Clicksy Yazılım ve Sanayi Ticaret A.Ş.
En sevdiklerin ile en değerli fotoğraflarını dilediğiniz yerden, dilediğiniz tasarım özgürlüğüyle, istediğiniz kişinin adresine albüm ya da baskı olarak hediye etmenizi sağlayan Clicksy 'nin bir parçası olmak ister misiniz?

Fotoğraflarına Hayat Ver! bir Teknoloji ve Üretim Projesidir

Diğer , Yapay Zeka ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2B , B2C ve C2C’dir

105.6%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 2.900.000
 • ₺ 3.061.347

675 Yatırımcı Pay Aldı.

127 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Clicksy Yazılım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: 2FTYTR
Kampanya Kapanış Tarihi: 28.10.2022
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Girişim Şirketi Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı'nın da yatırım turuna katılmasıyla birlikte, fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu toplamda 300.000 TL eş finansman ile girişime yatırım yapma kararı almıştır.


Güncelleme

Yatırım turunda, bedelsiz paylar için son tarih olarak ilan edilen 29 Eylül Perşembe 23:59’dan önce yatırım yapmış olan yatırımcılarımız, kampanyanın sonuna kadar yeniden yatırım yaparak tutarlarını artırmaları durumunda, toplam yatırımları için verilecek bedelsiz paylar %20 yerine %35 olarak uygulanacak olup, 29 Eylül 23:59'dan itibaren kampanya %100 hedefine ulaşana kadar ilk defa yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza %15 bedelsiz pay verilecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortak Erdil Akın'ın payından dağıtılacaktır.Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası

Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 29 Ağustos Pazartesi saat 10:00 itibari ile ilk 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlıdır. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortak Erdil Akın'ın payından dağıtılacaktır.


Yatırımcılarımıza Ürünlerimizi Hediye Ediyoruz!

Bize inanan ve bu yolda birlikte yürüyeceğimiz yatırımcılarımızı "Clicksy" ile tanıştırıyoruz.

 • 1000 TL ve üzeri yatırıma: 35 adet 9x11cm fotoğraftan oluşan "Pola Kart Seti"
 • 2.500 TL ve üzerine: 22 sayfa, 15x15 cm, istenilen tasarımda "Fotoğraf Albümü"
 • 5.000 TL ve üzerine: 22 sayfa, 20x20 cm, istenilen tasarımda "Fotoğraf Albümü"
 • 10.000 TL ve üzerine: 22 sayfa, 30x30 cm, istenilen tasarımda "Fotoğraf Albümü"
 • 25.000 TL ve üzerine: 22 sayfa, 30x30 cm, istenilen tasarımda "Fotoğraf Albümü" + siyah/beyaz renk seçimiyle "İkili Çerçeve"

Ayrıca, FONBULUCU15 koduyla yatırım turu boyunca %15 indirimden yararlanabilirsiniz.


Clicksy Nedir?

Clicksy, en değerli anılarımızı dijital dünyadan alıp kaliteli bir baskıyla kapımıza kadar getiren yeni nesil fotoğraf baskı platformudur. Her büyülü anı sonsuzlaştıran ve fotoğrafa dönüştüren o "Click" sesi bizim için hayatı Clicksy'lemek için bir fırsat demektir.


Clicksy’nin üstün teknolojisi ile hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf albümü, fotoğraf baskı, çerçeveli ürün ve daha pek çok kişiselleştirilebilir hediye hazırlama imkanı verir. İster uygulamadan, ister masaüstünden dakikalar içinde istenilen ürün oluşturulur, satın alma işlemi gerçekleşir. Sonrasında orijinal fotoğraf kağıdı kullanarak hazırladığımız siparişler özenle ve hızla kullanıcının belirteceği adrese kargo ile ulaştırılır.


Akıllı yazılım sayesinde kullanıcı; telefondaki, sosyal medya hesaplarındaki ya da bilgisayarındaki fotoğraflardan seçim yaparak çok kısa sürede fotoğraf albümü ya da fotoğraf baskılı ürünler oluşturabilmektedir. Clicksy olarak müşteri memnuniyeti ve veri güvenliğine çok önem veriyoruz. Kullanıcılarımız tarafından yüklenen fotoğrafları siparişin ulaşmasını takip eden bir ay içinde silerek kişisel veri güvenliğinizi koruma altına alıyoruz.


Kişiye özel fotoğraf albümü hizmetizle sektörde önemli bir fark yaratıyoruz. Kullanıcılarımız isterlerse renk ve şablon seçiminden, yazı eklemeye kadar tamamen kişiselleştirebilecekleri, kendilerine özel fotoğraf albümleri hazırlayabilir. Ya da aşk, aile, çocuk, dostluk gibi farklı temalar için oluşturulmuş özel tasarım albümlerden seçim yapabilir.


İş Ortaklıklarımız:

 • Vodafone Yanımda, Mono uygulamalarında ve dugun.com platformunda yer aldık.
 • FujiFilm ile stratejik çözüm ortaklığımız ilk günden beri devam etmektedir.
 • Hopi platformunda da kullanıcılarla buluşuyoruz.
 • Bunun yanı sırada Stüdyo Canlı kullanıcıları ve NTT DATA Business Solutions şirket çalışanlarına özel iş birlikleri gerçekleştirdik.
 • Müşteri deneyimi için Inwolve ile çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.
 • Önemli üniversitelerin etkinliklerine ve platformlarına (YouthHall) sponsor olduk.


İlk 7 aylık süreçte müşterilerimizden ürün hazırlama konusundaki teknolojik üstünlüğümüz, tasarım çeşitliliğimiz, ürün kalitemiz ve paketlemedeki özenimizle ilgili olumlu geri dönüşler aldığımız için çok mutluyuz. "Gelişim başarının anahtarıdır" diyor ve daha fazla çalışarak yolumuza devam ediyoruz. 


Neden Clicksy’ye Yatırım Yapmalısınız?


Şirketimizin vizyonu ve önceliği, en yeni teknolojilerle insanları mutlu edip gülümsetmek, hayatın kutlanacak özel anlarını ölümsüzleştirmektir.

 • Clicksy kullanıcısını zaman yolculuğuna çıkararak en güzel anılarının dijital dünyada kaybolup gitmesine engel olur. Özel anların tanıdığı fotoğraflara yeniden hayat verir.
 • En önemli misyonumuz ise değer yaratmaktır. Mutluluk ve iyiliğin yayılmasını çok önemsiyoruz. Kullanıcılarımızın mutluluğu kadar toplumumuzun geneline destek olabilmek için kurulduğumuz günden beri sosyal yardımlaşmanın bir parçası olmaya çalışıyoruz. Ülkemizin gelişimine destek olacak teknolojileri geliştirmek için çalışmak ise en önemli önceliklerimizden biridir.
 • Clicksy, Avrupa ölçeğinde, sektöründeki en gelişmiş uygulama ve web yazılımlarından biridir. Türkiye'de ise önemli bir rekabet avantajı bulunmaktadır.
 • Yatırım sonrası pazarlama faaliyetlerine hız vererek 36 ay sonunda 73 milyon TL ciro, 23 milyon TL brüt kar elde etmeyi hedefliyoruz.
 • Kullanıcısına; telefonundaki, bilgisayarındaki ya da Instagram, Facebook ve Google Photos'a daha önce yüklenmiş fotoğraflarını kullanarak istediği renk, yazı şekli, sayfa düzenleme özgürlüğü sunması nedeniyle Türkiye'de rakipsiz bir platformdur.
 • Türkiye'de şu anda eşsiz olan Foto Albüm yeteneklerimiz ile kullanıcımıza kendi kendine ve istediği yerden istediği şekilde ürün hazırlama imkanı sunuyoruz. Bu anlamda Türkiye pazarını önce oluşturacak sonra da liderliğini yapacağız.
 • Uygulamamız 8 aydır kendi e-ticaret platformları üzerinden kişiye özel fotoğraf albümü, baskısı, takvim, çerçeveli ürün satışı yapmaktadır. 81 ilde 2000'den fazla kişiye dokunduk, satış gerçekleştirdik.
 • Satışa başladığımız Kasım 21'den itibaren 50.000'den fazla indirilme, IOS ve Android Platformlarında 4.7/5 memnuniyet oranı, her ay 1 milyondan fazla etkileşim aldık.
 • Her biri kendi alanında uzman ve uzun yıllar Türkiye'nin önde gelen büyük şirket ve sektörlerinde çalışmış çok tecrübeli, profesyonel, yenilik ve iyilik peşinde koşan bir takıma sahibiz. Yazılım, teknoloji, iş geliştirme, pazarlama, satış, dijital pazarlama alanında çok deneyimli ve uyum içerisinde çalışan bir ekibiz.
 • Kullanıcılarımızın %5'lik kısmı ilk siparişinden sonra ikinci ya da üçüncü ürünü hazırlamak için platformumuzu tekrar kullanıyor.
 • Uygulamayı indirenlerin kayıt olma oranı %73 ile pek çok uygulamadan daha yüksektir.
 • Yatırım sonrasında yeni fikirlerimizi hızla geliştirerek dünyaya açılmak için planlarımızı yaptık. Önce Avrupa sonra da Arap Yarımadası ve Türk Cumhuriyetlerine satışa başlayacağız.
 • B2B kanalında düğün ve yenidoğan fotoğrafçıları ile işbirliği yaparak sektörün dijital dönüşümünü sağlayacağız.
 • Kurumsal şirketler ile işbirliği yaparak kişiye özel fotoğraf albüm ya da takvimleri ile birlikte yılbaşı ve doğum günleri için hediyelik kutu sektörüne gireceğiz.
 • Vodafone, Hopi, Mono, Fujifilm, Studio, Hepsiburada gibi Türkiye'nin önde gelen platformları ve markaları ile işbirliği yapıyoruz. Çok yakında Türkiye'nin önde gelen spor kulüpleri ile işbirliği yapmak için hazırlanıyoruz. Ayrıca yine yakın zamanda Türkiye'nin önde gelen Pazaryeri Platformları ile işbirliğine hazırlanıyoruz.
 • Fiziksel baskı ürünlerinin yanında, müşterilerimizin yaptığı bu özel tasarımların dijital versiyonlarını sosyal medyada paylaşabileceği, sahip olabileceği, filtreleyip, makyajlayabileceği yepyeni versiyon ve üyelik sistemi ile tüm dünyada satışa açılacağız.

Clicksy’yi Benzersiz ve Farklı Kılan Özellikler Nelerdir?

 • Clicksy’yi farklı ve özel kılan en önemli özelliklerden birisi akıllı algoritması. Türkiye’de başka bir örneği olmayan bu teknolojik üstünlük sayesinde kullanıcı, telefonundaki ya da sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarla kendine ya da sevdiklerine çok özel ve eşsiz hediyeler hazırlayabilmektedir.
 • Clicksy hem uygulama hem de masaüstü versiyonuyla kullanıcısına platformlar arası geçiş özgürlüğü sağlamaktadır. Kullanıcı uygulamada hazırlamaya başladığı bir ürünü, masaüstünde devam edebilirken tam tersini de yapabilmektedir. Bu "server senkronizasyon özelliği" sayesinde telefonunuzdaki fotoğraflarınızı yükleyerek, daha geniş masaüstü bilgisayarınızdan çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.
 • Kullanıcılarımız, albüm ya da baskı fon renginden, fotoğraf yerleşim biçimine; yazı eklemekten kapak tasarımına kadar her şeye kendisinin karar verebileceği albüm tasarımları yaratıp tamamen kendine özel bir ürün ortaya çıkarabilmektedir.
 • Dilerse de doğum günü, yıl dönümü, bebeğimizin dünyaya gelişi, düğünümüz gibi hayatımızın en önemli anları için özel olarak tasarlanmış albümlerden seçerek hızla ve kolaylıkla kendi albümünü oluşturabilmektedir.
 • Clicksy’nin teknolojik alt yapısı ve üstünlüğü kullanıcıya pek çok imkan sağlıyor. Fotoğraflarını sürükle bırak özelliği sayesinde sayfalar arasında hareket ettirebiliyor, istediği şekilde yerleştirip gerekli düzenlemeleri yapabiliyor, sayfa sıralamasını değiştirebiliyor, fotoğrafı döndürüp yakınlaştırabiliyor.
 • Clicksy ürünlerinin hepsi orijinal fotoğraf kağıdına basılıyor. Bu anlamda pazarda tek B2C platform olma özelliğini taşıyor. Özellikle kişiselleştirilebilir albüm alanında sektöre yön vermeyi hedefliyoruz.
 • Clicksy için kullanıcısının anılarına hak ettikleri değeri vermek çok önemli. Bu nedenle hazırlık aşamasından, ürünün paketlenmesi ve ürünün teslim anına kadar tüm süreçlerdeki deneyimi eşsiz hale getirmek platformumuzun önceliğidir.
 • Avrupa pazarında önemli bir yer tutan Fotokitap alanında lider olmayı amaçlayan Clicksy teknik gücü, tasarım çeşitliliği ve üstün baskı kalitesiyle bu iddiasını gerçekleştirmeye hazırdır.
 • Clicksy'nin Türkiye pazarında büyümeye devam ederken globalde de yen

Girişim Şirketi Tarihçesi

Bugüne Kadar Neler Yaptık?

 • Avrupa’da önemli bir pazar payına sahip olan Fotokitap ürününü, Clicksy kişiye özel fotoğraf albümü konsepti ve daha kaliteli bir baskıyla (orijinal fotoğraf kağıdı) öncelikle Türkiye'ye tanıtmak ve ülkemizde B2C olarak bu pazarın büyümesine öncü şirket olmak için yola çıktık.
 • Kasım 2021’nin sonunda uygulama versiyonunu açan Clicksy yaklaşık yedi aydır Türkiye’nin 81 iline sipariş ulaştıran ve her geçen gün kullanıcısı arttıran bir marka. Mayıs 2022’den itibaren uygulama versiyonuna masaüstü versiyonu ekleyen Clicksy her geçen gün büyümeye devam etmektedir.
 • Bugüne kadar 50.000'den fazla kişi uygulamamızı indirerek kullanmıştır. IOS ve Android telefonlarında aktif 25.000 kişiden fazla kullanıcımız vardır. Kayıt olma oranı yüzde 73, başarılı sipariş oranı yüzde 30, ortalama sepet tutarı ise 210 TL olarak gerçekleşmiştir. Kullanıcılarımızın uygulamada geçirdiği ortalama süre 3dk' dır. Masaüstü versiyonumuzda ise iki ayda 4500 kullanıcıya ulaştık.
 • 8 ay boyunca yaptığımız dijital pazarlama aktiviteleri sayesinde her ay 1 milyonun üzerinde etkileşim alıyoruz.

Clicksy bir fikirle doğdu, bir hayale dönüştü ve birbirini bulan deneyimli bir ekiple gerçekleşti.


Clicksy fikri 2020 sonbaharında ortaya çıktı. Pazar ve teknik çözüm araştırmaları sonunda projeyi hayata geçirecek ekip bir araya geldik.


2020 sonunda projenin yazılım ekibi çalışmalarına başladık.


2021 başında ise tasarım ve üretim alanındaki ARGE çalışmalarına hız verildi.


2021 Haziran ayında ürün örnekleri test edilmeye başlandı. Yaz döneminde uygulama ve baskı merkezi arasındaki operasyonu kontrol etmeyi sağlayan panel yazılım çalışmaları başladık.


2021 yazında kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında web sitesi tasarımını yaptık.


2021 Sonbaharında içerikle ilgili çalışmalar sonuçlandı, yazılıma eklendi ve bu aşamada test sürecine giriş yaptık.


Uygulamanın hem IOS hem de Android versiyonları eş zamanlı çalıştık.


2021 Eylül ayında uygulamanın yanı sıra masaüstünden de satın alma imkanı sağlayan e-ticaret sitesinin yazılım sürecine başladık.


2021 Ekim ve Kasım aylarında testler devam ederken lansman için reklam ve pazarlama çalışmaları tamamladık.


2021 Kasım sonunda ise Clicksy uygulama versiyonu, hem App Store’da hem de Google Play Store’da indirilip kullanılabilir hale geldi.


2022’nin ilk beş ayı boyunca yaptığımız dijital pazarlama planımız kapsamındaki reklam çalışmalarıyla, hem marka bilinirliği, hem app indirme hem de satış üzerine yoğunlaştık.


Bu dönemde bir yandan da Instagram hesabımızı büyüterek kitlemizle bire bir iletişim kurmaya başladık.


2022 Mayıs ayında web versiyonumuzu devreye soktuk.


Pazarlama alanında ise anneler günü, babalar günü, yılbaşı, sevgililer günü, bayram ve son olarak da yaz kampanyaları gerçekleştirerek, bu özel günlere uygun tasarım albüm ve baskılarımızı müşterilerimize sunduk.


İlk günden itibaren MNG kargo ile entegrasyonumuzu sağlayarak müşterilerimizin siparişlerini takip etmelerine olanak sağladık. Logo Entegrasyonumuz ile e-irsaliye, e-fatura geçişimizi tamamladık. Param firması entegre olarak, sanal POS ödeme altyapımızı kurduk.


Müşterilerimiz ile buluştuğumuz ilk günden bu zamana kadar geçen süre bize gelecekle ilgili daha fazla güç veriyor. Vizyoner, inovatif ve kurumsal iş dünyasında deneyimli yönetim ekibimizle yolumuza güvenle devam ediyoruz. Yüksek potansiyelimizi sizlerin desteğiyle daha da ileriye taşımaya hazırız.


Bu başarı hikayesinin bir parçası olup birlikte hayatlara, güzel anılara dokunmak isteriz. Hayat kutlamaya değer. Birlikte hayatı kutlamak ve kucaklamak için sizi de bekliyoruz.

Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Clicksy akıllı algoritmasıyla kullanıcısına kolaylıkla ve hızla fotoğraf baskı deneyimi yaşatan hem uygulama hem de masaüstünde hizmet veren bir platformdur. Clicksy global ölçekte büyük bir pazar payına sahip olan Foto Kitap ürününün Türkiye’deki öncüsüdür. Kullanıcısına kolay kullanımın yanı sıra tasarım çeşitliliği ve orijinal fotoğraf kağıdına basılmış yüksek kaliteli ürünler sunan Clicksy yarattığı değerle iç pazarda lider olmayı hedeflemektedir. Orijinal fotoğraf kağıdı kullanımı nedeniyle hem yerel hem de global pazarda farklı bir yol izlemektedir. Telefonlarımızdaki ya da sosyal medya hesaplarımızdaki fotoğrafların kaybolup gitmesine yaratıcı ve kalıcı bir çözüm sunan Clicksy, güzel anıların tanığı fotoğraflara hak ettikleri değeri vermektedir. Uygulama ya da web sitemize gelen bir müşterimizin süreci şu şekildedir:

 • Uygulama veya masaüstü versiyonuna kayıt olunur.
 • Kullanıcı hazırlamak istediği ürünü seçer.
 • Telefonundaki, sosyal medya hesaplarındaki ya da bilgisayarındaki fotoğraflardan seçim yapar.
 • Akıllı yazılım seçilen fotoğrafları albüme yerleştirir.
 • Kullanıcı dilerse fotoğrafların yerini sürükle bırak özelliğiyle değiştirebilir. Fotoğrafı yaklaştırabilir, döndürebilir.
 • Seçtiği ürüne göre fon rengi ve şablon değiştirebilir, yazı yazabilir, özel temalı fon tasarımı ekleyebilir. Albümün sayfa sıralamasını dilediği gibi değiştirebilir.
 • Ürünü istediği gibi oluşturduktan sonra hazırla butonuna basar. Bu aşamada tercihlerini değiştirme imkanı vardır. Örneğin albüm sayısı, boyutu, kapak kalınlığı, mat ya da parlak seçme opsiyonu vb.
 • Seçimini tamamlayan kullanıcı ürününü sepete atar. Bu adımda dilerse yeni bir ürün ekleyebilir ya da varsa indirim kodunu kullanabilir. Sipariş adımında adresi ekleyebilir, değiştirebilir.
 • Kullanıcı kart bilgilerini girer. 3D Secure sistemiyle ödeme işlemi gerçekleşir.


Satış sonrası hizmetler süreci ile ilgili olarak titiz bir çalışma yürütüyoruz. Müşterilerimizin ürünlerinin durumu ile ilgili sorular, sipariş aşamasında üründe yapmak istediği değişiklikler ya da satış sonrasında yaşadığı tüm sorunlar için hızlı ve kaliteli bir hizmet veriyoruz.


Clicksy Ürünleri Hakkında


Clicksy ürünleri orjinal fotoğraf kağıdına basılmaktadır. Fotoğraf albümü kategorisinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 • Tamamen kişiselleştirilebilen "Kafana Göre Albüm"
 • Benim Hikayem, BFF, TBT, İyi ki Doğdun, Her Aile Bir Çınardır, Yaz Zamanı, Canım Annem, Kahramanım Babam, Patili Dostum başlıklarında "Kişiye Özel Albüm"
 • Aşkım ve Ben, Bizim Masalımız, Benimle Evlenir Misin?, Nişanımız, Düğünümüz, Unutulmaz Balayı, Yıl Dönümümüz başlıklarında "Sevgiliye Özel Albüm"
 • Bebeğimi Beklerken, Hoş geldin Bebeğim, Bebeğimin İlk Albümü, Kızım, Oğlum başlıklarında "Çocuğa Özel Albüm"
 • "Klasik, Kare, Pola Kart " fotoğraf baskıları
 • Aşk, Aile, Bebek-Çocuk, Arkadaşlık, Patili Dostum başlıklarında "Özel Temalı Fotoğraf Baskı"
 • "Yapışkanlı, Blok ve İkili Fotoğraf çerçeveleri"
 • "Masa ve Duvar Takvimleri
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Erdil Akın
Erdil Akın
Kurucu ve CEO
Eylem Akın
Eylem Akın
Pazarlama Direktörü (CMO)
Yiğit Demir
Yiğit Demir
Teknoloji Direktörü (CTO)
Yusuf Aytürk
Yusuf Aytürk
Danışman (Finans) / Doç. Dr.
Gökçe Ürgen Aybar
Gökçe Ürgen Aybar
Sosyal Medya İçerik Yöneticisi
Zeynep Büşra Sarı
Zeynep Büşra Sarı
Müşteri Hizmetleri ve Dijital Pazarlama Asistanı
Tunahan Erkal
Tunahan Erkal
Video ve Grafik Editör
Takım Üyesi

Erdil Akın

Kurucu ve CEO

1977 yılında Almanya Hameln'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra 1999 yılında Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği'nden mezun oldu. 2002 yılında Beko Elektronik A.Ş'de TV üretim tesislerinde üretim mühendisi olarak iş hayatına başladı. 12 yıl boyunca Üretim, Kalite, Planlama, Ar-ge ve Proje Yönetimi bölümlerinde farklı yönetim görevlerini icra etti. 2012 yılında Koç Üniversitesi Executive MBA programını bitirdikten sonra 2013 yılından itibaren 9 yıl Vodafone Türkiye'de kıdemli yönetici seviyesinde görev aldı. Uzun zamandır istediği e-ticaret sektörüne kendi projesi ile başlamak ve 22 yıllık kurumsal şirketlerdeki tecrübesini aktarmak amacıyla 2021'de Clicksy markasını oluşturdu ve marka tescilini aldı. 2022'de ise ekip arkadaşları ile birlikte Clicksy markasının yazılım, tasarım ve pazarlama süreçlerini tamamlayarak yeni bir yola çıktı. Erdil evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Takım Üyesi

Eylem Akın

Pazarlama Direktörü (CMO)

İzmir'de doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü'nü bitirdi. Daha sonra Bilkent Üniversite MSSF Tiyatro Bölümünü tamamladı. Uzun yıllar televizyon sektöründe çalışarak birçok dizinin senaristliğini yaptı. Fox TV, ATV, Kanal D, Star, TV 8 kanalları için projeler gerçekleştirdi. Film yapımcılığı alanında da çalışan Eylem, edindiği sanatsal ve tasarımsal bakış açısını, organizasyon beceresini, 2019 yılından beri çeşitli telefon uygulamalarının proje geliştirme sürecinde kullanmaktadır. Anda Burada ve Stüdyo Canlı uygulamalarında çalışmıştır. Dijital pazarlama ve sosyal medya yöneticiliği alanlarında eğitimler aldı. Clicksy projesine ilk başından itibaren dahil olan Eylem, platformun marka kimliğinin, ürün içeriğinin oluşturulmasını organize etti. Reklam ve pazarlama stratejisinin planlamasını ve operasyonun takibini de koordine etmektedir. Yatırım turu sonrası Clicksy'de resmi ortak olacaktır.

Takım Üyesi

Yiğit Demir

Teknoloji Direktörü (CTO)

2011 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'ni bitirmiştir. 

Okulunun son senesinde Ibtech (Finansbank) şirketinde parttime çalışmaya başladı.

Mezun olduktan sonra da kariyerine gene aynı şirkette devam etti.

2017 yılında Akbank şirketinde çalışmaya başladı.

2018 yılında ise Softtech (İş Bankası) şirketinde İnovasyon ekibinde hem teknik mentorluk hem startup projelerde rol aldı.

2019 yılında kendi şirketini kurarak gerek mobil, gerekse web uygulamaları geliştirme konusunda birçok projede yer aldı. Kendi girişim projeleri haricinde AcunMedya, Finansbank, Doğuş Teknoloji gibi kurumsal firmalar için de mobil ve web projeleri geliştirdi.

2020 yılında Clicksy projesi yönetim ekibine dahil olarak uygulama ve teknolojik altyapı geliştirmelerinin başına geçti. Yatırım turu sonrası Clicksy'de resmi ortak olacaktır ve tüm yazılım ve sistem geliştirme süreçlerine ekibiyle birlikte liderlik etmektedir.

Takım Üyesi

Yusuf Aytürk

Danışman (Finans) / Doç. Dr.

Yusuf Aytürk, Marmara Üniversitesi işletme lisans, muhasebe ve finansman yüksek lisans ve doktora ve Durham Üniversitesi uluslararası para, finans ve yatırım yüksek lisans programlarını tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Muhasebe ve finans dersleri vermekte olup aynı alanlarda akademik çalışmaları bulunmaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, SPK İleri Düzey, Türev Araçlar ve Gayrimenkul Değerleme lisanslarına sahiptir. CFA Level III adayıdır. Şirket satınalma ve birleşmeleri, hukuki anlaşmazlıklar ve raporlama amacıyla şirketlerin, girişimlerin ve markaların finansal değerleme çalışmalarında görev yapmaktadır.

Takım Üyesi

Gökçe Ürgen Aybar

Sosyal Medya İçerik Yöneticisi

Gökçe 2010’da Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirdi. 2011-2019 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde İngilizce öğretmenliği yaptı. 2019’da 7 ay süresince Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. Daha sonra 2020’de Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a taşındı. Burada, Glami şirketinde editörlük yaptıktan sonra halen devam ettiği Amazon şirketindeki Sn.Content Reviewer görevini üstlendi. Bu dönem içerisinde sosyal medya yöneticiliği konusunda bir çok eğitim aldı. Çeşitli hesapların sosyal medya yöneticiliğini üstlendi. Haziran 2020’den bu yana Clicksyapp’te Sosyal Medya Yöneticiliği yapmaktadır. İngilizcedeki tam yetkinliğinin yanı sıra Rusça ve Çekçede temel seviyededir.

Takım Üyesi

Zeynep Büşra Sarı

Müşteri Hizmetleri ve Dijital Pazarlama Asistanı

2022’de Yaşar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Çin’de nükleer enerji teknolojisi alanında eğitim kursuna katıldı. Sosyal medya ve dijital pazarlama konularında eğitimler aldı. 2022’nin başından bu yana Clicksyapp’te Müşteri Hizmetleri ve Dijital Pazarlama asistanlığını sürdürüyor.

Takım Üyesi

Tunahan Erkal

Video ve Grafik Editör

Marmara Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nü bitirdikten sonra aynı üniversitede Görsel İletişim ve Dijital Medya alanında yüksek lisansını tamamladı. 2015-2017 arasında Marmara Medya Merkezi’nde kameraman ve kurgu asistanlığı görevlerini sürdürdü. 2016-2018 arasında Veloxist şirketinde video grafikerlik yaptı. Eylül 2018’den bu yana Filmiz Görsel Hizmetlerde video grafiker ve Temmuz 2021’den beri Clicksyapp’te video editörlük görevlerini sürdürmektedir.

Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 2.900.000
Ek Fonlama
₺ 580.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
675
Alınan Toplam Yatırım
₺ 3.061.347
Pay Arz Oranı
% 7,50
Ortalama Yatırım
₺ 4.535
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
127
Nitelikli Yatırım Oranı
% 28,88
Fonlama Başlangıç
29.08.2022
Fonlama Bitiş
28.10.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı