelere ulaşarak pazara girişini sağlayacak kaynağa ulaşmak amacıyla, kitlesel fonlama yöntemini tercih ettik. Çünkü;

 • Kitle fonlaması kampanyamız aracılığıyla binlerce kişiye ulaşarak, Jetconnect'in ön tanıtımını yapma şansına sahip olmak istiyoruz.
 • Erken benimseyenler olarak tanımlayabileceğimiz yatırımcılarımızın, hem müşterilerimiz, hem yazılım testini yapacak pilot kullanıcılarımız, hem de fahri satış temsilcilerimiz olacağını düşünüyoruz.
 • Paylaşım ekonomisini destekleyen Jetconnect'in, Anadolu kültüründe çok önemli bir yeri olan İMECE yöntemiyle yatırım almasına önem veriyoruz.
 • Kazancımızı kitlelerle paylaşarak, bütüne fayda sağlamak istiyoruz.


Yatırım Sonrası Kısa, Orta ve Uzun Vadede Neler Yapmak İstiyoruz?

Jetconnect, alacağı yatırım ile pazarlama faaliyetleri gerçekleştirecek, müşteri hizmetleri ekibini kuracak, yazılım ekibini güçlendirecek ve franchise fuarları başta olmak üzere birçok fuara ve festivale katılarak, Esnafla birlikte, ticaret STK'ları, Odalar ve Borsalarla işbirliği içinde seminerler, toplantılar gerçekleştirerek, ilgili kurumlarla işbirliği içinde Türkiye'de her yıl gerçekleşecek şekilde "Dijital Esnaf Hareketi"ni başlatacak ve daha fazla sayıda nitelikli satıcıya ulaşmayı sağlayacaktır.


Mevcut mobil uygulamalar ve portal kullanıcı deneyimini arttıracak şekilde geliştirilerek kullanıcılara sunulacak.


Jetconnect ile Birlikte:

 • Müşterilerin ihtiyaç duydukları ürünlere mahallelerindeki esnaftan ekonomik fiyat garantisiyle dakikalar içerisinde lokasyonlarından ayrılmadan sahip olabilecekler.
 • İşletmeler yüksek yatırım maliyetleri olmadan online olarak ürünlerini ücretsiz listeleyerek bulundukları bölgede yer alan yüzlerce potansiyel müşteriye ürünlerini ulaştırabilecekler.
 • İşletmeler online satış için aylık yüksek maliyetlere ve sorumluluklara girmeden freelance olarak entegre kurye sistemimizden paket başı ücretlerle yüzlerce kurye ile çalışabilecekler.
 • Entegre kurye sistemindeki yeni nesil kurye modellerimizle birlikte binlerce kuryeye iş imkanı sunacağız. (Getir, Trendyol, Vigo, Hepsiexpress, Banabikurye, Yemeksepeti Vale sistemlerinde Esnaf Kurye Modeliyle çalışan ve aracı olan kuryeler sisteme öncelikli olarak eklenecek kullanıcılardır. Not: Esnaf Kurye Modeliyle çalışan kuryeler işletmelerden bağımsız olarak fatura keserek kazanç elde etmektedirler. Dolayısıyla gelinen noktada bu modelle kuryeler birçok sistemde aynı anda çalışabilme olanağına sahip olmaktalar.)


Exit Stratejimiz

Fonlama sonrasında pilot ilçelerde başlatacağımız faaliyetlerimiz ile birlikte hizmet ağımızı genişleterek öncelikle Türkiye pazarında ve akabinde globale açılarak gelecekte alacağımız tekliflere göre Exit yapmayı hedefliyoruz. Bu sayede yatırımcılarımıza yüksek çarpanlı getiri elde etme imkanı verebilmek en büyük hedeflerimizden.

Girişim Şirketi Tarihçesi

Bugüne Kadarki Faaliyetlerimiz:

 • Jetconnect projesinin temelleri ilk olarak 2019 yılında pandeminin başlarında, artan e-ticaret ve son tüketicilerin online alışverişe yönelmesiyle atıldı.
 • İlk etapta pazar araştırması, müşteri iç görülerinin belirlenmesi ve konseptin oluşturulmasının ardından yazılım geliştirme çalışmaları başlatıldı.
 • 2020 yılında yaklaşık 1 yıl süren yazılım geliştirmeleri sonucunda beta testlerinin yapılması için 65m2 bir market işletmesi açılarak bu işletmede yazılım testleri yapıldı ve işletmenin sorunları yakından takip edilerek, yazılım elde edilen veriler ışığında revize edildi.
 • Jetmarket Sosyal medya hesaplarımız açılarak aktif bir şekilde sosyal medya hesaplarımız yönetilmeye başlandı.
 • VERBİS, ETBİS ve İYS kayıt işlemlerimiz tamamlanarak, KEP adresimiz aktive edildi.
 • Paraşüt Ön Muhasebe API servisleri kullanılarak Jetconnect sistemi e-fatura entegrasyonları tamamlandı.
 • GarantiBBVA Sanal POS ve PayTR entegrasyonu yapılarak güvenli kart ile ödeme alma sistemi entegre edildi.
 • İşletmelerin online barkodlu satış yazılımı ihtiyacını karşılamak ve sistemimizle stok ve sipariş entegrasyonu sağlayabilmek üzere BenimPOS Bulut Tabanlı Barkod Satış Yazılımı firmasıyla yıllık lisanslarda %50 indirimli fiyat üzerinden anlaşma sağlandı.
 • Sisteme dahil olacak olan kuryelerin şirket açılışları ve işletmelerin barkod alımı/marka tescili gibi işlemleri için WorkMark firmasıyla anlaşmaya varılarak çözüm ortaklığı sağlandı.
 • 2021 yılının başlarında sistem sadece online market olarak değil, sahip olduğu özelliklere yenileri eklenerek online yemek, su ve esnaf alışverişi hizmetlerini verebilecek hale getirildi.
 • Testlerimiz süresince yaşanılan işletmelerin lojistik sorunu sebebiyle sisteme entegre kurye sistemi geliştirildi ve kurye sistemine daha ekonomik maliyetler sağlayacak olan yaya, bisiklet ve elektrikli scooter kullanan kuryeler eklendi. Yapılan geliştirmeler sonucunda yaya, bisiklet, scooter, motosiklet ve arabalı olmak üzere 5 farklı modelde kurye modeli sisteme eklenmiş oldu.
 • NETGSM API servisleri kullanılarak Müşteri-İşletme ve Kurye-Müşteri santral aramaları ve SMS entegrasyonu yapıldı.
 • Jetmarket şubelerinin yanı sıra diğer satıcı olarak yer alan işletmelerin lojistik hizmetini sağlamak için kurye alımları Nisan 2022'de başlatıldı.
 • Nisan ayının sonunda 900 üzeri kurye başvurusu alınmış, bu kuryelerden motosiklet, bisiklet ve scooter sahibi olanlarla yaya olarak çalışmak isteyenler sisteme dahil edilmeye başlandı.
 • Sistemde satış yapabilmeleri için Türkiye'nin önde gelen su markalarıyla görüşmelere başlanarak öncelikli olarak Coca-Cola Company bünyesinde yer alan Damla Su bayileri merkez ile yapılan anlaşma doğrultusunda sisteme eklenmeye başlandı. Diğer su firmalarıyla görüşmeler devam etmektedir.
 • Jetconnect Perakende Lojistik A.Ş. 29 Haziran 2022'de kurularak tüm hizmetler ve markalar bu şirket adı altında hizmet verecek şekilde yeni yol haritası belirlendi.
 • Jetmarket, Jetbee ve Jetconnect markaları DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ A.Ş. tarafından Jetconnect Perakende Lojistik Anonim Şirketi'ne devir edildi.

İş Modelimiz

Jetconnect'de, satıcılarımız, ücretsiz olarak mağazalarını açıp, ürünlerini doğrudan tüketicilere ulaştırabilirler. Satıcılarımız, sadece platform üzerinden bir satış yaptıkları zaman Jetconnect'e komisyon ödemesi yaparlar.


Müşterilerimizin ürün siparişi aşamasında yaptıkları ödeme, anlaşmalı ödeme kuruluşumuz tarafından tahsil edilerek bir havuz hesapta bekletilir. "Garantili Ödeme Modeli" kapsamında, ürünler taze ve eksiksiz olarak müşterilerimize ulaştıktan sonra, ödeme kuruluşu satıcılarımıza ürün bedellerini, Jetconnect'e ise komisyon bedelini aktarır. "Her Koşulda Mutlu Müşteri" ilkemize paralel olarak, müşterilerimiz verdikleri siparişleri, satıcılarımız tarafından kuryeye verilmeden önce iptal edebilir ya da kuryeye teslim edilen bir ürünü, teslim aldıktan sonra iade koşullarına uyması durumunda koşulsuz ve şartsız olarak iade edebilirler.


İş Modelimizin Sürekliliğini Nasıl Sağlayacağız?

Satıcılarımız "Satıcı Değerlendirme Sistemi" kapsamında çeşitli başarı kriterlerine göre değerlendirilerek, arama sonuçlarında öncelikli gösterim, öncelikli destek gibi ayrıcalıklardan faydalanırlar. Bu kriterlerin en önemlilerinden biri, müşterilerimiz tarafından, tamamen şeffaf bir puanlama ve yorum sistemiyle yapılan değerlendirmelerdir. Bu değerlendirme sistemine, Jetconnect tarafından herhangi bir müdahale yapılmaz, hiçbir satıcıya öncelik veya ayrıcalık tanınmaz. Satıcılarımız, ancak verdikleri hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyetine göre ön plana çıkma şansını yakalayarak daha fazla satış yapma şansına kavuşurlar. Temel ilkemiz, iyi olanın ve hak edenin, daha fazla kazanmasıdır.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Jetconnect, market sektörü, esnaf, yemek sektörü ve su bayisi gibi işletmelerin ürün ve hizmetlerini kolayca ve herhangi bir yatırım gereksinimi olmadan sistemde oluşturulan sanal mağazalar aracılığıyla, doğrudan tüketiciyle buluşturduğu, PHP, JSON, HTML, Javascript alt yapısıyla geliştirilmiş bir pazar yeri projesidir.


Satıcı Paneli: Bu güne kadar yapılan yazılım geliştirmeleri ile üreticiler, bir kaç dakika içinde bir sanal mağaza oluşturup, işletmelerindeki ürünleri excel, entegrasyon veya manuel şekilde dakikalar içerisinde listeleyebilmektedirler. Satıcı panelini kullanarak mağaza ya da ürün bilgilerini düzenleyebilir, hizmet vereceği mahalleleri açıp kapatabilir, minimum sepet tutarları belirleyerek mağaza kurgusunu tamamlayabilir, satışa açık olan ürünlerin stoklarını takip edebilir dilerse bu ürünleri kolaylıkla açıp kapatabilir veya tamamen mağazadan silebilir. Aldıkları siparişleri yönetebilir, ihtiyaç duymaları durumunda tek tuşla kurye talebinde bulunabilir, cari hesaplarını takip ederek, kendilerine yapılan ödemeleri takip edebilirler. Müşteriler tarafından iletilen soruları cevaplandırabilir, ürünlerini satın almış müşteriler tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeleri takip edebilirler. Jetconnect Partner uygulaması ve portalı içerisinde yer alan Garaj ekranı üzerinden işletmesinin ihtiyaç duyacağı onlarca ürünü taksitli bir şekilde satın alabilir veya işletmede sattığı birçok ürünü direkt üreticisinden/distribütöründen tedarik edebilir.


Müşteri Paneli: Müşterilerimiz ise platforma kolayca kaydolabilir, istedikleri ürünleri gelişmiş arama ve listeleme özelliklerini kullanarak bulup sepetlerine atabilir, ödemelerini kredi kartıyla, GarantiBBVA Sanal POS altyapısını kullanarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Siparişlerinin durumunu takip ederek, canlı kurye takibi gerçekleştirebilirler. İptal ya da iade talebinde bulunabilir, satın aldıkları ürünlerle ilgili olarak hem satıcıyı, hem kuryeyi hem de ürünleri değerlendirebilirler.


Kurye Paneli: Jetbee kurye sistemimiz ile yapılmış olan entegrasyon sayesinde kuryelerimiz Jetconnect Partner uygulaması üzerinden kendilerine atanan dağıtım görevlerini yerine getirerek paket başı kazanç sağlayabilirler. Jetbee projesi tüm Türkiye'de aktif edilmiş ve her geçen gün, bünyesinde onlarca yaya, bisiklet, scooter, motosiklet ve arabalı kuryeyi çalışabilir hale getirmektedir. Kuryelerimiz herhangi bir işletmeye bağlı olmadan patronsuz olarak sistemde çalışabilmekte ve esnaf kurye modeliyle kendi işlerinin sahibi olabilmektedirler. Kuryelerimiz kazançları doğrultusunda belli bir oranda komisyonu sisteme ödeyerek, bulundukları mahalle ve ilçe sınırları içerisinde gelen paket dağıtım görevlerini tamamlayarak düzenli ve yüksek gelir sahibi olmaktalar.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Süleyman Doğan
Süleyman Doğan
Kurucu ve CEO
Kirkor Varjabetyan
Kirkor Varjabetyan
Bayilik Geliştirme Direktörü
Ayşegül Topçuoğlu
Ayşegül Topçuoğlu
Ticari Marka ve Patent Danışmanı
Abdullah Düzgün
Abdullah Düzgün
Kıdemli Hukuk Müşaviri
Yetvart Varjabetyan
Yetvart Varjabetyan
Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı
Takım Üyesi

Süleyman Doğan

Kurucu ve CEO

Kocamustafapaşa Tek. ve Endüstri Mes. Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünden sonra, GEDİK Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde ön lisans eğitimine başladı. 1. Yılını Gedik Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Yatay Geçiş yaparak Nişantaşı Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde eğitimine devam etti. Doğan atıldığı iş dünyası ile birlikte eğitimini Anadolu Üniversitesinde devam ettirme kararı alarak, iş dünyasında ilerledi.


2018 yılının ocak ayında DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ’ni kurarak teknoloji tabanlı projelerini burada hayata geçirdi. Aynı zamanda tüm Dünya’da eş zamanlı olarak meydana gelen pandemide tüm Türkiye'nin güvenerek kullandığı TED marka cerrahi maske üretimini gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza attı.


Pandemi başlarında hedefleri arasında yer alan Jetmarket projesinin temellerini atarak gelinen noktada projesini Market, Yemek, Su ve günlük alışveriş hizmetleriyle Jetconnect çatısı altında rakipleriyle yarışabilecek hale getirdi.

Takım Üyesi

Kirkor Varjabetyan

Bayilik Geliştirme Direktörü

İstanbul doğumlu olan Kirkor Varjabetyan Ermeni asıl olup, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Bölümü mezunudur. 1974-2001 yılları arasında birçok inşaat şirketinde İnşaat Mühendisi olarak görev almış, aynı zamanda İmar İskan Müdürlüğünde Danışmanlık görevini icra etmiştir. Çeşitli bürokratlarında danışmanlığını yapmıştır.


Kirkor Varjabetyan 2022 yılında kurulan Jetconnect şirketinde Bayilik Geliştirme Direktörü görevine getirilmiş ve halen görevine devam etmektedir.

Takım Üyesi

Ayşegül Topçuoğlu

Ticari Marka ve Patent Danışmanı

İstanbul üniversitesinden mezun olduktan sonra, Marmara üniversitesinde yüksek lisansını tamamlamıştır. 2010 yılı itibari ile Fikri ve Sınai Haklar alanında çalışmaya başlamış olup 2019 yılından bu yana “Workmark Fikri ve Sınai Haklar Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti.”’nin vekili olarak çalışmalarını sürdürmektedir.


Sektörde edindiği 12 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle 2019 yılından itibaren DOS Bilişim Endüstri A.Ş. başta olmak üzere 2022 yılında kurulan Jetconnect şirketine temel ve ileri seviyede teknik ve hukuki uygulamalı eğitimler, fikri ve sınai haklara ilişkin kültürün oluşumu ve gelişimi için altyapı kurulumu ve işleyişi, ulusal ve uluslararası uygulamalar, fikri hakların yönetimi, lisanslama vb. konularda Ticari Marka ve Patent Danışmanı göreviyle danışmanlık hizmeti vermektedir.

Takım Üyesi

Abdullah Düzgün

Kıdemli Hukuk Müşaviri

1976 yılında Mardin’de doğan Düzgün, orta ve lise eğitimini yine Mardin’de, üniversiteyi 1998 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Üniversiteyi bitirerek askerlik vazifesini yerine getirmenin akabinde 2000 yılının sonuna doğru Mardin’de serbest avukatlığa başladı. On yıl Mardin’de avukatlık yapmasının ardından 2016 yılında İstanbul’da serbest avukatlığa devam etti.


Taşrada uzun süre avukatlık yapmış olmaktan dolayı hukukun tüm alanlarıyla ilgilendim. Türkiye’nin her tarafından davaları yürütmekte ve birçok şirkete danışmanlık yapmaktadır. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Düzgün, aynı zamanda Jetconnect projesinin de yetkili hukuk müşaviri olarak Senior Legal Counsel görevini yürütmektedir.

Takım Üyesi

Yetvart Varjabetyan

Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı

1989-1995 yılları arasında Özel Getronagan Ermeni Lisesinde okuyan Yetvart Varjabetyan, 1995-1997 yılları arasında Yıldız Teknik Eniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Software Engineering, Network Administration, Network Security, Network Engineering, Network becerilerine sahip olan Varjabetyan, Applindo Girişiminde Co-Founder, Nayev Teknoloji Atölyesi’nde Partner, Naitech Bilişim ve Bilgi Sistemleri’nde ise Owner görevlerini yürütmektedir.


Yetvart Varjabetyan, 2019 yılından itibaren Jetconnect projesine danışmanlık yapmış olup, 2022 yılında kurulan Jetconnect şirketinde ise bilgi ve birkimlerini aktarabilmesi yönünde Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı görevine getirilmiştir. Varjabetyan bu göreviyle Jetconnect projesine danışmanlık yapmakla birlikte sahip olduğu ekip ile birlikte dış kaynak desteği sunmaktadır.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 2.490.000
Ek Fonlama
₺ 498.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
945
Alınan Toplam Yatırım
₺ 2.520.512
Pay Arz Oranı
% 10
Ortalama Yatırım
₺ 2.667
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
136
Nitelikli Yatırım Oranı
% 48,42
Fonlama Başlangıç
22.08.2022
Fonlama Bitiş
21.10.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı