Saksı Kampüs
Öğrencilerin akademik ve kariyer hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları uzman yardımını sağlayan e-eğitim platformu.

Saksı Kampüs bir Teknoloji Projesidir

Eğitim , Yapay Zeka ve Yazılım Kategorilerinde yer almakta ve İş Modeli B2C’dir

106.2%

 • Hedeflenen Fonlama
 • Alınan Yatırım
 • ₺ 1.290.000
 • ₺ 1.369.878

666 Yatırımcı Pay Aldı.

88 Nitelikli Yatırımcı Yatırım Yaptı.

Zenotech Yazılım Ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi
 
Kampanya Hakkında
Kampanya Durumu: Başarılı
Kampanya Kodu: 1DN88G
Kampanya Kapanış Tarihi: 12.08.2022
Lokasyon: Global , Tüm Türkiye
Girişimin Aşaması: Büyüme

Proje Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı, girişimin yatırım turuna fonbulucu Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile birlikte katılarak 300.000 TL eş finansman ile yatırım yapma kararı almıştır.


Bedelsiz Pay Hediye Kampanyası


Yatırım turumuzun başlama tarihi olan 13 Haziran Pazartesi saat 10:00 itibari ile ilk 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlıdır. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar mevcut ortaklar Arın Tekinel, Yiğit Madak ve Ege Tınaz'ın paylarından oransal olarak dağıtılacaktır.


Saksı Kampüs Nedir?

Saksı Kampüs, üniversite ve lise öğrencilerinin öğrenme performanslarını artırmayı amaçlayan bir e-eğitim uygulamasıdır.


Saksı Kampüs'e Neden Yatırım Yapmalısınız?

 • Eğitim teknolojileri pazarının dijitalleşme ve teknoloji ile 2025'te 350 milyar dolar pazar büyüklüğüne ulaşması bekleniyor. Uzaktan eğitimin yaygınlaşmasıyla hızla büyüyen bu sektörde globalde girişimler, Amerika'da 2020 yılında 16 milyar dolar yatırım topladı. Türkiye de 7 milyon lise ve üniversite öğrencisiyle ve artan kullanıcı harcamalarıyla gelişmekte olan büyük bir pazar [1].

[1] 10 Charts to Explain The Global Education Market, https://www.holoniq.com/edtech/10-charts-that-explain-the-global-education-technology-market/

 • Öğrenci deneyimi için hayati önem taşıyan eğitim teknolojilerinde öğrencinin ihtiyaç duyduğu araçları ve ders içeriğini VARKCO ve eğitim akışı modelimiz ile geliştiriyoruz.
 • Klasik eğitim modeli ve düşük etkileşimli dersler öğrenciler için yeterli ve ilgi çekici değil, Saksı Kampüs'ün eğitim modeliyle hedefi olan içerikler ve danışmanlıkla öğrencilerin ihtiyacı olan amaca yönelik eğitim paketleri hazırlayacağız.
 • Saksı Kampüs içerikler ve yazılım teknolojisi tabanlı araçlar ile yüksek karlılık ve abonelik modeline sahip.
 • Ölçeklenebilir iş modelimizle yatırım aldıktan hemen sonra global platform olmayı hedefliyoruz.
 • Üniversite ve lise derslerinde kendi alanlarında uzman 2000'den fazla eğitmen kadromuz, yerel pazarda Türkçe ve İngilizce, global pazarda da İngilizce ders yardımı ve soru çözümü yapma kabiliyetine sahip.


Neden Kitle Fonlaması ile Yatırım Almak İstiyoruz?

 • Erken aşamada yatırım alarak üzerinde çalıştığımız geliştirmelerin ve global pazara açılmanın hızını arttırmak istiyoruz.
 • Eğitim halkı doğrudan ilgilendiren ve ülkenin geleceğini etkileyen en önemli konulardan, iyi öğrenciler ve eğitmenler yetiştirmeyi ve üretilen bilginin kolay ulaşılabilir olmasını sağlamak için kitle fonlama ile tohum öncesi yatırımı almak istiyoruz.
 • Toplum için önemli olan eğitim konusuyla ilgili kitle fonlaması yatırımcılarımızı düzenli olarak gelişmelerimizden haberdar ederek ve projelerimizi sunarak yeni jenerasyonu, kitle fonlama ile bize yatırım yapacak binlerce kişiden alacağımız motivasyonla ortak kararlara dayalı çalışma yaparak şekillendirmek istiyoruz. Kitle fonlama ile edineceğimiz finansal kaynaklar ve motivasyon sayesinde global ölçekte çalışmalar yapan bir girişim olmayı hedefliyoruz.

Yatırım Sonrası Kısa, Orta ve Uzun Vadede Neler Yapmak İstiyoruz?

 • Yatırım sonrası kısa vadede teknokent bünyesinde mobil uygulamamıza yeni özellikler eklemek ve çalışan ürünümüzle globalde ülke belirleyip uygulamamızı İngilizce dilinde yayınlamak istiyoruz.
 • Yine kısa vadede soru çözümü uygulamasının web uygulaması versiyonunu geliştirip OCR teknolojisini kullanarak SEO geliştirmeleri yapmayı hedefliyoruz.
 • Orta vadede web ve mobil kullanıcıları için özel ders, okul forumları ve deneyim paylaşımı odaları kurarak öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak eğitim akışı modelimizi yeni araçlar ve içeriklerle geliştirmek istiyoruz.
 • Orta vadede Türkiye'deki tüm üniversitelere giderek kampüsler içinde ekip oluşturmak, saha çalışması ile pazarlama faliyetleri ve geribildirim çalışmaları yapmak istiyoruz.
 • Geliştireceğimiz farklı modüller ile kullanım verilerini kullanarak orta vadede bu araçları ve içerikleri geliştirmeyi ve eğitim akışı modelimizi yurtdışı uygulamamıza taşımayı hedefliyoruz.
 • Uzun vadede iş analitiği verilerini yapay zeka ve kişiselleştirme teknolojileri kullanarak çeşitli alanlarda eğitim paketleri halinde globalde milyonlarca öğrencinin faydalanabileceği Saksı Kampüs eğitim çözümünü benzersiz satış noktası haline getirmek istiyoruz.
 • 5 yıl içerisinde araçlarımızla ve eğitim modelimizle globalde en iyi eğitim teknolojileri şirketleri arasında olmayı hedefliyoruz.

Saksı Kampüs Hakkında Detaylar:

Ağustos 2021 tarihinde yayınlanan uygulamamız, Türkiye’deki ilk üniversite soru çözüm uygulaması olarak üniversite öğrencilerine hizmet vermeye başlamış, öğrencilerden ve eğitmenlerden gelen yoğun talep doğrultusunda Ocak 2022 itibariyle lise pazarına da açılmıştır. İçerisinde barındıracağı birçok farklı modül sayesinde öğrencilerin eğitim eksiklerini karşılamayı hedefleyen Saksı Kampüs, üniversite öğrencilerinin eğitim hayatları boyunca ihtiyaç duyduğu çeşitli araçları ve hizmetleri bir araya toplar. Aynı zamanda üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri, hazırlık süreçleri boyunca verdiği devamlı hizmetlerle başarıya ulaştırmayı hedefler. Sistemimizde yer alan binlerce tutor ve öğrenciyi buluşturan uygulama aynı zamanda, akademik başarısı yüksek uzman eğitmenler için de bir ek gelir kaynağıdır. 

 

Saksı Kampüs’ün çözmeyi hedeflediği ana problem eğitim eşitsizliğidir. Misyonumuz, öğrencilere akademik hayatlarında ihtiyaç duydukları uzman yardımı, eğitim ve içerik desteğini sağlayarak eğitim ortamını demokratikleştirmektir. Tüm dünyada en iyi ve kaliteli eğitim seçkin ve özel üniversitedeki öğrencilere sunulmaktadır. Öğrenciler kendilerini geliştirmek istedikleri alanlardaki derslere yeterli öğretim kaynakları olmaması sebebiyle ulaşamamaktadır. Bu nedenlerle üniversiteden mezun olan öğrencilerin %39,2’si temel meslek yeterliliklerinin düşük olması sebebiyle 1 yıl içinde iş bulamaz durumdadır ve nitelikli çalışanların sayısı buna bağlı olarak düşmektedir [Genç İşsizler Platformu]. Saksı Kampüs internet tabanlı öğrenim araçlarıyla ve eğitim ortamı için iletişim kanalı olması sayesinde kaliteli eğitimin ulaşılabilir olmasını sağlamayı hedefler. 

 

Öğrenmek bilgileri parçalar haline getirip bu parçaları farklı deneyim ve bilgilerle birleştirerek uzun süreli bellekte saklama sürecidir. Bu süreci verimli bir şekilde gerçekleştirmek için çeşitli öğrenme metodları oluşturulmuş olsa da bu metotlar temelde dört ana başlıkta toplanmıştır. Bu başlıklar, görsel (Visual), işitsel (Auditory), okuma/yazma (Reading/Writing) ve kinestetik (Kinesthetic), VARK metodolojisi olarak belirlenmiştir. 1980’de ortaya konulmuş olan bu sınıflandırma ile yapılan çalışmalar, öğrencilerin hangi stil ile daha iyi öğrendiğini tespit edilerek bu teknik ile verilen eğitimin öğrenci için en verimli olduğunu savunmuştur [Pashler, H., McDaniel, M., Rohrer, D., & Bjork, R. (2008). Learning styles: Concepts and evidence. Psychological science in the public interest]. Ancak 2010’da yapılan bilimsel araştırmaya göre öğrenmenin en iyi gerçekleşmesi VARK öğrenme tekniklerinin hepsinin kullanıldığı durumda olmuştur [Husmann, P. R., & O'Loughlin, V. D. (2019) VARK Learning styles]. Saksı Kampüs öncelikle üniversite öğrencileri için VARK metodolojisi araçlarını tek bir uygulama üzerinden sade ve uygun fiyatlı olacak şekilde sunacaktır. 

 

Görsel (Visual): Online özel ders ve konu anlatımı videoları, soru kütüphanesi

İşitsel (Auditory): Deneyim paylaşımı, Ses kayıtlı soru çözümleri, online özel dersler

Okuma/Yazma (Reading/Writing): Soru çözümleri, kişiselleştirilmiş içerik, ders notları

Kinestetik (Kinesthetic): Proje modülü, tutor olarak soru çözme.

 

Öğrenmenin tam anlamıyla gerçekleşmesi için en önemli etkenlerden biri de öğrencilere bu araçların sunulmasının yanında öğrencilerin motivasyonunun sağlanmasıdır. Bu motivasyonu sağlamak için Saksı Kampüs VARK metoduna iletişim (Communication) ayağını da ekleyerek VARKCO öğrenme metoduna öncülük edecek bir platform olacaktır. İletişim ayağında öğrenciler akademi ve kariyer anlamında profesyonellerle deneyim paylaşımı odalarında konuşma yapabileceklerdir. Bu sayede öğrenciler çalışmalarına anlam kazandırarak hedef koyacak ve motivasyon kazanacaklardır. Saksı Kampüs aynı zamanda bir öğrenme topluluğu görevi üstlenecek ve öğrencilerin birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlayarak VARK araçlarının daha interaktif ve ilgi çekici olmasını sağlayacaktır. 

 

Saksı Kampüs VARKCO araçlarıyla mobil ve web uygulaması üzerinden bir eğitim akışı oluşturacaktır. Yapay zeka ve makine öğrenmesi teknolojileri kullanılarak geliştirilecek olan eğitim akışı daha interaktif ve öğrencileri düşük motivasyon yaşadıklarında bile amaçlarına ulaştıran bir sistem olacaktır. 

 

Böylece kaliteli eğitimin yalnızca iyi okullardaki öğrencilere değil, uygun fiyatlı üyelik modelleriyle tüm öğrencilerin kullanımına açılmasını hedefliyoruz. Yapay zeka teknolojileri ile güçlendirilecek Saksı Kampüs eğitim akışı, farklılaşmış ve hedefi olan içerikler sunarak üniversite eğitimine destek olacak. Aynı zamanda, öğrencilerin Saksı Kampüs’te kendi geliştirilecek olduğu eğitim topluluğu, ortak çalışmaya dayalı projeler ile harmanlanmış deneyimlere (bağlantılara) dönüşecek ve öğrenme tanımına uygun olarak gerçekleştirilmiş olacak. Saksı Kampüs’ün üniversite eğitimini destekleyeceği bu amaçlarla öğrencilerin kendi eğitim yolculuğunu tasarlaması için fırsat sağlanmış olacak ve kendi kendini idare eden mezunlar yetiştirilmiş olacak.

 

‘’Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da esaret ve sefalete terk eder.’’ Mustafa Kemal Atatürk 


Neden Saksı Kampüs?


Eğitim akışını sağlamak için başladığımız çalışmalara VARKCO modelimizin okuma/yazma tekniğinin parçası olan soru çözüm uygulamasıyla başlangıç yaptık. 4 ayda geliştirdiğimiz, öğrencileri ve tutorları bir araya getiren soru çözüm uygulamamız Ağustos ayında kullanıma açıldı.

Projenin Kapsam, Amaç ve Konusu

Öğrencilerin her gün ders çalışırken yapamadığı sorular ve anlamadığı konular ders çalışma verimlerini ve başarılarını düşürmektedir. Aynı zamanda, tam emin olmadan verilen ders seçimi, bölüm seçimi gibi bazı kararlar telafi edilmesi zor sonuçlara neden olabilir. Dünyada bir çok genç insan bu nedenlerle tekrar üniversite okur veya kariyerlerini değiştirmek için çaba sarf eder. 


Öğrenciler Saksı Kampüs’le bu konularda uzman eğitmenlerden yardım alabilir. Ders yardımı kapsamında öğrenciler yapamadıkları veya zorlandıkları soruların fotoğrafını çekip paylaşarak, alanında uzman tutorlardan ortalama 1 saat içinde çözüm alabilir. Derslerde eksik olan konular için sınavlardan önce konuyu bazlı online grup dersleri alabilir. Kariyer seçimlerinde ise öğrenciler Erasmus ve Master programları hakkında bu programları tamamlamış kişilerden online deneyim paylaşımı odalarında bilgiler alabilir. 


Yapılacak olan tüm bu geliştirmeler arka planda yapay zeka algoritmaları ile desteklenerek her öğrencinin ihtiyacına göre kişiselleşecek. Ön planda ise sade ve kolay kullanıcı deneyimine odaklanan mobil ve web arayüz sayesinde öğrenciler akışın içinde istedikleri yoldan ilerleyebilecek. Saksı Kampüs arka plandaki veri odaklı teknolojileri ve akıcı kullanıcı deneyimi ile birleştirerek öğrencilerin kullanmayı seveceği bir eğitim aracı ve topluluğu olacak. Böylece, öğrenme sürecini verimli hale getirmenin yanı sıra hayatlarının önemli bölümünü etkileyecek olan kararlar verirken de yeterli bilgi birikimine sahip olmalarını amaçlayan araçlar ve hizmetler sunmaya devam edecek.


Hedefler

Türkiye’nin üniversite ve lise düzeyinde en çok tercih edilen e-eğitim uygulaması olmayı hedefleyen Saksı Kampüs, öğrencilere akademik anlamda içerik ve eğitim desteği vermenin yanı sıra, sosyal hayat ve kariyer adımlarında yanlarında olacaktır. Saksı Kampüs, geliştirdiği e-eğitim teknolojileri ve içerikleriyle beraber globalde hizmet vereceği ülkelerin ana dilinde ve ortak olarak dünya çapında İngilizce dilinde eğitim desteği verebilecek ilk uygulama olmayı hedeflemektedir.


Bütün bir e-eğitim uygulaması yolunda planlanan geliştirmelerle beraber hedef kitlemizi genişletmeyi ve gelir kalemlerimizi artırmayı hedefliyoruz. 2023 yılı itibari ile kendini ispatlamış bir uygulama olarak global pazara açılacağız. İngilizce eğitim veren üniversitelerin yoğun olduğu Birleşik Arap Emirlikleri ve üniversitelerin en yoğun olduğu Amerika’nın güney batı eyaletlerinde Saksı Kampüs soru çözümüne başlayacak. Ardından İspanyolca pazarında da hizmete açılarak büyümeye devam edecektir. Planlanan geliştirmeler tamamlandıkça, global pazar entegrasyonları da yapılarak Türkçe, İngilizce, Arapça ve İspanyolca pazarlarında hizmet veren global bir uygulama olacağız.


Saksı Kampüs olarak satın alınan her üyelik için üyelerimiz adına 1 adet fidan dikerek ülkemize ve dünyamıza katkıda bulunacağız.


Ağustos 2021’den bu yana: 

 • 23000+ kayıtlı öğrenci
 • 2000+ uzman eğitmen
 • 12000+ çözülmüş soru
 • 96% soru çözme oranı
 • Günlük kullanıcı sayısı: ~1000
 • 50+ Marka Elçisi
 • 450+ düzenli müşteri
 • 950+ satış
 • 65.000 ₺ + Ciro

Saksı Kampüs’te Neler Var?

MVP soru cevap uygulaması ve soru kütüphanemiz ile yerli pazarda ilk olarak üniversite düzeyinde uzman soru çözüm ve materyal desteği sunuyoruz. Buna ek olarak kişiselleştirilmiş ders materyali, özel ders modülü, çevrimiçi çalışma odaları ve Okul Forumları(Hocanı Tanı) modüllerimiz yapılacak geliştirmeler arasındadır. 


Soru-Çözüm (MVP): 

 • Yerli pazardaki ilk üniversite soru çözüm servisi (30 dakika - 1 saat)
 • Lise düzeyinde soru çözümü (15 dakika)
 • Mühendislik, İşletme, İktisat, Temel Bilimler, Sosyal Bilimler, Hukuk ve daha fazlası

Soru Kütüphanesi (MVP)

 • Üniversite düzeyinde Türkiye’deki en büyük çözümlü soru arşivi
 • Lise ve üniversite derslerinde ücretsiz ve doğrulanmış içerik

Kişiselleştirilmiş Ders Materyali

 • Makine öğrenmesi ile öğrencinin ihtiyacına göre kişiselleştirilmiş ders materyali
 • Sınav öncesi hazırlık için çözümlü sorular ve video içerik
 • Aynı üniversiteden gelen yüksek puan almış sorular sınav tarihinden önce öğrenciyle paylaşılması

Özel Ders Modülü:

 • Uygun fiyatlı, güvenilir üniversite ve lise dersleri
 • Tek platform üzerinden kolay ulaşım
 • Ücretsiz deneme dersi
 • 1-1 ve grup dersleri

Çalışma ve Deneyim Paylaşım Odaları: 

Lise için 

 • Üniversite ve bölüm deneyimlerini üniversite öğrencilerinden dinle

Üniversiteliler için 

 • Erasmus ve Work&Travel süreçleri hakkında tavsiyeler
 • Yurtiçi/yurtdışı master ve doktora ile ilgili bilgi paylaşımı
 • Kariyer adımları hakkında tavsiyeler

Tüm öğrenciler için

 • Üretkenlik ve verimlilik kursları
 • Çevrimiçi çalışma odaları

Hocanı Tanı: 

 • Öğrencilerin kampüs ve akademisyenleri hakkında bilgi ve yorum paylaşabilecekleri bir platform
 • Dersler ve içeriği hakkında bilgi portalı
 • Okullar özelinde ders notları


Ürün/Proje Hakkında Özet Bilgi

Hangi hizmetler sağlanıyor?

MVP soru cevap uygulaması ve soru kütüphanemiz ile yerli pazarda ilk olarak üniversite düzeyinde uzman soru çözüm ve materyal desteği sunuyoruz. Buna ek olarak kişiselleştirilmiş ders materyali, özel ders modülü, çevrimiçi çalışma odaları ve Hocanı Tanı modüllerimiz yapılacak geliştirmeler arasındadır. 


Nasıl Çalışır?


Soru-Cevap (MVP) Modülü: Öğrenciler, sorunun kategorisini ve alt kategorisini belirledikten sonra cevaplanmak üzere sorularını fotoğraf veya metin olarak paylaşırlar. Çözüm geldikten sonra öğrencilerin çözümün yanlış/eksik olduğunu ifade edebilecekleri ve tutora çözüm ile ilgili soru sorabilecekleri geri bildirim mekanizması mevcuttur. Böylece eğitmenlere geri bildirim sağlarlar ve eğitmenler yanıtları güncelleyerek soruların doğru çözülmesini sağlarlar. Tutorların sistem üzerinde paylaştıkları çözümler periyodik olarak örneklenerek denetlenir.


Soru Kütüphanesi: Üniversite ve lise öğrencileri Saksı Kampüs’te çözülmüş binlerce soruyu ücretsiz inceleyebilir, kendi sorularını sistemde arayabilir ve ihtiyaç duydukları alanlardaki farklı çözümlü soruları inceleyerek detaylı bir çalışma kaynağına erişebilir. 


Kişiselleştirilmiş Ders Materyali: Soru kütüphanesindeki sorular; kaydedilme sayısı (bookmark), destek ve eksi oy sayısı, yorum ve aynı okuldaki öğrencilerin sorduğu benzer sorular aylık periyotta sınıflandırılır. Yapay zeka kullanılarak hazırlanan sınav yardım paketine öğrencinin konuyla ilgili sorduğu sorular da eklenerek elde edilen çözümlü sorular dersin sınav tarihinden önce öğrenciye özel olarak hazırlanarak gönderilir.


Özel Ders Modülü: Üniversite ve lise seviyesinde uygun fiyatlı ve güvenilir özel ders platformu olmayı hedefleyen Saksı Kampüs, öğrencilere 1-1 veya grup online ders hizmeti sunacaktır. Öğrenciler destek almak istedikleri dersi filtreleyerek mevcut eğitmenlerin puanlarını ve yorumlarını inceleyerek ücretsiz deneme derslerini talep edebilirler. Bu derslerde seçkin öğretmenler, öğrencinin ihtiyaçlarına göre ders planı oluşturacak ve öğrencilerle tanışma fırsatı bulacaklardır. Aynı zamanda üniversite ve lise öğrencilerine koçluk ve danışmanlık hizmetleri de aynı arayüzden sunulacaktır.


Çalışma ve Deneyim Paylaşım Odaları: Öğrenciler ücretsiz olarak sessiz ya da ders çalışma müzikleri olan çalışma odalarında sanal kütüphane ortamında ders çalışabilir. Çalışma odaları ile aynı teknik yapıyla kurulacak olan deneyim paylaşım odaları ile öğrenciler staj imkanları, yurt dışı program başvuruları hakkında tavsiye (Erasmus, Master, Doktora) ve kariyer adımları ile ilgili konular hakkında başka öğrencilerin veya profesyonellerin görüş ve tecrübelerini dinleyebileceklerdir.


Dersini Tanı: Üniversite öğrencileri ders seçme dönemlerinde hangi akademisyenden ders almaları gerektiği ile ilgili problemler yaşamaktadırlar. Dersin ve hocanın tarzını öğrenmek için öğrenciler, Saksı Kampüs Hocanı Tanı modülü sayesinde başka öğrencilerin yorumlarını inceleyebilir ve kendi fikirlerini paylaşabilirler.

Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Takım
Ege Tınaz
Ege Tınaz
Kurucu Ortak - CEO
Alp Ertürk
Alp Ertürk
Kurucu Ortak - CTO
Arın Tekinel
Arın Tekinel
Kurucu Ortak - CFO
Yiğit Madak
Yiğit Madak
Kurucu Ortak - COO
Yusuf Baykan
Yusuf Baykan
Finansal Danışman
Taner Baltacı
Taner Baltacı
Stratejik Danışman
Seda Yekeler
Seda Yekeler
Akademik Danışman
Takım Üyesi

Ege Tınaz

Kurucu Ortak - CEO

Ege Tınaz, Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliğinden Temmuz 2020'de mezun oldu. Mezun olduktan sonra Tübitak 1512 projesi kapsamında TİM TEB Girişim Evi BiGG programına katıldı. İş planı oluşturma üzerinde çalışmalar yapan Ege Tınaz, aynı zamanda React.js tabanlı uygulamalar geliştiriyor. Ocak 2021 tarihinden beri Saksı Kampüs ekibiyle çalışmalarına devam ediyor.

Takım Üyesi

Alp Ertürk

Kurucu Ortak - CTO

Alp Ertürk, Temmuz 2020'de Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Otonom Teknoloji şirketinde Yazılım Mühendisi olarak çalışmaya başladı. Çalıştığı süre boyunca C/C++ yazılımları yapan ve React kullanarak web tabanlı uygulamalar geliştiren Alp Ertürk, Mart 2021'de Saksı Kampüs ekibine Kurucu Ortak ve CTO olarak katıldı.

Takım Üyesi

Arın Tekinel

Kurucu Ortak - CFO

Arın Tekinel, Temmuz 2020' de Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Öğrencilik yıllarından beri girişimciliğe ilgilisi olan Arın Tekinel mezuniyetinden sonra bu konuda bilgisini genişletmek için Şubat 2021'de EU Business School, Barcelona'ya İnovasyon ve Girişimcilik Master'ı yapmaya başladı. Master çalışmalarına başlamadan önce ortaklarıyla Saksı Kampüs'ü kurarak girişimcilik dünyasına adım attı.

Takım Üyesi

Yiğit Madak

Kurucu Ortak - COO

Yiğit Madak, Başkent Üniversitesi Turizm İşletmeciliği son sınıf öğrencisi olarak devam ediyor. Okuldan ve yaptığı stajlardan edindiği bilgi ve deneyimlerle Saksı Kampüs'te operasyon ve müşteri ilişkilerini yönetiyor. Çalışmalarında müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini temel alan Yiğit Madak, sistem yönetimi ve pazarlama faaliyetlerinde görev alıyor.

Takım Üyesi

Yusuf Baykan

Finansal Danışman

Kurumsal finansman ve telekomünikasyon sektöründe iş geliştirme projeleri ile kariyerine başlamıştır. Yurtiçinde ve yurtdışında telekomünikasyon, elektrik üretim, elektrik dağıtım, inşaat ve altyapı işletme şirketlerinde üst düzey finans yöneticiliği ve genel müdürlük görevlerini yürütmüş, çalıştığı sektörlerde şirket satınlama, birleşme, finansal ve kurumsal yeniden yapılanma, organizayonel değişim projelerinin liderliğini üstlenmiştir. 2016 ve 2019 yıllarında En Etkin 50 CFO arasında yeralmıştır.   


Takım Üyesi

Taner Baltacı

Stratejik Danışman

Taner Baltacı, 2006 yılında Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezine katılmış ve 2012 yılında firma ortağı olmuştur. Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde stratejik yönetim projeleri, KOBİ'lere yönelik iş geliştirme ve girişimcilik projeleri alanlarında teknik danışmanlık faaliyetleri yönetmektedir.

Danışmanlık hizmetleri dışında Girişim Merkezi uzmanlığı içerisinde yer alan şirket kurulmasına ve geliştirilmesine yönelik başlıklarda eğitim vermektedir. 

Takım Üyesi

Seda Yekeler

Akademik Danışman

Seda YEKELER bir dilbilimci, hayırsever, eğitimci ve dezavantajlı çocuklara yabancı dil edindirmenin geniş çaplı bir destekçisidir. SEYEV başkanı olarak, vakfın stratejilerini şekillendir ve onaylar, sonuçları gözden geçirir ve dil laboratuvarları kurarak kuruluşun ve okulların genel yönünü belirler. Vakfın Türk eğitiminde ve dünyada eşitliği geliştirme hedefine ulaşmak için burslu öğrenciler ve işbirlikçilerle birlikte çalışır.

Yekeler, aynı zamanda yapay zeka kullanarak dijital dil sistemleri geliştirmek için çalışan bir yatırım ve kuluçka şirketi olan Seda Yekeler Language and Culture Company’nin de kurucusudur.


Ürün ve Üretim
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Finansal Tablolar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Güncellemeler
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Soru ve Cevaplar
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Kampanya Bilgi Formu
Sadece giriş yaparak bu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Pay Satış Ekranı
Hedeflenen Fonlama
₺ 1.290.000
Ek Fonlama
₺ 258.000
Fonlama Sınırı
Yok
Yatırımcı Sayısı
666
Alınan Toplam Yatırım
₺ 1.369.878
Pay Arz Oranı
% 12,50
Ortalama Yatırım
₺ 2.056
En Yüksek Yatırım
₺ 300.000
Nitelikli Yatırımcı
88
Nitelikli Yatırım Oranı
% 50,75
Fonlama Başlangıç
13.06.2022
Fonlama Bitiş
12.08.2022
Kampanya Hakkında
Belge, Ödül ve Hukuki Durum
Takım
Ürün ve Üretim
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Analizler(SWOT) ve İş Planı
Finansal Tablolar
Görseller ve Videolar
Yatırımcılar
Güncellemeler
Soru ve Cevaplar
Kampanya Bilgi Formu
Pay Satış Ekranı